-
Obserwuj
-
Depozyt Niepodległości. Rada Narodowa Rzeczpospolitej Polski
…1939—1945 Marcela Gruszczyk, Sylwester Fertacz Idea jedności słowiańskiej na forum Rady Narodowej RP w latach…
48 złFIRMA
Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »
Ogłoszenia
Obserwuj
…1939—1945 Marcela Gruszczyk, Sylwester Fertacz Idea jedności słowiańskiej na forum Rady Narodowej RP w latach…
Obserwuj
…) Informacja ministra spraw zagranicznych Stefana Mellera na temat polityki zagranicznej RP w 2006 roku…
Obserwuj
…Legionista 85 lecie związku oficerów rezerwy RP im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1921-2006 Stan BARDZO DOBRY Stron 69…
Obserwuj
…institutional position and function of the Sejm of the RP in the context of the institutional reforms of the European…
Obserwuj
…Kwaśniewski "pójdźmy dalej" Wywiad - rzeka z prezydentem RP Wydawnictwo: Hamal Books Warszawa Liczba stron: 191 Stan bardzo dobry Wysyłka cała Polska Polecam 2…
Obserwuj
…Koncepcja aktu prawa wewnętrznego Konstytucji RP Witold Płowiec Wydawnictwo Naukowe UAM Poznań 2006 ISBN: 83…
Obserwuj
…dla Zwierząt "Azyl na Koziej" w Świebodzinie. Sprzedam książkę pt. "Krótki kurs IV RP" autorstwa Kamila Durczoka i…
Obserwuj
…wydarzen politycznych ostatnich lat. Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski rozmawiają o patologiach III RP, nadziei…
Obserwuj
…kryminalny Tytuł Seryjni mordercy II RP Autor Kamil Janicki Okładka zintegrowana Rok wydania 2020 Wydanie Standardowe…
Obserwuj
…Dedykacje Premiera Leszka Millera i dwóch posłów na Sejm RP dla poprzedniego właściciela…
Obserwuj
…Witam , Mam do sprzedania książki ze studiów Politologicznych okres 5 lat , cena naprawdę okazyjna , tańsze od ksero :)…
Obserwuj
…Ramon cue Romano S.I. - Mój Chrystus Połamany RP 1989 8 224s.il.opr.kart…
Obserwuj
…Instrukcja obsługi i katalog części do przyczepy rp 1 do ciagniczka męsko rjs-1 Możliwość wysyłki…
Obserwuj
…Życie prywatne elit Drugiej Rzeczypospolitej Sławomir Koper Polecam także inne książki -ceny na zdjęciach…
Obserwuj
…Wydawnictwo: KP RP, Warszawa Liczba stron: 179 + 50 stron fotografii. Stan bardzo dobry Wysyłka cała Polska Polecam 2…
Obserwuj
…Unikatowe opracowanie na temat kordzików wojskowych z czasów II RP, bogato ilustrowane i szczegółowe. Stan książki: Okładka jak na zdjęciu, środek bez uszkodzeń…
Obserwuj
…Wydawnictwo: Kancelaria Senatu RP, Biuro Informacyjne Warszawa Liczba stron: 68 Stan bardzo dobry Wysyłka cała Polska Polecam 2…
Obserwuj
…Zarządzanie wiedzą, zmianą i organizacyjne uczenie się Sił Zbrojnych RP w systemie wykorzystania doświadczeń…
Obserwuj
…Initiative (Ljubljana, 5-6 June 2019) Część II: Wystąpienia Prezydenta RP na szczytach Inicjatywy Trójmorza…
Obserwuj
…Oprawa miękka ze skrzydełkami, 447 stron, stan bardzo dobry-. Cena na okładce 34,90 zł. Odbiór osobisty lub wysyłka…
Obserwuj
…obozu narodowego 1. Sejm Ustawodawczy 1919-1922 2. Sejm RP I kadencji 1922-1927 3. Sejm RP II kadencji 1928-1930…
Obserwuj
…zakulisowym animatorem III RP. Całe rodzinne klany zagnieździły się w strukturach MBP, MSW i MON. Duża władza, dostęp do…
Obserwuj
…Okrągłego Stołu Ustrój konstytucyjny RP podstawą konsolidacji demokracji RP . Rafał Lisiakiewicz ROZDZIAŁ II…
Obserwuj
…Olszewski Przerwana premiera - R. Januszewski, J. Kłosiński. Rozmowa z Janem Olszewskim, byłym premierem RP…
Obserwuj
…w Polsce ...................................................... 9 „Program RM” i jego boczny tor — „Program RP…
Obserwuj
…polityczne w Polsce 1918-1939 6. Roman Dmowski / A.Micewski/ Cena za zestaw Polecam także inne książki - ceny na zdjęciach…
Obserwuj
… Pluralizm partii politycznych i organizacji społecznych elementem konstytuującym ustrój polityczny RP Leszek…
Obserwuj
…Tytuł: Chrześcijaństwo w dialogu kultur na ziemiach I RP Autor: Stanisław Wilk Wydanie: Lublin 2003 Oprawa…
Obserwuj
…(legislacyjnego). Przyjęta w 1997 roku Konstytucja RP przyznała obywatelom – po raz pierwszy w historii Polski…
Obserwuj
…Bożena Snella-Mrozik Dziennikarka, członek Stowarzyszenia Dziennikarzy RP, przez wiele lat pracowała w tygodnikach…
Obserwuj
…Tytuł: SAMORZĄD TERYTORIALNY W RP Autor: LEOŃSKI ZBIGNIEW Wydanie: 1999 Oprawa: Miękka Opis: ślady po ołówku Stan…
Obserwuj
…Tytuł: Zasady podziału władzy w Konstytucji RP 1997 Autor: Grzegorz Kuca Wydanie: Wydawnictwo Sejmowe, 2014 Oprawa…
Obserwuj
…Tytuł: System prawa RP w procesie europeizacji Autor: Matey-Tyrowicz Wydanie: 2002 Oprawa: miekka Ilość stron: 304…
Obserwuj
…Tytuł: Konstytucja III RP w tezach orzeczniczych Trybunału Konstytucyjnego i wybranych sądów Autor: Wydanie: Beck…
Obserwuj
…Tytuł: Finanse publiczne w świetle Konstytucji RP oraz orzecznictwa TK Autor: Kosikowski Wydanie: Wydawnictwo…
Obserwuj
…wschodnich Drugiej Rzeczypospolitej (1920–1930) Zbigniew Girzyński Władysław Raczkiewicz jako marszałek Senatu RP…
Obserwuj
…RP" - wydanie z dnia 23 IX 2020 r. (4 strony). Dodatek ten sprzedaję, gdyż zbieram fundusze na remont po zalaniu…
Obserwuj
…przyjmował propozycji zastania Prezydentem RP, ograniczał swoje zainteresowania do funkcji wojskowych Piękne wydanie…
Obserwuj
…twarda oprawa, 2005. Status: oryginał - III RP Książka z serii "II Wojna Światowa - Wydarzenia, Ludzie, Tajemnice…
Obserwuj
…społeczne w II RP i PRL oraz Europie Neoliberalna mitologia III RP. Znacząca rola państwa w II RP Długie trwanie…
Obserwuj
…humorem, z właściwym autorce temperamentem. Dodatkowym smakiem tej książki jest znakomity przekład Edwarda Raczyńskiego, prezydenta RP na uchodźstwie. Koszt wysyłki 12,99…
Obserwuj
…ideologiczne i dyplomatyczne założenia i pociągnięcia władz RP na uchodźstwie i w kraju przyczyniły się do wybuchu…
Obserwuj
…Prezydenckim w Warszawie. To reprint unikalnej publikacji, który powstał we współpracy Kancelarii Prezydenta RP i…
Obserwuj
…Wojska Polskiego II RP. Korpus Kadetów Nr 2 został utworzony 28 września 1919 w Modlinie. Stan jak na zdjęciu…
Obserwuj
…gruncie Konstytucji RP z 1997 roku LECH JAMRÓZ Artykuł 17 ust. 1 Konstytucji w orzecznictwie Trybunału…
Obserwuj
…RP, KIERUNKI ROZWOJU GENEZA POWSTANIA I KIERUNKI ROZWOJU BEZZAŁOGOWYCH STATKÓW POWIETRZNYCH WSPÓŁCZESNE KONCEPCJE…
Obserwuj
…" III RP (1990) ujawnił swoje opinie o kilkudziesięciu osobach, które do dzisiaj uczestniczą w życiu publicznym. Są…
Obserwuj
…sądownicza, samorząd gminny, samorząd powiatowy i samorząd wojewódzki, polityka zagraniczna RP, Polska w UE, integracja…
Obserwuj
…Tabele wysiewu Siewnik z walcem oponowym RP-AD 2 Książka w całości w j.polskim • opisuje obsługę i konserwację…
Obserwuj
…Instrukcja obsługi z tabelami wysiewu Siewnik nadbudowany z walcem oponowym RP-AD 2 seria AD2 = 252 302 402…
Obserwuj
…Tabele wysiewu Siewnik z walcem oponowym RP-AD 2 Książka w całości w j.polskim • opisuje obsługę i konserwację…
Obserwuj
…5 cm x 1,8 cm Stan - nowy Zawiera między innymi: Hymn Państwowy RP opis sojuszu NATO skrócony kalendarz na 2019…
Obserwuj
…Rok wyd. 1996. Cena za 6 t. !!. Stan b. d. praktycznie encyklopedia nowa - tomy od A - Z, foto…
Obserwuj
…specjalne III RP dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego, jego bliskich i przyjaciół. Autor bez ogródek odsłania sieć…