-
Obserwuj
-
A-8145UPG BLOKADA WAŁKA ROZRZĄDU MERCEDES-BENZ M271
…Zawiera także narzędzie do ustawiania łańcucha. Zastosowanie:CLK 200K (W209), C 180K, C200K, C 230K (W203), C…
1 050 zł
Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »
Ogłoszenia
Obserwuj
…Zawiera także narzędzie do ustawiania łańcucha. Zastosowanie:CLK 200K (W209), C 180K, C200K, C 230K (W203), C…
Obserwuj
…narzędzia do ustawiania i blokowania oraz do ustalania położenia jednostek rozrządu. Modele: Ford B-Max, C-Max…
Obserwuj
… − Karta SD 32 GB − Kabel Mikro HDMI (A na D) 1,8 m − Kabel USB C (A na C) 1 m Jeśli nie są włożone baterie, jako…
Obserwuj
… Opel 2,2 16V (silnik twin cam) Astra (00-06), Speedster / Vauxhall (00-06), Vectra B / C (00-08), Signum (08/03), Zafira A / B (00-08). TYPY SILNIKÓW: Z22SE, Z22YH, VX220…
Obserwuj
…silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny z napędem na łańcuch. A Klasa / Class 176 M270 1.6 / 2.0 2012 B Klasa / Class…
Obserwuj
…[bar]: max 12. - Temperatura pracy [°C]: od -35 do +60. - Twardość - Shore 95 A - Odporne na zginanie - Do…
Obserwuj
…cylindrów. MODELE – Opel/Vauxhall – Cascada, Insignia, Insignia Country, Insignia Tourer i Zafira C Tourer 2014-2017 TYPY SILNIKÓW – CDTI, CDTi EcoFLEX – LFS/B20DTH…
Obserwuj
…ZASTOSOWANIE: •Ciężarówki europejskie – DAF •Ciężarówki japońskie – HINO A. Urządzenie do demontażu wałka głównego…
Obserwuj
…ZASTOSOWANIE: •Ciężarówki europejskie – DAF •Ciężarówki japońskie – HINO A. Urządzenie do demontażu wałka głównego…
Obserwuj
…Benz: A-Class (2012-2018), B-Class (2012-2019), C-Class (2009-2015), C-Class (2014-2018), CLA Coupe (2013-2019), CLS…
Obserwuj
…Lampa Flex Clamp Top USB-C 10W Berner Zalety: • Główne światło z możliwością przyciemniania • 100-1000 lumenów z…
Obserwuj
…1000 A, który pozwala na uruchomienie pojazdów z silnikami benzynowymi do 6 litrów i silnikami diesla do 3 litrów w…
Obserwuj
…″ (szczególnie przydatny do modelu Sprinter) Zastosowanie: Mercedes-Benz: A-Class (2012-2018), B-Class (2012-2019), C-Class…
Obserwuj
… Zastosowanie : Cascada (2013-2016), Astra-J (2013-2016), Zafira-C Tourer (2013-2016), Insignia (2013-2016), Insignia…
Obserwuj
Obserwuj
…]: max 12. - Temperatura pracy [°C]: od -35 do +60. - Twardość - Shore 95 A - Odporne na zginanie - Do stosowania ze…
Obserwuj
…stanowisku wg DIN EN ISO 11201 < 69,2 dB(A) +/- 2,5 dB Temperatura pracy 5 °C – 40 °C Maksy. dozwolona względna…
Obserwuj
…A przy 12 V, 24 V 10 A przy 12 V Tryb COLD TEMP:zalecany przy temperaturze poniżej 5 °C, dzięki temu akumulator…
Obserwuj
…rozrządu, narzędzia do przytrzymania łańcucha rozrządu. Klasa / class: C (203/204), E (207/211/212/213/238), G (461…
Obserwuj
…Lampa czołowa Sensor USB-C 250lmObszary działania/zastosowania: LED Zalety: • Wielofunkcyjne zastosowanie…
Obserwuj
…lakierniczą ? A może lubisz majsterkować w swoim garażu? Promiennik podczerwieni PP-2000 polskiej marki Kupczyk jest…
Obserwuj
…B(A) +/- 2,5 dB Temperatura pracy 5 - 40°C Maksymalna dozwolona wilgotność względna ≤ 90% (przy 25°C i okresie 24…
Obserwuj
…CEMENT BL, wulkanizuje w temperaturze 18-150oC. Kołek Minicombi A4,5 przeznaczony jest do naprawy opon…
Obserwuj
…czołowej znajduje się cyfrowy wyświetlacz oraz cztery przyciski, którymi reguluje się żądane ciśnienie, a także…
Obserwuj
… Prąd spawania (A): 20-200 Ilość ustawień prądu spawania: bezstopniowe, płynne Napięcie jałowe (V): 56 Sprawność przy…
Obserwuj
…przewodów sprawność w skrajnie niskich temperaturach Specyfikacja techniczna: Maksymalne natężenie: 600 A Długość…
Obserwuj
…się przewodów sprawność w skrajnie niskich temperaturach Specyfikacja techniczna: Maksymalne natężenie: 600 A…
Obserwuj
…się przewodów sprawność w skrajnie niskich temperaturach Specyfikacja techniczna: Maksymalne natężenie: 1000 A…
Obserwuj
…się przewodów sprawność w skrajnie niskich temperaturach Specyfikacja techniczna: Maksymalne natężenie: 800 A…
Obserwuj
…się przewodów sprawność w skrajnie niskich temperaturach Specyfikacja techniczna: Maksymalne natężenie: 300 A…
Obserwuj
…się przewodów sprawność w skrajnie niskich temperaturach Specyfikacja techniczna: Maksymalne natężenie: 400 A…
Obserwuj
…rozmiarową i wysoką odpornością chemiczną. Temperatura pracy do 125stC. Dlatego te tworzywa są bardzo często…
Obserwuj
…+2(V) Średnica drutu: 0,8-1,2(mm) Szybkość podawania drutu: 2-18(m/min) Rozmiar: 780x290x530(mm) Waga: 35(kg) Stopień ochrony: IP21 Wymagane zabezpieczenie: 25 C (A)…
Obserwuj
…ergonomiczną rękojeścią. Rączka umieszczona przy krawędzi bębna przyspiesza zwijanie, a gumowy element przymocowany do…
Obserwuj
…stanowisku wg DIN EN ISO 11201 < 69,2 dB(A) +/- 2,5 dB Temperatura pracy 5 - 40°C Maksymalna dozwolona wilgotność…
Obserwuj
…N/A, Output: buzzer Sensory czujnik światła otoczenia Zasilanie i bateria 3.7 V/3200 mAh lithium-polymer battery…
Obserwuj
…wykrywaniu usterek elektrycznych, a zaawansowany, w pełni zgodny interfejs PassThru umożliwia łatwe przeprogramowanie…
Obserwuj
…długowiecznością. Zastosowane zabezpieczenia prądowe i termiczne zwiększają bezpieczeństwo korzystania z ładowarki, a funkcja…
Obserwuj
…C. I. S. dł. 650mm – trójnik bazowy z przewodami o łącznej dł. 1600mm z zaworem kulowym przepływowym, zaworkiem…
Obserwuj
…elektroniczna regulacja działa na różnych etapach testowania a inteligentna autodiagnostyka zachęca mechaników do…
Obserwuj
…Nissan, Porsche, Seat, Skoda, Subaru, VW. Posiada funkcje prowadzone dla grupy V.A.G. Ten inteligentny system…
Ogłoszenia archiwalne
Obserwuj
… SPECPART Białystok ul. Hallera 4 C.H. STOKROTKA Godziny otwarcia: Pon-PT 08-18 Sobota 09–14 ☎️ tel. 606x379x628…
Obserwuj
…Moc: 11 kW Optymalna moc: 6,9 kW Zabezpieczenie: 20 A Pojemność zbiornika: 300 litrów Wydajność pompy…