-
Obserwuj
-
Sprzedam Case wzmocnione do SPOT - WASH
…Sprzedam Case wzmocnione do SPOT - WASH Wymiary zewnętrzne: Szerokość – 60 cm Długość – 40 cm Wysokość – 48 cm…
400 złOSOBA PRYWATNA
Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »
Ogłoszenia
Obserwuj
…Sprzedam Case wzmocnione do SPOT - WASH Wymiary zewnętrzne: Szerokość – 60 cm Długość – 40 cm Wysokość – 48 cm…
Obserwuj
…Futerał na instrument. Na saksofon Cena 150 zł. Wymiary: Długość 60 cm. Szerokość 25 cm. Wys. 15 cm. Przetarcia…
Obserwuj
…(60) SŁOŃCA - ANNA JUKAI INSTYTUT WYDAWNICZY "PAX" WARSZAWA 1983; STRON 673; FORMAT 19,5 X 12 CM; OPRAWA MIĘKKA…
Obserwuj
… gwizdek plastikowy – 1 szt. Mata gumowa, antypoślizgowa (szer. 60 cm, dł. 105 cm, gr. 3 mm) „przejście dla pieszych…
Obserwuj
…Stan dobry. Twarda oprawa. Ilość stron 60. Format 15 x 17 cm. Posiadam również Emily Księga dziwów. Możliwa wysyłka…
Obserwuj
…Do sprzedania ksiazka ,, Ósmy krag piekieł'' K. Boruń WYD 1978. WIELKOSC 13 CM/16 CM STRON204 sTAN BARDZO DOBRY…
Obserwuj
…143 Szerokość produktu:21.5 cm Wysokość produktu:29 cm stan: nowa (pochodzi z likwidacji sklepu) Idealna na prezent wysyłka 6,60 zł…
Obserwuj
…Kartki bez śladów użytkowania. Niewielkie przybrudzenia. Ilość stron 60. Format 20 x 25,5 cm. Możliwa wysyłka na koszt kupującego…
Obserwuj
…TYTUŁ: Raija ze śnieżnej krainy AUTOR: Bente Pedersen TOM: Tom 1 – Obcy ptak ISBN: 83–87441–60–0 WYDAWNICTWO…
Obserwuj
…30 x 30 cm (książka ze 60 stronami, album ślubny na 240 zdjęć, księga gości do samodzielnego ozdobienia i wklejania…
Obserwuj
…Stan bardzo dobry. Kartki bez śladów użytkowania. Rok wydania 1983. Wydanie pierwsze. Ilość stron 60. Format 19,5 x…
Obserwuj
…Zbigniew, Warszawa 1977. Sport i Turystyka. wyd.1. s.207. opr. oryg. kartonowa. 19 cm /10 cm. Stan bez sladów…
Obserwuj
…(4348) SYNDROM SEGRE – JOHN HOWLETT; KRAJOWA AGENCJA WYDAWNICZA WARSZAWA 1989 ROK; WYDANIE I; NAKŁAD 60 000 EGZ…
Obserwuj
…(3820) ALARM – RYSZARD LASSOTA; MŁODZIEŻOWA AGENCJA WYDAWNICZA WARSZAWA 1978 ROK; WYDANIE I; NAKŁAD 60 000 EGZ…
Obserwuj
…60 000 EGZ.; STRON 242; FORMAT 18 X 11 CM; OPRAWA MIĘKKA; STAN KSIĄŻKI DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĄTKA BIBLIOTEKI…
Obserwuj
… zaproszenie: 12 x 17 cm - 8,60 zł podziękowanie (magnes): ok. 9 cm - 4,50 zł zawieszki na wódkę: ok. 7 cm - 1,90 zł winietki: ok. 9 cm - 3,90 zl…
Obserwuj
…Łucja Mentzen Wydawnictwo: Aksjomat Piotr Nodzyński Numer wydania: 1 Liczba stron: 60 Rok wydania: 2019 Wysokość…
Obserwuj
…Sprzedam nowy futerał do akordeonu 80 basów. Wymiary wewnętrzne 46 x 44 x 23 cm. Futerał własnej produkcji…
Obserwuj
…(3535) Z PIŁKĄ NA TY – STEFAN GRZEGORCZYK; WYDAWNICTWO SPORT I TURYSTYKA WARSZAWA 1977 ROK; WYDANIE I; NAKŁAD 60…
Obserwuj
…WYDANIE I; NAKŁAD 60 000 EGZ.; STRON 114; FORMAT 16,5 X 12 CM; OPRAWA MIĘKKA; STAN KSIĄŻKI DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĄTKA BIBLIOTEKI…
Obserwuj
…(6483) Z PIŁKĄ NA TY... - STEFAN GRZEGORCZYK; WYDAWNICTWO SPORT I TURYSTYKA WARSZAWA 1977 ROK; WYDANIE I; NAKŁAD 60…
Obserwuj
…NAKŁAD 60 000 EGZ.; STRON 256; FORMAT 20,5 X 14,5 CM; OPRAWA MIĘKKA; STAN KSIĄŻKI DOBRY…
Obserwuj
…(8155) MOJE PIERWSZE BOJE – JÓZEF PIŁSUDSKI; WYDAWNICTWO ŁÓDZKIE ŁÓDŹ 1988 ROK; WYDANIE I; NAKŁAD 60 000 EGZ; STRON…
Obserwuj
…zabawkami w rozmiarach od Ø 27 mm do Ø 55 mm Wymiary: Wysokość: 162 cm Szerokość: 82 cm Głębokość: 55 cm Waga: 60…
Obserwuj
…Do sprzedania przewodnik ,,Sudety"' CHanas, Czerwiński wydanie II uzupełnione 1979 stron 316 Rozmiary 19/10 cm…
Obserwuj
…10 000 EGZ; STRON 236; FORMAT 21 X 15 CM; OPRAWA TWARDA, INTROLIGATORSKA; STAN KSIĄŻKI DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĄTKI; KOSZT PRZESŁANIA 6,60 ZŁOTEGO…
Obserwuj
…NAKŁAD 60 000 EGZ.; STRON 266; FORMAT 19,5 X 14 CM; OPRAWA MIĘKKA; STAN KSIĄŻKI DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĄTKA BIBLIOTEKI…
Obserwuj
…NAKŁAD 60 000 EGZ.; STRON 415; FORMAT 23 X 16,5 CM; OPRAWA MIĘKKA; STAN KSIĄŻKI DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĘCIE BIBLIOTECZNE…
Obserwuj
…” WARSZAWA 1949 ROKU; WYDANIE I; NAKŁAD 5000; STRON 60; FORMAT 21 X 15 CM; OPRAWA MIĘKKA; STAN KSIĄŻKI DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĘCIE BIBLIOTECZNE…
Obserwuj
…60 x 84 cm Obejrzyj inne moje oferty. W przypadku zakupu co najmniej dwóch przedmiotów łączę wysyłkę - redukuje to koszt dostawy…
Obserwuj
…NAKŁAD 60 000 EGZ; STRON 155; FORMAT 19,5 X 12,5 CM; OPRAWA MIĘKKA; STAN KSIĄŻKI DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĄTKI BIBLIOTEKI…
Obserwuj
…60 000 EGZ.; STRON 217; FORMAT 20,5 X 12,5 CM; OPRAWA TWARDA, INTROLIGATORSKA; STAN KSIĄŻKI DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĄTKI BIBLIOTEKI…
Obserwuj
…NAKŁAD 60 000 EGZ; STRON 672; FORMAT 19,5 X 12,5 CM; OPRAWA MIĘKKA; STAN KSIĄŻKI DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĄTKI BIBLIOTEKI…
Obserwuj
…NAKŁAD 60 000 EGZ; STRON 170; FORMAT 14,5 X 10,5 CM; OPRAWA TWARDA, KARTONOWA; STAN KSIĄŻKI DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĄTKI BIBLIOTEKI…
Obserwuj
…60 000 EGZ.; STRON 221; FORMAT 21 X 15 CM; OPRAWA TWARDA LAKIEROWANA; STAN KSIĄŻKI DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĘCIE BIBLIOTECZNE…
Obserwuj
…Do sprzedania nowy skórzany pas basowy do akordeonów 120 basów, kolor czarny, długość pasa 60 cm, szerokość pasa 4…
Obserwuj
…10 000 EGZ.; STRON 194; FORMAT 21 X 15 CM; OPRAWA TWARDA, INTROLIGATORSKA; STAN KSIĄŻKI DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĘCIE ; KOSZT PRZESŁANIA 6,60 ZŁ…
Obserwuj
…I; NAKŁAD 60 000 EGZ.; STRON 324; FORMAT 16,5 X 11 CM; OPRAWA TWARDA, INTROLIGATORSKA; STAN KSIĄŻKI DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĘĆ BIBLIOTEKI…
Obserwuj
…WYDANIE VII; NAKŁAD 60 000 EGZ.; STRON 219; FORMAT 20,5 X 12,5 CM; OPRAWA TWARDA, INTROLIGATORSKA; STAN KSIĄŻKI DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĘCIE BIBLIOTECZNE…
Obserwuj
…WYDANIE I; NAKŁAD 60 000 EGZ.; STRON 328; FORMAT 16,5 X 11 CM; OPRAWA MIĘKKA; STAN KSIĄŻKI DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĄTKA BIBLIOTEKI…
Obserwuj
…I; NAKŁAD 60 000 EGZ; STRON 157; FORMAT 21,5 X 12 CM; OPRAWA MIĘKKA; STAN KSIĄŻKI DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĄTKI BIBLIOTEKI…
Obserwuj
…ROK; WYDANIE I; NAKŁAD 60 000 EGZ; STRON 117; FORMAT 16 X 11,5 CM; OPRAWA MIĘKKA; STAN KSIĄŻKI DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĄTKI BIBLIOTEKI…
Obserwuj
…WARSZAWA 1949 ROK; WYDANIE I; NAKŁAD 60 000 EGZ; STRON 62; FORMAT 20,5 X 14,5 CM; OPRAWA MIĘKKA; STAN KSIĄŻKI DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĄTKI BIBLIOTEKI…
Obserwuj
…NAKŁAD 60 000 EGZ.; STRON 112; FORMAT 26,5 X 16,5 CM; OPRAWA MIĘKKA; STAN KSIĄŻKI PLUS DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĘCIE BIBLIOTEKI…
Obserwuj
…WYDANIE II; NAKŁAD 60 000 EGZ.; STRON 267 + 294; FORMAT 20,5 X 12,5 CM; OPRAWA TWARDA, INTROLIGATORSKA; STAN KSIĄŻKI DOBRY…
Obserwuj
…60 cm Możliwość odbioru osobistego w Piasecznie lub wysyłki dowolną metodą na koszt Kupującego. Zapraszam! :)…
Obserwuj
…NAKŁAD 10 000 EGZ; STRON 264; FORMAT 19 X 12,5 CM; OPRAWA TWARDA, INTROLIGATORSKA; STAN KSIĄŻKI DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĄTKI ; KOSZT PRZESŁANIA 6,60 ZŁ…
Obserwuj
…ROK; WYDANIE III; NAKŁAD 60 000 EGZ.; STRON 227; FORMAT 20,5 X 14,5 CM; OPRAWA MIĘKKA; STAN KSIĄŻKI DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĄTKA BIBLIOTEKI…
Obserwuj
…ROK; WYDANIE IV; NAKŁAD 60 000 EGZ.; STRON 309; FORMAT 19,5 X 12,5 CM; OPRAWA MIĘKKA; STAN KSIĄŻKI DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĘCIE BIBLIOTECZNE…
Obserwuj
…WARSZAWA 1969 ROK; WYDANIE II; NAKŁAD 60 000 EGZ; STRON 175; FORMAT 20 X 13 CM; OPRAWA TWARDA INTROLIGATORSKA; STAN KSIĄŻKI DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĄTKI BIBLIOTEKI…
Obserwuj
…WYDAWNICZA ŁÓDŹ 1986 ROK; WYDANIE I; NAKŁAD 60 000 EGZ; STRON 167; FORMAT 20 X 14 CM; OPRAWA MIĘKKA; STAN KSIĄŻKI DOBRY; WEWNĄTRZ PIECZĄTKI BIBLIOTEKI…
Obserwuj
…krajoznawcze oraz plan Jaremczy.. Dane techniczne skala: 1:70 000 rodzaj okładki: miękka wymiary: 67,5 x 47,5 cm, po złożeniu…
Obserwuj
…Sprzedam prospekt rozkładany broszura (z 4 kartek A4: 21 cm x 29,7 cm) Mercedes Benz Personenwagen - Programm z…
Obserwuj
…80 x 60 cm Możliwość odbioru osobistego w Piasecznie lub wysyłki dowolną metodą na koszt Kupującego. Zapraszam! :)…
Obserwuj
…zapraszają do gotowania. Każdy z 3 poradników po 90 stron, ok. 60 przepisów, 2006 . Wymiary książek -15x 21 cm Polecam- smacznego !!…
Obserwuj
…STAN: bardzo dobry JĘZYK: angielski / niemiecki ROK WYDANIA: 2018 LICZBA STRON: 60 FORMAT: 21 x 30 cm Obejrzyj…
Obserwuj
…cm x 60 cm. Wymiary samych zdjęć 27,5 cm x 45 cm, z wytłoczoną ramką: 32 cm x 47,5 cm. Zdjęcia idealne do…
Obserwuj
…304 Wymiary 12,5 x 19,5 cm ISBN 83-85032-60-6 Stan Używana Polecam :) Wysyłka na koszt Kupującego z możliwością…
Obserwuj
…STAN: bardzo dobry JĘZYK: angielski ROK WYDANIA: 2013 LICZBA STRON: około 60 FORMAT: 18,5 x 24,5 cm Obejrzyj…
Obserwuj
…1987 ROK; WYDANIE II ; NAKŁAD 30 000 EGZ.; STRON 192 PLUS OKOŁO 60 FOTOGRAFII; FORAT 24,5 X 17,5 CM; OPRAWA TWARDA…