Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"linie zachodniopomorskie" w Antyki, Sztuka, Kolekcje

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Antyki, Sztuka, Kolekcje wyłącz filtr
  • Fraza: linie zachodniopomorskie wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • ( 793. ) Linie Promowe Unity Line

      Obserwuj

    • ( 793. ) Linie Promowe Unity Line

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ( 3384 ) Plan Szczecina Centrum

      Obserwuj

    • ( 3384 ) Plan Szczecina Centrum

      linie kolejowe. Możliwość negocjacji. Koszt przesyłki lub odbiór osobisty w Szczecinie…

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Akcesoria morskie

      Obserwuj

    • Akcesoria morskie

      …Oferuję różne akcesoria morskie, do wystroju , lub do kolekcji.W asortymencie : grube liny okrętowe, żyrokompas…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rosenthal Cupola Aquarello Filiżanka kolekcjonerska Studio-linie Mario Bell

      Obserwuj

    • Rosenthal Cupola Aquarello Filiżanka kolekcjonerska Studio-linie Mario Bell

      …Rosenthal Fason Cupola Aquarello Studio-linie Projekt: Mario Bellini Filiżankę „Cupola” wyróżnia jej budzący…

      239 zł
      FIRMA
    • ( 1138 ) Mapa Polskich Linii Lotniczych LOT

      Obserwuj

    • ( 1138 ) Mapa Polskich Linii Lotniczych LOT

      …Dokument kolekcjonerski: Mapa Linii Lotniczych LOT zawiera trasy lotów i wykaz miejscowości oraz odległości do nich…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Meissen Miśnia Dzbanek Dzban Imperial

      Obserwuj

    • Meissen Miśnia Dzbanek Dzban Imperial

      … Porcelana detalicznie formowana. Zachwyca kunsztem wykonania. Motyw zdobień - niebieskie pasy/linie ! Reliefy…

      259 zł
      FIRMA
    • PRL Lubiana Konsumy patera talerz półmisek

      Obserwuj

    • PRL Lubiana Konsumy patera talerz półmisek

      …Niespotykany już unikat na aukcjach w takich wymiarach. Bez odprysków. Bez pęknięć. Linie ozdobne zielone wyraźne. Logo…

      45 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stara patera duża PRL OZG Szczecin Chodzież półmisek unikat

      Obserwuj

    • Stara patera duża PRL OZG Szczecin Chodzież półmisek unikat

      …ówczesnego przedsiębiorstwa gazowniczego. Linie ozdobne brązowe wyraźne. Logo w kolorze złotym wyraźne. Nawierzchnia w…

      95 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • PRL PKP Bogucice porcelana patera talerz półmisek UNIKAT

      Obserwuj

    • PRL PKP Bogucice porcelana patera talerz półmisek UNIKAT

      …powiększania, powierzchowna. Od spodu brak rysy. Linie ozdobne niebieskie wyraźne. Spód nie wykruszony. Stanowić będzie…

      70 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rosenthal Studio Line kubek kompl.2szt

      Obserwuj

    • Rosenthal Studio Line kubek kompl.2szt

      …Kubki Rosenthal Studio Linę komplet 2szt, stan BDB. Cena za komplet 2sztuki. Możliwość wysyłki kurierem DPD za 15zł. Wymiary 8x8cm. Polecam!…

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ( 1043. ) Bilet Komunikacji Police

      Obserwuj

    • ( 1043. ) Bilet Komunikacji Police

      …Dokument kolekcjonerski: Bilet miesięczny linii samorządowej, format 10 x 6 cm. Rok 2011. Stan bardzo dobry…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ( 1042. ) Bilet Komunikacji Police

      Obserwuj

    • ( 1042. ) Bilet Komunikacji Police

      …Dokument kolekcjonerski: Bilet miesięczny linii samorządowej, format 10 x 6 cm. Rok 2009. Stan bardzo dobry…

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ( 601. ) Linia Promowa Świnoujście - Ystad

      Obserwuj

    • ( 601. ) Linia Promowa Świnoujście - Ystad

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ( 1041. ) Bilety Komunikacji Police

      Obserwuj

    • ( 1041. ) Bilety Komunikacji Police

      …Dokument kolekcjonerski: Sześć biletów miesięcznych linii samorządowej, format 10 x 6 cm. Rok 2010. Stan bardzo…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ( 1040. ) Bilety Komunikacji Police

      Obserwuj

    • ( 1040. ) Bilety Komunikacji Police

      …Dokument kolekcjonerski: Siedem biletów miesięcznych linii samorządowej, format 10 x 6 cm. Rok 2010. Stan bardzo…

      55 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Heinrich Filiżanka Kolekcjonerski Duet Złocenia Ornament Selb Bavaria

      Obserwuj

    • Heinrich Filiżanka Kolekcjonerski Duet Złocenia Ornament Selb Bavaria

      …geometryczne wzory. Złote linie niepodważalnie dodały elegancji filiżance i spodkowi. Manufaktura: Heinrich & CO…

      119 zł
      FIRMA
    • Środek Stołu Rosenthal studio-linie Berlin Design Baumann

      Obserwuj

    • Środek Stołu Rosenthal studio-linie Berlin Design Baumann

      …Elegancki, trzyczęściowy serwis kawowy lub herbaciany Rosenthal Studio-linie Berlin design Baumann, utrzymany w…

      490 zł
      FIRMA
    • Moneta Apokalipsa

      Obserwuj

    • Moneta Apokalipsa

      …innymi planetami w jednej linii co zdarza się raz na 26000 lat waga 20g oksydowana.średnica 54x32…

      420 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ( 1641 ) Brytyjska Nalepka

      Obserwuj

    • ( 1641 ) Brytyjska Nalepka

      …Dokument kolekcjonerski: Papierowa nalepka o średnicy 9 cm. brytyjskiego przedsiębiorstwa żeglugowego linia Cunard…

      15 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ( 2831 ) Samoloty Linii Lotniczych Świata

      Obserwuj

    • ( 2831 ) Samoloty Linii Lotniczych Świata

      80 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ( 79 ) Podatkowa Karta

      Obserwuj

    • ( 79 ) Podatkowa Karta

      …od dziurkacza i lekkie ok. 2 cm. przedarcie na linii składania. Możliwość negocjacji. Koszt przesyłki lub odbiór osobisty w Szczecinie…

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zsetaw talerzy 7talerzy winogrona Secesja

      Obserwuj

    • Zsetaw talerzy 7talerzy winogrona Secesja

      …są płynne linie, naturalne motywy (jak winogrona) oraz delikatność zdobień. Talerze te mogą być zarówno użytkowane…

      165 zł
      FIRMA
    • Osłonka porcelanowa * ZŁOTE LWY - MASZKARONY

      Obserwuj

    • Osłonka porcelanowa * ZŁOTE LWY - MASZKARONY

      …Osłonka z białej szkliwionej porcelany dekorowaną złotymi głowami lwów - maszkaronami i złotymi liniami. Wymiary…

      23 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ( 308 ) Mapa drogowa Stettin - Greifen i rejony na zachód

      Obserwuj

    • ( 308 ) Mapa drogowa Stettin - Greifen i rejony na zachód

      …Dokument kolekcjonerski: Niemiecka mapa drogowa oraz rejony na wschód i zachód od linii Szczecin - Gryfino…

      125 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ( 37. ) Album Szczecin

      Obserwuj

    • ( 37. ) Album Szczecin

      …dobry, w środku występują rozwarstwienia na linii grzbietu. Możliwość negocjacji. Koszt przesyłki lub odbiór osobisty w Szczecinie…

      55 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Piękna etażerka * RÓŻE * IHR * porcelana kostna

      Obserwuj

    • Piękna etażerka * RÓŻE * IHR * porcelana kostna

      …Polecam piękną etażerkę na ciasto itp wykonana z wysokiej jakości porcelany kostnej Fine Bone China. Jest to linia

      69 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ROY KIRKHAM # Anglia # REDOUTE ROSE # ŚWIECZNIK

      Obserwuj

    • ROY KIRKHAM # Anglia # REDOUTE ROSE # ŚWIECZNIK

      …"Redoute Rose" firmy Roy Kirkham jest to linia eleganckiej / wyjątkowej porcelany inspirowanej pięknem kwiatów róży…

      89 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz olejny na płótnie Stig Nillson nr 852

      Obserwuj

    • Obraz olejny na płótnie Stig Nillson nr 852

      …śniegu na brzegu morza to dla mnie najwyższe żyjące piękno. - Nawet zwarta społeczność rybacka, czy wdzięczne linie

      690 zł
      FIRMA
    • Stary wazon Art Deco masywny

      Obserwuj

    • Stary wazon Art Deco masywny

      …nadają mu głęboko frezowane pionowe linie. Wszystkie pola główne zawierają motywy kwiatowe z matowymi pąkami i liśćmi…

      170 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • KRAUTHEIM RIALTO Filiżanka Kolekcjonerski Duet Kobalt Reliefy

      Obserwuj

    • KRAUTHEIM RIALTO Filiżanka Kolekcjonerski Duet Kobalt Reliefy

      …stylizowane, a ich delikatne linie tworzą harmonijną kompozycję. Ten rodzaj zdobienia jest typowy dla porcelany Krautheim…

      72 zł
      FIRMA
    • Heinrich Winterling, Bawaria - serwis dla 10 osób

      Obserwuj

    • Heinrich Winterling, Bawaria - serwis dla 10 osób

      …Śnieżnobiała, wysokiej jakości porcelana zdobiona na krawędziach dyskretnym bordowym paskiem. Fason „Rote Linie” został…

      375 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • TRANSPORTER SKOT OT64  wojsko radiostacja

      Obserwuj

    • TRANSPORTER SKOT OT64 wojsko radiostacja

      …12 m pneumatyki 6 liny , naciągi 7 radiostacje wynośne 8 słuchawki 9 mocowania anten 10 zapasowe radiostacje i…

      1 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Geermany  2 Euro 2002 - Moneta z błędem Destrukt

      Obserwuj

    • Geermany 2 Euro 2002 - Moneta z błędem Destrukt

      …stempla prasy i bicia pod ogromnym ciśnieniem. Moneta ma zmieniony kształt. widoczne pionowe 3 głębokie linie biegnące…

      115 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Niemcy 2 Euro 2002: Moneta z błędem Destrukt

      Obserwuj

    • Niemcy 2 Euro 2002: Moneta z błędem Destrukt

      …stempla prasy i bicia pod ogromnym ciśnieniem. Moneta ma zmieniony kształt. widoczne poziome 3 głębokie linie biegnące…

      110 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • DZBANEK # VILLEROY & BOCH # WILD - ROSE

      Obserwuj

    • DZBANEK # VILLEROY & BOCH # WILD - ROSE

      linia Wild Rose (Wildrose). Kolor porcelany: złamana biel. Porcelana lśniąca i gładka. Urocze zdobienie motywem…

      59 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Piękny klosz do lampy naftowej /elektrycznej typu naftowa * ART DECO

      Obserwuj

    • Piękny klosz do lampy naftowej /elektrycznej typu naftowa * ART DECO

      …dwunastokątnego Art Deco łącznie z górnym obrzeżem gdzie każda z 12-tu części została zaznaczona złotymi liniami

      139 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Friedrich Wilhelm Brockmann Cukiernica z cynowym koszem

      Obserwuj

    • Friedrich Wilhelm Brockmann Cukiernica z cynowym koszem

      …dialektyka, astrologia itp. Kobaltowa niebieska linia wokół krawędzi białej ceramiki. Zapraszam i polecam…

      95 zł
      FIRMA
    • Środek Stołu Sygnowany Garnitur Art Deco Bukiety Kwiatów

      Obserwuj

    • Środek Stołu Sygnowany Garnitur Art Deco Bukiety Kwiatów

      …Cienkie, złote linie podkreślają krawędzie oraz zdobią podstawę i pokrywki. Motywy kwiatowe: Centralnie umieszczone…

      329 zł
      FIRMA
    • Stare talerze płaskie Tułowice PRL i gratis

      Obserwuj

    • Stare talerze płaskie Tułowice PRL i gratis

      …pęknięć. Ładne gustowne kolory brązu / beżu łączące się z brązową linią krawędzi. Stanowić będzie doskonałe…

      35 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Luxemburg 2 Euro 2012 Error Rare

      Obserwuj

    • Luxemburg 2 Euro 2012 Error Rare

      …Wizerunek Henryka Wielkiego Księcia Luksemburskiego przecięty przez 3 linie , brak jednego symbolu mennicy ulokowanego…

      110 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Luksemburg 2 Euro, rok 2014  Destrukt Rare

      Obserwuj

    • Luksemburg 2 Euro, rok 2014 Destrukt Rare

      …Wizerunek Henryka Wielkiego Księcia Luksemburskiego przecięty przez 3 linie , brak jednego symbolu mennicy ulokowanego…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Luxemburg 2 Euro 2014 Error Rare

      Obserwuj

    • Luxemburg 2 Euro 2014 Error Rare

      …Wizerunek Henryka Wielkiego Księcia Luksemburskiego przecięty przez 4 linie , brak jednego symbolu mennicy ulokowanego…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Holandia 2 Euro 2007 - moneta obiegowa DESTRUKT

      Obserwuj

    • Holandia 2 Euro 2007 - moneta obiegowa DESTRUKT

      …6 pionowych linii nad napisem EURO oraz 6 gwiazd i 6 pionowych linii pod napisem EURO. Opis ogólny: Zniszczona…

      115 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Holandia 2 Euro 2007 - moneta obiegowa DESTRUKT Błąd menniczy UNC

      Obserwuj

    • Holandia 2 Euro 2007 - moneta obiegowa DESTRUKT Błąd menniczy UNC

      …pionowych linii nad napisem EURO oraz 6 gwiazd i 6 pionowych linii pod napisem EURO. Opis ogólny: Zniszczona…

      125 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • SCHWARZENHAMMER Filiżanka Zestaw Śniadaniowy Róże

      Obserwuj

    • SCHWARZENHAMMER Filiżanka Zestaw Śniadaniowy Róże

      …spodeczka i talerzyka deserowego. Wszystkie elementy mają delikatne, płynne linie. Styl: Zestaw reprezentuje…

      89 zł
      FIRMA
    • ALTROHLAU Patera Czworokątna M.Z. Austria

      Obserwuj

    • ALTROHLAU Patera Czworokątna M.Z. Austria

      …rozrzucone po powierzchni patery. Krawędź patery jest wykończona cienką, złotą linią, co dodaje jej elegancji. Patera…

      79 zł
      FIRMA
    • Heinrich Zestaw śniadaniowy Filiżanka Przepiękne Kwiaty! Piękny prezent!

      Obserwuj

    • Heinrich Zestaw śniadaniowy Filiżanka Przepiękne Kwiaty! Piękny prezent!

      …malwy lub piwonie, otoczonymi zielonymi liśćmi. Rant filiżanki zdobi cienka, złota linia. Spodek: Okrągły spodek…

      119 zł
      FIRMA
    • Serwis kawowy Rosenthal na 12 osób

      Obserwuj

    • Serwis kawowy Rosenthal na 12 osób

      …dekor w źdźbła trawy oraz złoty rant. Linia Form 2000 jest ponadczasowa i elegancka a ich charakterystyczne pokrywki…

      1 900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • -ARTexpert- Stolik kawowy Ludwik marmurowy blat

      Obserwuj

    • -ARTexpert- Stolik kawowy Ludwik marmurowy blat

      …tylko mebel – to element, który opowiada historię. Subtelny blask marmuru i szlachetne linie sprawiają, że stanie się…

      875 zł
      FIRMA
    • -ARTexpert- Stolik kawowy Ludwik marmurowy blat

      Obserwuj

    • -ARTexpert- Stolik kawowy Ludwik marmurowy blat

      …tylko mebel – to element, który opowiada historię. Subtelny blask marmuru i szlachetne linie sprawiają, że stanie się…

      845 zł
      FIRMA
    • Elegancka sofa ludwikowska, rzeźbiona rama, klasyczna forma

      Obserwuj

    • Elegancka sofa ludwikowska, rzeźbiona rama, klasyczna forma

      …Witam! Przedmiotem ogłoszenia jest: Elegancka sofa w stylu ludwikowskim, o miękkiej, falistej linii i…

      890 zł
    • Malta 2 Euro 2013 : Moneta Destrukt - rzadka moneta

      Obserwuj

    • Malta 2 Euro 2013 : Moneta Destrukt - rzadka moneta

      …całym rdzeniu monety nie ma czytelnego rysunku w postaci pionowych linii. Dodatkowo przez środek monety przebiega jeden…

      120 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • -ARTexpert- Biedermeier funkcjonalny i wygodny fotel

      Obserwuj

    • -ARTexpert- Biedermeier funkcjonalny i wygodny fotel

      …go stonowany, geometryczny wygląd z prostymi liniami i subtelnymi zdobieniami. Widoczne jest wyprofilowane oparcie…

      465 zł
      FIRMA
    • -ARTexpert- Pałacowa komoda Ludwik safka nocna stolik

      Obserwuj

    • -ARTexpert- Pałacowa komoda Ludwik safka nocna stolik

      …ok. 31 cm – doskonała proporcja do każdego pomieszczenia. Solidne wykonanie: Trwały mebel o klasycznej linii

      445 zł
      FIRMA
    • NIESAMOWITY FOTEL USZAK FRANCUSKI

      Obserwuj

    • NIESAMOWITY FOTEL USZAK FRANCUSKI

      …wodą i światem roślinnym. Elegancja linii, harmonijne połączenia różnych elementów. Śmiałe profilowania…

      3 290 zł
      FIRMA
    • -ARTexpert- Biedermeier funkcjonalny i wygodny fotel

      Obserwuj

    • -ARTexpert- Biedermeier funkcjonalny i wygodny fotel

      …go stonowany, geometryczny wygląd z prostymi liniami i subtelnymi zdobieniami. Widoczne jest wyprofilowane oparcie…

      485 zł
      FIRMA
    • Eklektyczny fotel narożny (nr 9302)

      Obserwuj

    • Eklektyczny fotel narożny (nr 9302)

      …nogi, prowadzenie linii oparcia widać, że nastaje powoli nowa meblarska epoka - secesja. Jednak nadal widać w nim…

      1 980 zł
      do negocjacji
    • Nieśmiertelnik z czasów II wojny światowej.

      Obserwuj

    • Nieśmiertelnik z czasów II wojny światowej.

      …cywilnym objętym nadzorem wojskowym. Konstrukcja żetonu (owalny kształt z otworami i linią łamania) jest identyczna z…

      300 zł
      FIRMA
    • -ARTexpert- Obraz Olejny – Sielski Krajobraz Wiejski (Sygnatura, 1936 r.)

      Obserwuj

    • -ARTexpert- Obraz Olejny – Sielski Krajobraz Wiejski (Sygnatura, 1936 r.)

      …oraz subtelnym widokiem na linię morza w tle. Całość emanuje spokojem i nostalgicznym urokiem dawnej wsi. Malarstwo…

      295 zł
      FIRMA
    • Vintage ,6 szklan long drink ręcznie szlifowanych

      Obserwuj

    • Vintage ,6 szklan long drink ręcznie szlifowanych

      …uznane krajowe zakłady, m.in. przez Hutę Szkła Gospodarczego „Zawiercie” (linia Monika) czy Hutę Szkła…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia