Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Polonez > 1.6

Polonez AKWARIUM z KLIMATYZACJA idealny na zlombol

  • 07 Sty 13:42
  • Nr ogłoszenia: 57983638
1 / 9
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Marka Polonez
  • Model 1.6
  • Stan używane
  • Bezwypadkowy tak
  • Rok pierwszej rejestracji 1988
  • Rok produkcji 2000
  • Przebieg 115000 km
  • Rodzaj nadwozia Hatchback
  • Pojemność silnika 1598 cm³
  • Moc 84 KM
  • Paliwo benzyna+LPG
  • Liczba drzwi 4/5
  • Stan techniczny nieuszkodzony
  • Skrzynia biegów manualna
  • Pochodzenie kupiony w polskim salonie
  • Faktura nie
  • Kolor srebrny
Sprzedam niepowtarzalny samochód Polonez Akwarium przerobione z plusa. Nie jest to zwykły polepiony Polonez, starałem się połączyć wszystkie najlepsze cechy z różnych wersji, by stworzyć auto DO JAZDY które jest atrakcyjne wizualnie. Polonez jest z 2001 roku ma przebieg około 115000km. Jest wyposażony w fabryczną klimatyzacje!!! Zaraz po zakupie wyremontowałem silnik i przerobiłem nadwozie na model MR88. Dzięki temu zabiegowi wóz wygląda klasycznie, ale jeździ bardzo sprawnie i komfortowo. Układ kierowniczy jest ze wspomaganiem, wycieraczki szyby przedniej są bardzo szybkie( co nie jest oczywiste w "borewiczu") Klimatyzacja została odbudowana od podstaw, jest nowy skraplacz, osuszacz, rolka i zregenerowany kompresor. Lusterka są elektrycznie regulowane. Fotele to komplet Inter Groclin obszyte na nowo. Kierownica do oryginalny RAID dedykowany do Poloneza!!!. W zawieszeniu przednim wymienione są wszystkie sworznie i końcówki drążków, ponadto zmieniony jest układ hamulcowy na tarcze wentylowane od Fiata Palio 1.6 16V. Z tyłu jest wymieniony most napędowy na pochodzący z karetki o krótszym przełożeniu 4,3. Na obu osiach zamontowane są nowe amortyzatory. Nowe są też alternator, sprzęgło, chłodnica wody oraz reflektory pochodzące od BMW E34. Radio jest na CD i MP3 a pod fotelem pasażera zamontowany jest aktywny woofer. Polonez został zbudowany z myślą o podróżach, byłem nim na Ukrainie, Naddniestrzu i w Mołdawii, Auto zawitało także na "Zlot Dużego Fiata" nad Balatonem. Polonez kupiłem od pierwszego właściciela (starszego Pana), wsadziłem w ten projekt mnóstwo serca i pieniędzy. Jeszcze jedno, auto jest zarejestrowane jako pojazd zabytkowy na żółtych tablicach- niskie OC, bezterminowe badanie techniczne, wypłata uczciwego odszkodowania w wypadku kolizji.

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

14 900 zł
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia