Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"nieduża szczecin" w Antyki, Sztuka, Kolekcje

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Antyki, Sztuka, Kolekcje wyłącz filtr
  • Fraza: nieduża szczecin wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Kątomierz do łopat - duży helikopter RC

      Obserwuj

    • Kątomierz do łopat - duży helikopter RC

      …Kątomierz do łopat - duży GPX/023-00901 Duży kątomierz do łopat helikoptera marki GPX Extreme. Długość: 150mm Szerokość: 68mm…

      29 zł
      FIRMA
    • Sprzedam solidny, duży kredens do salonu lub jadalni.

      Obserwuj

    • Sprzedam solidny, duży kredens do salonu lub jadalni.

      …Sprzedam solidny, duży kredens do salonu lub jadalni. Ładny stan, dużo miejsca w szafkach i szufladach, część…

      1 200 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • ( 1344 ) Formularz Spisowy, Gładki

      Obserwuj

    • ( 1344 ) Formularz Spisowy, Gładki

      …Dokument kolekcjonerski. Wydany w 1948 roku przez Obwodowe Biuro Likwidacyjne w Szczecinie. Stan dobry, dużo śladów…

      35 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stół - duży drewniany rozkładany

      Obserwuj

    • Stół - duży drewniany rozkładany

      …Sprzedam duży drewniany rozkładany stół Wymiary 125x104x79cm po rozłożeniu 229cm Cena 1500zł do negocjacji Cena bez krzeseł. Więcej informacji pod nr telefonu 602670907…

      1 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • ( 3248 ) Zjazd Absolwentów Szkół Morskich Szczecin

      Obserwuj

    • ( 3248 ) Zjazd Absolwentów Szkół Morskich Szczecin

      …Rok wydania 1974. Stan bardzo dobry. Możliwość negocjacji. Koszt przesyłki lub odbiór osobisty w Szczecinie

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kufel

      Obserwuj

    • Kufel

      …Sprzedam duży kufel do piwa Strony, wysoki 22 cm…

      4 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ( 2741 ) Szczecin Dla Każdego - I Małego I Dużego

      Obserwuj

    • ( 2741 ) Szczecin Dla Każdego - I Małego I Dużego

      …ilustracje kolorowe i czarno-białe. Rok wydania 2001. Stan bardzo dobry. Możliwość negocjacji. Koszt przesyłki lub odbiór osobisty w Szczecinie

      35 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz malowany na płótnie farba olejna duża złota rama 97x76 cm

      Obserwuj

    • Obraz malowany na płótnie farba olejna duża złota rama 97x76 cm

      …Piękna duża złota rama obraz posiada delikatne uszkodzenia widoczne na zdjęciach rozmiar: 97x76 cm ODBIÓR OSOBISTY 67-112 SIEDLISKO Możliwa wysyłka…

      499 zł
      FIRMA
    • ( 3476 ) 15 Lat Ośrodka Telewizyjnego W Szczecinie

      Obserwuj

    • ( 3476 ) 15 Lat Ośrodka Telewizyjnego W Szczecinie

      …karton, format 11 x 21 cm., ilustracje czarno-białe. Rok wydania 1976. Stan dobry. Możliwość negocjacji. Koszt przesyłki lub odbiór osobisty w Szczecinie

      45 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ( 3196 ) Rozmowa Miast Ziemia Szczecińska

      Obserwuj

    • ( 3196 ) Rozmowa Miast Ziemia Szczecińska

      …Dokument kolekcjonerski: Wydawnictwo na 219 stronach opisuje dużo większych firm za Szczecina i województwa, oprawa…

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ( 286. ) Kupony Super Lotka I Dużego Lotka

      Obserwuj

    • ( 286. ) Kupony Super Lotka I Dużego Lotka

      …dobry. Możliwość negocjacji. Koszt przesyłki lub odbiór osobisty w Szczecinie

      70 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • ( 48. ) Bitte bitte kleb' mich

      Obserwuj

    • ( 48. ) Bitte bitte kleb' mich

      …ilustracji i opisów na 64 stronach. Rok wydania 1998. Możliwość negocjacji. Koszt przesyłki lub odbiór osobisty w Szczecinie

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ( 653. ) Jeziora Pomorza Zachodniego

      Obserwuj

    • ( 653. ) Jeziora Pomorza Zachodniego

      …Rok wydania 1961?. Stan zadawalający, dużo podkreśleń tekstu. Możliwość negocjacji. Koszt przesyłki lub odbiór osobisty w Szczecinie

      35 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Abstrakcja obraz 60/80

      Obserwuj

    • Abstrakcja obraz 60/80

      Duża abstrakcja,bardzo kolorystyczna i wyraźna. Obraz malowany ręcznie farbami akrylowymi. Werniksowany i podpisany. Polecam…

      50 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Duży kufel z końca XIXw nr 63 FiaF OBSERWUJ

      Obserwuj

    • Duży kufel z końca XIXw nr 63 FiaF OBSERWUJ

      Duży metalowy kufel z pokrywką pochodzi z końca XXw. Stan dobry, widoczne niewielkie ślady użytkowania. Wysokość z…

      490 zł
      FIRMA
    • Komoda - duża

      Obserwuj

    • Komoda - duża

      …Sprzedam dużą komodę Wymiary szerokość 250cm głębokość 65,5-76,5cm wysokość 87 bez nóżek jak na zdjęciu. Nóżki…

      4 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • ( 2807 ) Sprawozdanie Roczne Elektrowni Stettin

      Obserwuj

    • ( 2807 ) Sprawozdanie Roczne Elektrowni Stettin

      …papier kredowy, format: 21 x 30 cm., ilustracje kolorowe. Rok wydania 1934. Stan dobry, zagięte narożniki. Możliwość negocjacji. Koszt przesyłki lub odbiór osobisty w Szczecinie

      65 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Piękny Duży Album Szczecin na starej karcie pocztowej Stettin Dedykacja

      Obserwuj

    • Piękny Duży Album Szczecin na starej karcie pocztowej Stettin Dedykacja

      SZCZECIN NA STAREJ KARCIE POCZTOWEJ Sprzedam piękną księgę. Stan bardzo dobry. Widoczny na zdjęciach. Wygląda…

      500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Nowe reklamówki PRL Baltona,Lego,JVC,HB

      Obserwuj

    • Nowe reklamówki PRL Baltona,Lego,JVC,HB

      …Nowe reklamówki PRL. Duże 9 zł sztuka,małe 6 zł sztuka…

      6 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Stara patera duża PRL OZG Szczecin Chodzież półmisek unikat

      Obserwuj

    • Stara patera duża PRL OZG Szczecin Chodzież półmisek unikat

      …Witam Państwa. Polecam do nabycia rzadko spotykaną dużą paterę Odział Zakład Gazowniczy Szczecin z czasów PRL…

      95 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Duża witryna w stylu chippendale (nr 9250)

      Obserwuj

    • Duża witryna w stylu chippendale (nr 9250)

      Duża witryna / serwantka w stylu chippendale. Mebel fornirowany orzechem, wspiera się na czterech rzeźbionych…

      4 300 zł
      do negocjacji
    • ( 3268 ) Niemieckie Czołgi 1939 -1945

      Obserwuj

    • ( 3268 ) Niemieckie Czołgi 1939 -1945

      …1990. Stan bardzo dobry. Możliwość negocjacji. Koszt przesyłki lub odbiór osobisty w Szczecinie

      90 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz w ramie 96*65

      Obserwuj

    • Obraz w ramie 96*65

      …Plakat w dużej ramie. Zabezpieczony płytą plexi 1mm,przezroczystą jak szkło. Piękny. Można zakupić komplet 2 sztuk. Plakat w ramie…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • PIękny, duży kredens belgijskiej firmy Mintjens.

      Obserwuj

    • PIękny, duży kredens belgijskiej firmy Mintjens.

      …Sprzedam piękny, duży kredens belgijskiej firmy Mintjens. Mebel jest solidny, bardzo pojemny i utrzymany w dobrym…

      1 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Abstrakcja ręcznie malowana100/150, duża

      Obserwuj

    • Abstrakcja ręcznie malowana100/150, duża

      199 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • $ Patera Półmisek Duży Talerz Porcelana Chodzież $ Sygnatura

      Obserwuj

    • $ Patera Półmisek Duży Talerz Porcelana Chodzież $ Sygnatura

      …Polecam dużą, porcelaną paterę - Fabryka Porcelany Chodzież. Ponadczasowy design; sygnatura z 1964r. Ładny stan…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Komplet dużych talerzy Karlskrona 5 szt nr 779

      Obserwuj

    • Komplet dużych talerzy Karlskrona 5 szt nr 779

      45 zł
      FIRMA
    • Eden-duża abstrakcja 75 na 115

      Obserwuj

    • Eden-duża abstrakcja 75 na 115

      180 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz malowany na płótnie 90x90 cm dla miłośników koni.

      Obserwuj

    • Obraz malowany na płótnie 90x90 cm dla miłośników koni.

      …Obraz jest w dużym formacie 90x90 cm Wykonany na żelowym płótnie lnianym. Praca autorska, oryginał. Możliwa wysyłka kurierem na terenie Polski Zapraszam do kontaktu…

      1 400 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Waza Chodzież, fason Szczecin. Sygnatura z lat 1947 - IX 1964. Uszkodzona.

      Obserwuj

    • Waza Chodzież, fason Szczecin. Sygnatura z lat 1947 - IX 1964. Uszkodzona.

      …Sprzedam dużą wazę Chodzież, fason Szczecin, oznaczoną sygnaturą z okresu 1949 - IX 1964 i tylko w tym okresie…

      20 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Skrzat, trol szklany duży Bergdala Szwecja nr 920, 766 Fiaf

      Obserwuj

    • Skrzat, trol szklany duży Bergdala Szwecja nr 920, 766 Fiaf

      120 zł
      FIRMA
    • Kart. Pocz. Wybrzeże Szczecin. 1979

      Obserwuj

    • Kart. Pocz. Wybrzeże Szczecin. 1979

      …Z koresp. Widoki. B. dużo walorów z PRL-u w tym zn. roczniki ** i kas. oraz pocztówki krajowe i zagraniczne w…

      0,40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Witryna wisząca oszklona

      Obserwuj

    • Witryna wisząca oszklona

      …negocjacji Jest możliwość kupienia w kpl z dużą komodą jak na zdjęciu w cenie 7000zł Więcej informacji pod nr telefonu 602670907…

      1 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Wyjątkowe biurko secesyjne (nr 9227)

      Obserwuj

    • Wyjątkowe biurko secesyjne (nr 9227)

      …Wyjątkowe biurko secesyjne o nietypowym kształcie i dużej funkcjonalności. Mebel fornirowany dębem, pochodzi z…

      5 800 zł
      do negocjacji
    • Wyd.okol."75-cio lecie Ruchu Filatelistycznego" 1968

      Obserwuj

    • Wyd.okol."75-cio lecie Ruchu Filatelistycznego" 1968

      …Nie stempl. !! NR. 002816 - na rewersie. Wystawa Filatelistyczna Flora Katowice - Szczecin. Różne walory…

      0,70 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Witryna Art Deco, okrągła, fornir dębowy (nr 9015)

      Obserwuj

    • Witryna Art Deco, okrągła, fornir dębowy (nr 9015)

      …Sprzedamy witrynę Art Deco, w charakterystycznym okrągłym kształcie i z ciemnym dębowym fornir. Zamykana na duże

      5 700 zł
      do negocjacji
    • Duża szafa eklektyczna (nr 9191)

      Obserwuj

    • Duża szafa eklektyczna (nr 9191)

      Duża dwudrzwiowa szafa eklektyczna z końca XIX wieku. Mebel dębowy, rozkładany. Na drzwiach bogata snycerka oraz…

      3 500 zł
      do negocjacji
    • Komplet klimatycznych kinkietów z floralnymi wzorami (nr 9124)

      Obserwuj

    • Komplet klimatycznych kinkietów z floralnymi wzorami (nr 9124)

      …Oświetlenie to daje duże możliwości dopasowania i próbować wkomponować je zarówno w wyposażenie pomieszczeń…

      550 zł
      do negocjacji
    • & Stara Piękna Angielska Puszka & Portrety Pary Królewskiej & Vintage

      Obserwuj

    • & Stara Piękna Angielska Puszka & Portrety Pary Królewskiej & Vintage

      …Polecam starą, dużą, angielską puszkę. Zachowany stan oryginalny, kolorystyka, zdobienia. Na wieku słabo widoczne…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zestaw herbaciany dla 4 os. / Minton / (nr 8879)

      Obserwuj

    • Zestaw herbaciany dla 4 os. / Minton / (nr 8879)

      …filiżanki, 4 spodki, 4 małe talerzyki, 4 duże talerzyki, naczynie na fusy. Zestaw w białym kolorze z kwiatowymi motywami…

      495 zł
      do negocjacji
    • DUŻY STÓŁ NEORENESANSOWY ROZKŁADANY

      Obserwuj

    • DUŻY STÓŁ NEORENESANSOWY ROZKŁADANY

      DUŻY STÓŁ ROZKŁADANY CZAS WYKONANIA: 1918-1922 KRAJ POCHODZENIA: EUROPA ZACHODNIA DREWNO: DĄB WYSOKOŚĆ: 79 cm BLAT…

      5 999 zł
      FIRMA
    • & Głowa Konia & Niepowtarzalny Duży Obraz Witrażowy & 2003 R

      Obserwuj

    • & Głowa Konia & Niepowtarzalny Duży Obraz Witrażowy & 2003 R

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Figurka NAO Daisa 1999 w oryginalnym kartonie nr 119 FiaF

      Obserwuj

    • Figurka NAO Daisa 1999 w oryginalnym kartonie nr 119 FiaF

      …Lladro. W Stanach Zjednoczonych seria Nao odniosła duży sukces. Początkowo mała fabryka porcelany poza Walencją rozrosła…

      330 zł
      FIRMA
    • Porcelana chińska – zestaw do herbaty/kawy dla 6 osób

      Obserwuj

    • Porcelana chińska – zestaw do herbaty/kawy dla 6 osób

      …ale z innym motywem oraz dużą, misternie zdobioną filiżankę na nóżkach z własną podstawką - pokazaną na ostatnim…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szkatuła Car beznadziejna 1955 drewno Palekh, po co to komu

      Obserwuj

    • Szkatuła Car beznadziejna 1955 drewno Palekh, po co to komu

      …moda, no i się pochwalę że umiem używać translatora. Odbiór Szczecin lub wysyłka Poczta opłata dodatkowa. Polski/ English…

      3 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Mitterteich, Bawaria – serwis do domku letniego

      Obserwuj

    • Mitterteich, Bawaria – serwis do domku letniego

      Szczecinie lub wysyłka paczkomatem w bezpiecznie spakowanym kartonie. Porcelana pochodzi z mojej prywatnej kolekcji, w której posiadaniu jestem od ponad pół roku…

      175 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Meble antyczne: rzeźbione lustro i fotel gabinetowy. Gotowe do wstawienia.

      Obserwuj

    • Meble antyczne: rzeźbione lustro i fotel gabinetowy. Gotowe do wstawienia.

      …wchodzi duże, wiszące lustro ścienne oraz stylowy fotel gabinetowy (krzesło z podłokietnikami).Meble wykonane z litego…

      950 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Wallendorf "Koszyk na stopie", kobaltowe kwiaty, sygnatura,

      Obserwuj

    • Wallendorf "Koszyk na stopie", kobaltowe kwiaty, sygnatura,

      Duży porcelanowy kosz na stopie. Kobaltowe kwiaty. Piękny wykonany w bardzo staranny i dokładny sposób. Pozłacane…

      289 zł
      FIRMA
    • Rzeźba ptaki biały alabaster osadzona na granicie

      Obserwuj

    • Rzeźba ptaki biały alabaster osadzona na granicie

      …granitu . Szerokość rzeźby 21 cm . Wysokość podstawy 2 cm , średnica 25 cm . Figurka jest dużych kształtów w bardzo…

      590 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Dron mobula 6 Frsky

      Obserwuj

    • Dron mobula 6 Frsky

      …zapadła, zmiejszam flotę bo mam za dużo bidulek które nie mogą se polatać ;) brak czasu. Ten egzemplarz jest…

      420 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Figurka ,, Dziewczynka z rozlanym mlekiem '' NAO nr 152 FiaF

      Obserwuj

    • Figurka ,, Dziewczynka z rozlanym mlekiem '' NAO nr 152 FiaF

      …Lladro. W Stanach Zjednoczonych seria Nao odniosła duży sukces. Początkowo mała fabryka porcelany poza Walencją…

      290 zł
      FIRMA
    • Porcelanowa Serduszkowa Szkatułka - Puzderko - Komplet 2 szt.-Styl Vintage

      Obserwuj

    • Porcelanowa Serduszkowa Szkatułka - Puzderko - Komplet 2 szt.-Styl Vintage

      …dekorem. Nigdy więcej nie będziesz szukać swojej biżuterii. Styl vintage. Duże puzderko-7,5 cm x 3,5 cm Mniejsze-5 cm x…

      45 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Siedem wieków malarstwa europejskiego

      Obserwuj

    • Siedem wieków malarstwa europejskiego

      …znamienitych malarzy na przestrzeni XIV-XX wieku. Zaprezentowane na dużym formacie ilustracje zintegrowane są z opisami…

      125 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Heinrich & Co. Bawaria - serwis do herbaty dla 11 osób

      Obserwuj

    • Heinrich & Co. Bawaria - serwis do herbaty dla 11 osób

      …talerzyków deserowych - średnica 19 cm Odbiór osobisty w Szczecinie lub wysyłka paczkomatem w bezpiecznie spakowanym…

      425 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Serwis Kawowy na 6 osób - Seltmann (nr 9067)

      Obserwuj

    • Serwis Kawowy na 6 osób - Seltmann (nr 9067)

      …Bawarski serwis kawowy dla sześciu osób marki Seltmann z całą koroną, dużym talerzem na ciasto i trzema paterkami…

      650 zł
      do negocjacji
    • Biblioteka neorenesansowa (nr 9041)

      Obserwuj

    • Biblioteka neorenesansowa (nr 9041)

      Duża, czterodrzwiowa biblioteka neorenesansowa. Meble pochodzi z okresu międzywojennego, wspiera się na czterech…

      5 900 zł
    • Serwis kawowy Seltmann (nr 9060)

      Obserwuj

    • Serwis kawowy Seltmann (nr 9060)

      …zdobieniami zestaw sześciu filiżanek z dużym dzbankiem, wraz z całą koroną, kilkoma paterkami i talerzami na ciasto…

      300 zł
      do negocjacji
    • & Haftowany Komplet Serwetek & Len & Rękodzieło & PRL &

      Obserwuj

    • & Haftowany Komplet Serwetek & Len & Rękodzieło & PRL &

      …mniejszych serwetek. Ciekawe wykonanie-każda serwetka posiada inny wzór kwiatowy. Duża serwetka max:53 cm x 37 cm…

      80 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Komplet-Przedwojenne Puszki Gold Star Tea-Cacao-1920-39

      Obserwuj

    • Komplet-Przedwojenne Puszki Gold Star Tea-Cacao-1920-39

      … Wymiary dużej-17 cm (wysokość) x 15,5 cm x 15,5 cm Wymiary małej-13,5 cm (szer.)x9,5 (głębok.)x8,5 cm(wys.) Sprzedaję…

      130 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Szklana Patera na stopie Kwiaty Bukiet Ogromna i ciężka

      Obserwuj

    • Szklana Patera na stopie Kwiaty Bukiet Ogromna i ciężka

      …doskonałym stanie. Udekorowana florystycznym motywem i barokowym ornamentem. Duża i stabilna. Idealna na owoce…

      185 zł
      FIRMA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia