Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"d 20" w Antyki, Sztuka, Kolekcje

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Antyki, Sztuka, Kolekcje wyłącz filtr
  • Fraza: d 20 wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • 20 Eurocentów Niemcy 2017 r. - men. D

      Obserwuj

    • 20 Eurocentów Niemcy 2017 r. - men. D

      …Sprzedam 20 eurocentów z Niemiec, z 2017 roku, z mennicy D. Stan widoczny na zdjęciach, cena to 3 zł -Polecam…

      3 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 2 Marki 20 rocznica Republiki Federalnej 1969  D

      Obserwuj

    • 2 Marki 20 rocznica Republiki Federalnej 1969  D

      …2 Marki 20 rocznica Republiki Federalnej 1969  D (litera D znaczy miejsce mennicy, tutaj; Monachium) Stop…

      19,90 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • RARYTAS !!! 20 MAREK POLSKICH 1919 s. D

      Obserwuj

    • RARYTAS !!! 20 MAREK POLSKICH 1919 s. D

      …Gratka dla kolekcjonerów !!! Do sprzedania 20 MAREK POLSKICH 1919 s. D Cena nie podlega negocjacji. Odbiór…

      600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 1 Dolar USA - D. Eisenhower 1976 r. - men. "D" - Dzwon

      Obserwuj

    • 1 Dolar USA - D. Eisenhower 1976 r. - men. "D" - Dzwon

      …Mam do sprzedania monetę o nominale 1 dolara z USA, z mennicy "D", z 1976 roku, z wizerunkiem prezydenta D

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 1Dolar USA Innowacje 2022 r - men D - menniczy

      Obserwuj

    • 1Dolar USA Innowacje 2022 r - men D - menniczy

      D, w menniczym stanie zachowania, widoczna na zdjęciach, cena to 20 złotych-polecam…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 1 Dolar USA Indianka Sacagawea 2024 r.- Pióropusz men.D

      Obserwuj

    • 1 Dolar USA Indianka Sacagawea 2024 r.- Pióropusz men.D

      …z mennicy D. Moneta mennicza, stan widoczny na zdjęciach, cena to 20 zł-polecam…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 5 Fenigów RFN - 1950 r. - men  D.F.G.J - zestaw

      Obserwuj

    • 5 Fenigów RFN - 1950 r. - men D.F.G.J - zestaw

      …Mam do sprzedania zestaw monet o nominale 5 Fenigów z 1950 roku z RFN-u, z mennic D.F.G.J. Stan monet widoczny na zdjęciach, cena to 20 złotych-polecam…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 1 Dolar USA Innowacje-przeszczep płuc Mississippi men. D

      Obserwuj

    • 1 Dolar USA Innowacje-przeszczep płuc Mississippi men. D

      …Mam do sprzedani monetę o nominale 1 dolara z USA z mennicy D, z serii Amerykańskie innowacje. Moneta ze stanu…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 5 Marek 1980-D okolicznościowa

      Obserwuj

    • 5 Marek 1980-D okolicznościowa

      …Mam do sprzedania monetę o nominale 5 marek z 1980 roku mennica D.Moneta wykonana z miedzioniklu w pięknym stanie…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 1 Dolar USA  Indianka Sacagawea 2023 r. men.D-mennicze

      Obserwuj

    • 1 Dolar USA Indianka Sacagawea 2023 r. men.D-mennicze

      …z mennicy D. Moneta w menniczym stanie zachowania, widoczna na zdjęciach, cena to 20 złotych-polecam…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 2 Euro Niemcy 2023 r. - 1275 rocznica narodzin Karola Wielkiego men.D

      Obserwuj

    • 2 Euro Niemcy 2023 r. - 1275 rocznica narodzin Karola Wielkiego men.D

      …Mam do sprzedania monetę o nominale 2 euro z Niemiec, z 2023 roku, z mennicy "D", wybitą z okazji 1275 rocznicy…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 1 Dolar USA Innowacje - Indiana - 2023 r. - men. D

      Obserwuj

    • 1 Dolar USA Innowacje - Indiana - 2023 r. - men. D

      …Mam do sprzedania 1 dolara z USA z 2023 roku, z mennicy D, ze stanu Indiana. Moneta z serii amerykańskie innowacje…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 1 Dolar USA 2024 r. men. "D" - Innowacje Maine - Defibrylator

      Obserwuj

    • 1 Dolar USA 2024 r. men. "D" - Innowacje Maine - Defibrylator

      …Mam do sprzedania monetę o nominale 1 dolara z USA, z 2024 roku, z mennicy D. Moneta z serii Amerykańskie…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 1 $ USA -2025 r. men. "D" - Innowacje-Prom kosmiczny - Floryda

      Obserwuj

    • 1 $ USA -2025 r. men. "D" - Innowacje-Prom kosmiczny - Floryda

      …Mam do sprzedania monetę o nominale 1 dolara z USA, z 2025 roku, z mennicy "D", z serii amerykańskie innowacje, z…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 1 Dolar USA - Indianka Sacagawea - 2025 r. - men"D"-Mary Kawena Pukui

      Obserwuj

    • 1 Dolar USA - Indianka Sacagawea - 2025 r. - men"D"-Mary Kawena Pukui

      …Mam do sprzedania monetę o nominale 1 dolara, z USA, z 2025 roku, z mennicy "D". z serii Natywni ludzie Ameryki…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 1 Dolar USA 2024 r. Innowacje Missouri men.D-Georg Washington Carvier

      Obserwuj

    • 1 Dolar USA 2024 r. Innowacje Missouri men.D-Georg Washington Carvier

      …Missouri, z mennicy D, z wizerunkiem Georga Washingtona -Carvier. Moneta mennicza, stan widoczny na zdjęciach, cena to 20 zł-polecam…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pudełko ze srebra pr 800, Sharman D Neill, Dublin PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Pudełko ze srebra pr 800, Sharman D Neill, Dublin

      …Srebrne pudełko Sharman D Neill, Dublin, 1915-1916. Srebrne pudełko z drewnianą podstawą i wnętrzem. Wymiary: 7,5…

      2 900 zł
    • Stary banknot 20 złotych 1940 antyk unikat kolekcjonerski D

      Obserwuj

    • Stary banknot 20 złotych 1940 antyk unikat kolekcjonerski D

      …Stary oryginalny pieniądz banknot 20 złotych kolekcjonerska zabytek antyk Polska 40 lata Antyk kolekcjonerski PRL…

      110 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Serwetki decoupage kwiaty zestaw D

      Obserwuj

    • Serwetki decoupage kwiaty zestaw D

      …pochodzą z moich prywatnych zbiorów. Cena 1,20 zł - 2,50 zł. Wysyłka minimum 20 szt. (można wybierać serwetki z różnych…

      1 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Jamajka 20 $ - 1.10.91

      Obserwuj

    • Jamajka 20 $ - 1.10.91

      25 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • dzbanek vintage szklany w stylu Murano_D 20_all

      Obserwuj

    • dzbanek vintage szklany w stylu Murano_D 20_all

      …Dzbanek vintage, zielony w białe pasy, w stylu Murano Lata 70-te XX w.. Wysokość 20 cm. Do ceny należy doliczyć…

      54 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • wazon vintage Germany_D

      Obserwuj

    • wazon vintage Germany_D

      …Ceramiczny wazon szkliwiony kolorowy. Ciekawie zdobiony - ręcznie malowany. Sygnatura Germany 299-20. Lekkie…

      74 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Patera ażurowa w kwiaty ręcznie malowana

      Obserwuj

    • Patera ażurowa w kwiaty ręcznie malowana

      …Bardzo dekoracyjna patera. Średnica 26 cm.Wysokość 3.3 cm. Biały odcień porcelany.. Pod spodem napis ręcznie malowana. Stan bardzo dobry. Koszt wysyłki 20 zł. D

      89 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Serwetki decoupage Wielkanoc zest. D

      Obserwuj

    • Serwetki decoupage Wielkanoc zest. D

      …nr: 11, 34, 35, 50 - 53. Przy większych zakupach gratisy. Wysyłka /minimum 20 szt./ do uzgodnienia. Zapraszam do zakupu…

      0,75 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 1 Dolar USA 2025 r.- Teksas - Kosmonauta - innowacje - men. "D"

      Obserwuj

    • 1 Dolar USA 2025 r.- Teksas - Kosmonauta - innowacje - men. "D"

      …Kosmonauta. Moneta w menniczym stanie zachowania, stan widoczny na zdjęciach, cena to 20 złotych - polecam…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Unikatowy zestaw banknotów GG Bank Emisyjny 1940 UNC

      Obserwuj

    • Unikatowy zestaw banknotów GG Bank Emisyjny 1940 UNC

      … 1 złoty 1940 D UNC 2 złote 1940 C UNC/UNC- 5 złotych 1940 B UNC 10 złotych 1940 J UNC 20 złotych 1940 C UNC 50…

      8 500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Piękny stary dzban ze szklanym wkładem na lòd

      Obserwuj

    • Piękny stary dzban ze szklanym wkładem na lòd

      …Piękny stary dzban ze szklanym wkładem na lód Wys. 26 cm Śr. 20 cm Szer. podst. 14 cm Poj. ok 3l z wkładem Poj. ok…

      199 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • figurka gipsowa vintage "Chłopiec z psem"_D 20

      Obserwuj

    • figurka gipsowa vintage "Chłopiec z psem"_D 20

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Patera metalowa z porcelanowym,zdobionym dnem

      Obserwuj

    • Patera metalowa z porcelanowym,zdobionym dnem

      …porcelaną ozdobioną kolorowymi rysunkami kwiatów. Długość całości 40cm, szerokość 20 cm.Ścianki boczne patery posiadają…

      2 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • rzeźba "Baba"_D 20

      Obserwuj

    • rzeźba "Baba"_D 20

      36 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • łyżka vintage posrebrzana Klingel 90-45_D

      Obserwuj

    • łyżka vintage posrebrzana Klingel 90-45_D

      …Posrebrzana łyżka. długość ok 20 cm. sygnatura Klingel 90-45 Do ceny należy doliczyć koszt wysyłki. ZACHĘCAM DO…

      14 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • obraz vintage kompozycja kwiatowa suszki_D

      Obserwuj

    • obraz vintage kompozycja kwiatowa suszki_D

      …PRL - kompozycja kwiatowa suszki. Format 20-37cm. W drewnianych ramkach, pod szkłem. Z tyły stara cena "350zł…

      18 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • lalka vintage z siekierką_D

      Obserwuj

    • lalka vintage z siekierką_D

      …Lalka vintage. Szmaciana, ceramiczna główka. Drwal, a w zasadzie dziewczynka z siekierką...drwalka ? ;) Wysokość 20

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • łyżki do zupy vintage ZSRR_D

      Obserwuj

    • łyżki do zupy vintage ZSRR_D

      …Łyżki do zupy vintage. ZSRR sztuk 5. Długość ok. 20 cm. Zdobione, ornament kwiatowy. Cena za komplet. Do ceny…

      44 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • młynek Titisee vintage_D

      Obserwuj

    • młynek Titisee vintage_D

      …Młynek do kawy Titisee. Z ubiegłego wieku. Wymiary do rączki 20 cm, szerokość 11,5 cm. Stan jak na zdjęciu. Do ceny…

      90 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • imbryk emaliowany i chochla vintage_D

      Obserwuj

    • imbryk emaliowany i chochla vintage_D

      …Imbryk emaliowany, wysokość ok 20 cm, pojemność 2 litry. Chochla długość 39 cm. Cena dotyczy kompletu. Do ceny…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Bałwanek. Lampka do t- light. Kominek na świeczkę

      Obserwuj

    • Bałwanek. Lampka do t- light. Kominek na świeczkę

      …Lampki. Kominkiem świeczkę . D o t- light. -)). Lisek sprzedany. Bałwanek. Cena 45 zł. Bałwanek o wysokości…

      45 zł
      FIRMA
    • TERENCYUSZ -KOMEDYE- WARSZAWA  1885  opr., psk.

      Obserwuj

    • TERENCYUSZ -KOMEDYE- WARSZAWA 1885 opr., psk.

      D Y E (NIEWIASTA Z ANDROS I EUNUCH. PRZEKŁAD Jana Wolframa Oprawa introligatorska z epoki; grzbiet w…

      70 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stary przedwojenny wieszak drewniany Carl Hauff D.R.G.M. na płaszcze lat 20

      Obserwuj

    • Stary przedwojenny wieszak drewniany Carl Hauff D.R.G.M. na płaszcze lat 20

      …W sprzedaży stary, przedwojenny wieszak drewniany na ubrania (płaszcze, palta) z lat 20' XX wieku. Wieszak z…

      230 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Ikona pisana Święty Jan Umiłowany Uczeń Chrystusa

      Obserwuj

    • Ikona pisana Święty Jan Umiłowany Uczeń Chrystusa

      …pigmenach. Deska lipowa zagruntowana płótnem I lewkasem. W aureoli płatki złota i srebra. 25 cm x 20 cm. Zawernikowana…

      750 zł
      FIRMA
    • tacki półmiski prostokątne vintage kryształ_JSzD

      Obserwuj

    • tacki półmiski prostokątne vintage kryształ_JSzD

      …Patery tacki kryształowe. Wymiary 20/11 cm, wysokość ok. 2,5 cm, Stan bardzo dobry. Cena za sztukę. Do ceny należy…

      35 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • dzban gliniany vintage niebieskie kwiaty_D

      Obserwuj

    • dzban gliniany vintage niebieskie kwiaty_D

      …Dzban gliniany, szkliwiony. Ręcznie wyrabiany i malowany. Niebieskie kwiaty. Wysokość ok. 20 cm. Uwaga! Widoczny…

      28 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam 4 BANKNOTY 1944 r. NIEMCY i 1946 r. FRANCJA

      Obserwuj

    • Sprzedam 4 BANKNOTY 1944 r. NIEMCY i 1946 r. FRANCJA

      …Stan bardzo dobry III 4. Francja – BANKNOT – 20 FRANKÓW, 1949 r., Seria D.206 10603, Stan bardzo dobry III…

      98 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • łyżka vintage do zupy ZSRR_D

      Obserwuj

    • łyżka vintage do zupy ZSRR_D

      …Łyżka do zupy vintage. Sygnatura ZSRR. Długość 20 cm, Ładne zdobienie. Do ceny należy doliczyć koszt wysyłki…

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Paryż  Obraz - miniatura 1981

      Obserwuj

    • Paryż Obraz - miniatura 1981

      …Foto z widoku starej dzielnicy Paryża wymiar : 20 x 15 cm. Wydane na kartonie - firma podana w prawym…

      3,20 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • wazonik vintage goldrelief GDR ręcznie malowany_D 20

      Obserwuj

    • wazonik vintage goldrelief GDR ręcznie malowany_D 20

      42 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • talerze deserowe ZSRR vintage_D

      Obserwuj

    • talerze deserowe ZSRR vintage_D

      …Talerze deserowe vintage. Ceramika, kolor ecru, zdobienie złoto. średnica 20 cm 4 mm, Sygnatura z kogucikiem. Made…

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Niemiecka, zabytkowa waga do listów Rictus

      Obserwuj

    • Niemiecka, zabytkowa waga do listów Rictus

      …firmę Jakob Mail. Na wadze widnieje oznaczenie D.R.P. (Patent Rzeszy Niemieckiej). Stan wizualny jak na zdjęciach…

      450 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Ramki do zdjęć

      Obserwuj

    • Ramki do zdjęć

      …Ramki do zdjęć 1 .jasnobrązowa, wymiary: 20 cm x 15 cm, 2. z wzorem wymiary: 18 cm x 13 cm, 3…

      5 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Miseczka wielokątna, Royal Albert, Val Dor

      Obserwuj

    • Miseczka wielokątna, Royal Albert, Val Dor

      …Miseczka, paterka wielokątna. Royal Albert Anglia. Val D'or. Porcelana z pięknej białej porcelany, wykończonej…

      55 zł
      FIRMA
    • Antyczny młynek Leimbrock Ideal D.R.G.M. Drewno i mosiądz, 1920s

      Obserwuj

    • Antyczny młynek Leimbrock Ideal D.R.G.M. Drewno i mosiądz, 1920s

      …(Iserlohn) Okres: Lata 20.-30. XX wieku (Wskazuje na to oznaczenie D.R.G.M. – Deutsche Reichs-Gebrauchsmuster) Oferowany…

      303 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Kawaler d`Harmental - Aleksander Dumas proza francuska okazy

      Obserwuj

    • Kawaler d`Harmental - Aleksander Dumas proza francuska okazy

      …prosimy SMS lub w tej wiadomości podać dane do wysyłki która kosztuje 20 zł płatne u listonosza za całość Można wysłać…

      49,69 zł
      FIRMA
    • Serwetki decoupage świąteczne, zima, Boże Narodzenie  zestaw C

      Obserwuj

    • Serwetki decoupage świąteczne, zima, Boże Narodzenie zestaw C

      …58. Wysyłka minimum 20 szt. (można wybierać serwetki z różnych ogłoszeń) Przy większych zakupach gratisy…

      0,75 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stary banknot 20 złotych 1940 antyk unikat kolekcjonerski

      Obserwuj

    • Stary banknot 20 złotych 1940 antyk unikat kolekcjonerski

      …Stary oryginalny pieniądz banknot 20 złotych kolekcjonerska zabytek antyk Polska 40 lata Antyk kolekcjonerski PRL…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stary banknot 20 złotych 1940 antyk unikat kolekcjonerski

      Obserwuj

    • Stary banknot 20 złotych 1940 antyk unikat kolekcjonerski

      …Stary oryginalny pieniądz banknot 20 złotych kolekcjonerska zabytek antyk Polska 40 lata Antyk kolekcjonerski PRL…

      90 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stary banknot 20 złotych 1940 antyk unikat kolekcjonerski

      Obserwuj

    • Stary banknot 20 złotych 1940 antyk unikat kolekcjonerski

      …Stary oryginalny pieniądz banknot 20 złotych kolekcjonerska zabytek antyk Polska 40 lata Antyk kolekcjonerski PRL…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stary banknot 20 złotych 1940 antyk unikat kolekcjonerski D8

      Obserwuj

    • Stary banknot 20 złotych 1940 antyk unikat kolekcjonerski D8

      …Stary oryginalny pieniądz banknot 20 złotych kolekcjonerska zabytek antyk Polska 40 lata Antyk kolekcjonerski PRL…

      90 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stary banknot 20 złotych 1940 antyk unikat kolekcjonerski

      Obserwuj

    • Stary banknot 20 złotych 1940 antyk unikat kolekcjonerski

      …Stary oryginalny pieniądz banknot 20 złotych kolekcjonerska zabytek antyk Polska 40 lata Antyk kolekcjonerski PRL…

      109 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • sosjerka vintage Seltman Weiden Bavaria Karin _D

      Obserwuj

    • sosjerka vintage Seltman Weiden Bavaria Karin _D

      …Sosjerka vintage. Porcelana kolor ecru. Wysokość ok. 8,5 cm, Długość podstawki ok. 20 cm. Szerokość ok.15 cm…

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • świecznik / lichtarz vintage szklany łabędź_D 15

      Obserwuj

    • świecznik / lichtarz vintage szklany łabędź_D 15

      …Szklany świecznik / lichtarz łabędź Huta Laura (?) Kolor zielony. Wysokość wysokość do głowy 15 cm, długość 20 cm…

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia