Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »
Ogłoszenia
Obserwuj
…ZEH SCHERZER Zestaw śniadaniowy Trio Cena 65 zł…
Obserwuj
…Sprzedam zestaw śniadaniowy filiżanka + spodek pod filiżankę + talerzyk deserowy Feston kobalt porcelana Ćmielów…
Obserwuj
…Zestaw śniadaniowy PMP wymiary: filiżanka - średn.góry 11cm.,wys.7cm. spodek - średn.16cm. talerzyk - średn.20cm. stan bdb…
Obserwuj
…Edelstein, Shumann i wielu innych. Ogłoszenie dotyczy tylko ekspozytora. Zestawy śniadaniowe nie są częścią tej oferty…
Obserwuj
…KAISER zestaw śniadaniowy,biały wymiary: talerzyk-średn.17cm. podstawek-średn.14cm. filiżanka-wys.6,5cm.,średn.góry 7cm. stan bdb…
Obserwuj
…Wallendorf Goldrelief ANTYK zestaw śniadaniowy Trio Porcelana , lata 30. XX wieku Piękny ANTYCZNY zestaw…
Obserwuj
…Wallendorf Goldrelief ANTYK zestaw śniadaniowy Trio Porcelana , lata 30. XX wieku Piękny ANTYCZNY zestaw…
Obserwuj
…Wallendorf Goldrelief ANTYK zestaw śniadaniowy Trio Porcelana , lata 30. XX wieku Piękny ANTYCZNY zestaw…
Obserwuj
…Zestaw śniadaniowy porcelana sygnowana Furstenberg bez uszkodzeń filiżanka wysokość 5 cm średnica 10 cm talerzyk średnica 15 cm i 20 cm…
Obserwuj
…Zestaw śniadaniowy biały/złoceń BERLIN wymiary: filiżanka - średn.8cm.,wys.6,5cm. spodek - średn.14cm. talerzyk - średn.19cm. stan bdb…
Obserwuj
…Zestaw śniadaniowy BERLIN wymiary: filiżanka - średn.7,5cm.,wys.5,5cm. spodek - średn.13cm. talerzyk - średn.18,5cm. stan bdb…
Obserwuj
…Zestaw śniadaniowy ecru/złoceń BAVARIA wymiary: filiżanka - średn.10cm.,wys.5,5cm. spodek - średn.15cm. talerzyk - średn.19,5cm. stan bdb…
Obserwuj
…Dwa zestawy śniadaniowe.podstawká filiżanka i talerzyk śniadaniowy..bez obić jedynie przetarcia złoceń . Pojemność…
Obserwuj
…Zestaw śniadaniowy sygnowany Hutschenreuther bez uszkodzeń stan bardzo dobry filiżanka wysokość 7 cm średnica 10 cm talerzyk średnica 15,5 cm i 20 cm…
Obserwuj
…Zestaw śniadaniowy sygnowany Bavaria bez uszkodzeń stan bardzo dobry filiżanka wysokość 6,5 cm średnica 9,5 cm talerzyk 16 cm i 20 cm…
Obserwuj
…Schaubach Kunst Wallendorf Goldrelief ANTYK zestaw śniadaniowy Trio Porcelana , lata 30. XX wieku Piękny…
Obserwuj
…Schaubach Kunst Wallendorf Goldrelief ANTYK zestaw śniadaniowy Trio Porcelana , lata 30. XX wieku Piękny…
Obserwuj
…Schaubach Kunst Wallendorf Goldrelief ANTYK zestaw śniadaniowy Trio Porcelana , lata 30. XX wieku Piękny…
Obserwuj
…WALLENDORF*Goldrelief ANTYK zestaw śniadaniowy Trio lata 30- te XX wieku Piękny ANTYCZNY zestaw śniadaniowy…
Obserwuj
…WALLENDORF*Goldrelief ANTYK zestaw śniadaniowy Trio lata 30- te XX wieku Piękny ANTYCZNY zestaw śniadaniowy…
Obserwuj
…Rosenthal - 2000 Bardzo elegancji zestaw sześciu trio śniadaniowych. Filiżanka wysokość: ok. 7,1 cm średnica bez…
Obserwuj
…Zestaw śniadaniowy TRIO CP WEISSWASSER biały/złoceń wymiary: filiżanka - średn.10,5cm.,wys.5,5cm. spodek - średn.14cm. talerzyk - średn.19cm. stan bdb…
Obserwuj
…Zestaw śniadaniowy PMP Plaue echt kobalt wymiary: filiżanka - średn.góry 11cm.,wys.7,5cm. spodek - średn.16cm. talerzyk - średn.20cm. stan bdb…
Obserwuj
…Zestaw śniadaniowy sygnowany Bavaria bez uszkodzeń stan bardzo dobry filiżanka wysokość 6,5 cm średnica 9,5 cm talerzyk średnica 16 cm i 20 cm…
Obserwuj
…Zestaw śniadaniowy sygnowany Furstenberg bez uszkodzeń stan bardzo dobry filiżanka wysokość 5,5 cm średnica 10,5 cm talerzyk średnica 15 cm i 20 cm…
Obserwuj
…Zestaw śniadaniowy KAHLA porcelana w kolorze białym wymiary: filiżanka - średn.8,5cm.,wys.6,3cm. spodek…
Obserwuj
…Zestaw śniadaniowy sygnowany Kaiser bez uszkodzeń stan bardzo dobry filiżanka wysokość 5,5 cm średnica 10,5 cm talerzyk średnica 15,5 cm i 19,5 cm…
Obserwuj
…Zestaw śniadaniowy manufaktury Bareuther. Bez uszkodzeń Stan idealny. Wymiary: wysokość filiżanki 5.5cm średnica…
Obserwuj
…Zestaw śniadaniowy trio KAHLA INDIGO wzór cebulowy wymiary: filiżanka - średn.góry 9cm.,wys.6,5cm. spodek - średn.14,5cm. talerzyk - średn.19cm. stan bdb…
Obserwuj
…Zestaw śniadaniowy sygnowany Rosenthal Isolde filiżanka wysokość 5, 5 cm średnica 7 cm poj 150 ml talerzyk średnica 12,5 cm i 15 cm posiadam więcej kpl…
Obserwuj
…Zestaw śniadaniowy sygnowany Rosenthal Isolde filiżanka wysokość 5, 5 cm średnica 7 cm poj 150 ml talerzyk średnica 12,5 cm i 15 cm posiadam więcej kpl…
Obserwuj
…Porcelanowy zestaw śniadaniowy trio CHINY/JAPONIA wymiary: talerzyk-średn.18,5cm. podstawek-średn.14cm. filiżanka…
Obserwuj
…Zestaw śniadaniowy trio porcelana Piękny biały zestaw udekorowany błękitnym paskiem ze złotymi zdobieniami…
Obserwuj
…SCHERZER BAVARIA Zestawy śniadaniowe trio biały wymiary: talerzyk deserowy-średn.17cm. podstawek-średn.13cm. filiżanka-wys.5cm.,średn.góry 7,5cm. stan bdb…
Obserwuj
…Zestaw śniadaniowy PMP Plaue wymiary: filiżanka - średn.9,5cm.,wys.6,5cm. spodek - średn.15,5cm. talerzyk - średn.19,5cm. Podstawek posiada pęknięcie na ok 2cm.(foto)…
Obserwuj
…Zestaw śniadaniowy z zimową dekoracją sygnowany Christincholm bez uszkodzeń stan bardzo dobry filiżanka wysokość 7…
Obserwuj
…Porcelanowy zestaw śniadaniowy trio CHINY/JAPONIA wymiary: talerzyk-średn.16,5cm. podstawek-średn.13,5cm…
Obserwuj
…Sprzedam zestaw śniadaniowy art deco, Schirnding - Bavaria, z sygnaturą z okresu 1925 - 1936. Wysokość filiżanki 5…
Obserwuj
…Zestaw śniadaniowy Rosenthal, zielona sygnatura selb bavaria Filiżanka: wys. 6 cm, śr. 9,5 cm Średnica podstawki…
Obserwuj
…Zestaw śniadaniowymi herbaty biała porcelana niebieski dekor złocenia reliefy sygnowany Hutschenreuther form…
Obserwuj
…Thomas Rosenthal zestaw śniadaniowy wymiary: talerzyk-średn.18,5cm. podstawek-średn.14cm. filiżanka-wys.6,5cm…
Obserwuj
…Porcelanowa zestaw śniadaniowy HUTSCHENREUTHER wymiary: talerzyk-średn.19,5cm. podstawek-średn.14,5cm. filiżanka…
Obserwuj
…Duży piękny stary zestaw śniadaniowy z czasów komunizmu Ręcznie malowany Porcelana Reichenbach Niemcy Filiżanka wysokość 6, średnica 10 cm Talerz mały 15,5 cm Duży 19cm Stan bdb…
Obserwuj
…Zestaw śniadaniowy trio Tirschenreuth Zestaw składa się z filiżanki, spodka i talerzyka deserowego. Dekoracja…
Obserwuj
…Zestaw śniadaniowy sygnowany Bavaria ręcznie malowany złotem bez uszkodzeń stan bardzo dobry filiżanka jest nie od…
Obserwuj
…Przedmiotem aukcji jest zestaw śniadaniowy manufaktury Goebel Etoiles, stan bardzo dobry. Polecam. Zapraszam do…
Obserwuj
…Zestaw śniadaniowy do mokki manufaktury Weimar. Pięknie malowany w kwiatuszki i złocony. Stara porcelana. Bez…
Obserwuj
…Zestaw śniadaniowy KAHLA Biała porcelana zdobiona niebieskimi drobnymi kwiatami wymiary: filiżanka - średn.8…
Obserwuj
…Filiżanki Wunsiedel, trio, zestaw śniadaniowy. Stan witrynowy, nie posiada śladów użytkowania. Pojemność…
Obserwuj
…Przepiękny duży zestaw śniadaniowy filiżanka porcelana Reichenbach Niemcy, antyk Stan bdb Wysokość filiżanki 5 cm…
Obserwuj
… Wysokość 9, średnica 5, rozpiętość 10cm Przy zakupie z zestawem śniadaniowym cena do negocjacji Zestaw śniadaniowy w osobnym ogłoszeniu…
Obserwuj
…Na dzień matki 69 zł ZESTAW ŚNIADANIOWY TRIO Colclough. Made in England. Filiżanka z talerzykiem deserowym…
Obserwuj
…Zestaw śniadaniowy trio WALLENDORF MYŚLISTWO Dekoracja talerza przedstawia sarny w naturalnym otoczeniu, a na…
Obserwuj
…Na sprzedaż zestaw śniadaniowy trio Mitterteich Wzór ten charakteryzuje się niebieskimi motywami kwiatowymi oraz…
Obserwuj
…Na sprzedaż wyjątkowy zestaw śniadaniowy trio Winterling Biała porcelana. Dekoracja przedstawia różowe róże z…
Obserwuj
…Zestaw śniadaniowy trio Zimowy pejzaż, scena bożonarodzeniowa z domkami, kościołem, mostem i płatkami śniegu…
Obserwuj
…Piękny zestaw śniadaniowy z Zakładów Porcelitu w Chodzieży z lat 60 tych XX w Fason SABA Sygnatura używana od 1947…
Obserwuj
…Na sprzedaż wyjątkowy zestaw śniadaniowy trio Weimar Porzellan Zestaw charakteryzuje się bogatym, filigranowym…