Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"odsprzedam" w Antyki, Sztuka, Kolekcje

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Antyki, Sztuka, Kolekcje wyłącz filtr
  • Fraza: odsprzedam wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry

W lokalizacji Zubrzyca Górna nie było tego, czego szukasz.

Poniżej znajdują się oferty z kategorii Dla zwierząt w innych lokalizacjach.

Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Monety z okresu około 1973 roku 60 sztuk

      Obserwuj

    • Monety z okresu około 1973 roku 60 sztuk

      …Witam, posiadam do odsprzedania zestaw 60sztuk monet o wartości 20zł. Monety są z okresu lat około 1973 tzn. w…

      70 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Karty telefoniczne

      Obserwuj

    • Karty telefoniczne

      …Witam! Odsprzedam karty telefoniczne będzie ok 500 szt .Polecam!…

      250 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Odsprzedam tanio

      Obserwuj

    • Odsprzedam tanio

      1 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Sztaluga

      Obserwuj

    • Sztaluga

      Odsprzedam sztalugę w dobrym stanie widoczną na zdjęciu. Odbiór osobisty na Ochocie w Warszawie. 606582027…

      95 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Magazyn Tylko Rock z 1997r.

      Obserwuj

    • Magazyn Tylko Rock z 1997r.

      Odsprzedam magazyn Tylko Rock z 1997r stan bardzo dobry…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Moneta okolicznościowa z serii sex numizmatyka.

      Obserwuj

    • Moneta okolicznościowa z serii sex numizmatyka.

      Odsprzedam monetę z serii Sex numizmatyka stan bardzo dobry…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kopia 20 sto dolarowki z1849,r

      Obserwuj

    • Kopia 20 sto dolarowki z1849,r

      Odsprzedam kopię monety dwudziesto dolarowki z 1849r.Dzwonić 517717567…

      80 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Monety okolicznościowe 2 zł.

      Obserwuj

    • Monety okolicznościowe 2 zł.

      Odsprzedam monety okolicznościowe 2 zł 12 sztuk stan bardzo dobry…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Aristo suwak logarytmiczny

      Obserwuj

    • Aristo suwak logarytmiczny

      Odsprzedam suwak logarytmiczny Aristo zestaw kompletny stan bardzo dobry…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Koszyki do czyszczarka Alma

      Obserwuj

    • Koszyki do czyszczarka Alma

      Odsprzedam koszyczki do czyszczarka Alma, są w stanie jak na zdjęciu, sprzedaję całość…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kasety magnetofonowe

      Obserwuj

    • Kasety magnetofonowe

      …Zostaw wiadomość na portalu . Odsprzedam kasety magnetofonowe z mojej kolekcji w nienagannym stanie . 20 zł/szt…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 1000 zł  z 1965 oraz nowsze

      Obserwuj

    • 1000 zł z 1965 oraz nowsze

      …Z chęcią odsprzedam posiadam również 50zl 100 zł 500 zł 1000 zł prl…

      320 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Mlecznik duży z Chodzieży

      Obserwuj

    • Mlecznik duży z Chodzieży

      Odsprzedam mlecznik z porcelany z porcelany z Chodzieży ,linia " ZŁota róża w idealnym stanie . Mam więcej elementów tego zestawu . Zapraszam na pozostałe moje ogłoszenia…

      45 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Mlecznik do espresso z Chodzieży

      Obserwuj

    • Mlecznik do espresso z Chodzieży

      Odsprzedam mlecznik do espresso sprzedam mlecznik z porcelany z Chodzieży linia " Złota róża w idealnym stanie…

      45 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Karol Dickens ,,zapiski Dawida copperfielda,,

      Obserwuj

    • Karol Dickens ,,zapiski Dawida copperfielda,,

      Odsprzedam tom 1,2 Korol Dickens ,,Dzieje,przygody , doświadczenia i zapiski Dawida Copperfielda..Wydane przez ,,Czytelnik 1956 r.stan oceniam na bardzo dobry…

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • WŁADIMIREC T 30a

      Obserwuj

    • WŁADIMIREC T 30a

      …kupiony na białorusi 2 szt więc jeden mogę odsprzedać lub zamienić na inny ciekawy model…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Bordowe różyczki ze wstążki satynowej

      Obserwuj

    • Bordowe różyczki ze wstążki satynowej

      Odsprzedam 13 szt. gotowych różyczek w kolorze bordowym o średnicy 4,5 cm. Odsprzedaję, gdyż zakończyłam pracę z…

      26 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz "Poranek Wielkanocny"

      Obserwuj

    • Obraz "Poranek Wielkanocny"

      Odsprzedam obraz "Poranek Wielkanocny" (Ostermorgen, Mattina di pasqua, print in germany). Wiekowy, w bardzo dobrym…

      105 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz na płótnie 80x60cm akrylowy

      Obserwuj

    • Obraz na płótnie 80x60cm akrylowy

      Odsprzedam ręcznie namalowany obraz na bardzo dobrej jakości płótnie o wymiarach 80x60cm. Boki zamalowane w kolorze…

      840 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • obraz

      Obserwuj

    • obraz

      Odsprzedam własnoręcznie namalowany obraz, akryl na płótnie 50x70cm, boki zamalowane, nie wymaga ramy…

      295 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Ciosło cieślica ręczna Ciesak siekiera stara PRL motyka trójzębna graca

      Obserwuj

    • Ciosło cieślica ręczna Ciesak siekiera stara PRL motyka trójzębna graca

      Odsprzedam to co na zdjęciach ciosło cieślica ręczna Ciesak siekiera do ręcznej obróbki drewna Jest w bardzo…

      190 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Elementy,  części , gilzy od starego żyrandola

      Obserwuj

    • Elementy, części , gilzy od starego żyrandola

      …mogę też odsprzedać poszczególne części osobno Możliwość wysyłki pocztą koszt 18 zł lub do paczkomatu koszt 20 zł lub za pobraniem pocztą koszt 25 zł…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Porcelana z Chodzieży linia Złota róża zając wielkanocny klejony

      Obserwuj

    • Porcelana z Chodzieży linia Złota róża zając wielkanocny klejony

      Odsprzedam zajączka wielkanocnego z jajeczkiem z Chodzieży linia " Złota róża " . Jajeczko zajączka jest klejone…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Oryginalne pudelka z kosmetyków Tom Ford i inne

      Obserwuj

    • Oryginalne pudelka z kosmetyków Tom Ford i inne

      …Oryginalne pudełka po kosmetykach. Chcesz odsprzedać , a wyrzuciłaś opakowanie , ta oferta jest dla ciebie…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Waga szalkowa precyzyjna + odważniki

      Obserwuj

    • Waga szalkowa precyzyjna + odważniki

      … Pobranie 21,50zł Posiadam również do odsprzedania inną wagę szalkową, żelazko węglowe, podstawę pod żelazko…

      320 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • czołg T34 pompa wody sprężarka  AK150  T55

      Obserwuj

    • czołg T34 pompa wody sprężarka AK150 T55

      …WITAM do odsprzedania z wieloletnich zapasów mam fabrycznie nową pompę wody do silnika czołgu T34 , nowy filtr…

      1 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Ceramika Delft- Haarlem

      Obserwuj

    • Ceramika Delft- Haarlem

      …UWAGA UNIKAT Witam a oto chciałem Państwu pokazać i zarazem może odsprzedać jeszcze się zastanawiam zależy od…

      700 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz na płótnie - las - 101x111 cm

      Obserwuj

    • Obraz na płótnie - las - 101x111 cm

      Odsprzedam orginalny obraz, malowany na płótnie. Obraz przedstawia las sosnowy. Obraz jest w posiadaniu mojej…

      7 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Butelki z pałąkiem po piwie – czyste, bez etykiet z porcelanowym korkiem

      Obserwuj

    • Butelki z pałąkiem po piwie – czyste, bez etykiet z porcelanowym korkiem

      … Dla „chętnych” butelki z etykietą mogę odsprzedać po 4,50 zł. Możliwa wysyłka. Zapraszam do zakupu…

      4,90 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sztabka srebra inwestycyjnego, 1000 g, LBMA, stan menniczy

      Obserwuj

    • Sztabka srebra inwestycyjnego, 1000 g, LBMA, stan menniczy

      …łatwo odsprzedać. Srebro inwestycyjne od lat stanowi sprawdzoną formę lokaty kapitału, zabezpieczającą wartość…

      12 500 zł
      FIRMA
Wyniki: 1-30
Wyniki: 30
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia