Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"używać po niemiecku" w Kultura i Rozrywka

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Kultura i Rozrywka wyłącz filtr
  • Fraza: używać po niemiecku wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Kieszonkowy słownik niemiecko-polski polsko-niemiecki 24000 haseł

      Obserwuj

    • Kieszonkowy słownik niemiecko-polski polsko-niemiecki 24000 haseł

      …Kieszonkowy słownik niemiecko-polski polsko-niemiecki 24000 haseł Używany,Stan bardzo dobry..Okładka twarda. I…

      14 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Słownik niemiecki Buchmann

      Obserwuj

    • Słownik niemiecki Buchmann

      …Słownik Niemiecko-polski Polsko-niemiecki +rozmówki +gramatyka Wydawnictwo Buchmann, Warszawa 2008 Używany Cena 20zł…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kieszonkowy słownik niemiecki

      Obserwuj

    • Kieszonkowy słownik niemiecki

      …Kieszonkowy słownik polsko-niemiecki, niemiecko-polski 1963 rok Oderwana okładka, stan zadowalający Używany Cena 7zł…

      7 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Słownik Niemiecko-Polski Polsko-Niemiecki O.Rutecka

      Obserwuj

    • Słownik Niemiecko-Polski Polsko-Niemiecki O.Rutecka

      …Sprzedam słownik Niemiecko-Polski Polsko-Niemiecki Miękka oprawa. Autor Olga Rutecka Wydanie 2001 Ex Libris…

      9 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Korepetycje - Język niemiecki

      Obserwuj

    • Korepetycje - Język niemiecki

      …Korepetycje - Język niemiecki Melinda Tęcza, Zygmunt Tęcza Wydawnictwo: Buchmann, Warszawa Używana Cena 15zł…

      15 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • HELIGONKA HOHNER produkcji niemieckiej.

      Obserwuj

    • HELIGONKA HOHNER produkcji niemieckiej.

      …HELIGONKA HOHNER produkcji niemieckiej. Stan akordeonu jest używany i sprawny. Tonacja. FG…

      750 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Akordeon "CANTULIA"produkcji niemieckiej.

      Obserwuj

    • Akordeon "CANTULIA"produkcji niemieckiej.

      …Akordeon "CANTULIA" produkcji niemieckiej. Stan akordeonu jest bardzo dobry. Akordeon jest przedmiotem używanym

      450 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Mały niemiecko polski słownik przysłów  Stanisław Prędota

      Obserwuj

    • Mały niemiecko polski słownik przysłów Stanisław Prędota

      …Mały niemiecko polski słownik przysłów Stanisław Prędota Rok wydania: 1992 Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN…

      28 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kieszonkowy słownik niemiecko-polski, polsko-niemiecki

      Obserwuj

    • Kieszonkowy słownik niemiecko-polski, polsko-niemiecki

      Używany słownik. Tytuł: Kieszonkowy słownik niemiecko-polski, polsko-niemiecki Autor: Krzysztof Tkaczyk Rok wydania…

      19 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wielki ilustrowany słownik niemiecko- polski

      Obserwuj

    • Wielki ilustrowany słownik niemiecko- polski

      …Wielki Ilustrowany Słownik niemiecko -polski. Wielki Ilustrowany Walt Disney Słownik niemiecko -polski .Polska…

      135 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Lars Kepler, Hasenjagd, szwedzki kryminał w j.niemieckim

      Obserwuj

    • Lars Kepler, Hasenjagd, szwedzki kryminał w j.niemieckim

      …Sprzedam używaną książkę -szwedzki kryminał w języku niemieckim - Hasenjagd, autor Lars Kepler, wydawnictwo Bastei Lubbe, rok wydania 2018…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Słownik języka prawniczego i ekonomicznego niemiecko-polski - Kilian

      Obserwuj

    • Słownik języka prawniczego i ekonomicznego niemiecko-polski - Kilian

      …Słownik języka prawniczego i ekonomicznego, tom 2. niemiecko-polski. Opracowanie: Alina Kilian we współpracy z Götz…

      99 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Słownik języka prawniczego i ekonomicznego polsko-niemiecki - Kilian

      Obserwuj

    • Słownik języka prawniczego i ekonomicznego polsko-niemiecki - Kilian

      …Słownik języka prawniczego i ekonomicznego, tom 1. polsko-niemiecki. Opracowanie: Alina Kilian we współpracy z Götz…

      89 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam instrukcję obsługi Toyota Starlet 96-99 niemiecka

      Obserwuj

    • Sprzedam instrukcję obsługi Toyota Starlet 96-99 niemiecka

      …Sprzedam instrukcję obsługi do Toyoty Starlet EP86 1996-1999 po niemiecku. Używana. Stan dobry. Wysyłka lub odbiór osobisty w Krakowie lub okolicach…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Książka Niemieckie Przepisy Kulinarne

      Obserwuj

    • Książka Niemieckie Przepisy Kulinarne

      …Książka - Przepisy kulinarne wydanie niemieckie z 2016 roku wym - 29 x 22 cm,stron- 79, praktycznie nie była używana jak nowa…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • PODRĘCZNY SŁOWNIK Polsko-Niemiecki - A. Bzdęga, J. Chodera,

      Obserwuj

    • PODRĘCZNY SŁOWNIK Polsko-Niemiecki - A. Bzdęga, J. Chodera,

      …płócienna Format: 14,5x21,0cm waga 1kg B Rok wydania: 1990 Język: polski/niemiecki Stan: UŻYWANY 8,5/10 Okładka i…

      19 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Akordeon Weltmeister produkcji niemieckiej 120 BASOWY.4 Chory.

      Obserwuj

    • Akordeon Weltmeister produkcji niemieckiej 120 BASOWY.4 Chory.

      …Akordeon produkcji niemieckiej Weltmeister 120 basowy. 4 chóry Stan akordeonu dobry i sprawny. Cena 1400 zł Akordeon używany

      1 400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ZWIĘZŁA GRAMATYKA Języka NIEMIECKIEGO - W. Dewitzowa, B. Pła

      Obserwuj

    • ZWIĘZŁA GRAMATYKA Języka NIEMIECKIEGO - W. Dewitzowa, B. Pła

      …miękka Format: 14,0x20,5cm waga 0,5kg B Rok wydania: 1976 Język: polski/niemiecki Stan: UŻYWANA 8,5/10 Okładka i…

      11 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Słownik terminologii prawniczej i ekonomicznej niemiecko-polski - Skibicki

      Obserwuj

    • Słownik terminologii prawniczej i ekonomicznej niemiecko-polski - Skibicki

      …Słownik terminologii prawniczej i ekonomicznej niemiecko-polski. Autor Wacław Skibicki. Wydawnictwo Wiedza powszechna, 2000 r. Twarda oprawa, 523 str. Używany, stan bdb…

      49 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Tanie książki

      Obserwuj

    • Tanie książki

      …Tania oferta książkowa: Mały Słownik Techniczny niemiecko-polski i polsko-niemiecki Rok wydania 1987 Używane

      5 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Trends 2 Zeszyt ćwiczeń do Języka Niemieckiego.

      Obserwuj

    • Trends 2 Zeszyt ćwiczeń do Języka Niemieckiego.

      …Witam. Sprzedasz. Zeszyt ćwiczeń do Języka Niemieckiego Trends 2 Ćwiczenia są w większości wypełnione ołówkiem…

      15 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ABC JĘZYKA NIEMIECKIEGO - Gramatyka, czasy, ćwiczenia - Mari

      Obserwuj

    • ABC JĘZYKA NIEMIECKIEGO - Gramatyka, czasy, ćwiczenia - Mari

      …waga: 0,25kg A Rok wydania: 2005 Język: polski/niemiecki Stan: UŻYWANY 10/10 Okładka i środek czyste, minimalne…

      7,50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Język niemiecki na płytach

      Obserwuj

    • Język niemiecki na płytach

      …Język niemiecki na płytach oraz przegranych z płyt 3 nowych kasetach magnetofonowych. Całość w doskonałym stanie…

      240 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • NIEMIECKI DLA CIEBIE + POKOCHAJ NIEMIECKI! Agnieszka Drummer

      Obserwuj

    • NIEMIECKI DLA CIEBIE + POKOCHAJ NIEMIECKI! Agnieszka Drummer

      …Dwa wyjątkowe samouczki do nauki języka niemieckiego z płytami MP3 w środku. W sposób inteligentny, atrakcyjny…

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Słownik naukowo techniczny polsko - niemiecki. Praca Zbiorow

      Obserwuj

    • Słownik naukowo techniczny polsko - niemiecki. Praca Zbiorow

      …Sprzedam słownik naukowo techniczny polsko - niemiecki. Słownik zawiera ok. 100 000 terminów ze wszystkich dziedzin…

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Słownik współczesny niemiecko - polski

      Obserwuj

    • Słownik współczesny niemiecko - polski

      …Sprzedam w bardzo dobrym stanie :PONS. Słownik współczesny niemiecko-polski polsko-niemiecki . Nowoczesny słownik…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • DEUTSCH Ein Lehrbuch fur Auslander Teil: 1a i 1b wyd: Herder

      Obserwuj

    • DEUTSCH Ein Lehrbuch fur Auslander Teil: 1a i 1b wyd: Herder

      …waga: 0,65kg B Rok wydania: 1983 Język: niemiecki Stan: UŻYWANY 8,5/10 Okładka i środek czyste, znikome ślady…

      12,50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • MARTINA GREIFT EIN - Wolfgang Klesel dla dzieci po niemiecku

      Obserwuj

    • MARTINA GREIFT EIN - Wolfgang Klesel dla dzieci po niemiecku

      niemiecki Stan: UŻYWANE 9,5/10 Praktycznie bez śladów używania. Opis DE: So ein Zeltlager an einem See bringt immer…

      5,50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rozmówki polsko-niemieckie dla wyjeżdżających do pracy

      Obserwuj

    • Rozmówki polsko-niemieckie dla wyjeżdżających do pracy

      …Witam, Sprzedam „Rozmówki dla wyjeżdżających do pracy, polsko niemieckie” wydane przez ABC Biblioteka Aktywnego…

      11 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wielki słownik polsko-niemiecki i niemiecko-polski

      Obserwuj

    • Wielki słownik polsko-niemiecki i niemiecko-polski

      Używane słowniki: 1) Wielki słownik polsko-niemiecki. Großwörterbuch Polnisch-Deutsch. Tom I: A-N. 2) Wielki…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Deutsch - warum nicht? Niemiecki? Czemu nie!

      Obserwuj

    • Deutsch - warum nicht? Niemiecki? Czemu nie!

      Używany podręcznik do nauki języka niemieckiego z częściowo wypełnionymi ćwiczeniami. Tytuł: Deutsch - warum nicht…

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • BLEIB BEI UNS, FLORIAN Grean Scheip dla dzieci po niemiecku

      Obserwuj

    • BLEIB BEI UNS, FLORIAN Grean Scheip dla dzieci po niemiecku

      niemiecki Stan: UŻYWANY 9,5/10 Praktycznie bez śladów używania. BLEIB BEI UNS, FLORIAN - Grean Scheip Przygodowa dla…

      5,50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Niemieckie słówka w KALENDARNIKACH do nauki na 364 dni roku

      Obserwuj

    • Niemieckie słówka w KALENDARNIKACH do nauki na 364 dni roku

      …Zestaw 6 oryginalnych Zeszycików - Kalendarników, zawierających 4500 niemieckich słówek do systematycznego…

      45 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Genial. Język niemiecki dla młodzieży A1

      Obserwuj

    • Genial. Język niemiecki dla młodzieży A1

      …Świetnie opracowany podręcznik do nauki niemieckiego od początku. Egzemplarz bez śladów używania, w idealnym stanie…

      12 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Słownik turystyczny: Niemiecko-polski, polsko-niemiecki

      Obserwuj

    • Słownik turystyczny: Niemiecko-polski, polsko-niemiecki

      …StanUżywany AutorZBIOROWA WydawnictwoPaństwowy Instytut Wydawniczy (PIW) TytułSłownik Turystyczny niemiecko-polsko…

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Podręcznik Nauki Języka Niemieckiego Kolekcja

      Obserwuj

    • Podręcznik Nauki Języka Niemieckiego Kolekcja

      …Witam, oferuję do sprzedaży podręczniki do nauki języka niemieckiego: Podręcznik Niemiecki Nie Gryzie, innowacyjny…

      249 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Weinland Thermenregion po niemiecku i angielsku

      Obserwuj

    • Weinland Thermenregion po niemiecku i angielsku

      Używana publikacja o tematyce enologicznej w dwóch językach: niemieckim i angielskim. Tytuł: Weinland Thermenregion…

      15 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Podręcznik do nauki niemieckiego: Deutsch Ein Lehrbuch für Ausländer 1, Her

      Obserwuj

    • Podręcznik do nauki niemieckiego: Deutsch Ein Lehrbuch für Ausländer 1, Her

      …Sprzedam klasyczny, ceniony podręcznik do nauki języka niemieckiego dla początkujących: "Deutsch Ein Lehrbuch für…

      35 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Repetytorium maturalne język niemiecki Pearson

      Obserwuj

    • Repetytorium maturalne język niemiecki Pearson

      …Książka nie była używana, jest w stanie idealnym…

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Podręczny Słownik Polsko- Niemiecki

      Obserwuj

    • Podręczny Słownik Polsko- Niemiecki

      …Sprzedam podręczny słownik Polsko-Niemiecki Twarda oprawa. Autor : Andrzej Bzdęga, Jan Chodera, Stefan Kubica…

      13 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Niemieckie Czasy Hans Waren Język Niemiecki Gramatyka Czasownik N Press Pod

      Obserwuj

    • Niemieckie Czasy Hans Waren Język Niemiecki Gramatyka Czasownik N Press Pod

      … Stan: Książka używana DLA KOGO TA KSIĄŻKA? Uczących się języka niemieckiego Studentów germanistyki Osób…

      37,77 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kodeks pracy. Arbeitsgesetzbuch - wydanie dwujęzyczne - tłum. Bzdok, Major

      Obserwuj

    • Kodeks pracy. Arbeitsgesetzbuch - wydanie dwujęzyczne - tłum. Bzdok, Major

      …idealny, nie używany, minimalnie przetarta okładka. Niemieckie tłumaczenie Kodeksu pracy. Książka opatrzona jest…

      99 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stara niemiecka książka polecam serdecznie.

      Obserwuj

    • Stara niemiecka książka polecam serdecznie.

      …Witam sprzedam starą niemircką książke używana stan dobry polecam serdecznie…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • SITA Język niemiecki

      Obserwuj

    • SITA Język niemiecki

      …Język niemiecki podstawowy i średnio zaawansowany składający się z 24 kaset magnetofonowych. Kurs języka został…

      210 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Genial. Język niemiecki dla młodzieży A2

      Obserwuj

    • Genial. Język niemiecki dla młodzieży A2

      …Egzemplarz nowy, nigdy nie używany. Wysyłka poleconym 7 zł…

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • LIEBLING, VERGISS DIE SOCKEN NIGHT - Maeve Haran - niemiecki

      Obserwuj

    • LIEBLING, VERGISS DIE SOCKEN NIGHT - Maeve Haran - niemiecki

      …LIEBLING, VERGISS DIE SOCKEN NIGHT! - Maeve Haran - po niemiecku. Wydawnictwo: Goldmann Autor: Haran Maeve ISBN: 3…

      10,50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • # Pojazdy obcej konstrukcji używane w armii niemieckiej w latach 1938-1945

      Obserwuj

    • # Pojazdy obcej konstrukcji używane w armii niemieckiej w latach 1938-1945

      …Pojazdy obcej konstrukcji używane w armii niemieckiej w latach 1938-1945 (2) Samochody pancerne Autor: Boczoń Piotr…

      34 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Bedroht - Hans Koppel. Thriller po niemiecku

      Obserwuj

    • Bedroht - Hans Koppel. Thriller po niemiecku

      Używana książka w języku niemieckim. Tytuł: Bedroht Autor: Hans Koppel Rok wydania: 2013 Wydawnictwo: Wilhelm Heyne…

      35 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Illustrierte Geschichte des Weltkrieges 1914/16

      Obserwuj

    • Illustrierte Geschichte des Weltkrieges 1914/16

      Używana, okładka zniszczona. Język niemiecki. Ilustrowana historia I wojny światowej 1914/16…

      40 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • IKEA 2017 - KATALOG - DE

      Obserwuj

    • IKEA 2017 - KATALOG - DE

      …Tytuł: IKEA 2017 - KATALOG - DE Wersja językowa: niemiecki Stan jak na zdjęciu, egzemplarz używany

      5 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wybór tekstów niemieckich dla studentów matematyki, fizyki

      Obserwuj

    • Wybór tekstów niemieckich dla studentów matematyki, fizyki

      Używana książka. Tytuł: Wybór tekstów niemieckich dla studentów matematyki, fizyki i chemii Autor: Piotr Lenz Rok…

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Die Dienstagsfrauen - Monika Peetz. Powieść po niemiecku

      Obserwuj

    • Die Dienstagsfrauen - Monika Peetz. Powieść po niemiecku

      Używana książka w języku niemieckim. Tytuł: Die Dienstagsfrauen Autor: Monika Peetz Rok wydania: 2011 Wydawnictwo…

      35 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Der Die Das Neu podręcznik, ćwiczenia j. niemiecki kl. IV

      Obserwuj

    • Der Die Das Neu podręcznik, ćwiczenia j. niemiecki kl. IV

      …Sprzedam podręcznik i ćwiczenia "Der Die Das Neu - podręcznik do języka niemieckiego dla klasy IV" Stan dobry…

      15 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Słownik naukowo-techniczny niemiecko-polski

      Obserwuj

    • Słownik naukowo-techniczny niemiecko-polski

      …Witam, Sprzedam używany słownik naukowo-techniczny niemiecko-polski. Wydawnictwo Naukowo-Techniczne, wydanie 13…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Akademicki podręcznik j.niemieckiego - Czochralski i inni

      Obserwuj

    • Akademicki podręcznik j.niemieckiego - Czochralski i inni

      …Książka używana, ale w bardzo dobrym stanie, bez wyraźnych śladów używania. Wydawnictwo PWN, 394 str. Podręcznik…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Die gute Küche Christoph Wagner, Ewald Plachutta

      Obserwuj

    • Die gute Küche Christoph Wagner, Ewald Plachutta

      …Die gute Küche Christoph Wagner, Ewald Plachutta Jęz.niemiecki. Używana bdb…

      32 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Słowniki, podręcznik, i rozmówki

      Obserwuj

    • Słowniki, podręcznik, i rozmówki

      …sprzedam używane słowniki podręczniki i rozmówki jak na zdjęciach, rosyjski,angielski, niemiecki, francuski, węgierski, cena za szt 3 zł…

      3 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Volvo 480 , fabryczne instrukcje napraw

      Obserwuj

    • Volvo 480 , fabryczne instrukcje napraw

      …Oryginalne Green Books , używane , stan bardzo dobry język niemiecki . Cena od 40 zł + poczta…

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • O Popielu i Myszach - komiksy po angielsku i niemiecku

      Obserwuj

    • O Popielu i Myszach - komiksy po angielsku i niemiecku

      …wydanie 2, 1980 rok, jęz. polski i angielski wydanie 3, 1987 rok, jęz. polski i niemiecki Stan używany - jak na…

      75 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Der Fall Maurizius - Jakob Wassermann - książka po niemiecku

      Obserwuj

    • Der Fall Maurizius - Jakob Wassermann - książka po niemiecku

      Używana książka w języku niemieckim. Tytuł: Der Fall Maurizius Autor: Jakob Wassermann Rok wydania: 1976…

      45 zł
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia