Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"idealny prezent dla mamy" w Antyki, Sztuka, Kolekcje

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Antyki, Sztuka, Kolekcje wyłącz filtr
  • Fraza: idealny prezent dla mamy wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Flower box prezent Dzień Mamy Kwiaty Dzień Babci urodziny

      Obserwuj

    • Flower box prezent Dzień Mamy Kwiaty Dzień Babci urodziny

      …Wykonane własnoręcznie prezenty. Na tej aukcji flower boxy, wykonane ze wstążki. Idealne jako prezent na każdą…

      120 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 1981 Chevrolet Camaro USA prospekt folder broszura, idealny na prezent

      Obserwuj

    • 1981 Chevrolet Camaro USA prospekt folder broszura, idealny na prezent

      …Sprzedam prospekt 1981 Chevrolet Camaro. Stan bardzo dobry. Idealny na prezent. Mam jeszcze rocznik 1976…

      65 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • 1976 Chevrolet Camaro USA prospekt folder broszura. Idealny na prezent

      Obserwuj

    • 1976 Chevrolet Camaro USA prospekt folder broszura. Idealny na prezent

      …Sprzedam prospekt 1976 Chevrolet Camaro. Stan bardzo dobry. Idealny na prezent. Mam jeszcze rocznik 1981…

      65 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Flower box prezent Dzień Mamy Kwiaty Dzień Babci urodziny

      Obserwuj

    • Flower box prezent Dzień Mamy Kwiaty Dzień Babci urodziny

      Idealne jako prezent na każdą okazję, np. urodziny, imieniny, ślub Dzień Matki, Dzień Babci itd. Ceny 50-150zł Zapraszam również na moje pozostałe aukcje z ozdobami i prezentami

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Bukiet słodyczy Bukiet na Dzień Mamy Prezent dla mamy Słodki box

      Obserwuj

    • Bukiet słodyczy Bukiet na Dzień Mamy Prezent dla mamy Słodki box

      …? Wyjątkowy bukiet ze słodkości – idealny prezent od serca! ? Zaskocz bliską osobę czymś naprawdę niepowtarzalnym…

      330 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kubek

      Obserwuj

    • Kubek

      Idealny na prezent dla babci, mamy lub cioci.☺️…

      99,99 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Anioł - ceramika & powertex. Prezent. Rzeźba

      Obserwuj

    • Anioł - ceramika & powertex. Prezent. Rzeźba

      …Do sprzedania mam rzeźbę anioła jedyną w swoim rodzaju. Niespotykane połączenie powertexu z ceramiką. Idealne na prezent

      350 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Bukiet na dzień mamy

      Obserwuj

    • Bukiet na dzień mamy

      …Szukasz prezentu idealnego? ? Nie czekaj na ostatnią chwilę! Tworzę wyjątkowe, ręcznie robione bukiety z róż…

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • wypełnienie do koszyka, siano, prezent do pudełka na wino

      Obserwuj

    • wypełnienie do koszyka, siano, prezent do pudełka na wino

      …delikatnego fioletu. Idealny wypełniacz do pudełka, koszyczka pojemnika na prezent, pudełka do wina. Sprawia, że wręczany…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Dekoracje kwiatowe kompozycje dla babci mamy na komodę stół

      Obserwuj

    • Dekoracje kwiatowe kompozycje dla babci mamy na komodę stół

      …Wykonane własnoręcznie kompozycje kwiatowe. Idealne jako ozdoba stołu czy komody. Nadaje się również na prezent

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Anioł -  figurka - Prezent

      Obserwuj

    • Anioł - figurka - Prezent

      …Do sprzedania mam na zamówienie figurkę anioła wykonanego metodą utwardzania materiałów Powertex. Wysokość ok. 50 cm. Idealna na prezent. Dostępny na zamówienie…

      220 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Piękny bukiet róż ze wstążki idealny prezent na każdą okazję

      Obserwuj

    • Piękny bukiet róż ze wstążki idealny prezent na każdą okazję

      …Hejka wykonuje bukiety róż ze wstążki i mam na sprzedaż bukiet z czarno-czerwonymi różami, który idealnie nada się…

      99 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Drzewka ozdobne z juty prezent ozdoba dekoracje rękodzieło

      Obserwuj

    • Drzewka ozdobne z juty prezent ozdoba dekoracje rękodzieło

      …Dzień Mamy, urodziny, imieniny, rocznice, walentynki i wiele innych Ceny od 45zł Zapraszam również na inne moje aukcje z pomysłami na prezent lub dekoracje…

      45 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Mozaika diamentowa plaża

      Obserwuj

    • Mozaika diamentowa plaża

      …Witam, Mam do sprzedania piękną mozaikę diamentową o wymiarach 30x40. Idealna do powieszenia na ścianie lub na prezent. Serdecznie polecam :)…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Mozaika diamentowa Dmuchawce

      Obserwuj

    • Mozaika diamentowa Dmuchawce

      …Witam, Mam do sprzedania piękną mozaikę diamentową o wymiarach 30x30. Idealna do powieszenia na ścianie lub na prezent. Serdecznie polecam :)…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Flowerbox - wieczne roże - prezent dla niej

      Obserwuj

    • Flowerbox - wieczne roże - prezent dla niej

      …produkt to unikat. ✨Idealny na: - urodziny - walentynki - rocznicę - dzień mamy - dzień babci - prezent dla

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Anioł powertex- rękodzieło- idealny na prezent

      Obserwuj

    • Anioł powertex- rękodzieło- idealny na prezent

      …Do sprzedania mam gotowego anioła wykonanego metodą powertex. Wysokość około 50 cm. Dostępny na zamówienie…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Mozaika diamentowa Lew dwukolorowy

      Obserwuj

    • Mozaika diamentowa Lew dwukolorowy

      …Witam, Mam do sprzedania piękną mozaikę diamentową o wymiarach 30x30. Idealna do powieszenia na ścianie lub na prezent. Serdecznie polecam :)…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Mozaika diamentowa Kotek w różach

      Obserwuj

    • Mozaika diamentowa Kotek w różach

      …Witam, Mam do sprzedania piękną mozaikę diamentową o wymiarach 30x40. Idealna do powieszenia na ścianie lub na prezent. Serdecznie polecam :)…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Mozaika diamentowa Róże w wazonie

      Obserwuj

    • Mozaika diamentowa Róże w wazonie

      …Witam, Mam do sprzedania piękną mozaikę diamentową o wymiarach 30x40. Idealna do powieszenia na ścianie lub na prezent. Serdecznie polecam :)…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Piękny, metalowy świecznik wysoki

      Obserwuj

    • Piękny, metalowy świecznik wysoki

      …Smiarowska - mam tam na swoich zdjęciach wiele wazonów, luster, mebli i wspaniałych cacuszek idealnych na prezenty

      95 zł
      FIRMA
    • Mozaika diamentowa Kot z motylem na nosie

      Obserwuj

    • Mozaika diamentowa Kot z motylem na nosie

      …Witam, Mam do sprzedania piękną mozaikę diamentową o wymiarach 30x40. Idealna do powieszenia na ścianie lub na prezent. Serdecznie polecam :)…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Mozaika diamentowa Kot z niebieskimi oczami

      Obserwuj

    • Mozaika diamentowa Kot z niebieskimi oczami

      …Witam, Mam do sprzedania piękną mozaikę diamentową o wymiarach 30x30. Idealna do powieszenia na ścianie lub na prezent. Serdecznie polecam :)…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Flowerbox z róż mydlanych Prezent na Dzień Mamy

      Obserwuj

    • Flowerbox z róż mydlanych Prezent na Dzień Mamy

      …z dbałością o najmniejszy detal ? Idealny prezent, który zachwyca wyglądem i oryginalnością…

      59 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Miś różany na każdą okazję czerwony

      Obserwuj

    • Miś różany na każdą okazję czerwony

      …doskonały jako prezent dla mamy, partnerki lub bliskiej osoby. świetnie sprawdza się również jako dekoracja w domu…

      19 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Mozaika diamentowa z tygrysem

      Obserwuj

    • Mozaika diamentowa z tygrysem

      …Witam, Mam do sprzedania piękną diamentową mozaikę małego tygrysa, wymiary 30x30 Polecam serdecznie, idealna na prezent lub jako dekoracja w domu :)…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kolorowe serduszko

      Obserwuj

    • Kolorowe serduszko

      …brokatem i polakierowane. Idealny prezent na walentynki dla drugiej połówki. Zachęcam do kupna:)…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wieczne róże - bukiet handmade - prezent dla niej

      Obserwuj

    • Wieczne róże - bukiet handmade - prezent dla niej

      … - urodziny - walentynki - rocznicę - dzień mamy - dzień babci - dzień nauczyciela - zaręczyny - ślub - żeby…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Klasyczny obraz na prezent dla babci i mamy Kobieta C.Monet

      Obserwuj

    • Klasyczny obraz na prezent dla babci i mamy Kobieta C.Monet

      …Dzieło namalowane na podstawie obrazu C.Moneta pt. "Kobieta z parasolem". Idealnie nadaje się na prezent dla babci…

      490 zł
      FIRMA
    • Piękny mały bukiecik czerwonych róż w torebce idealny na prezent

      Obserwuj

    • Piękny mały bukiecik czerwonych róż w torebce idealny na prezent

      …Hejka wykonuje bukiety róż ze wstążki:) Mam na sprzedaż mały bukiecik czerwonych róż ze wstążki w eleganckiej…

      95 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Anioł - powertex - idealny na prezent- rękodzieło

      Obserwuj

    • Anioł - powertex - idealny na prezent- rękodzieło

      …Do sprzedania mam anioła wykonanego metodą utwardzania tkanin Powertex. Kolory to ciemny brąz ze starym złotem. Wysokość około 54 cm. Dostępny na zamówienie…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Breloczek Spotify św. Jan Paweł 2 - Barka przez 21:37 idealne na prezent

      Obserwuj

    • Breloczek Spotify św. Jan Paweł 2 - Barka przez 21:37 idealne na prezent

      …stopniową weryfikację jakości, dzięki czemu mamy pewność, że dotrze do Ciebie idealny breloczek. Papieski brelok…

      12,37 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Rzeźba Anioł powertex rękodzieło - idealny na prezent

      Obserwuj

    • Rzeźba Anioł powertex rękodzieło - idealny na prezent

      …Do sprzedania mam anioła wykonanego metodą utwardzania tkanin Powertex. Kolory to przygaszony turkus ze starym złotem. Wysokość około 54 cm. Dostępny na zamówienie…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Filiżanka delikatna porcelana prezent

      Obserwuj

    • Filiżanka delikatna porcelana prezent

      …bardzo elegancka. Idealny pomysł na prezent, upominek. Stan .BEZ USZKODZEN poprosze bezwzglednie przed zakupem o…

      50 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Piękny mały bukiet róż ze wstążki idealny na prezent

      Obserwuj

    • Piękny mały bukiet róż ze wstążki idealny na prezent

      …Hejka wykonuje bukiety kwiatów ze wstążki:) Mam na sprzedaż mały bukiecik biało-turkusowych róż ze wstążki w…

      85 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz haftowany wstążką atłasową

      Obserwuj

    • Obraz haftowany wstążką atłasową

      …obrazu z ramą 45/36 cm idealny na prezent. Pięknie prezentuje się na żywo…

      550 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pudełko na kasę hajs pieniądze Walentynki szufladka duże #MiszMówiszMasz

      Obserwuj

    • Pudełko na kasę hajs pieniądze Walentynki szufladka duże #MiszMówiszMasz

      … Sprawdzi się jako prezent na narodziny, chrzest, roczek, urodziny, imieniny, dzień babci, dziadka, mamy, taty…

      29,99 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Karykatura projekt Portret rysunek obraz karykatury

      Obserwuj

    • Karykatura projekt Portret rysunek obraz karykatury

      …Wykonuję precyzyjne karykatury portrety na podstawie zdjęcia idealny prezent na urodziny, ślub, walentynki, dzień…

      350 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Filiżanka delikatna porcelana prezent

      Obserwuj

    • Filiżanka delikatna porcelana prezent

      …malaturka , Całość bardzo elegancka. Idealny pomysł na prezent, upominek. Stan bardzo dobry.BEZ USZKODZEN…

      50 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Flowerbox - wieczne róże ze wstążki handmade - prezent dla niej

      Obserwuj

    • Flowerbox - wieczne róże ze wstążki handmade - prezent dla niej

      …personalizacji: - koloru róż - boxa - dodatków ✨Idealne na: - walentynki - dzień kobiet - dzień mamy - dzień babci…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zdjęcie grawerowane na sklejce drewnianej A4 – wyjątkowy prezent

      Obserwuj

    • Zdjęcie grawerowane na sklejce drewnianej A4 – wyjątkowy prezent

      …× 29,7 cm). To niepowtarzalny sposób na uwiecznienie wspomnień – idealny prezent na urodziny, rocznicę, ślub, Dzień…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Idealny prezent na święta dla mamy Obraz olejny Śnieguliczka

      Obserwuj

    • Idealny prezent na święta dla mamy Obraz olejny Śnieguliczka

      480 zł
      FIRMA
    • Filiżanka wawel delikatna porcelana prezent

      Obserwuj

    • Filiżanka wawel delikatna porcelana prezent

      …rant złocony Całość bardzo elegancka. Idealny pomysł na prezent, upominek. Stan bardzo dobry.BEZ USZKODZEN wawel…

      55 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Filiżanka delikatna porcelana

      Obserwuj

    • Filiżanka delikatna porcelana

      …bardzo elegancka. Idealny pomysł na prezent, upominek. Stan idealny.BEZ USZKODZEN zapraszam do kupna na innych…

      90 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Gobelin w ramach- 2 pieski. Oszklony. Do powieszenia. Haft krzyżykowy.

      Obserwuj

    • Gobelin w ramach- 2 pieski. Oszklony. Do powieszenia. Haft krzyżykowy.

      …tam na swoich zdjęciach wiele innych ofert.. - wazonów, luster, mebli i wspaniałych cacuszek idealnych na prezenty

      150 zł
      FIRMA
    • -ARTexpert- Obraz olejny na płycie Knut Norman

      Obserwuj

    • -ARTexpert- Obraz olejny na płycie Knut Norman

      …Wyjątkowy obraz olejny na płótnie autorstwa Knuta Normana – idealny na prezent! Chcesz wzbogacić swoje wnętrze…

      840 zł
      FIRMA
    • BANKNOT 10 PATACAS MAKAU ROK SMOKA 2024 Kolekcjonerski UNC UV blikshop-pl

      Obserwuj

    • BANKNOT 10 PATACAS MAKAU ROK SMOKA 2024 Kolekcjonerski UNC UV blikshop-pl

      Mam na sprzedaż super unikatowy banknot z Makau, idealny dla kolekcjonerów i fanów azjatyckich klimatów! To…

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Figurka Anioł - idealny na prezent - Powertex

      Obserwuj

    • Figurka Anioł - idealny na prezent - Powertex

      …Do sprzedania mam ręcznie robione figurki anioła. Materiał utwardzany Powertexem. Wysokość około 50 cm, na…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stojak do kwiatów

      Obserwuj

    • Stojak do kwiatów

      Mamy przyjemność zaprezentować państwu nasz produkt, absolutnie wyjątkową dekoracje ścienną która pięknie…

      59 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zegarek Omega replika model kolekcjonerski

      Obserwuj

    • Zegarek Omega replika model kolekcjonerski

      …% sprawny. W opakowaniu jak na zdjęciach. Może być gratką dla kolekcjonerów. Fajny i praktyczny przedmiot na prezent. Możliwość wysyłki lub odbioru osobistego. Polecam…

      550 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Gobelin w ramach- jak obraz. Scenka dworska. Haft punktowy.

      Obserwuj

    • Gobelin w ramach- jak obraz. Scenka dworska. Haft punktowy.

      …Smiarowska. - mam tam na swoich zdjęciach wiele innych ofert - wazonów, luster, mebli i wspaniałych cacuszek idealnych na prezenty. Kolekcja własna…

      150 zł
      FIRMA
    • Drewniana skrzynka – niciarka / organizer na nici – idealny upominek dla kr

      Obserwuj

    • Drewniana skrzynka – niciarka / organizer na nici – idealny upominek dla kr

      …pomysł na prezent dla krawcowej, pasjonatki szycia, babci, mamy lub rękodzielniczki! ? Nie tylko praktyczna, ale i…

      29 zł
      FIRMA
    • Obraz z drutu stalowego DRZEWA

      Obserwuj

    • Obraz z drutu stalowego DRZEWA

      Mamy przyjemność zaprezentować państwu nasz produkt, absolutnie wyjątkową dekoracje ścienną która pięknie…

      120 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Ręcznie wykonane ,haftem krzyżykowym :))

      Obserwuj

    • Ręcznie wykonane ,haftem krzyżykowym :))

      …176x136.Jeżeli się komuś podobają to zapraszam idealne na prezent z różnej okazji pzd:))…

      160 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Lalka kolekcjonerska

      Obserwuj

    • Lalka kolekcjonerska

      …Lalka. W idealnym stanie. Cena 165 zł. Za jedną. Mam kilka. Piękne buzie, piękne ubrania. Lalki świetnie…

      165 zł
      FIRMA
    • Pudełko na pieniądze kasę hajs prezent koperta otwierane #MiszMówiszMasz

      Obserwuj

    • Pudełko na pieniądze kasę hajs prezent koperta otwierane #MiszMówiszMasz

      …chrzest, komunia, rocznica, święta ale i wszelkie inne dni np.mamy Wówczas napis na pudełku jest oczywiście…

      19,99 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • aniołek malowany na szkle

      Obserwuj

    • aniołek malowany na szkle

      Mam do zaoferowania oryginalny ręcznie malowany obrazek malowany na szkle. Idealny prezent na chrzest, roczek albo…

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Drewniane serce łacińskie sentencje

      Obserwuj

    • Drewniane serce łacińskie sentencje

      …Szerokość: 38 cm. Grubość: 1,5 cm. Idealne do dekoracji wnętrz lub jako prezent dla bliskiej osoby. Dodaj odrobinę…

      12 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Świecznik, porcelana, mosiądz, róże. Scenki dworskie.

      Obserwuj

    • Świecznik, porcelana, mosiądz, róże. Scenki dworskie.

      …Alicja Smiarowska - mam tam na swoich zdjęciach wiele wazonów, luster, mebli i wspaniałych cacuszek idealnych na prezenty

      165 zł
      FIRMA
    • Drewniane Tabliczki z Miesiącami Do Sesji Ciążowych

      Obserwuj

    • Drewniane Tabliczki z Miesiącami Do Sesji Ciążowych

      …ulubiony! Wymiary: 10x10cm Cena pojedynczej Tabliczki: 5zł Idealne do sesji zdjęciowych z brzuszkiem Świetny pomysł na prezent dla przyszłej mam

      39 zł
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia