Polonez AKWARIUM z KLIMATYZACJA idealny na zlombol
- 07 Sty 13:42
- Nr ogłoszenia: 57983638
1 / 9
- Oferta od osoby prywatnej
- Marka Polonez
- Model 1.6
- Stan używane
- Bezwypadkowy tak
- Rok pierwszej rejestracji 1988
- Rok produkcji 2000
- Przebieg 115000 km
- Rodzaj nadwozia Hatchback
- Pojemność silnika 1598 cm³
- Moc 84 KM
- Paliwo benzyna+LPG
- Liczba drzwi 4/5
- Stan techniczny nieuszkodzony
- Skrzynia biegów manualna
- Pochodzenie kupiony w polskim salonie
- Faktura nie
- Kolor srebrny
Sprzedam niepowtarzalny samochód Polonez Akwarium przerobione z plusa. Nie jest to zwykły polepiony Polonez, starałem się połączyć wszystkie najlepsze cechy z różnych wersji, by stworzyć auto DO JAZDY które jest atrakcyjne wizualnie.
Polonez jest z 2001 roku ma przebieg około 115000km.
Jest wyposażony w fabryczną klimatyzacje!!!
Zaraz po zakupie wyremontowałem silnik i przerobiłem nadwozie na model MR88. Dzięki temu zabiegowi wóz wygląda klasycznie, ale jeździ bardzo sprawnie i komfortowo. Układ kierowniczy jest ze wspomaganiem, wycieraczki szyby przedniej są bardzo szybkie( co nie jest oczywiste w "borewiczu") Klimatyzacja została odbudowana od podstaw, jest nowy skraplacz, osuszacz, rolka i zregenerowany kompresor. Lusterka są elektrycznie regulowane. Fotele to komplet Inter Groclin obszyte na nowo. Kierownica do oryginalny RAID dedykowany do Poloneza!!!.
W zawieszeniu przednim wymienione są wszystkie sworznie i końcówki drążków, ponadto zmieniony jest układ hamulcowy na tarcze wentylowane od Fiata Palio 1.6 16V.
Z tyłu jest wymieniony most napędowy na pochodzący z karetki o krótszym przełożeniu 4,3. Na obu osiach zamontowane są nowe amortyzatory. Nowe są też alternator, sprzęgło, chłodnica wody oraz reflektory pochodzące od BMW E34.
Radio jest na CD i MP3 a pod fotelem pasażera zamontowany jest aktywny woofer.
Polonez został zbudowany z myślą o podróżach, byłem nim na Ukrainie, Naddniestrzu i w Mołdawii, Auto zawitało także na "Zlot Dużego Fiata" nad Balatonem.
Polonez kupiłem od pierwszego właściciela (starszego Pana), wsadziłem w ten projekt mnóstwo serca i pieniędzy.
Jeszcze jedno, auto jest zarejestrowane jako pojazd zabytkowy na żółtych tablicach- niskie OC, bezterminowe badanie techniczne, wypłata uczciwego odszkodowania w wypadku kolizji.
14 900 zł
