Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Grunty i działki > Sprzedaż

Katowice Podlesie - 5 działek + dom na sprzedaż

  • 28 Mar 13:50
  • Nr ogłoszenia: 72942657
1 / 4
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 494 zł/m²
  • Powierzchnia 2528 m²
  • Typ budowlana
OGŁOSZENIE WŁAŚCICIELA NIERUCHOMOŚCI - BEZ PROWIZJI I UKRYTYCH OPŁAT Posiadam do sprzedaży łącznie 5. działek gruntu (na 1. KW), z czego jedna zabudowana jest domem jednorodzinnym; przy ulicy Augustyna Świdra. Pow. użytkowa domu to 150 m2 + poddasze do adaptacji na 2. pokoje - dom oddany do użytku w roku 1991. Wraz z działką zabudowaną domem jw., sprzedaży podlegają także 4. sąsiadujące, niezabudowane działki gruntu, łącznie zaś 3. z tych działek przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową - symbol w Rejestrze - Mn., powierzchnia łączna gruntu - 2528 m2. Można postawić razem sześć bliźniaków lub 3. domy jednorodzinne. W domu już istniejącym - ogrzewanie na olej opałowy, dodatkowo jest kominek w salonie. Dom w stanie do remontu lub odnowienia. Działka z domem jest uzbrojona wraz z kanalizacją miejską, nawierzchnia drogi dojazdowej w stanie bdb. - asfaltowa. Super lokalizacja - wokół tylko zieleń i zabudowa niska, jednorodzinna - wolnostojąca. Cena sprzedaży - 1 250 000 złotych za całość, pełna własność gruntu i budynku, bez użytkowania wieczystego. Nie współpracuję z biurami pośrednictwa !!! Tel. 501 945-665

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

1 250 000 zł 494 zł/m²