Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"patera biała" w Antyki, Sztuka, Kolekcje

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Antyki, Sztuka, Kolekcje wyłącz filtr
  • Fraza: patera biała wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Stara biała patera w kształcie liścia

      Obserwuj

    • Stara biała patera w kształcie liścia

      …Stara biała patera w kształcie liścia, szkliwiona, bez uszkodzeń Średnica – 27 cm…

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Porcelanowa, zdobiona patera na nóżce. (35)

      Obserwuj

    • Porcelanowa, zdobiona patera na nóżce. (35)

      Patera z pięknej białej porcelany ręcznie malowanej kwiatowym wzorem w kolorze głębokiej róży pośrodku patery z…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Patera z bordową różą. Na białej porcelanie.Syg. Frustenberg

      Obserwuj

    • Patera z bordową różą. Na białej porcelanie.Syg. Frustenberg

      paterze, na białej porcelanie. W idealnym stanie. Kolekcja własna Koszty wysyłki 25 zł. Płatne Osobnym…

      285 zł
      FIRMA
    • Patera Hutschenreuther Tirschenreuth

      Obserwuj

    • Patera Hutschenreuther Tirschenreuth

      …Przedmiotem aukcji jest patera manufaktury Hutschenreuther Tirschenreuth . Patera wykonana z białej porcelany…

      45 zł
      FIRMA
    • Patera z ananasem, z ażurem.   Sygnatura numeryczna.   Biała

      Obserwuj

    • Patera z ananasem, z ażurem. Sygnatura numeryczna. Biała

      Patera z ananasem, z ażurem. Sygnatura numeryczna. Biała porcelana, złocona. Patera-salaterka, z ananasem…

      85 zł
      FIRMA
    • Patera na nodze, z girlandą niebieską. Piękna, biała, z r

      Obserwuj

    • Patera na nodze, z girlandą niebieską. Piękna, biała, z r

      Patera na nodze, z girlandą niebieską. Piękna, biała, z reliefami. Z dziurkami. Wysokość 12 cm. Śr. talerza…

      185 zł
      FIRMA
    • Patera, biała, kwiaty Ilmenau. Made in Germany.

      Obserwuj

    • Patera, biała, kwiaty Ilmenau. Made in Germany.

      Patera, biała, kwiaty. Ilmenau. Made in Germany. Cena 195 zł. Złocenia, reliefy. Bukieciki kwiatuszków na…

      195 zł
      FIRMA
    • Patera z bukietem. Ilmenau. Made in Germany. Zielona. Zielon

      Obserwuj

    • Patera z bukietem. Ilmenau. Made in Germany. Zielona. Zielon

      Patera z bukietem. Ilmenau. Made in Germany. Zielona. Złocona, biała porcelana. Patera o średnicy ~31 cm…

      235 zł
      FIRMA
    • Patera z owocami, z ażurem. Sygnatura numeryczna.   Biała

      Obserwuj

    • Patera z owocami, z ażurem. Sygnatura numeryczna. Biała

      Patera z owocami, z ażurem. Sygnatura numeryczna. Biała porcelana, złocona. Patera- salaterka. Cena 95 zł…

      95 zł
      FIRMA
    • Patera Kahla. Z cyklamenami. Biała porcelana.

      Obserwuj

    • Patera Kahla. Z cyklamenami. Biała porcelana.

      Patera Kahla. Z cyklamenami. Biała porcelana. Średnica 28 cm. Cena 95 zł. W świetnym stanie. Koszty wysyłki 25 zł. Płatne osobno. Nie wysyłam za pobraniem…

      95 zł
      FIRMA
    • Patera z motylem i kwiatami. Biała porcelanka.  Cena 95 zł.   Z boku pate

      Obserwuj

    • Patera z motylem i kwiatami. Biała porcelanka. Cena 95 zł. Z boku pate

      Patera z motylem i kwiatami. Tzw. patyczak. Patera jest wiekowa, z przełomu XIX i XX wieku. Biała porcelana ze…

      75 zł
      FIRMA
    • Patera, biała porcelana. Złocona.  Bez sygnatury.

      Obserwuj

    • Patera, biała porcelana. Złocona. Bez sygnatury.

      Patera, biała porcelana. Złocona. Bez sygnatury. O wym. 25 x 14,5 cm. Wys. 2,5 cm. W uchwytach. Cena 65 zł. Za…

      65 zł
      FIRMA
    • Patera- biała porcelana. Złocona. Bez sygnatury.

      Obserwuj

    • Patera- biała porcelana. Złocona. Bez sygnatury.

      Patera, biała porcelana. Złocona. Bez sygnatury. O wym. 25 x 14,5 cm. Wys. 2,5 cm. W uchwytach. Cena 65 zł. Za…

      65 zł
      FIRMA
    • ~ Patera, biała porcelana. Złocona.

      Obserwuj

    • ~ Patera, biała porcelana. Złocona.

      Patera, biała porcelana. Złocona. Bez sygnatury. O wym. 25 x 14,5 cm. Wys. 2,5 cm. W uchwytach. Cena 65 zł. Za…

      65 zł
      FIRMA
    • Patera Rosenthal, proj. Björn Wiinblad.  Seria Romanze.   Bi

      Obserwuj

    • Patera Rosenthal, proj. Björn Wiinblad. Seria Romanze. Bi

      Patera Rosenthal. Seria Romanze. Proj. Björn Wiinblad. Biała porcelana. Reliefowana. Paterę ozdobiono…

      265 zł
      FIRMA
    • Rosenthal Biała Maria patera tortownica BDB

      Obserwuj

    • Rosenthal Biała Maria patera tortownica BDB

      Patera Rosenthal z serii Biała Maria. Stan bardzo dobry, idealny. Średnica 32cm. Możliwość wysyłki kurierem DPD…

      280 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Patera Rosenthal Biała Maria 28 cm

      Obserwuj

    • Patera Rosenthal Biała Maria 28 cm

      Patera Rosenthal Biała Maria Wymiary : - średnica ok. 28 cm Stan bardzo dobry, żadnych uszczerbień, drobne minimalne ryski. Zgadzam się na wysyłkę, koszt do uzgodnienia…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Patera z różą i tulipanem. Ilmenau. Made in Germany. Złocona

      Obserwuj

    • Patera z różą i tulipanem. Ilmenau. Made in Germany. Złocona

      Patera z różą i tulipanem. Ilmenau. Made in Germany. Złocona, biała porcelana Patera o średnicy ~30,5 cm…

      195 zł
      FIRMA
    • Patera,  bukiety, na białej porcelanie. Matowy spód.

      Obserwuj

    • Patera, bukiety, na białej porcelanie. Matowy spód.

      Patera, różane bukiety, na białej porcelanie. Matowy spód. Ta z lilią syg. HK Copenhagen- 1549 Kwiaty…

      85 zł
      FIRMA
    • Patera. Syg. Colclough.  Made in England.  Biała porcelana

      Obserwuj

    • Patera. Syg. Colclough. Made in England. Biała porcelana

      Patera piętrowa. Syg. Colclough. Made in England. Biała porcelana, motyw listki w brązowych i niebieskich…

      85 zł
      FIRMA
    • Patera piętrowa. Syg. Colclough. Made in England.  Biała porcelana

      Obserwuj

    • Patera piętrowa. Syg. Colclough. Made in England. Biała porcelana

      Patera piętrowa. Syg. Colclough. Made in England. Biała porcelana, motyw listki w brązowych i niebieskich…

      145 zł
      FIRMA
    • Patera KPM Krister

      Obserwuj

    • Patera KPM Krister

      Patera, biała z kolorowym motywem kwiatowym. Średnica 27 cm. Nie ma żadnych uszczerbków. Sygnowana, KPM Krister…

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Patera Furstenberg. Germany. Biała porcelana, złocona na kra

      Obserwuj

    • Patera Furstenberg. Germany. Biała porcelana, złocona na kra

      Patera Furstenberg. Germany. Biała porcelana, złocona na krawędzi. Z różą. Jak na porcelanie Meissen. Duża…

      285 zł
      FIRMA
    • Biała, szklana patera na nodze nr 1411

      Obserwuj

    • Biała, szklana patera na nodze nr 1411

      Biała, szklana patera na nodze z lat 50-tych, Szwecja. Stan bardzo dobry, widoczne niewielkie ślady użytkowania. Wysokość ok. 14,5 cm Średnica ok. 13 cm…

      40 zł
      FIRMA
    • Patera z różą. Ilmenau. Made in Germany. Bogato złocona

      Obserwuj

    • Patera z różą. Ilmenau. Made in Germany. Bogato złocona

      Patera z różą. Ilmenau. Made in Germany. Biała porcelana. Bukiet kwiatów z różą w lustrze patery. Cena 145 zł…

      145 zł
      FIRMA
    • Patera, biała porcelana. Złocona.

      Obserwuj

    • Patera, biała porcelana. Złocona.

      …~ Patera, biała porcelana. Złocona. Leciutkie przetarcia złota. O wym. 25 x 14,5 cm. Wys. 2,5 cm. - w uchwytach…

      65 zł
      FIRMA
    • Patera, różane bukiety, na białej porcelanie. Matowy spód.

      Obserwuj

    • Patera, różane bukiety, na białej porcelanie. Matowy spód.

      Patera, różane bukiety, na białej porcelanie. Matowy spód. Bez sygnatury. Kwiaty zachwycające. Wymiary patery

      85 zł
      FIRMA
    • Patera. Schwrzer. Bavaria. Bavaria. Biała porcelana. Złocona

      Obserwuj

    • Patera. Schwrzer. Bavaria. Bavaria. Biała porcelana. Złocona

      Patera. Schwrzer. Bavaria. Bavaria. Biała porcelana. Złocona na krawędzi. Średnica 24,5 cm. Cena 75 zł. W…

      75 zł
      FIRMA
    • Bordowa.Patera. Oscar Schlegelmilch, Import.  Biała porcelan

      Obserwuj

    • Bordowa.Patera. Oscar Schlegelmilch, Import. Biała porcelan

      …Bordowa.Patera. Oscar Schlegelmilch, Import. Biała porcelana, a w środku złotem malowany obraz na bordowym tle…

      95 zł
      FIRMA
    • Patera Rosenthal Biała Maria Classic 28 cm

      Obserwuj

    • Patera Rosenthal Biała Maria Classic 28 cm

      Patera talerz Rosenthal Biała Maria Classic 28 cm Wymiary : - średnica ok. 28 cm Stan bardzo dobry, żadnych…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Patera na nodze, z ażurem. Skręcana. Bukiecik z różami

      Obserwuj

    • Patera na nodze, z ażurem. Skręcana. Bukiecik z różami

      … Wysokość 11 cm. Średnica podstawy 8 cm. Noga przekręcana, co świadczy o jej wiekowości. Cena 95 zł. Biała

      95 zł
      FIRMA
    • Patera, duża. Import. Piękny bukiet kwiatów w lustrze patery

      Obserwuj

    • Patera, duża. Import. Piękny bukiet kwiatów w lustrze patery

      Patera, duża. Sygnowana Import. Piękny bukiet kwiatów w lustrze patery. I mniejsze wokół. Biała porcelana…

      125 zł
      FIRMA
    • Patera, z ręcznie malowaną papugą. Piękne reliefy, złocone,

      Obserwuj

    • Patera, z ręcznie malowaną papugą. Piękne reliefy, złocone,

      Patera, z ręcznie malowaną papugą. Piękne reliefy, złocone, przy krawędzi patery. Biała porcelana. Z tyłu…

      95 zł
      FIRMA
    • Patera Carl Tielsch- 1925 r.

      Obserwuj

    • Patera Carl Tielsch- 1925 r.

      … Syg. z 1925 r. Z białej porcelany, z przepiękną gałązką herbacianych róż i fiołków. ~~~ Patera C.T. Altwasser…

      145 zł
      FIRMA
    • Biała patera na nodze z lat 50-tych nr 1419

      Obserwuj

    • Biała patera na nodze z lat 50-tych nr 1419

      Biała patera na nodze wykonana ze szkła. Lata 50-te XXw. Stan bardzo dobry, widoczne niewielkie ślady użytkowania. Wysokość ok. 9,5 cm Średnica ok. 10 cm…

      25 zł
      FIRMA
    • Patera. Syg. Reichenbach. Bukiet kwiatów w lus

      Obserwuj

    • Patera. Syg. Reichenbach. Bukiet kwiatów w lus

      …porcelanie w kolorze ecru. Wielkość- śr. 24- 21 cm. Wysokość 5 cm. Cena 125 zł. Za jedną. Biała w złotych…

      125 zł
      FIRMA
    • Patera C.T. Altwasser Germany  Syg. z 1925 r.  Na białej porcelanie bukiet-

      Obserwuj

    • Patera C.T. Altwasser Germany Syg. z 1925 r. Na białej porcelanie bukiet-

      Patera C.T. Altwasser Germany Syg. z 1925 r. Na białej porcelanie bukiet- fiołki i róże. Cena 145 zł…

      145 zł
      FIRMA
    • Patera. Rosalie. Made in England. Z bukietem. Biała

      Obserwuj

    • Patera. Rosalie. Made in England. Z bukietem. Biała

      Patera. Rosalie. Made in England. Biała porcelana z bukietem kwiatów. Druga to Kuropatwy. Z dedykacją. Z tyłu…

      265 zł
      FIRMA
    • Patera. Oscar Schlegelmilch, Import. Tulipan- Biała porcelan

      Obserwuj

    • Patera. Oscar Schlegelmilch, Import. Tulipan- Biała porcelan

      …~ Bordowa.Patera. Oscar Schlegelmilch Import. Biała porcelana. W środku złotem malowany obraz na bordowym tle…

      95 zł
      FIRMA
    • Patera, falista krawędź, kanelowana, złocona. Biała porcel

      Obserwuj

    • Patera, falista krawędź, kanelowana, złocona. Biała porcel

      Patera, falista krawędź, kanelowana, złocona. Biała porcelana. To lata 1915- 1938. Mniejsza Patera o średnicy 14…

      175 zł
      FIRMA
    • Patera na nodze, z różami.  Piękna, złocona

      Obserwuj

    • Patera na nodze, z różami. Piękna, złocona

      Patera na nodze, z różami. Piękna, złocona, biała, z reliefami. W lustrze patery bukiet róż, w intensywnych…

      125 zł
      FIRMA
    • Patera, z ręcznie malowaną gałązką. Syg. Scherzer. Bavaria. Germany.

      Obserwuj

    • Patera, z ręcznie malowaną gałązką. Syg. Scherzer. Bavaria. Germany.

      Biała porcelana. Z tyłu patery artysta podpisał się. Inicjały. Śr.~ 28,5 cm. Cena 95 zł. W świetnym stanie…

      95 zł
      FIRMA
    • Patera. Syg. Karolina. Made in Poland.  Biała porcelana

      Obserwuj

    • Patera. Syg. Karolina. Made in Poland. Biała porcelana

      Patera. Syg. Karolina. Made in Poland. Biała porcelana z delikatnym oplotem niebieskich kwiatków . Cena 75 zł…

      75 zł
      FIRMA
    • Rosenthal 120-130 lat biała patera antyk BDB Maja

      Obserwuj

    • Rosenthal 120-130 lat biała patera antyk BDB Maja

      …Stara patera z uszami z białej porcelany w stanie bardzo dobrym jak na wiek. Bez uszczerbień i innych ubytków…

      120 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Patera, biała porcelana, niebieski dekor. Sygnatury widać na

      Obserwuj

    • Patera, biała porcelana, niebieski dekor. Sygnatury widać na

      Patera, biała porcelana, niebieski dekor. Sygnatury widać na zdjęciach. Cena 75 zł. Za jedną. O średnicy 24,5…

      75 zł
      FIRMA
    • Patery porcelanowe dekoracyjno/użytkowe

      Obserwuj

    • Patery porcelanowe dekoracyjno/użytkowe

      …35,00 zł.NOWA Sygnowana Patera biała ze złotym paskiem średnica 26 cm 30 zł syg,CMIELÓW NOWA.Bardzo stara patera

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • BOGUCICE Patera 32,5 cm PRL

      Obserwuj

    • BOGUCICE Patera 32,5 cm PRL

      Patera Duży Talerz BOGUCICE, biała porcelana, malowany, dekoracja w reliefy, średnica ok. 32,5 cm; sygnatura, używany stan bez ubytków…

      35 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Patera Rosenthal, syg Thomas,1908-22 r

      Obserwuj

    • Patera Rosenthal, syg Thomas,1908-22 r

      Patera Rosenthal. Syg. Thomas, z lat 1908-1922 r. Patera z bordowymi różami. Na białej porcelanie. Średnica 32…

      285 zł
      FIRMA
    • Patera Schwarzenhammer. Biała, karbowana porcelana.  Śr. 14,5

      Obserwuj

    • Patera Schwarzenhammer. Biała, karbowana porcelana. Śr. 14,5

      Patera Schwarzenhammer. Biała, karbowana porcelana. Śr. 14,5 cm. Wys. 3 cm. Cena 45 zł. W świetnym stanie…

      45 zł
      FIRMA
    • Unikat patera Rosenthal Biała Maria 33 cm

      Obserwuj

    • Unikat patera Rosenthal Biała Maria 33 cm

      …Ogromna patera Rosenthal Biała Maria Wymiary : - średnica ok. 33 cm Stan bardzo dobry, bez śladów użytkowania…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Secesyjna patera, z białej porcelany. Kwiatuszki.  ażury

      Obserwuj

    • Secesyjna patera, z białej porcelany. Kwiatuszki. ażury

      …Secesyjna patera, z białej porcelany. Kwiatuszki. Przepiękny dekor, forma, ażurki i reliefy. Cena 95 zł…

      95 zł
      FIRMA
    • Patera secesyjna. Biała porcelana. Bez sygnatury.

      Obserwuj

    • Patera secesyjna. Biała porcelana. Bez sygnatury.

      Patera secesyjna. Biała porcelana. Bez sygnatury. Wym. 29 x 26 cm. Cena 95 zł. Bez uszkodzeń. Przetarcia…

      95 zł
      FIRMA
    • Duża patera talerz Schaubach Kunst 32cm Niemcy #starepatery #staretalerze #

      Obserwuj

    • Duża patera talerz Schaubach Kunst 32cm Niemcy #starepatery #staretalerze #

      …wykonana jest z wysokiej jakości białej porcelany zdobiona kwiatami. Stan bdb bez ubytków(przetarte złocenia na…

      80 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rosenthal Patera Pomona Hortense Kronach Początek XXw.

      Obserwuj

    • Rosenthal Patera Pomona Hortense Kronach Początek XXw.

      Patera wykonana w białej porcelanie. Wytwórnia Rosenthal. Bawaria. Patera pochodzi z kolekcji HORTENSE POMONA…

      195 zł
      FIRMA
    • Patera. Syg. L Kunst- Echt gold. Handarbeit.  Złocona prawd

      Obserwuj

    • Patera. Syg. L Kunst- Echt gold. Handarbeit. Złocona prawd

      …złotem/ ręcznie robiona. Przepiękna. Duża- Średnica 32 cm. Róże w lustrze patery. Biała porcelana. Wypukłe liście…

      195 zł
      FIRMA
    • Patera. Biała porcelana. Ażur. Owoce. Bez sygnatury.   Do powieszenia.  Gru

      Obserwuj

    • Patera. Biała porcelana. Ażur. Owoce. Bez sygnatury. Do powieszenia. Gru

      Patera. Biała porcelana. Ażur. Owoce. Bez sygnatury. Do powieszenia. Grupa owoców szarą kreseczką namalowana w…

      95 zł
      FIRMA
    • Patera - miska. Silesia - bez Syg. Na 3 nóżkach. Biała

      Obserwuj

    • Patera - miska. Silesia - bez Syg. Na 3 nóżkach. Biała

      …Secesyjna salaterka- miska. Silesia- bez sygnatury. Patera, falista krawędź, kanelowana. Złocona. Biała

      295 zł
      FIRMA
    • Patera . Paul Muller. Selb. Szarotka?

      Obserwuj

    • Patera . Paul Muller. Selb. Szarotka?

      Biała porcelana. Wysokość - 3 cm. Średnica 28,5 - 27 cm. Stan idealny. Kolekcja własna Koszty wysyłki 25 zł…

      125 zł
      FIRMA
    • Patera- kabaret z makami. Bez sygnatury.

      Obserwuj

    • Patera- kabaret z makami. Bez sygnatury.

      Patera- kabaret z makami. Bez sygnatury. Z białej porcelany. Z ręcznie malowanymi kwiatami w lustrze patery. O…

      55 zł
      FIRMA
    • Patera sygnowana. PP. Bavaria. Germany. Scenka antyczna

      Obserwuj

    • Patera sygnowana. PP. Bavaria. Germany. Scenka antyczna

      …krawędzi, złoconej. Cena 165 zł. Średnica 29 cm. Z białej porcelany. W świetnym stanie. Kolekcja własna…

      165 zł
      FIRMA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia