Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"podaj" w Liczniki i zegary

Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Motoryzacja wyłącz filtr
  • Części samochodowe wyłącz filtr
  • Wyposażenie wnętrza wyłącz filtr
  • Liczniki i zegary wyłącz filtr
  • Fraza: podaj wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • ZEGAREK Wyświetlacz do RENAULT

      Obserwuj

    • ZEGAREK Wyświetlacz do RENAULT

      …ZEGAREK WYŚWIETLACZ do RENAULT do wyboru NUMER I OZNACZENIA podam dla zainteresowanych Podana cena za 1 szt…

      49 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • warszawa m20

      Obserwuj

    • warszawa m20

      …sprzedam części cena podana za lusterko telefon 606439699…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zegary do Warszawy

      Obserwuj

    • Zegary do Warszawy

      …Używane orginalne w dobrym stanie Podana cena dotyczy 1 szt…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Mercedes g klasa impulsator czujnik predkosc napedu licznika

      Obserwuj

    • Mercedes g klasa impulsator czujnik predkosc napedu licznika

      …Impulsator podana cena bez slimaka…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Prędkościomierz Renault Megane 3 cyfrowy

      Obserwuj

    • Prędkościomierz Renault Megane 3 cyfrowy

      Podana cena za jedną sztukę Sprawne w 100% Możliwa wysyłka…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zegar prędkościomierz Warszawa Żuk Nysa Syrena

      Obserwuj

    • Zegar prędkościomierz Warszawa Żuk Nysa Syrena

      …Witam do sprzedania części Cena podana za licznik z przebiegiem 200km…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Audi tt 8n czesci  vag czesci szyba kratka zderzaka

      Obserwuj

    • Audi tt 8n czesci vag czesci szyba kratka zderzaka

      Podana cena za szybkę boć,na…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zegary Warszawa Żuk

      Obserwuj

    • Zegary Warszawa Żuk

      …Posiadam zegary widoczne na zdjęciach. Cena podana za sztukę. Oba oddam za 130zl Wysyłam za pobraniem…

      80 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Licznik kapliczka Fiat 126p

      Obserwuj

    • Licznik kapliczka Fiat 126p

      …Używan licznik do malucha ,ora wiele innych części Podana cena dotyczy licznika…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Licznik Syrenka Żuk

      Obserwuj

    • Licznik Syrenka Żuk

      …Witam. Do sprzedania liczniki do Syrenki lub Żuka, stan jak na zdjęciach, odbiór osobisty. Podana cena za sztukę. Pozdrawiam…

      100 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Licznik Polonez Borewicz

      Obserwuj

    • Licznik Polonez Borewicz

      …Sprzedam licznik do Poloneza Borewicz i fiata 125p w stanie jak na zdjęciach więcej informacji na tel cena podana za licznik do poloneza…

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • IVECO EUROCARGO LICZNIK ZEGARY 504046588

      Obserwuj

    • IVECO EUROCARGO LICZNIK ZEGARY 504046588

      …Witam mam do sprzedania Licznik Zegary IVECO EUROCARGO. Podana cena netto. Możliwy odbiór osobisty lub wysyłka…

      300 zł
      FIRMA
    • Mercedes W 108/109/111 Licznik zegary

      Obserwuj

    • Mercedes W 108/109/111 Licznik zegary

      …Witam sprzedam sprawny w super stanie licznik 2.5 benzyna więcej info podam tel…

      699 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • VW GOLF I zegary kratka kokpitu

      Obserwuj

    • VW GOLF I zegary kratka kokpitu

      …Sprzedam kratkę zegary tak jak na zdjęciach , zegary na części,więcej info podam tel. M0żliwość wysłania…

      80 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • zegary  licznik porsche 924

      Obserwuj

    • zegary licznik porsche 924

      …sprzedam zegary do porsche 924 z lat 75-88 stan bdb więcej info pod nr telefonu podanym w ogłoszeniu…

      599 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • UAZ,GAZ PRĘDKOŚCIOMIERZ SP-24A

      Obserwuj

    • UAZ,GAZ PRĘDKOŚCIOMIERZ SP-24A

      …PRĘDKOŚCIOMIERZ ORYGINAŁ CCCP DLA KOLEKCJONERÓW BARDZO PROSZĘ O KONTAKT SMS NA NR.PODANY W OGŁOSZENIU-ODDZWONIĘ.DZIĘKUJĘ…

      449 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Różne części Skoda Octawia 59-71 r

      Obserwuj

    • Różne części Skoda Octawia 59-71 r

      …Sprzedam różne części do Skody octawi 59-71r widoczne na zdjęciach informacje na tel. cena podana za lampę tylną…

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wskaźnik zegar ładowania prądu STAR amperomierz MERA- PAFAL

      Obserwuj

    • Wskaźnik zegar ładowania prądu STAR amperomierz MERA- PAFAL

      …Wskaźnik zegar ładowania prądu STAR amperomierz MERA- PAFAL jak na zdjęciach, podana cena dotyczy jednej sztuki…

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Star 28, Żuk, inne.Licznik, prędkościomierz, zegar

      Obserwuj

    • Star 28, Żuk, inne.Licznik, prędkościomierz, zegar

      …Do sprzedania do do Stara 28,Żuka itp..Podana cena za sam licznik bez widocznego osprzętu który jest dodatkowo do sprzedania…

      120 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Ramka Licznika SCANIA R

      Obserwuj

    • Ramka Licznika SCANIA R

      …Witam mam do sprzedania Ramię Licznik SCANIA R oryginał podana cena dotyczy tylko ramki jeżeli potrzebujesz coś więcej to zadzwoń…

      100 zł
      FIRMA
    • osłony kolumny kierownicy dolna górna Opel Astra F oryginał

      Obserwuj

    • osłony kolumny kierownicy dolna górna Opel Astra F oryginał

      …sprzedam osłony kolumny kierownicy dolna i górną część Opel Astra F oryginał podana cena za komplet 2 sztuk…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obrotomierz BMW e21 323

      Obserwuj

    • Obrotomierz BMW e21 323

      …Sprawny obrotomierz do BMW e21 323 Stan jak na zdjęciu Sprawny Wysyłka 25zł Zainteresowanych proszę o podanie danych adresowych i nr tel dla kuriera…

      600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wskaźnik zegar poziomu paliwa STAR, JELCZ itp. 5 sztuk

      Obserwuj

    • Wskaźnik zegar poziomu paliwa STAR, JELCZ itp. 5 sztuk

      …Wskaźnik zegar poziomu paliwa STAR, JELCZ itp. 5 sztuk jak na zdjęciach, podana cena dotyczy jednej sztuki…

      75 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wskaźnik zegar ciśnienia oleju STAR, JELCZ itp. 4 sztuki

      Obserwuj

    • Wskaźnik zegar ciśnienia oleju STAR, JELCZ itp. 4 sztuki

      …Wskaźnik zegar ciśnienia oleju STAR, JELCZ itp. 4 sztuki jak na zdjęciach. podana cena dotyczy jednej sztuki…

      70 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zegary rubinowe

      Obserwuj

    • Zegary rubinowe

      …Zegary rubinowe w bardzo dobrym stanie O cenę pozostałych części proszę dzwonić Zawory są nowe i pasują do silnika S21 Podana cena dotyczy 2 pokazanych na foto zegarów…

      620 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Licznik / Prędkościomierz ALFA ROMEO 156 2.4JTD

      Obserwuj

    • Licznik / Prędkościomierz ALFA ROMEO 156 2.4JTD

      …Sprzedam licznik z prędkościomierzem do Alfy Romeo 156 2.4JTD widoczne na zdjeciach.Możliwa wysyłka pobraniowa.Wiecej informacji pod numerem telefonu podany w ogłoszeniu!!!…

      80 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • części fiat 125p

      Obserwuj

    • części fiat 125p

      …Sprzedam części do fiata 125p mr widoczne na zdjęciu. Podana cena jest ceną za licznik. Żelechów powiat-grodziski Proszę pisać sms co potrzebne a ja po pracy oddzwonię…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wskaźnik zegar temperatury wody STAR MERA-PAFAL 3 sztuki

      Obserwuj

    • Wskaźnik zegar temperatury wody STAR MERA-PAFAL 3 sztuki

      …Wskaźnik zegar temperatury wody STAR MERA-PAFAL, dostępne pozostają 2 sztuki wskaźników z lewej i ze środka z pierwszego zdjęcia, podana cena dotyczy jednej sztuki…

      90 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Licznik,zegar volkswagen transporter T4.

      Obserwuj

    • Licznik,zegar volkswagen transporter T4.

      Podana cena jest za licznik.do Volkswagena T4. Nr.701919033BO 701919059 AC Posiadam wszystkie części do VW T4…

      250 zł
    • Zegarek VDO BMW e3 e9

      Obserwuj

    • Zegarek VDO BMW e3 e9

      …wpłacie 17zł Wysyłka pobranie 25zł Zainteresowanych proszę o podanie adresu do wysyłki i nr tel dla kuriera…

      450 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • wtyczka do licznika Peugeot 307

      Obserwuj

    • wtyczka do licznika Peugeot 307

      …ustaleniu tel. zamów SMS lub dzwoń podaj nr.tel. i adres wysyłam pocztą lub kurierem przez epaka pl. pobranie…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Honda civic lV licznik zegar

      Obserwuj

    • Honda civic lV licznik zegar

      …Sprzedam licznik zegarek ramkę włączniki do Hondy Civic 4 generacji w bdb stanie podana cena za licznik posiadam…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Oryginał.Trabant, Wartburg licznik

      Obserwuj

    • Oryginał.Trabant, Wartburg licznik

      …Trabant,Wartburg. PODANA WYŻEJ CENA DOTYCZY 1 SZT.do wyboru Możliwy odbiór osobisty lub tania wysyłka…

      130 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • RAMKA ZEGAROW HYUNDAI TUSCON III 15-20

      Obserwuj

    • RAMKA ZEGAROW HYUNDAI TUSCON III 15-20

      …ORGINALNE RAMKI NA ZEGARY HYUNDAI TUCSON III 15-20 CENA PODANA ZA 1 SZT stan BARDZO DOBRY jak na zamieszczonych…

      160 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 1963,1972 rok.Zegarki,liczniki Warszawa, Nysa, Żuk, Syrena

      Obserwuj

    • 1963,1972 rok.Zegarki,liczniki Warszawa, Nysa, Żuk, Syrena

      …Sprzedam liczniki do ww.zabytkowych pojazdów. Stan dobry,widoczny na zdjęciach. Sygnowane i numerowane. Podana

      120 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • SKODA OCTAVIA III LICZNIK ZEGARY 5E092091B 13-

      Obserwuj

    • SKODA OCTAVIA III LICZNIK ZEGARY 5E092091B 13-

      …WIDOCZNY NA FOTO. PODANA CENA JEST CENĄ NETTO.WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM TEL.723-458-452 LUB 519-041-485…

      200 zł
    • Licznik Fiat 125p PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Licznik Fiat 125p

      …zamówieniu proszę podać numer magazynowy widoczny na ostatnim zdjęciu 1922 dostępni siedem dni w tygodniu zdjęcia…

      200 zł
    • Wskaźniki woda, prąd (Pafal Poland ) Star, Uaz, Nysa, Żuk

      Obserwuj

    • Wskaźniki woda, prąd (Pafal Poland ) Star, Uaz, Nysa, Żuk

      …za pobraniem. Podana wartość dotyczy kompletu 3 wskaźników. W razie pytań proszę o kontakt, także telefoniczny…

      49 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • LICZNIK ZEGARY BENZYNA EUROPA HYUNDAI IX 35 10-15

      Obserwuj

    • LICZNIK ZEGARY BENZYNA EUROPA HYUNDAI IX 35 10-15

      …ORGINALNE ZEGARY LICZNIK BENZYNA /DIESEL HYUNDAI IX 35 10-15 CENA PODANA ZA 1 SZT stan BARDZO DOBRY jak na…

      260 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • LICZNIK LAND ROVER DISCOVERY 4 3,0 D EUROPA

      Obserwuj

    • LICZNIK LAND ROVER DISCOVERY 4 3,0 D EUROPA

      …ORGINALNY LICZNIK EUROPA LAND ROVER DISCOVERY 4 3,0 D CENA PODANA ZA 1 SZT stan BARDZO DOBRY jak na…

      500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 1963,1972 rok. Liczniki Warszawa, Nysa, Żuk, Syrena, Star

      Obserwuj

    • 1963,1972 rok. Liczniki Warszawa, Nysa, Żuk, Syrena, Star

      …zdjęciach. Sygnowane i numerowane. Rok prod. 1963 i 1972. Podana wyżej cena dotyczy jednej sztuki do wyboru. Możliwy odbiór osobisty lub tania wysyłka…

      120 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • LICZNIK EUROPA  BENZYNA HYUNDAI TUCSON III 15-20

      Obserwuj

    • LICZNIK EUROPA BENZYNA HYUNDAI TUCSON III 15-20

      …ORGINALNY LICZNIK EUROPA BENZYNA USZCZELKI DRZWI/BAGAZNIKA KAROSERII HYUNDAI TUCSON III 15-20 CENA PODANA ZA 1 SZT…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Licznik Fiat 126p PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Licznik Fiat 126p

      …Licznik sprawny możliwość wysyłki za pobraniem lub odbiór osobisty przy zamówieniu proszę podać numer magazynowy…

      100 zł
    • Wskaźnik ciśnienia oleju WCO Mera Pafal - Star Jelcz

      Obserwuj

    • Wskaźnik ciśnienia oleju WCO Mera Pafal - Star Jelcz

      …Wskaźniki Mera Pafal ciśnienia oleju oleju nr. 1- WCO-2WP, nr. 2- WCO- 2W , używane, podana cena za 1 sztukę…

      65 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Licznik km  prędkościomierz Opel Kadet na części

      Obserwuj

    • Licznik km prędkościomierz Opel Kadet na części

      …Licznik km do Opla Kadeta na części liczydło sprawne stan wygląd jak na zdjęciach., podana cena za 1 element…

      65 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Linka licznika Star 244,266,długość 3,8m nowa oryginalna faktura VAT

      Obserwuj

    • Linka licznika Star 244,266,długość 3,8m nowa oryginalna faktura VAT

      … Wysyłam towar firmą kurierską Wystawiam faktury VAT Indeks TBS1-2090-A Uwaga do podanej ceny należy doliczyć 23% podatku VAT…

      250 zł
      FIRMA
    • LICZNIK ZEGARY FORD MONDEO MK3 1.8B

      Obserwuj

    • LICZNIK ZEGARY FORD MONDEO MK3 1.8B

      …wysyłka na koszt kupującego ,pakowanie wliczone w cenę,przy składaniu zamówienia podaj numer ogłoszenia…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Nowy KAMAZ ZEGAR OBROTOMIERZ STARY TYP LUBLIN

      Obserwuj

    • Nowy KAMAZ ZEGAR OBROTOMIERZ STARY TYP LUBLIN

      …Zegar obrotomierz starego typu KAMAZ Podana cena jest za jedną sztukę! 5320-3813010 Posiadamy szeroki…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • audi a4 licznik

      Obserwuj

    • audi a4 licznik

      …mam 3 szt w tym jeden jest uszkodzony (ma uszkodzoną listwę) cena która podałem jest niższa od najniższej…

      50 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Osłona ramka licznika obudowa kolumny kierowniczej Astra F

      Obserwuj

    • Osłona ramka licznika obudowa kolumny kierowniczej Astra F

      Podana cena za 3 elementy jak widać na foto,odbiór najlepiej osobisty ewentualnie przesyłka pobraniowa…

      30 zł
      FIRMA
    • panel przyżądów, deska rozdzielcza WYŚW. RADIA TEMPERATURY informacji

      Obserwuj

    • panel przyżądów, deska rozdzielcza WYŚW. RADIA TEMPERATURY informacji

      podana za MIDa bez licznika bez wtyczki. Mogę sprzedać wszystko razem w komplecie - cena za całość do uzgodnienia…

      100 zł
    • LICZNIK HONDA CR-V I 78100-G100 2.0 16V EUROPA

      Obserwuj

    • LICZNIK HONDA CR-V I 78100-G100 2.0 16V EUROPA

      …(koszty po stronie odbiorcy) Przy wystawieniu faktury cena podana jest ceną netto !!!…

      190 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Licznik zegary skrzynia manualna KIA Carens II 2.0 CRDI EU 04r 7880-8120 7…

      Obserwuj

    • Licznik zegary skrzynia manualna KIA Carens II 2.0 CRDI EU 04r 7880-8120 7…

      …100% sprawna. Podana cena dotyczy 1 sztuki. Przedmiot jest dostępny w naszych magazynach, gotowy do wysyłki lub…

      50 zł
    • Ślimak napędu prędkościomierza 15zb VW Golf Jetta Mk1/Mk2

      Obserwuj

    • Ślimak napędu prędkościomierza 15zb VW Golf Jetta Mk1/Mk2

      …dostępna Podana cena za sztukę Wg numeru pasuje do: - VW Golf Mk1 - VW Jetta Mk1 - VW Golf Mk2 Posiadam też kilka…

      4 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Licznik Berlingo, Peugeot 206, Citroen Xara, Partner

      Obserwuj

    • Licznik Berlingo, Peugeot 206, Citroen Xara, Partner

      …obrotomierza do 6000-7000 obr./min). Podany przebieg licznika ma charakter orientacyjny i nie jest znany…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Subaru Outback V Prędkościomierz zestaw wskaźników A2C86322102 A2C11382702

      Obserwuj

    • Subaru Outback V Prędkościomierz zestaw wskaźników A2C86322102 A2C11382702

      …element do ustalenia. Napisz lub zadzwoń – dobierzemy odpowiedni element i podamy dokładną wycenę. Stan jak na…

      10 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Zegary licznik -benzyna- duzy LCD Ford Focus Mk2 Cmax Kuga

      Obserwuj

    • Zegary licznik -benzyna- duzy LCD Ford Focus Mk2 Cmax Kuga

      …wersję do diesla, jak również możliwość przygotowania benzyny z RSa. Kont. 88~/.47~402~/.>44 Numer podany w taki…

      950 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • KIA MAGENTIS 06-09 2.0 16V LICZNIK EUROPA BENZYNA MANUAL

      Obserwuj

    • KIA MAGENTIS 06-09 2.0 16V LICZNIK EUROPA BENZYNA MANUAL

      …) Produkcja Modelu 2006-2009 Skrzynia Biegów MANUALNA Napęd PRZÓD Wersja Europejska WYSYŁKA POBRANIE , BEZ POBRANIA (WPŁATA NA KONTO , BLIK NA TELEFON podany w ogłoszeniu)…

      150 zł
      FIRMA
    • KIA SHUMA 2 1.6 16V LICZNIK BENZYNA MANUAL

      Obserwuj

    • KIA SHUMA 2 1.6 16V LICZNIK BENZYNA MANUAL

      … Skrzynia Biegów MANUALNA Napęd PRZÓD Typ Nadwozia HATCHBACK WERSJA EUROPEJSKA WYSYŁKA POBRANIE , BEZ POBRANIA (WPŁATA NA KONTO , BLIK NA TELEFON podany w ogłoszeniu)…

      30 zł
      FIRMA
    • LANCIA PHEDRA WYŚWIETLACZ PRZEBIEGU KILOMETRÓW KONTROLEK

      Obserwuj

    • LANCIA PHEDRA WYŚWIETLACZ PRZEBIEGU KILOMETRÓW KONTROLEK

      …Lakieru KTE (BRĄZOWO ZŁOTY METALIC) Wersja Europejska WYSYŁKA POBRANIE , BEZ POBRANIA (WPŁATA NA KONTO , BLIK NA TELEFON podany w ogłoszeniu)…

      40 zł
      FIRMA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia