Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"60 cm" w Antyki, Sztuka, Kolekcje

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Antyki, Sztuka, Kolekcje wyłącz filtr
  • Fraza: 60 cm wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • abstrakcje

      Obserwuj

    • abstrakcje

      …1) 30/60 cm - 220 zł 2) 60/60 cm - 290 zł 3) 60/60 cm - 240 zł 4) 80/80 cm - 260 zł 5) 80/80 cm - 400 zł…

      333 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Tancerki obraz olejny współczesny 60x60 cm

      Obserwuj

    • Tancerki obraz olejny współczesny 60x60 cm

      …Obraz olejny na płótnie malowany ręcznie, zabezpieczony werniksem, wym. 60x60 cm cena: 60/60 cm - 200 zł 54/54 cm - 180 zł 50/40 cm - 100 zł…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stara walizka PRL lata 60 70 podana cena za sztukę

      Obserwuj

    • Stara walizka PRL lata 60 70 podana cena za sztukę

      …/70 tych. Stan zachowania - jak na zdjęciach - widoczne ślady normalnego użytkowania. Wymiary: nr 1 - dugość 60 cm

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Fajansowy półmisek z dzbankiem, Włocławek, lata 60-te

      Obserwuj

    • Fajansowy półmisek z dzbankiem, Włocławek, lata 60-te

      …Fajansowy półmisek z dzbankiem, Włocławek, lata 60-te dzban wysokość 20 cm, spód średnica 10 cm półmisek 19,5 cm / 15,5 cm

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stare zasłony z lat 60

      Obserwuj

    • Stare zasłony z lat 60

      …Mam na sprzedaz stare zasłony z lat 60 Wymiary 117 cm x 177 cm

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obrazy na płótnie 60 x 40 cm

      Obserwuj

    • Obrazy na płótnie 60 x 40 cm

      …Sprzedam obrazy na płótnie wymiar 60 x 40 cm cena 80 zł szt…

      80 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wełniane zasłony z lat 60

      Obserwuj

    • Wełniane zasłony z lat 60

      …Mam na sprzedaz tkane wełniane zasłony z lat 60 Wymiary 210 cm x 100 cm

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Saperka ,łopatka wojskowa żołnierska LWP lata 50-60

      Obserwuj

    • Saperka ,łopatka wojskowa żołnierska LWP lata 50-60

      …Długość całkowita 60 cm, część robocza 29 cm X 20 cm .Używana,stan dobry.Trzy przedmioty wysyłka za darmo…

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Fotel uszak art deco

      Obserwuj

    • Fotel uszak art deco

      …siedziska 43 cm Szerokość 60 cm Głebokość 60 cm Wymiary poduszki 36x36 cm

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • DUŃSKE PUFY LATA 60-TE

      Obserwuj

    • DUŃSKE PUFY LATA 60-TE

      …PUFY DUŃSKIE CZAS WYKONANIA: 1950-1960 KRAJ POCHODZENIA: DANIA DREWNO: TEK WYSOKOŚĆ: 50 cm/ 83cm SZEROKOŚĆ: 60 cm

      299 zł
      FIRMA
    • Drewniana radziecka szkatułka z lat 60

      Obserwuj

    • Drewniana radziecka szkatułka z lat 60

      …Mam na sprzedaz starą radziecką szkatułkę, skrzynkę z lat 60 ozdobioną obrazkiem z miedzi wykonana w ukraińskiej republice rad. Wysokość 7 cm, podstawa 16 cm x 24 cm

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Patera na nodze ceramika lata 60

      Obserwuj

    • Patera na nodze ceramika lata 60

      …patera na nodze z lat 60 tych, stan idealny, wys 12,5 cm, średnica 23 cm

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Co na prezent dla dziewczyny Obraz Czas relaksu

      Obserwuj

    • Co na prezent dla dziewczyny Obraz Czas relaksu

      …Dyptyk olejny, ręcznie malowany na płótnie. Każde płótno ma wymiary 60 x 60 cm, łączny rozmiar obrazu wynosi: 120 x…

      560 zł
      FIRMA
    • zestaw kobaltowy do mokki PRL  lata 60/70

      Obserwuj

    • zestaw kobaltowy do mokki PRL lata 60/70

      …zastawa kobaltowa porcelana taca, dzbanek i 4 filiżanki PRLA lata 60/70 wymiary: taca śred 24 cm, filiżanka wys 5 cm, śred wlew 5,5 cm, dzbanek wys 15 cm, obj brzuśca 38 cm

      120 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • PRL. Grzybek Na Sery. Lata 60.

      Obserwuj

    • PRL. Grzybek Na Sery. Lata 60.

      …Wymiary: wysokość około 13 cm , średnica około 22,5 cm. Cena 60 zł. Stan zachowania taki jak na zdjęciach…

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wazon z wytwórni Ryd- Szwecja. Lata 60'te.

      Obserwuj

    • Wazon z wytwórni Ryd- Szwecja. Lata 60'te.

      …ustnie. Lata 60'te. Kupione pod koniec tak 60- tych na wycieczce w Szwecji . Od tamtej pory stoi w regale za szybą…

      299 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz olejny Orliki - Pomysł na niej na prezent

      Obserwuj

    • Obraz olejny Orliki - Pomysł na niej na prezent

      …Dyptyk pt. "Orliki" malowany ręcznie farbami olejnymi na płótnie. Wymiary każdego płótna: 60 x 60 cm. Łączne…

      540 zł
      FIRMA
    • Stolik pod tv lata 60

      Obserwuj

    • Stolik pod tv lata 60

      …Używane, w dobrym stanie Sprzedam stolik z przelomu lat 60/70 wykonany z drewna posiada dwie szuflady w jednej…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Komplet starych wazonów z grubego szkła z lat 50-60 tych

      Obserwuj

    • Komplet starych wazonów z grubego szkła z lat 50-60 tych

      …Komplet starych wazonów z grubego szkła z lat 50-60 tych. 1. Wazon duży lata 50-te wysokość 17 cm, szerokość 10 cm

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz malowany ręcznie lata 60-70 o wym. 85 cm x 64 cm.

      Obserwuj

    • Obraz malowany ręcznie lata 60-70 o wym. 85 cm x 64 cm.

      …Sprzedam ładny obraz olejny malowany ręcznie z lat 60-70 tych o rozmiarach 85 cm x 65 cm. Obraz przedstawia plener…

      499 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz Świece, kwiaty i owoce Co na urodziny dla babci

      Obserwuj

    • Obraz Świece, kwiaty i owoce Co na urodziny dla babci

      cm. Łączne wymiary obrazu: 120 x 60 cm. Płótna naciągnięte na sosnowe blejtramy o grubości 2 cm. Boki zamalowane w…

      540 zł
      FIRMA
    • Co na prezent dla mamy Obraz olejny Jaśminowce

      Obserwuj

    • Co na prezent dla mamy Obraz olejny Jaśminowce

      …x 60 cm. Łączne wymiary całego obrazu: 180 x 60 cm. Płótna naciągnięte na sosnowe blejtramy o grubości 2 cm. Boki…

      580 zł
      FIRMA
    • Barek, Möbel- Fischer, Lata 60

      Obserwuj

    • Barek, Möbel- Fischer, Lata 60

      …Narożny ,sygnowany barek,komoda z lat 60 . Otwierane i uchylne drzwiczki . mebel fornirowany orzechem. Slady…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zjawiskowa bogato złocona mokka Hutschenreuther niemal witrynowa 1948-60

      Obserwuj

    • Zjawiskowa bogato złocona mokka Hutschenreuther niemal witrynowa 1948-60

      60. Średnica filiżanki - 6 cm Szerokość filiżanki z uchem - 8 cm Wysokość filiżanki - 6 cm Średnica talerzyka - 11 cm Stan niemal witrynowy…

      499 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • PRL meble

      Obserwuj

    • PRL meble

      …cześć bieliźniana i na ubrania wiszące Wym szer. 160 cm, wys. 184 cm, gł. 60 cm. Tylko odbiór osobisty…

      50 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Oryginalny skórzany pas zuchowski ZHP z okresu PRL. Długość 60 cm.

      Obserwuj

    • Oryginalny skórzany pas zuchowski ZHP z okresu PRL. Długość 60 cm.

      …Sprzedam oryginalny skórzany pas zuchowski ZHP z okresu PRL - lata 60-e. Długość 56 cm, z klamrą 60 cm. Stan dość…

      45 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Stary drewniany młynek PRL Dom Gos design lata 60 70 Vintage

      Obserwuj

    • Stary drewniany młynek PRL Dom Gos design lata 60 70 Vintage

      …Stary drewniany młynek DomGos z okresu PRL. Młynek pochodzi z przełomu lat 60/70 tych. Wymiary: długość 15,5 cm, szerokość 12 cm, wysokość 18 cm

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Miseczka / czarka Medea, Lausitzer Glas,lata 60-e.

      Obserwuj

    • Miseczka / czarka Medea, Lausitzer Glas,lata 60-e.

      …Sprzedam czarkę / miseczkę, model Medea, produkcji huty Lausitzer Glas z lat 60-ych XX w. Wysokość 4,2 cm. Średnica 14 cm. Średnica dna 5 cm. Stan bardzo dobry…

      20 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Ćmielów Sosjerka lata 60 PRL

      Obserwuj

    • Ćmielów Sosjerka lata 60 PRL

      …opływowy kształt, nienachalne zdobienie, kolory i motyw z lat 60, model bez podstawka; porcelana bez ubytków; wys. 6,5 cm, z uchem 8 cm, szer. 17 cm z uchem 21 cm, gł. 10 cm

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • butla Viresa, lata 60

      Obserwuj

    • butla Viresa, lata 60

      …1/Szklana butla Viresa, lata 60 Pojemność: 5 l Wysokość: 32 cm Średnica podstawy: ok. 12 cm Średnica / grubość: ok…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Miski Masserini Barocco Włochy lata 60 - Vintage

      Obserwuj

    • Miski Masserini Barocco Włochy lata 60 - Vintage

      …Stare miski Masserini Barocco- Włochy z lat 60 określana miane Vintage. . Przedmioty bez uszkodzeń. Wymiary: mała…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Plakieta 60-lecia Wielkopolskiej Organizacji Związku Inwalidów Wojennych

      Obserwuj

    • Plakieta 60-lecia Wielkopolskiej Organizacji Związku Inwalidów Wojennych

      …Plakieta 60-lecia Wielkopolskiej Organizacji Związku Inwalidów Wojennych w Poznaniu 1921 - 1981 rozmiar 10,7 cm x 15,8 cm

      80 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Amperomierz za tablicowy 0-60 A Lumel  - 1963 r.

      Obserwuj

    • Amperomierz za tablicowy 0-60 A Lumel - 1963 r.

      …Amperomierz za tablicowy z lat 60 tych , produkcji Lumel , zakres pomiarowy od 0 A do 60 A, rozmiar zewnętrzny 16…

      80 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Popielniczka Lata 60

      Obserwuj

    • Popielniczka Lata 60

      …Popielniczka lata 60 Fat Lora Obj-19 cm

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Mosiężna lampa podłogowa z lat 60-tych XX w.

      Obserwuj

    • Mosiężna lampa podłogowa z lat 60-tych XX w.

      …Mosiężna lampa podłogowa z lat 60-tych XX w. Stan bardzo dobry, widoczne niewielkie ślady użytkowania. Wysokość…

      350 zł
      FIRMA
    • Wazon Szklany Kobaltowy A.TAUPE - Vintage lata 60

      Obserwuj

    • Wazon Szklany Kobaltowy A.TAUPE - Vintage lata 60

      …Piękny wazon szklany projekt A. TAUPE - lata 60 szkło kolorowe barwione w masie, w idealnym stanie praktycznie nie…

      199 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stara butelka, karafka ceramika lata 60-te

      Obserwuj

    • Stara butelka, karafka ceramika lata 60-te

      …Stara butelka ceramika w stylu lat 60-tych , bez ubytków i pęknięć, wymiary: wysokość 25 cm średnica 3,5 cm

      115 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Holenderska amfora Delft Blue z lat 60-tych XXw. nr 868

      Obserwuj

    • Holenderska amfora Delft Blue z lat 60-tych XXw. nr 868

      …Holenderska amfora Delft Blue, ręcznie malowana. Produkt z lat 60-tych XXw. Stan bardzo dobry, widoczne…

      150 zł
      FIRMA
    • Iryzowany klosz do lampy Space Age / Mid Century Modern, lata 60-e/70-e.

      Obserwuj

    • Iryzowany klosz do lampy Space Age / Mid Century Modern, lata 60-e/70-e.

      …Iryzowany klosz do lampy Space Age / Mid Century Modern, lata 60-e/70-e…

      100 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Stare biurko .

      Obserwuj

    • Stare biurko .

      …Oferuję Państwu biurko. Typ 20-11. Wymiary: • wysokość całkowita: 74 cm • wymiary blatu: 120 x 60 cm • wysokość…

      900 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wazon Luna, Lausitzer Glas, lata 60-e XX w. Projekt Ingrid Morche.

      Obserwuj

    • Wazon Luna, Lausitzer Glas, lata 60-e XX w. Projekt Ingrid Morche.

      …Wazon Luna, Lausitzer Glas, lata 60-e XX w. Projekt Ingrid Morche…

      99 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Obraz olejny zabytkowy: Fiord Norweski

      Obserwuj

    • Obraz olejny zabytkowy: Fiord Norweski

      …Obraz olejny 60 x 40 cm "Fiord Norweski" Przełom 19 i 20 wieku Podpis artysty nieczytelny Płótno wymaga konserwacji Rama drewniana złocona 80 x 60 cm

      1 869 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Fotel vintage mid-century modern, duński design z lat 50.-60. XX w

      Obserwuj

    • Fotel vintage mid-century modern, duński design z lat 50.-60. XX w

      … Wymiary: wysokość całkowita - 85 cm, wysokość do siedziska - 44 cm, szerokość - 60 cm, głębokość siedziska - 47 cm. Bezpieczny transport, cała Polska - 100 zł…

      1 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kurtka zimowa na kożuchu z czasów PRL, rękawice i czapka uszatka skórzana

      Obserwuj

    • Kurtka zimowa na kożuchu z czasów PRL, rękawice i czapka uszatka skórzana

      …plecach - szerokość w ramionach 50 cm - długość rękawa spód 45 cm - długość rękawa wierzch 65 cm - klatka piersiowa 60

      850 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stara Obudowa Zegara Kominkowego - Metron - Lata 60-Vintage

      Obserwuj

    • Stara Obudowa Zegara Kominkowego - Metron - Lata 60-Vintage

      …Oferuję obudowę zegara kominkowego Metron z lat 60-tych XXw. Egzemplarz jest oryginalny, bez przeróbek i…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wazon ceramiczny Vintage lata 60

      Obserwuj

    • Wazon ceramiczny Vintage lata 60

      …Wazon ceramiczny Haldensleben NRD Vintage lata 60 Sygnowany nr 4077 Kolor niebieski z odcieniami brązowego…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Dzbanek+ 4 szklaneczki w kropeczki lata 60

      Obserwuj

    • Dzbanek+ 4 szklaneczki w kropeczki lata 60

      …Dzbanek+ 4 szklaneczki w kropeczki lata 60 i białe delikatnie paseczki ze złotym rantem. Stan dobry Dzbanek…

      120 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Komoda połysk PRL lata 60/70

      Obserwuj

    • Komoda połysk PRL lata 60/70

      …/ wymiary szerokość 101 cm. głębokość 45 cm. wysokość całkowita 73 cm. wysokość nóżek 20 cm. Do negocjacji Mam do…

      235 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wazon rzeźba ceramika Sacha Łysa Góra unikat

      Obserwuj

    • Wazon rzeźba ceramika Sacha Łysa Góra unikat

      …Znakomity polski dizajn z lat 60 tych, wazon-rzeźba , ceramika Jerzy Sacha , Łysa Góra, unikat kolekcjonerski, wysokosc 60 cm, podstwa o średnicy 20 cm. Polecam i zapraszam…

      3 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Bolesławiec I. Zdrzałka- wazon lata 60

      Obserwuj

    • Bolesławiec I. Zdrzałka- wazon lata 60

      …Dzbanek, wazon z lat 60. wykonany przez Spółdzielnię Ceramiki Artystycznej w Bolesławcu. Formę zaprojektowała…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stara szkolna mapa świata z lat 60-70 tych

      Obserwuj

    • Stara szkolna mapa świata z lat 60-70 tych

      …Stara szkolna mapa świata z lat 60-70 tych Cena 180 zl dlugosc 126 cm wysokosc 81 cm Odbior osobisty Transport mozliwy na koszt kupujacego…

      180 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Dog. Figurka szczeniaka doga.  Z  lat 60. XX wieku.

      Obserwuj

    • Dog. Figurka szczeniaka doga. Z lat 60. XX wieku.

      …Dog. Duża, czarna, figurka szczeniaka doga. Z lat 60. XX wieku. W idealnym stanie. Siedzący, wyższy- długości…

      65 zł
      FIRMA
    • Portret, litografia, reprodukcja z lat 60, Rembrandt, vintage

      Obserwuj

    • Portret, litografia, reprodukcja z lat 60, Rembrandt, vintage

      …Litografia z lat 60 oprawiona w piekną drewnianą ramę „Portret chłopca, uważanego za syna artysty, Tytusa…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Duński fotel vintage mid-century modern design z lat 50.-60. XXw.

      Obserwuj

    • Duński fotel vintage mid-century modern design z lat 50.-60. XXw.

      … szerokość - 60 cm, głębokość siedziska - 47 cm. Bezpieczny transport, cała Polska - 100 zł…

      800 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stara drewniana walizka - lata 60-te PRL

      Obserwuj

    • Stara drewniana walizka - lata 60-te PRL

      …Do sprzedania stara drewniana walizka z epoki PRL, lata 60-te XXw. Wymiary : -długość 55 cm -szerokość 33 cm

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Popielniczka Art Deco lata 60

      Obserwuj

    • Popielniczka Art Deco lata 60

      …Popielniczka Art Deco lata 60 Stare prasowane szkło utrzymuje bursztynową poświatę dzięki minerałom użytym do…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Popielniczka Hefra Róże lata 60

      Obserwuj

    • Popielniczka Hefra Róże lata 60

      …Popielniczka Hefra Róże lata 60 Wnętrze kryształ szlifowany Bez uszkodzeń stan bardzo dobry Służyła jako dekoracja…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz akrylowy na płótnie Pejzaż

      Obserwuj

    • Obraz akrylowy na płótnie Pejzaż

      …Sprzedam obraz akrylowy na płótnie" Pejzaż z brzozami " 60/60 cm ,sygnowany i zabezpieczony werniksem…

      750 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Vintage Caroline Burnett paryska impresja
olej na płótnie
 60 x 50 cm

Wita

      Obserwuj

    • Vintage Caroline Burnett paryska impresja olej na płótnie 60 x 50 cm Wita

      …Vintage Caroline Burnett paryska impresja olej na płótnie 60 x 50 cm Witam, Sprzedam obraz olejny amerykańskiej…

      480 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz olejny Muzykantki i Drzemiąca - Narzeczonej na prezent

      Obserwuj

    • Obraz olejny Muzykantki i Drzemiąca - Narzeczonej na prezent

      …"Drzemiąca". Każdy z obrazów jest w rozmiarze 60 x 60 cm. Oba łącznie zajmą powierzchnię na ścianie 120 x 60 cm. Płótno…

      720 zł
      FIRMA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia