Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Kontenery biuro budowy | modułowe 28 sztuk 2 poziomy | KLIMATYZACJA

1 / 11
Obserwuj
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 980 zł/m²
  • Powierzchnia 15 m²
Na sprzedaż kompletny zestaw 28 kontenerów modułowych tworzących funkcjonalne zaplecze budowy o dużej powierzchni. Budynek składa się z dwóch poziomów z możliwością niezależnego użytkowania każdej kondygnacji. Możliwa sprzedaż w różnych konfiguracjach np. każda kondygnacja osobno lub na sztuki sztuki. Każda kondygnacja może funkcjonować jako osobny, niezależny budynek. PARAMETRY: 28 kontenerów wymiary jednego modułu ok. 6 m x 2,45 m x 2,8 m konstrukcja stalowa układ 2-kondygnacyjny stan bardzo dobry WYPOSAŻENIE: pomieszczenia biurowe zaplecze socjalne toalety na każdej kondygnacji kuchnie na każdej kondygnacji (widoczne na zdjęciach) instalacja elektryczna instalacja wodno-kanalizacyjna ogrzewanie elektryczne KLIMATYZACJA w pomieszczeniach duża ilość okien Dodatkowo: taras / przestrzeń użytkowa ZEWNĘTRZNA KLATKA SCHODOWA - w cenie przy zakupie całego obiektu. oświetlenie zewnętrzne MOŻLIWE ZASTOSOWANIE: zaplecze/biuro budowy siedziba firmy hotel / hostel mieszkania pracownicze archiwum tymczasowa szkoła/ przedszkole budynek usługowo-handlowy ZALETY: szybki montaż i demontaż możliwość transportu i ponownego ustawienia możliwość podziału na dwa niezależne obiekty LOKALIZACJA: Racibórz, woj. śląskie CENA: 14700 zł za 1 moduł (kontener bez klimatyzacji). Kontenery sanitarne i kuchenne sprzedajemy w innej cenie. Negocjacja ceny przy zakupie całości lub jednej kondygnacji. ODBIÓR I TRANSPORT: odbiór osobisty w Raciborzu załadunek po stronie sprzedającego możliwość organizacji transportu w dowolne miejsce – koszt po stronie kupującego KONTAKT tel. +4*8*6*0*0*4*8*3*1*2*7

Skontaktuj się

BRAX KOPALNIE KRUSZYW Roman Makulik

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 716
Zgłoś nadużycie
14 700 zł 980 zł/m²

BRAX KOPALNIE KRUSZYW Roman Makulik

Na Sprzedajemy.pl od Kwi 2026
Katowice śląskie Zobacz na mapie »

BRAX KOPALNIE KRUSZYW Roman Makulik

Na Sprzedajemy.pl od Kwi 2026
Katowice śląskie Zobacz na mapie »
Oferty firmy

Adres

BRAX KOPALNIE KRUSZYW Roman Makulik
Rynek 13 / 5
47-400 Racibórz
Zobacz na mapie
tel.: 600018620