Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"używane na sprzedaż" w Kompresory i osprzęt

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Motoryzacja wyłącz filtr
  • Narzędzia warsztatowe wyłącz filtr
  • Kompresory i osprzęt wyłącz filtr
  • Fraza: używane na sprzedaż wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Uchwyt tokarski 3-szczękowy Ø240 mm - solidny, używany

      Obserwuj

    • Uchwyt tokarski 3-szczękowy Ø240 mm - solidny, używany

      …zakładów obróbczych. Posiada komplet szczęk, całość w stanie używanym – widoczne ślady pracy, ale w pełni sprawny i…

      700 zł
    • Volvo XC60 XC90 25r Kompresor Zawieszenia Pneumatycznego

      Obserwuj

    • Volvo XC60 XC90 25r Kompresor Zawieszenia Pneumatycznego

      …Stan - Używany Producent części - Inny Motoryzacja > Części samochodowe > Układ zawieszenia > Kompresory…

      300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szczęki tokarskie twarde - komplet 3 sztuki

      Obserwuj

    • Szczęki tokarskie twarde - komplet 3 sztuki

      …) • Wymiary: 63 × 48 × 18 mm • Ilość: komplet 3 sztuki • Stan: używane, dobry…

      200 zł
    • Uchwyt tokarski AROWA 200 mm 3-szczękowy samocentrujący

      Obserwuj

    • Uchwyt tokarski AROWA 200 mm 3-szczękowy samocentrujący

      …precyzyjne mocowanie. Stan używany, sprawny technicznie, widoczne normalne ślady eksploatacji. Średnica: 200 mm Rodzaj…

      400 zł
    • Sprzedam kompresor

      Obserwuj

    • Sprzedam kompresor

      Używany kompresor do sprzedaży. Urządzenie posiada oznaczenia producenta Fini oraz parametry techniczne widoczne na…

      1 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Uchwyt tokarski 4-szczękowy Ø250 mm

      Obserwuj

    • Uchwyt tokarski 4-szczękowy Ø250 mm

      …centrowania nietypowych elementów. Stan używany, w pełni sprawny, widoczne normalne ślady eksploatacji. Nadaje się do…

      700 zł
    • Szczęki mocujące / wkładki do imadła 100 × 35 × 10 mm

      Obserwuj

    • Szczęki mocujące / wkładki do imadła 100 × 35 × 10 mm

      …× 35 × 10 mm • Kształt: z podcięciami (typ rowkowy) • Materiał: stal hartowana, szlifowana • Stan: używane, dobry…

      80 zł
    • Oprawka ISCAR EZA-125 - narzędzie tokarskie / holder

      Obserwuj

    • Oprawka ISCAR EZA-125 - narzędzie tokarskie / holder

      …EZA-125 • Z płytką skrawającą ISCAR • Stan bardzo dobry, używana, sprawna • Solidna i precyzyjna konstrukcja – do pracy w tokarkach i centrach obróbczych…

      700 zł
    • Sprzedam sprężarkę Hydrovane

      Obserwuj

    • Sprzedam sprężarkę Hydrovane

      …Witam, Na sprzedaż posiadam sprężarkę HYDROVANE typ V07ACE08 Stan Używany Marka: Hydrovane Typ: kompresor olejowy…

      10 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Szczęki tokarskie twarde - komplet 3 sztuki

      Obserwuj

    • Szczęki tokarskie twarde - komplet 3 sztuki

      …mm • Oznaczenie: 481 119 000 • Ilość: komplet 3 sztuki • Stan: używane, dobry Pasują do uchwytów tokarskich 3-szczękowych – idealne jako części zamienne…

      200 zł
    • Uchwyt, Oprawka hydrauliczna SCHUNK SINO-T SK40 Ø20

      Obserwuj

    • Uchwyt, Oprawka hydrauliczna SCHUNK SINO-T SK40 Ø20

      …mm • Kod producenta 208856 Ø20 42034303 • Wysoka precyzja i sztywność mocowania • Idealna do obróbki HSC i HPC • Stan używany, sprawna, gotowa do pracy…

      750 zł
    • Szczęki tokarskie twarde AMESTRA

      Obserwuj

    • Szczęki tokarskie twarde AMESTRA

      …szczęki twarde (ząbkowane) • Wymiary: 60 × 48 × 18 mm • Ilość: komplet 3 sztuki • Stan: używane, dobry Pasują do…

      200 zł
    • Głowica WIDAX Germany Ø55 z płytką - stan bardzo dobry

      Obserwuj

    • Głowica WIDAX Germany Ø55 z płytką - stan bardzo dobry

      …Na sprzedaż profesjonalna głowica WIDAX Ø55 Model: 216 60 455 5K • Uchwyt z otworem centralnym • Używana, stan…

      200 zł
    • Śruby dociskowe M24, SK50

      Obserwuj

    • Śruby dociskowe M24, SK50

      …całkowita: 74 mm • Średnica: 24mm • Gwint: metryczny (M16) • Stan: używane, widoczne ślady korozji, ale w pełni…

      20 zł
    • Frez nasadzany Ø50 mm na oprawce SK40

      Obserwuj

    • Frez nasadzany Ø50 mm na oprawce SK40

      …śrubowe • Mocowanie: oprawka SK40 z pierścieniami mocującymi • Numer oprawki: 040.2312265 • Stan: używany, widoczne ślady pracy – możliwe dalsze wykorzystanie lub do ostrzenia…

      250 zł
    • SPRĘŻARKA ATLAS COPCO XAS 36 – KOMPRESOR

      Obserwuj

    • SPRĘŻARKA ATLAS COPCO XAS 36 – KOMPRESOR

      … * ciśnienie robocze ok. 7–9 bar Stan: * używana * długo nieużywana Sprzedawana w stanie jak na zdjęciach…

      2 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprężarka śrubowa kompresor BOGE S15 11kW S3272 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Sprężarka śrubowa kompresor BOGE S15 11kW S3272

      …Zadzwoń tel. 882 751 128 W ofercie naszej firmy wiele sprężarek nowych i używanych. W sprzedaży również osuszacze…

      2 900 zł
    • Śruby dociskowe / Pull studs SK50 M24 - komplet 14 sztuk

      Obserwuj

    • Śruby dociskowe / Pull studs SK50 M24 - komplet 14 sztuk

      … • Gwint: M24 • Długość całkowita: 74 mm • Średnica trzonu: 24 mm • Standard: SK50 • Stan: używane, ślady korozji powierzchniowej, w pełni sprawne • Ilość w komplecie: 14 sztuk…

      20 zł
    • Uchwyt  wiertarski SK40 Ø2.5-16 z wiertłem - precyzyjny CNC

      Obserwuj

    • Uchwyt wiertarski SK40 Ø2.5-16 z wiertłem - precyzyjny CNC

      … • Moment: 15 Nm • Mocowanie: SK40 (DIN 69871) • W zestawie: wiertło maszynowe (widoczne na zdjęciach) Stan: używany, w pełni sprawny, widoczne normalne ślady pracy…

      300 zł
    • Głowica frezarska Ø75 mm na oprawce SK40 - z płytkami skrawającymi

      Obserwuj

    • Głowica frezarska Ø75 mm na oprawce SK40 - z płytkami skrawającymi

      …precyzyjna konstrukcja – idealna do frezowania stali, żeliwa oraz materiałów trudnoobrabialnych • Stan: używana, w pełni sprawna…

      600 zł
    • Uchwyt wiertarski +frez Llambrich SK40 1-13 mm - precyzyjny

      Obserwuj

    • Uchwyt wiertarski +frez Llambrich SK40 1-13 mm - precyzyjny

      … Stan: używany, w pełni sprawny, widoczne ślady pracy. Idealny do centrów obróbczych CNC i frezarek…

      300 zł
    • Frez składany Ø24 na płytki + oprawka WNT SK40 Weldon

      Obserwuj

    • Frez składany Ø24 na płytki + oprawka WNT SK40 Weldon

      … • Oprawka: SK40-25, Weldon (DIN 1835-B) • Stan: używany, sprawny – płytki w komplecie…

      200 zł
    • Frez czołowy + oprawka sk40, HOLEX Ø50 mm

      Obserwuj

    • Frez czołowy + oprawka sk40, HOLEX Ø50 mm

      …8000 rpm • Moment dokręcania 3,8 Nm • Zamocowany na oprawce SK40 DIN 69871 (Garant / Holex) • Stan używany, widoczne…

      500 zł
    • Sprężarka śrub. Atlas Copco GA11VSD, S011384 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Sprężarka śrub. Atlas Copco GA11VSD, S011384

      używanych. W sprzedaży również osuszacze, zbiorniki i inne urządzenia do sprężonego powietrza, Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą…

      18 500 zł
    • Sprężarka śrubowa kompresor Creemers 15kW S6919 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Sprężarka śrubowa kompresor Creemers 15kW S6919

      …wiele sprężarek nowych i używanych. W sprzedaży również osuszacze, zbiorniki i inne urządzenia do sprężonego…

      6 000 zł
    • Sprężarka śrubowa kompresor Creemers 15 kW S7493 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Sprężarka śrubowa kompresor Creemers 15 kW S7493

      …sprężarek nowych i używanych. W sprzedaży również osuszacze, zbiorniki i inne urządzenia do sprężonego powietrza…

      4 500 zł
    • Kompresor sprężarka śrubowa FIAC V15 12,9kW S9127 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Kompresor sprężarka śrubowa FIAC V15 12,9kW S9127

      …naszej firmy wiele sprężarek nowych i używanych. W sprzedaży również osuszacze, zbiorniki i inne urządzenia do…

      5 500 zł
    • Wytaczadło ISCAR GHIC 40-70 - boring bar Ø40 mm

      Obserwuj

    • Wytaczadło ISCAR GHIC 40-70 - boring bar Ø40 mm

      …sztywność, idealne do głębokiego wytaczania otworów • Stan: używane, z lekkim nalotem rdzy (do wyczyszczenia), w pełni sprawne…

      650 zł
    • Szczęki 100,  wkładki mocujące do imadła maszynowego

      Obserwuj

    • Szczęki 100, wkładki mocujące do imadła maszynowego

      …× 20,6 mm • Otwory montażowe: 2 sztuki (fazowane) • Materiał: stal hartowana, czerniona • Stan: używane, bardzo dobry…

      100 zł
    • Frez czołowy 75 mm na oprawce SK40

      Obserwuj

    • Frez czołowy 75 mm na oprawce SK40

      …). Wyposażony w płytki skrawające – gotowy do pracy. Stan: używany, sprawny, widoczne ślady eksploatacji (jeden frez w…

      400 zł
    • Wiertło składane Ø18 - oprawka SK40 DIN 69871

      Obserwuj

    • Wiertło składane Ø18 - oprawka SK40 DIN 69871

      … • Mocowanie: na śrubę boczną • Stan: używane, sprawne Komplet wiertło + oprawka SK40 – gotowe do pracy na frezarkach i centrach CNC…

      200 zł
    • Uchwyt, Oprawka frezarska SK40 Ø15 z frezem walcowo-czołowym DIN 69871

      Obserwuj

    • Uchwyt, Oprawka frezarska SK40 Ø15 z frezem walcowo-czołowym DIN 69871

      … • Stożek: SK40 DIN 69871 ADB • Średnica narzędzia: Ø15 mm • Typ: walcowa, mocowanie na śrubę boczną • Stan: używana

      170 zł
    • Uchwyt, Oprawka SK40 z frezem Ø12

      Obserwuj

    • Uchwyt, Oprawka SK40 z frezem Ø12

      …Weldon (DIN 1835-B) • Frez: walcowo-czołowy Ø12 mm (4-ostrzowy) • Długość całkowita zestawu: ~97 mm • Stan: używany, sprawny – normalne ślady pracy…

      180 zł
    • Uchwyt Oprawka narzędziowa SK40 Ø10×50  - z narzędziem

      Obserwuj

    • Uchwyt Oprawka narzędziowa SK40 Ø10×50 - z narzędziem

      … . Długość chwytu: 50 mm . Stan: używana, sprawna, gotowa do pracy Podkreślam, że dostępnych jest więcej sztuk i wszystkie są w tym samym rozmiarze Ø10×50…

      200 zł
    • Oprawka ALBRECHT SK40 z uchwytem bezkluczykowym 3-14 mm - CNC

      Obserwuj

    • Oprawka ALBRECHT SK40 z uchwytem bezkluczykowym 3-14 mm - CNC

      …mm • Stożek: SK40 (DIN 69871, 7:24) • Kod: C20 E637 Stan używany, widoczne ślady korozji powierzchniowej, technicznie sprawna…

      300 zł
    • Oprawka tokarska GHIR-40-6 z płytką - używana - stan bardzo dobry

      Obserwuj

    • Oprawka tokarska GHIR-40-6 z płytką - używana - stan bardzo dobry

      …Na sprzedaż solidna oprawka tokarska typu GHIR-40-6 do nacinania rowków / przecinania, wyposażona w płytkę…

      200 zł
    • Frez składany Ø30 na płytki + oprawka KELCH SK40 DIN69871B

      Obserwuj

    • Frez składany Ø30 na płytki + oprawka KELCH SK40 DIN69871B

      …wymienne • Średnica: Ø30 mm • Oprawka: KELCH SK40X32X75 (DIN 69871 B) • Producent: KELCH – Germany • Stan: używany, sprawny, płytki zamontowane…

      250 zł
    • Uchwyt wiertarski 0-16mm, WTE SK40 ER 11.297.40.16 + mikrowiertło CNC

      Obserwuj

    • Uchwyt wiertarski 0-16mm, WTE SK40 ER 11.297.40.16 + mikrowiertło CNC

      … • W zestawie: zamocowane mikrowiertło / mikrofrez (widoczne na zdjęciach) Stan: używany, sprawny, z normalnymi śladami pracy…

      300 zł
    • Uchwyt narzędziowy SK40-ER20 70 mm + narzędzie

      Obserwuj

    • Uchwyt narzędziowy SK40-ER20 70 mm + narzędzie

      … Część uchwytów sprzedawana z zamocowanymi narzędziami (wiertła HSS/TiN, frezy, gwintowniki, rozwiertaki) – gotowe do pracy. Stan: używane, w pełni sprawne, sprawdzone…

      180 zł
    • Uchwyt, Oprawka frezarska SK40 Ø12-100 - DIN 69871

      Obserwuj

    • Uchwyt, Oprawka frezarska SK40 Ø12-100 - DIN 69871

      używane, sprawne, gotowe do pracy Solidne oprawki, pasujące do frezarek CNC oraz centrów obróbczych ze stożkiem SK40…

      130 zł
    • Uchwyt, Oprawka ATORN SK40 Ø22-160 DIN 69871 - uchwyt narzędziowy CNC

      Obserwuj

    • Uchwyt, Oprawka ATORN SK40 Ø22-160 DIN 69871 - uchwyt narzędziowy CNC

      używany, widoczne ślady eksploatacji, technicznie sprawna. Dane techniczne: • Stożek: SK40 (DIN 69871, 7:24…

      400 zł
    • Uchwyt, Oprawka frezarska SK40 Ø20 z pogłębiaczem stożkowym DIN 69871

      Obserwuj

    • Uchwyt, Oprawka frezarska SK40 Ø20 z pogłębiaczem stożkowym DIN 69871

      … • Stożek: SK40 DIN 69871 ADB • Średnica narzędzia: Ø20 mm • Typ: walcowa, mocowanie na śrubę boczną • Stan: używana

      180 zł
    • Frez składany Ø18 na płytki + oprawka SK40

      Obserwuj

    • Frez składany Ø18 na płytki + oprawka SK40

      …(DIN 1835-B) • Frez trzpieniowy składany na płytki • Średnica: Ø18 mm • Trzpień: D17,5 mm • Długość robocza: ~68 mm • Stan: używany, sprawny – płytki w komplecie…

      180 zł
    • Kompresor śr. Sprężarka DEMAG SPRINT055, S003601 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Kompresor śr. Sprężarka DEMAG SPRINT055, S003601

      …korzystnej cenie. W ofercie naszej firmy wiele sprężarek nowych i używanych. W sprzedaży również osuszacze, zbiorniki…

      10 000 zł
    • Sprężarka śrubowa kompresor Creemers 22kW kw S8288 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Sprężarka śrubowa kompresor Creemers 22kW kw S8288

      …sprężarek nowych i używanych. W sprzedaży również osuszacze, zbiorniki i inne urządzenia do sprężonego powietrza, Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą…

      14 000 zł
    • Stopień śrubowy Tamrotor E12 S010551 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Stopień śrubowy Tamrotor E12 S010551

      … Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dajemy gwarancję na używane spręzarki i osuszacze! Serwis 24h/7 dni…

      7 500 zł
    • Stopień śrubowy ALUP IOS H-03 S004241 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Stopień śrubowy ALUP IOS H-03 S004241

      … Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dajemy gwarancję na używane spręzarki i osuszacze! Serwis 24h/7 dni…

      8 500 zł
    • Uchwyt wiertarski WNT SK40 1-13 mm

      Obserwuj

    • Uchwyt wiertarski WNT SK40 1-13 mm

      używany, sprawny technicznie, normalne ślady eksploatacji widoczne na korpusie…

      300 zł
    • Uchwyt, Oprawka frezarska SK40 Ø16 z frezem HSS-E DIN 69871

      Obserwuj

    • Uchwyt, Oprawka frezarska SK40 Ø16 z frezem HSS-E DIN 69871

      … • Stan: używana, sprawna, gotowa do pracy Solidna oprawka z frezem, przeznaczona do centrów obróbczych CNC i frezarek ze stożkiem SK40…

      200 zł
    • Oprawka ALBRECHT SK40 uchwyt bezkluczykowy 1-13 mm - CNC

      Obserwuj

    • Oprawka ALBRECHT SK40 uchwyt bezkluczykowy 1-13 mm - CNC

      …bezkluczykowy • Zakres: 1 – 13 mm • Stożek: SK40 (DIN 69871, 7:24, AD) Stan używany, w pełni sprawny, widoczne normalne ślady eksploatacji…

      300 zł
    • Oprawka SK40 Ø20 z płytką wymienną DIN 69871

      Obserwuj

    • Oprawka SK40 Ø20 z płytką wymienną DIN 69871

      …mm • Typ: walcowa, mocowanie na śrubę boczną • Stan: używana, sprawna, w komplecie z płytką Solidna oprawka, idealna do centrów obróbczych CNC i frezarek ze stożkiem SK40…

      190 zł
    • Śruby dociskowe HAIMER M24, SK50, 88.303.50 - 19 szt.

      Obserwuj

    • Śruby dociskowe HAIMER M24, SK50, 88.303.50 - 19 szt.

      …HAIMER (Made in Germany) • Typ: 88.303.50 • Długość całkowita: 65 mm • Średnica: 24 mm • Stan: używane, bardzo dobry, w…

      30 zł
    • Głowica frezarska JEB ToolTechnic Ø63 mm SK40 z płytkami

      Obserwuj

    • Głowica frezarska JEB ToolTechnic Ø63 mm SK40 z płytkami

      …063.R06IK Średnica robocza: Ø63 mm Mocowanie: SK40 Liczba gniazd na płytki: 6 Stan: używana, w bardzo dobrym stanie…

      700 zł
    • Separator kondensatu ÖWAMAT 4 ALUP Kompressoren

      Obserwuj

    • Separator kondensatu ÖWAMAT 4 ALUP Kompressoren

      …zasilania • Zawory i węże w zestawie Stan używany, sprawny technicznie. Idealny do sprężarkowni przemysłowych i warsztatów…

      750 zł
    • Kompresor sprężarka śrubowa Comprot 15 kW S003211 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Kompresor sprężarka śrubowa Comprot 15 kW S003211

      …Na sprzedaż używana sprężarka śrubowa kompresor Comprot CRS15/10 Dane techniczne: -moc silnika: 15 kW -wydajność…

      6 000 zł
    • Kompresor śrubowy sprężarka Fluidair 18,5kW S002783 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Kompresor śrubowy sprężarka Fluidair 18,5kW S002783

      …Na sprzedaż używana sprężarka śrubowa kompresor FLUIDAIR Dane techniczne: -moc silnika: 18,5 kW -wydajność: 2,5 m3…

      6 000 zł
    • Uchwyt, Oprawki frezarskie SK40x 16 x 100 HOLEX , ORION - DIN 69871

      Obserwuj

    • Uchwyt, Oprawki frezarskie SK40x 16 x 100 HOLEX , ORION - DIN 69871

      … • Maks. obroty: 12000 rpm (HOLEX G6.3) • Stan: używane, w dobrym stanie technicznym • Część oprawek z frezami monolitycznymi VHM • Cena oprawki z frezem + 50zł…

      180 zł
    • Uchwyt, Oprawka frezarska SK40 Ø20 z frezem na płytki DIN 69871

      Obserwuj

    • Uchwyt, Oprawka frezarska SK40 Ø20 z frezem na płytki DIN 69871

      …mocowaniem bocznym • Narzędzie: frez trzpieniowy na płytki wymienne • Stan: używana, sprawna, gotowa do pracy Solidna…

      190 zł
    • Uchwyt, Oprawka frezarska SK40 ø18 z frezem walcowo-czołowym DIN 69871

      Obserwuj

    • Uchwyt, Oprawka frezarska SK40 ø18 z frezem walcowo-czołowym DIN 69871

      … • Typ: walcowa, mocowanie na śrubę boczną • Stan: używana, sprawna, gotowa do pracy Solidna oprawka z frezem, przeznaczona do centrów obróbczych CNC i frezarek ze stożkiem SK40…

      180 zł
    • Nóż tokarski Mitsubishi PDJNL 2525 M15

      Obserwuj

    • Nóż tokarski Mitsubishi PDJNL 2525 M15

      …PDJNL 2525 M15 • Typ płytki: DNMG • Wymiary trzonka: 25 × 25 mm • Stan: używany, w pełni sprawny • Wysoka jakość…

      80 zł
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia