Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"piękne i bogaci" w Antyki, Sztuka, Kolekcje

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Antyki, Sztuka, Kolekcje wyłącz filtr
  • Fraza: piękne i bogaci wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Piękna drewniana szkatułka/puzderko bogato zdobiona

      Obserwuj

    • Piękna drewniana szkatułka/puzderko bogato zdobiona

      Piękna drewniana szkatułka/puzderko bogato zdobiona Przepięknie zdobiona ,ręcznie wykonana. Szkatułka pochodzi z…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Piękny Zegar Ścienny Antyk

      Obserwuj

    • Piękny Zegar Ścienny Antyk

      …Mam do sprzedania bardzo ładny zegar ścienny wiszący. Sprawny technicznie. Bogato zdobiona złota tarcza. Piękne duże wahadło…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Piękna owalna witryna neorenesans

      Obserwuj

    • Piękna owalna witryna neorenesans

      Piękna witryna serwantka z okresu 1919-1939 Niemcy. Wykonana z dębiny .Piękna struktura i bogata dekoracja, bogata

      2 400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Salonowy, bogato zdobiony żyrandol z brązu - z kryształami. Dostawa gratis

      Obserwuj

    • Salonowy, bogato zdobiony żyrandol z brązu - z kryształami. Dostawa gratis

      …kryształami o pięknym szlifie. Źródłem światła jest osiem żarówek z małym gwintem. Instalacja elektryczna została…

      920 zł
      FIRMA
    • Piękny mosiężny dzwoń do powieszenia

      Obserwuj

    • Piękny mosiężny dzwoń do powieszenia

      …kontaktu lub do sklepu Tarnów ul lwowska 41 sklep KUFEREK czynne od 9 16 znajdziecie państwo bogaty wybór ceramiki figur porcelany mosiądzu i wiele innych pięknych przedmiotów…

      500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Piękne ceramiczne donice, sadzarki PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Piękne ceramiczne donice, sadzarki

      …Dwie pięknie przyozdobione ceramiczne sadzarki, osłony. Bogate zdobienia w postaci kwiatów w centralnej części…

      360 zł
    • Filiżanka do małej kawki.  Syg. Kahla. Pięknie bogato złocona.  Z białej p

      Obserwuj

    • Filiżanka do małej kawki. Syg. Kahla. Pięknie bogato złocona. Z białej p

      …Filiżanka. Syg. Kahla. Pięknie bogato złocona. Z białej porcelany. O poj. 130 ml. Wys. 5,5 cm. Śr. Góry 8,5 cm…

      45 zł
      FIRMA
    • Piękny bogaty drewniany zegar stojący Ridgeway Howard Miller USA

      Obserwuj

    • Piękny bogaty drewniany zegar stojący Ridgeway Howard Miller USA

      …Sprzedam piękny, bogaty, unikatowy, drewniany zegar, amerykańskiej marki Ridgeway (oddział ekskluzywnej firmy…

      3 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kartka ręcznie robiona, na każdą okazję

      Obserwuj

    • Kartka ręcznie robiona, na każdą okazję

      …Kartka ręcznie robiona, w pięknych kolorach, bogato zdobiona, uniwersalna, na każdą okazję, w zestawie z pudełkiem…

      65 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kryształowa karafka oprawiona srebrem próby 800 PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Kryształowa karafka oprawiona srebrem próby 800

      Piękna stara karafka Przepiękna, bogato zdobiona karafka z szyjką oprawioną srebrem próby 800. Wysokość całkowita…

      880 zł
    • Piękna porcelana Książ -komplet dzbanek i cukiernica.

      Obserwuj

    • Piękna porcelana Książ -komplet dzbanek i cukiernica.

      Piękna porcelana Książ -komplet dzbanek i cukiernica. Zestaw pięknie bogato zdobiony motywem kwiatowym. Na spodzie…

      120 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Piękny bogaty drewniany kredens witryna Ridgeway Howard Miller USA

      Obserwuj

    • Piękny bogaty drewniany kredens witryna Ridgeway Howard Miller USA

      …Sprzedam piękny, bogaty, unikatowy, drewniany mebel - witrynę, amerykańskiej marki Ridgeway (oddział ekskluzywnej…

      8 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rzeźba z drewna w polichromii, Kobieta z dzbanem

      Obserwuj

    • Rzeźba z drewna w polichromii, Kobieta z dzbanem

      …przedstawiona przez artystę w niezwykle pięknym, zróżnicowanym kolorystycznie stroju. Rzeźba charakteryzuje się…

      620 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Piękny porcelanowy słoń

      Obserwuj

    • Piękny porcelanowy słoń

      …Sprzedam piękną figurę słonia z małym słonikiem na grzbiecie, wykonaną z porcelany. Nie posiada sygnatury. Piękna

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Filiżanka Rosenthal Sanssouci w wystroju arkadii

      Obserwuj

    • Filiżanka Rosenthal Sanssouci w wystroju arkadii

      …Filiżanka do espresso o pojemności 85 ml do pełna. Rosenthal w pięknym wystroju Arkadii z motywem historycznym…

      180 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Piękny porcelanowy wazon sygnowany-lata 1930-39-Germany

      Obserwuj

    • Piękny porcelanowy wazon sygnowany-lata 1930-39-Germany

      …białym Ma bardzo bogate złote zdobienia Pięknie się prezentuje Wysokość wazonika to 34cm, a szerokość 13 cm…

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Piękne duo Bavaria

      Obserwuj

    • Piękne duo Bavaria

      …Sprzedam piękne duo znanej niemieckiej manufaktury Bavaria Porcelana w kolorze kości słoniowej, zdobiona bogatymi

      55 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Piękny obraz w złotej ramie jesień rama złota obraz malowany na płótnie

      Obserwuj

    • Piękny obraz w złotej ramie jesień rama złota obraz malowany na płótnie

      …Na sprzedaż piękny obraz w bogatej złotej ramie szerokość: 80 cm wysokość: 61 cm Podpis: H. Thoma 10.8.59r Odbiór osobisty 67-112 Siedlisko Możliwa wysyłka…

      599 zł
      FIRMA
    • Piękny sześcioramienny żyrandol wykonany z mosiądzu

      Obserwuj

    • Piękny sześcioramienny żyrandol wykonany z mosiądzu

      …Sprzedam ten piękny sześcioramienny żyrandol wykonany z mosiądzu stan bardzo dobry zapraszamy do kontaktu lub…

      600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Piękny antyczny dębowy gabinet biblioteka/ kredens biurko

      Obserwuj

    • Piękny antyczny dębowy gabinet biblioteka/ kredens biurko

      …składa się z biurka i kredensu/biblioteki o bogatej, ręcznej snycerce Biurko -Solidne, masywne, dwustronne może stać na…

      7 900 zł
      FIRMA
    • Filiżanka ze spodkiem antyk

      Obserwuj

    • Filiżanka ze spodkiem antyk

      …datowane na lata 1840-1895, wykonane są z twardej porcelany i bogato zdobione ręcznie malowanymi detalami. . Jest bez żadnych skaz idealna i piękna . Polecam…

      1 200 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • ORGINALNA PIĘKNA ZABYTKOWA KRYSZTAŁOWA Popielnica ozdobna - lata 80 z PRL

      Obserwuj

    • ORGINALNA PIĘKNA ZABYTKOWA KRYSZTAŁOWA Popielnica ozdobna - lata 80 z PRL

      …kryształ, o pięknym kształcie. Wyrób - HUTA JULIA Popielnica wykonana jest z grubego kryształu. Posiada przepiękny…

      149,90 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Piękny portret zadumanego konia

      Obserwuj

    • Piękny portret zadumanego konia

      Piękny portret zadumanego konia. Obraz olejny na drewnie w pozłacanej ramie, bogato zdobionej ( motywy roślinne…

      450 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz olejny na płótnie Pejzaż góry piękna rama duży 79x68

      Obserwuj

    • Obraz olejny na płótnie Pejzaż góry piękna rama duży 79x68

      Piękny obraz olejny na płótnie przedstawia Pejzaż górski, sygnowany ,wymiary 79x68, bogato zdobiona rama, możliwa…

      549 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Piękny unikatowy młynek do mielenia kawy pieprzu zioł

      Obserwuj

    • Piękny unikatowy młynek do mielenia kawy pieprzu zioł

      …Witam sprzedam piękny stary młyn do mielenia kawy pieprzu zioł stan bardzo dobry ,drewniany ręcznie malowany…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szklana,kryształowa gondola.

      Obserwuj

    • Szklana,kryształowa gondola.

      Piękna kryształowa gondola bogato szlifowana. Góra zakończona falbankowym szlifem. Wymiary: 15x10x8cm Stan dobry. Możliwa wysyłka za dodatkową odpłatnością…

      70 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zabytkowa Szafa na lwich łapach z XIX wieku PILNE

      Obserwuj

    • Zabytkowa Szafa na lwich łapach z XIX wieku PILNE

      …UNIKAT!!! Piękna antyczna szafa z XIX wieku, bogato zdobiona!!! o wymiarach 275 x 50 x 180 4 drzwiowa, na lwich…

      7 800 zł
      FIRMA
    • Piękny lniany  obrus z  haftem RICHELIEU, plus 4 serwetki

      Obserwuj

    • Piękny lniany obrus z haftem RICHELIEU, plus 4 serwetki

      …Oferuję do sprzedaży piękny lniany złocisty ,ręcznie haftowany obrus,haftem Richelieu z kompletem 4 serwetek…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ANTYCZNA RAMKA  STOJĄCA DO ZDJĘĆ - RETRO

      Obserwuj

    • ANTYCZNA RAMKA STOJĄCA DO ZDJĘĆ - RETRO

      pięknymi, bogatymi reliefami i rzeźbieniami. Stan ramki idealny, bez żadnych otarć ani zarysowań. Tył ramki z…

      180 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • PRZEPIĘKNY PORCELANOWY WAZON BOGATO ZŁOCONY 24 K
SYGNOWANY

      Obserwuj

    • PRZEPIĘKNY PORCELANOWY WAZON BOGATO ZŁOCONY 24 K SYGNOWANY

      …PRZEPIĘKNY PORCELANOWY WAZON BOGATO ZŁOCONY 24 K SYGNOWANY JOHANN SELTMAN VOHENSTRAUSS GOLDING QUALITÄTS PORZELLAN…

      75 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kartka urodzinowa, hand made, urodziny

      Obserwuj

    • Kartka urodzinowa, hand made, urodziny

      Piękna kartka ręcznie tworzona, bogata i błyszcząca, w środku do samodzielnego wypisania, w zestawie z pudełkiem. Odbiór osobisty Mszana Dolna lub wysyłka za dopłatą…

      70 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Carl Thieme POTSCHAPPEL Amfora Urna Waza #11960 Dresden

      Obserwuj

    • Carl Thieme POTSCHAPPEL Amfora Urna Waza #11960 Dresden

      …Cudowna kolekcjonerska Amfora z pięknym pejzażem w lustrze. Maszkrony. Bogate złocenia. Przepiękna sterczynka…

      489 zł
      FIRMA
    • Mosiężny dzbanek Indie PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Mosiężny dzbanek Indie

      Piękny wykonany z mosiądzu dzbanek z rączką. Kraj pochodzenia: Indie. Bardzo barwny i bogato zdobiony. Wysokość 23 cm, Średnica 9 cm. Stan bardzo dobry…

      250 zł
    • Płonący Wiwern 2oz "Smokologia" - pierwsza z serii

      Obserwuj

    • Płonący Wiwern 2oz "Smokologia" - pierwsza z serii

      …skrzydła stają się realistyczne dzięki technice wysokiego reliefu. Ta moneta będzie pięknym dodatkiem do numizmatycznej kolekcji…

      1 250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • BARDZO STARA RAMKA DO ZDJĘĆ W STYLU RETRO

      Obserwuj

    • BARDZO STARA RAMKA DO ZDJĘĆ W STYLU RETRO

      pięknymi, bogatymi reliefami i rzeźbieniami, przetykana pojedynczymi pąkami róż. Stan ramki idealny, bez żadnych…

      180 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Paul Leitner Bavaria piękna bogato złocona patera

      Obserwuj

    • Paul Leitner Bavaria piękna bogato złocona patera

      Piękna rzadko spotykana patera zdobiona w manufakturze Paul Leitner. Porcelana biała. Malatura kwiatowa…

      80 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Duży wazon ceramiczny ze zdobieniem japońskim.

      Obserwuj

    • Duży wazon ceramiczny ze zdobieniem japońskim.

      …Duży wazon ceramiczny ze zdobieniem japońskim. Piękne intensywne kolory. Bogato zdobiony wzorami i gałązką…

      70 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Piękny komplet starych figuralnych pater

      Obserwuj

    • Piękny komplet starych figuralnych pater

      …na inne nasze ogłoszenia na których znajdą państwo inne piękne i ciekawe przedmioty sprzed lat…

      1 450 zł
      FIRMA
    • Antyczny stolik salonowy Ludwik Filip drewno orzech XIX w

      Obserwuj

    • Antyczny stolik salonowy Ludwik Filip drewno orzech XIX w

      …Wyszukany mebel o pięknej, bogatej formie wykonany z wysokiej jakości drewna. Blat owalny fornirowany orzechem o…

      1 500 zł
      FIRMA
    • Romantyczna karta hand made, urodziny

      Obserwuj

    • Romantyczna karta hand made, urodziny

      Piękna kartka ręcznie tworzona, w romantycznym klimacie, bogato zdobiona, uniwersalna, w środku do samodzielnego…

      70 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • PIĘKNY, STARY ZAMEK - BOGATO ZDOBIONY - STARE KOWALSKIE RZEMIOSŁO - UNIKAT

      Obserwuj

    • PIĘKNY, STARY ZAMEK - BOGATO ZDOBIONY - STARE KOWALSKIE RZEMIOSŁO - UNIKAT

      …Przedmiotem sprzedaży jest piękny, kuty zamek. Stara kowalska robota. Ciekawy wzór, bardzo ładnie zdobiony - rzadko…

      1 300 zł
      FIRMA
    • Piękny unikatowy młynek stojący do mielenia kawy pieprzu zioł

      Obserwuj

    • Piękny unikatowy młynek stojący do mielenia kawy pieprzu zioł

      …Sprzedam ten piękny młynek do mielenia kawy pieprzu zioł wykonany z drewna stan bardzo dobry sprawny zapraszamy do…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Duże krzesła bogato zdobione na Lwich łapach

      Obserwuj

    • Duże krzesła bogato zdobione na Lwich łapach

      …4 Krzesła o pięknie rzeźbionych zdobnych oparciach krzesła po częściowej renowacji, drewno zostało odnowione reszta czyli wymiana skóry po stronie kupującego…

      2 300 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Przepiękna i bogata biblioteka w stylu gdańskim, dębowa (nr 8360)

      Obserwuj

    • Przepiękna i bogata biblioteka w stylu gdańskim, dębowa (nr 8360)

      …Snycerka bogata ale nie przytłaczająca. Mebel może spodobać się tym wszystkim oceniającym styl "gdański" jako…

      13 070 zł
      do negocjacji
    • Piękna szafa - RARYTAS !

      Obserwuj

    • Piękna szafa - RARYTAS !

      …połysk . Bardzo bogato rzeźbiona ,z pięknymi świdrami po bokach i rzeźbioną kolumną po środku .Rzeźbione aplikacje na…

      5 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Patera z kwiatami. R. G. K. Czechoslovakia.

      Obserwuj

    • Patera z kwiatami. R. G. K. Czechoslovakia.

      …krawędź. Bogato złoconą, motywy roślinne, na pięknym bordowym kolorze. Świetny stan zachowania. Koszty wysyłki…

      185 zł
      FIRMA
    • Stare patery porcelana srebrzona

      Obserwuj

    • Stare patery porcelana srebrzona

      Piękne,robione ,zdobione na zamówienie . Patery zakupione że sklepu z antykami z Niemiec i jeszcze przykładowe ceny…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Piękny kufer skrzynia - styl gotycki

      Obserwuj

    • Piękny kufer skrzynia - styl gotycki

      Piękna skrzynia kufer w stylu gotyckim. Przepiękne rzeźbione motywy religijne z tamtego okresu dziejów. Bogata i…

      1 150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • OBNIŻKA ! - Neofitou Wazon Grecki Handmade 24 k złoto !

      Obserwuj

    • OBNIŻKA ! - Neofitou Wazon Grecki Handmade 24 k złoto !

      …Witam Piękny biały wazon , amfora w bardzo dobrym stanie misternie i bogato zdobiony , pozłacany 24 karatowym…

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Amfora. Wazon. Syg. Made in China  Ręcznie malowana złotem.

      Obserwuj

    • Amfora. Wazon. Syg. Made in China Ręcznie malowana złotem.

      …złote uchwyty. Kobalt podbija efekt bogatej dekoracji. Dekor główny to piękne kwiaty, w dwóch medalionach…

      195 zł
      FIRMA
    • Bucik ang na pierścionki 16x9x6

      Obserwuj

    • Bucik ang na pierścionki 16x9x6

      …Sprzedam stary angielski piękny bucik na pierścionki w kolorze ciepłego brązu bogato wyszywany i ozdobiony perłami…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Duża figurka porcelanowa GOŁĘBIE 20cm Vintage PRL Złocenia

      Obserwuj

    • Duża figurka porcelanowa GOŁĘBIE 20cm Vintage PRL Złocenia

      …Ręcznie malowana porcelana, posiada bogate złocenia na skrzydłach. Piękny elegancki prrzedmiot w świetnym stanie…

      85 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ORGINAŁ - PIĘKNY ZABYTKOWY WAZON KRYSZTAŁOWY ozdobny-lata 70 z PRL

      Obserwuj

    • ORGINAŁ - PIĘKNY ZABYTKOWY WAZON KRYSZTAŁOWY ozdobny-lata 70 z PRL

      …kryształ, o pięknym kształcie, wzorze i kolorze. Wyrób - HUTA JULIA, wykonany jest z grubego kryształu. Posiada przepiękny…

      199 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Biuro matrymonialne Hervé Bazin piękne stare książki

      Obserwuj

    • Biuro matrymonialne Hervé Bazin piękne stare książki

      …postaci z jakże bogatej galerii bohaterów tych oryginalnych, o nieoczekiwanych pointach opowiadań. Świeży i bogaty

      49,69 zł
      FIRMA
    • Unikatowy, monumentalny neorenesansowy komplet gabinetowy

      Obserwuj

    • Unikatowy, monumentalny neorenesansowy komplet gabinetowy

      …kompletem, nie są dobierane. W całości oryginalne, zachowane w pięknym stanie, z minimalnymi śladami użytkowania…

      24 500 zł
      FIRMA
    • STARY OBRAZ OLEJNY

      Obserwuj

    • STARY OBRAZ OLEJNY

      …oprawionym w podobrazie z drewna, w pięknej rzeźbionej ramie drewnianej, bogato złoconej. Wielkość z ramą 31 cm x 44 cm…

      1 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Meble antyczne: rzeźbione lustro i fotel gabinetowy. Gotowe do wstawienia.

      Obserwuj

    • Meble antyczne: rzeźbione lustro i fotel gabinetowy. Gotowe do wstawienia.

      …drewna, z pięknymi, ręcznie rzeźbionymi detalami (bogata snycerka na koronie lustra oraz oparciu fotela). Zestaw…

      950 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Stary - przedwojenny stolik -Antyk - lite piękne drewno

      Obserwuj

    • Stary - przedwojenny stolik -Antyk - lite piękne drewno

      …i schowek od góry blatu. Wysokość 77 cm. Wymiar blatu 86,5 x 45 cm. Wykonany z litego drewna z bogatymi zdobieniami…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Piękny zestaw trio filiżanka podstawek i talerz sygnowane

      Obserwuj

    • Piękny zestaw trio filiżanka podstawek i talerz sygnowane

      Piękny zestaw trio filiżanka podstawek i talerz sygnowane Cudowne, gustowne bogate ozdoby w delikatnych kwiatowych…

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Komplet srebrnych łyżeczek złocononych! Piękne!

      Obserwuj

    • Komplet srebrnych łyżeczek złocononych! Piękne!

      …waga 102 g. Łyżeczki wykonane ze srebra próby 800/830 (na podstawie punc), miseczki złocone, trzonki bogato

      1 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia