Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"autach" w Antyki, Sztuka, Kolekcje

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Antyki, Sztuka, Kolekcje wyłącz filtr
  • Fraza: autach wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Sprzedam modele aut PRL

      Obserwuj

    • Sprzedam modele aut PRL

      …Sprzedam modele aut PRL cena zależy od modelu…

      95 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Książka karoserie aut niemieckich nr.198

      Obserwuj

    • Książka karoserie aut niemieckich nr.198

      …Sprzedam książkę karoserie aut niemieckich Stan dobry. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny…

      100 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Książka zbiór zdjęć aut klasycznych nr.201

      Obserwuj

    • Książka zbiór zdjęć aut klasycznych nr.201

      …Sprzedam książka- zbiór zdjęć aut klasycznych Stan dobry. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny…

      150 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Modele aut Mercedes skala 1;43

      Obserwuj

    • Modele aut Mercedes skala 1;43

      …Do sprzedania kolekcja modeli aut Mercedes w skali 1:43 , sprzedaż tylko w całości jest 33 szt…

      2 400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Polecam kolekcje aut i motocykl.

      Obserwuj

    • Polecam kolekcje aut i motocykl.

      …Polecam ładny zestaw aut plus motocykl przezemnie wszsytko złożone osobiście od najmniejszego klocka zapraszam do kupna.726085056…

      800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sprzedam modele aut PRL

      Obserwuj

    • Sprzedam modele aut PRL

      …Sprzedam modele aut PRL osobowe, ciężarowe, autobusy i inne , cena zależna od modelu Żuk widoczny obok Syreny nie wchodzi do sprzedaży niebieski Kk…

      149,97 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Auta marki New Beetle sprzedam

      Obserwuj

    • Auta marki New Beetle sprzedam

      …ciemno niebieski lub srebrny. Istnieje możliwość przesłania meilem innych zdjęć aut marki New Beetle. Cena za sztuke: 40 zł. Cena za komplet: 130 zł. Przesyłka 20 zł…

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Skóra ekologiczna PRL skaj na podkładzie rolka kilka m do starych aut

      Obserwuj

    • Skóra ekologiczna PRL skaj na podkładzie rolka kilka m do starych aut

      …Skóra ekologiczna PRL skaj ekoskóra (PU lub PCV) na podkładzie tekstylnym – do starych aut samochodów, tapicerki…

      500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Kolekcja modeli drewnianych aut połysk

      Obserwuj

    • Kolekcja modeli drewnianych aut połysk

      …Sprzedam ładną kolekcje drewnianych aut z połyskiem na komplet składa się 3 modele duże ok 40 cm 3 modele ok 20 cm…

      645 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Starocie z PRL Motoryzacja w PRL = Schematy elektryczne 8 aut w czasach PRL

      Obserwuj

    • Starocie z PRL Motoryzacja w PRL = Schematy elektryczne 8 aut w czasach PRL

      …Motoryzacja w PRL = Schematy elektryczne 8 aut w czasach PRL, stan dobry, cena 19 zł/zestaw8schematów. Całe moje…

      19 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Duża kolekcja resoraków Hot wheels Bburago i Majorette cd.

      Obserwuj

    • Duża kolekcja resoraków Hot wheels Bburago i Majorette cd.

      …zdjęcia to 49 aut o wymiarach od 5-7,5cm które wchodzą w skład całej kolekcji ( pierwsza część pod linkiem na dole…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Modele aut w skali 1 :24

      Obserwuj

    • Modele aut w skali 1 :24

      …ceny aut są od 50 do75 zł szt nie sprzedaje pojedynczych sztuk interesuje mnie sprzedaż większej ilości od 10 sztuk w górę…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Portret Czity,  inne ,akryl, aut. Wojciech Stawiarski

      Obserwuj

    • Portret Czity, inne ,akryl, aut. Wojciech Stawiarski

      …Obrazy aut. Wojciech Stawiarski, akryl na papierze, wym. A-4; prace oryginalne z natury i wyobraźni. W bardzo…

      200 zł
      FIRMA
    • Naklejki EURO 2024 Germany

      Obserwuj

    • Naklejki EURO 2024 Germany

      …3,12-13,4-5,14-15,8-9,10-11, P1 CRO,SRB,TUR,ESP,GER,DEN,NED,SUI,POR,AUT,SCO,ALB, SVN, ENG, BEL P2 SRB,DEN,CRO,ENG…

      75 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Przywieszka auto

      Obserwuj

    • Przywieszka auto

      …przywieszka auto

      14 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Klakson do zabytkowych aut sygnowany Francja pierwsza połowa XXw

      Obserwuj

    • Klakson do zabytkowych aut sygnowany Francja pierwsza połowa XXw

      …Gratka dla kolekcjonerów zabytkowych aut i miłośników motoryzacji. Wiekowy klakson produkcji francuskiej sygnowany…

      390 zł
      FIRMA
    • Auto mapa Hawaii

      Obserwuj

    • Auto mapa Hawaii

      Auto mapa Hawaii…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Duża Kolekcja resoraków auta Hot wheels Bburago i Majorette

      Obserwuj

    • Duża Kolekcja resoraków auta Hot wheels Bburago i Majorette

      Auta kolekcjonerskie dla dużych i małych. Zestaw zawiera min 21 aut Hot Wheels rozm. dł. od 7 do 8cm, 14szt bburago…

      75 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Angielskie metalowe modele aut z lat 1970 tych - kolekcion

      Obserwuj

    • Angielskie metalowe modele aut z lat 1970 tych - kolekcion

      … Modele używane, stan widoczny na foto , długość aut około 7 cm…

      15 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • auto z kolekcji firmy NEX model BMW 330i model 2018r

      Obserwuj

    • auto z kolekcji firmy NEX model BMW 330i model 2018r

      …Samochody kolekcjonerskie lub dla dzieci do zabawy nieużywane oryginalnie zapakowane, modele z 2018r auto z…

      75 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Ford prospekt - dodatki gadżety do auta

      Obserwuj

    • Ford prospekt - dodatki gadżety do auta

      …Ford prospekt - dodatki gadżety do auta

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Auta Kolekcionerskie

      Obserwuj

    • Auta Kolekcionerskie

      …Sprzedam auta kolekcionerskie stan idealnu mogę wysłac wiecej zdięc zapraszam…

      155 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kolekcja Kultowe Auta PRL-u

      Obserwuj

    • Kolekcja Kultowe Auta PRL-u

      …Mam takie auta jak na zdjęciach…

      1 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Gazeta motoryzacja Auto Świat Youngtimery

      Obserwuj

    • Gazeta motoryzacja Auto Świat Youngtimery

      …Gazeta motoryzacja Auto Świat Youngtimery z 2016 r…

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Auto Motor i Sport

      Obserwuj

    • Auto Motor i Sport

      …Sprzedam komplet numerów miesięcznika Auto Motor i Sport łącznie z Auto International. Łącznie 32 roczniki, 380…

      440 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz Olejny

      Obserwuj

    • Obraz Olejny

      …Obraz olejny ręcznie malowany na płótnie 2024 Wymiary 120x80 Certyfikat aut. Możliwa wysyłka…

      1 300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz martwa natura

      Obserwuj

    • Obraz martwa natura

      …Obraz w ramie Technika suchego pastelu Wymiary ramy 40x50 Aut.Patrycja Mrozik…

      550 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Katalog samochodów lata 30ste nr.199

      Obserwuj

    • Katalog samochodów lata 30ste nr.199

      …Sprzedam katalog niemieckich aut lata 30ste Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny…

      170 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Kolekcja modeli Bburago w skali 1/24

      Obserwuj

    • Kolekcja modeli Bburago w skali 1/24

      …Sprzedam widoczna na zdjęciach kolekcje modeli aut w skali 1/24 firmy Bburago…

      1 300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Auto samochodzik retro kioskowiec PRL .

      Obserwuj

    • Auto samochodzik retro kioskowiec PRL .

      Auto samochodzik retro kioskowiec PRL . Producent: Spółdzielnia Rzemieślnicza Mazowsze. 5 modeli + 1…

      120 zł
      FIRMA
    • Kartka na Roczek dla chłopca z autkiem ręcznie robiona

      Obserwuj

    • Kartka na Roczek dla chłopca z autkiem ręcznie robiona

      …Oferuję kartki ręcznie robione na Roczek dla chłopca z autem. W zestawie z kopertą i życzeniami. Możliwa wysyłka…

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stary kolekcjonerski trójkąt ostrzegawczy wartburg Trabant

      Obserwuj

    • Stary kolekcjonerski trójkąt ostrzegawczy wartburg Trabant

      …Trójkąt ostrzegawczy produkcji byłego NRD DDR stosowany do aut z tego okresu fajny stan polecam…

      500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Czasopisma Auto Świat 1995 rok stan dobry cena 7 zł/egzemplarz

      Obserwuj

    • Czasopisma Auto Świat 1995 rok stan dobry cena 7 zł/egzemplarz

      …Sprzedam Czasopisma Auto Świat 1995 rok stan dobry cena 7zł/egzemplarz…

      7 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Duży obraz olejny

      Obserwuj

    • Duży obraz olejny

      …"Damy w kapeluszach " 2025 Technika olejna Wymiary 100x140 Zabezpieczony werniksem Aut.Patrycja Mrozik Możliwa wysyłka lub odbiór z pracowni w Głębowicach koło Osieka…

      1 700 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zapach do samochodu | Personalizowana Zawieszka do Auta | Prezent

      Obserwuj

    • Zapach do samochodu | Personalizowana Zawieszka do Auta | Prezent

      …Drewniana wielorazowa zawieszka zapachowa do auta | Grawerowane Drewniana wielorazowa zawieszka zapachowa do auta

      49 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • POLONEZ 1500 MODEL LEGENDARNEGO AUTA

      Obserwuj

    • POLONEZ 1500 MODEL LEGENDARNEGO AUTA

      …Zbuduj model legendarnego auta Polonez 1500 foto,do sprzedania 125 zeszytów z elementami do własnoręcznego zbudowania karoseria aluminiowa kontakt wyłącznie telefoniczny…

      4 900 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • VW auta blaszane pudełka po ciastkach

      Obserwuj

    • VW auta blaszane pudełka po ciastkach

      …Na sprzedaż blaszane auta VW po ciastkach. 5 sztuk. Nie wysilam. Zapraszam. Sprzedam w komplecie bądź na sztuki. 10 zł sztuka…

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz -suchy pastel  "Ptaszek "

      Obserwuj

    • Obraz -suchy pastel "Ptaszek "

      …Obraz "Leśny Obserwator " 2025 Technika - suchy pastel wymiary ramy 36,5 x 47 aut.Patrycja Mrozik Odbiór w pracowni artystycznej w Głębowicach lub wysyłka…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ROCO BREKINA PKP H0 1:87 AUTA samochody ciężarówki osobowe

      Obserwuj

    • ROCO BREKINA PKP H0 1:87 AUTA samochody ciężarówki osobowe

      …NOWA OFERTA ! ! ! ! Modele aut z kilku firm i okresów historycznych. Stan bardzo dobry…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • BARKAS B1000 BUS Kultowe auta PRL model auta deagostini 1/43 kolekcja

      Obserwuj

    • BARKAS B1000 BUS Kultowe auta PRL model auta deagostini 1/43 kolekcja

      …Sprzedam model BARKAS B1000 BUS Kolekcji kultowe auta PRL Deagostini Skala 1/43 Model nowy, bez wad Oryginalnie…

      39 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • BARKAS B1000 BUS deagostini 1:43 kultowe auta PRL złota kolekcja Model

      Obserwuj

    • BARKAS B1000 BUS deagostini 1:43 kultowe auta PRL złota kolekcja Model

      …Sprzedam model wydawnictwa DeAgostini BARKAS B1000 BUS Deagostini Złota kolekcja aut PRL Skala 1:43 Model nowy…

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Żołnierz Polski 1983-1986 niekompl.1987 - 1991kompletne tylko całość

      Obserwuj

    • Żołnierz Polski 1983-1986 niekompl.1987 - 1991kompletne tylko całość

      …Sprzedam ŻP NIeKOMPLETNE 1983-1986 KOMPLETNE 1987- 1991 sprzedaje całośc 310 egzx 5zł egz=1550 zł...AUTO Moto po…

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Old Timer IGRA Auto Veteran Laurin & Klement Voituretta 1906 PRL

      Obserwuj

    • Old Timer IGRA Auto Veteran Laurin & Klement Voituretta 1906 PRL

      …Witam Do sprzedania Old Timer firmy IGRA Auto Veteran Laurin & Klement Voituretta 1906 PRL:) Polecam i zachęcam do kupna:)…

      55 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Gazety o restaurowaniu pojazdów zabytkowych Alfa Romeo Classic Motoring

      Obserwuj

    • Gazety o restaurowaniu pojazdów zabytkowych Alfa Romeo Classic Motoring

      …Przedmiotem sprzedaży jest zestaw gazet widocznych na zdjęciach o restaurowaniu aut klasycznych z pożytecznymi adresami, reklamami pomysłami itp…

      50 zł
      FIRMA
    • Gazety o restaurowaniu pojazdów zabytkowych Alfa Romeo Classic Motoring

      Obserwuj

    • Gazety o restaurowaniu pojazdów zabytkowych Alfa Romeo Classic Motoring

      …Przedmiotem sprzedaży jest zestaw gazet widocznych na zdjęciach o restaurowaniu aut klasycznych z pożytecznymi adresami, reklamami pomysłami itp…

      50 zł
      FIRMA
    • CZasopisma Auto technika Motoryzacyjna 1988 1989 stan bardzo dobry 250 zł

      Obserwuj

    • CZasopisma Auto technika Motoryzacyjna 1988 1989 stan bardzo dobry 250 zł

      …Sprzedam auto technika motoryzacyja roczniki 1988 1989 stan bardzo dobry ceny całości 250zł…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Auto samochodzik kioskowiec Ruch stan bdb lata 70te XXw. PRL

      Obserwuj

    • Auto samochodzik kioskowiec Ruch stan bdb lata 70te XXw. PRL

      Auto samochodzik kioskowiec Ruch stan bdb lata 70te XXw. PRL - Wysyłka Pocztą Polską i Kurierem In Post lub odbiór osobisty…

      1 111 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Lexus IS300 1:18 AutoArt

      Obserwuj

    • Lexus IS300 1:18 AutoArt

      …Sprzedam model Lexusa IS300 mk1 bardzo znanej marki AutoArt w skali 1:18. Model w kolorze 1c6. Na dwóch ostatnich zdjęciach drobne wady dlatego cena do negocjacji…

      800 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • SYRENA R20 R 20 deagostini model kultowe auta PRL złota kolekcja nowy

      Obserwuj

    • SYRENA R20 R 20 deagostini model kultowe auta PRL złota kolekcja nowy

      …Sprzedam model SYRENA R-20 Pickup 1/43 Złota kolekcja aut PRL Deagostini Model nowy, bez wad i uszkodzeń…

      85 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Miniatura samochodu Renault 1903 uszkodzona.

      Obserwuj

    • Miniatura samochodu Renault 1903 uszkodzona.

      …Minatura samochodu Renault 1903 aut. Wymiary:długość 4,5cm,szerokość 2,4cm Renault 1903 Samochodzik jest z…

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • WARSZAWA 203 AMBULANS specjalne Kultowe auta PRL model 1/43 Deagostini

      Obserwuj

    • WARSZAWA 203 AMBULANS specjalne Kultowe auta PRL model 1/43 Deagostini

      …Opis Sprzedam model WARSZAWA 203 AMBULANS SANITARKA Wydanie specjalne DeAgostini Skala 1:43 Seria Kultowe auta PRL…

      140 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Karty samochodowe Auto Quartett

      Obserwuj

    • Karty samochodowe Auto Quartett

      …Karty z samochodami Auto Quartett nr.81422 Zestaw niekompletny Zawiera 28 kart plus jedna z instrukcją 4 sztuk brak…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kondensatory 3.75uF  480V elektrolityczne wysokonapięciowe Unitra

      Obserwuj

    • Kondensatory 3.75uF 480V elektrolityczne wysokonapięciowe Unitra

      …oświetleniowych, układów rozruchowych aut, cewki zapłonowe. cena 100 zł/szt. Odbiór Warszawa…

      100 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Auta PRL skala 1:24 - 3 sztuki

      Obserwuj

    • Auta PRL skala 1:24 - 3 sztuki

      …Polonez 1500. Auta na zdjęciach. Cena za komplet, nie zawiera kosztów wysyłki. Zakup pojedynczej sztuki: do negocjacji. Nie opłacam przesyłek…

      350 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • ( 935 ) Legitymacja Członka Spółdzielni Jotem-Auto z 1947 r.

      Obserwuj

    • ( 935 ) Legitymacja Członka Spółdzielni Jotem-Auto z 1947 r.

      …Dokument kolekcjonerski. Legitymacja członka spółdzielni pracy z odpowiednimi udziałami "Jotem-Auto", Szczecińska…

      55 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Reklamówka Oryginalna OPEL Auto-Lux.

      Obserwuj

    • Reklamówka Oryginalna OPEL Auto-Lux.

      …Sprzedam nową, oryginalną reklamówkę OPEL Auto-Lux z Lublina. Być może min. dla kogoś może stanowić wartość…

      12 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Auta PRL 1:24 Hachette - LADA - 3 sztuki

      Obserwuj

    • Auta PRL 1:24 Hachette - LADA - 3 sztuki

      …1500. Auta na zdjęciach. Cena za komplet, nie zawiera kosztów wysyłki. Zakup pojedynczej sztuki: do negocjacji. Nie opłacam przesyłek…

      360 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Ciężarówki auta skala h0 1/87 herpa wiking Makieta kolejowa itp

      Obserwuj

    • Ciężarówki auta skala h0 1/87 herpa wiking Makieta kolejowa itp

      …mam tego kilkaset sztuk. Ciężarówki kolekcjonerskie jak i auta herpa wiking itp…

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stare taxometry antyk PRL cena za dwa plus przejściówka

      Obserwuj

    • Stare taxometry antyk PRL cena za dwa plus przejściówka

      …Witam.na sprzedaż mam dwa stare taxometry plus przejściówka ,fajne gadżety dla kolekcjonera starych aut ,cena za…

      80 zł
      FIRMA
    • Auta pod makietę w skali H0

      Obserwuj

    • Auta pod makietę w skali H0

      …Do zaoferowania używane auta różnych Mark między innymi VW, Merceds, Audi , Porsche i inne przeważnie firmy Wiking…

      590 zł
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia