Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Lokale użytkowe > Wynajem

Hala produkcyjna do wynajęcia Katowice, duży prąd, dok, brama "0" biura, s…

  • 28 Mar 16:23
  • Nr ogłoszenia: 73266932
1 / 8
  • Oferta od firmy
  • Powierzchnia 990 m²
Posiadamy do wynajęcia halę produkcyjną o powierzchni ok. 1000 m2 w Katowicach województwo śląskie. BEZPOŚREDNIO OD WŁASCICIELA! BEZ PROWIZJI! Istnieje również możliwość wynajęcia większych magazynów (zdjęcia poglądowe w zał.). Media: prąd, siła, woda, kanalizacja, ogrzewanie, internet, telefon. Teren obiektu jest ogrodzony, oświetlony, monitorowany i dozorowany 24h. Przed obiektem znajduje się plac manewrowy oraz parkingi wewnętrzne i zewnętrzne do dyspozycji Najemcy i Klientów, dojazd do hali drogą asfaltową. Doskonała lokalizacja – obiekt położony jest w niewielkiej odległości Drogowej Trasy Średnicowej drogi ekspresowej S79 i autostrady A4. W pobliżu znajduje się komunikacja miejska. Czynsz miesięczny (netto): 27,0 zł / m2 + opłata za media + koszt operacyjny (do negocjacji) Posiadamy także bogatą ofertę hal i magazynów na wynajem i do sprzedaży w okolicy dużych miast i węzłów komunikacyjnych takich jak: Katowice, Wrocław, Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk. Zapraszamy do kontaktu z nami pod nr tel. +48 *** *** *** , e-mail: ma*******c@w*.pl http*************************************** , www.****************** #MagazynDoWynajęciaKatowice #HaleWynajemŚląskie , #HalaProdukcyjnaŚląsk #MagazynyObsługaLogistyczna Biuro #MMNieruchomości Katowice z myślą o Twoim Biznesie! Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter wyłącznie informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i może ulec zmianie.

Informacje dodatkowe

  • parking
  • winda

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

26 730 zł