0
Zaloguj się
Zapomniałeś hasła?

Nie masz konta? zarejestruj się »

Lokale użytkowe
mazowieckie

Dodaj ogłoszenie Za darmo i bez rejestracji!

Lokale użytkowe >

Lokale użytkowe mazowieckie

Filtrowanie
Pokaż tylko
Sortuj wg:

Wyróżnione (3)

Pozostałe ogłoszenia (1909)

Ogłoszenia: 1-30
ogłoszeń: 30 | 60
Kategorie
Lokalizacje

Wśród nieruchomości oferowanych do kupienia i wynajmu wyróżnić można lokale użytkowe. Są to budynki lub ich części, składające się z jednego lub więcej pomieszczeń, które wydzielone są stałymi przegrodami budowlanymi.

Ponadto do lokali użytkowych przynależeć mogą inne pomieszczenia, niekoniecznie do nich przylegające, takie jak piwnica, komórka, czy garaż. Najważniejsze, by były położone w ramach nieruchomości gruntowej poza budynkiem.

To, co istotne – lokalem użytkowym nie można nazwać domu lub mieszkania, gdyż one mają służyć do celów mieszkaniowych. Nie można również określić tym mianem pomieszczenia technicznego, czy gospodarczego. Ważne jest przeznaczenie. Celem tego typu lokalu użytkowego jest świadczenie w nim usług lub prowadzenie innej działalności. Tak więc za niego uznać można np. magazyn, pomieszczenie biurowe, sklep lub gabinet lekarski.

Lokale użytkowe muszą spełniać wiele wymogów technicznych, które określa prawo. Różnią się w zależności od sposobu użytkowania. Najmniej rygorystyczne przepisy dotyczą lokali biurowych, a najsurowsze – budynków użyteczności publicznej, takim jak szkoły, urzędy, czy gabinety lekarskie.

Najczęściej oferowane są lokale użytkowe na wynajem, ale wielu przedsiębiorców decyduje się na kupno tego typu nieruchomości.

Jeśli rozglądasz się za pomieszczeniami, w których można prowadzić biuro lub inną działalność, sprawdź ogłoszenia lokalne mazowieckie z kategorii Lokale użytkowe. W anonsach znaleźć można duży wybór lokali użytkowych różnego przeznaczenia, na przykład usługowe, handlowe, biurowe, gastronomiczne, hotelowe czy przemysłowe. Znajdujące się w ogłoszeniach lokale można zarówno kupić, jak i wynająć.

Copyright © 2011-2018 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Polityka cookies.

Przewiń do góry