Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"30 cm" w Antyki, Sztuka, Kolekcje

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Antyki, Sztuka, Kolekcje wyłącz filtr
  • Fraza: 30 cm wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Anioł drewniany 30 cm

      Obserwuj

    • Anioł drewniany 30 cm

      …Anioł drewniany malowany ręcznie. Wysokość 30 cm, szerokość 8-9 cm. Stan idealny…

      70 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zestaw trzech ludwikowskich stolików zydelków PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Zestaw trzech ludwikowskich stolików zydelków

      … szerokość: 50/40/30 cm głębokość: 30/30/30 cm. Stoliki pięknie się prezentują. Stoliki są używane, posiadają delikatne…

      1 050 zł
    • szklany klosz 30 cm

      Obserwuj

    • szklany klosz 30 cm

      …stan bez zarzutu., wysokość 30 cm., średnica kołnierza 11 i 11,5 cm MXmx…

      39 zł
      FIRMA
    • Papirus egipski z brokatem obraz Maryja - 30 cm x 40 cm

      Obserwuj

    • Papirus egipski z brokatem obraz Maryja - 30 cm x 40 cm

      …Wymiary: 30 cm x 40 cm Kolor: beżowy + kremowy + złoty + niebieski Idealny do złotej lub drewnianej ramy. Świeci w ciemności :)…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Patera  Schumann 30 cm

      Obserwuj

    • Patera Schumann 30 cm

      …Patera Schumanna z niespotykanym zielonym otokiem .Średnica 30 cm

      180 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zszywacz "LECH" długość 30 cm Sp-nia "Warta" Poznań

      Obserwuj

    • Zszywacz "LECH" długość 30 cm Sp-nia "Warta" Poznań

      …Stary Zszywacz "LECH" długość 30 cm, etykieta producenta Sp-nia "Warta" Poznań ul. Zwierzyniecka 13a; we wnętrzu są…

      35 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Filc plastyczny miękki 2 Kawałki (30 cm x 30 cm oraz 30 cm x 13) Żółty

      Obserwuj

    • Filc plastyczny miękki 2 Kawałki (30 cm x 30 cm oraz 30 cm x 13) Żółty

      …włókien syntetycznych (bez domieszek włókien z recyklingu). * Kawałek 30 cm x 30 cm oraz 30 cm x 13 cm * Grubość…

      13 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kolczyki frywolitkowe -różne wzory i kolory

      Obserwuj

    • Kolczyki frywolitkowe -różne wzory i kolory

      …kolczyków wraz z biglem 5,8 cm - 30 zł 3 zdjęcie -Dł.kolczyków wraz z biglem 5,1 cm. - 20 zł 4 zdjęcie - Dł.kolczyków…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Skrzynia wojskowa drewniana 102 x 52 x 30

      Obserwuj

    • Skrzynia wojskowa drewniana 102 x 52 x 30

      … - długość 102 cm - szerokość 52 cm - wysokość 30 cm Wymiary wewnętrzne: - długość 98 cm - szerokość 48 cm - głębokość 26 cm Cena netto za jedną sztukę…

      90 zł
    • Zawieszka na ścianę Alanya Turcja : 30 x 10 cm

      Obserwuj

    • Zawieszka na ścianę Alanya Turcja : 30 x 10 cm

      …Zawieszka na ścianę Alanya Turcja wymiary: 30 x 10 cm

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kula styropianowa 50 cm POŁOWA Stan idealny

      Obserwuj

    • Kula styropianowa 50 cm POŁOWA Stan idealny

      …połowy kuli 500 mm Wysokość - 25 cm Tolerancja przecięcia +- 2-3mm Dostawa. DHL - 30 zł 1-2 sztuk DPD - 28 zł 1…

      68 zł
      FIRMA
    • Patera srebrzona 30 cm

      Obserwuj

    • Patera srebrzona 30 cm

      …Srednica 30 cm.Ładnie sie prezentuje .Kw 17 zł P(103)…

      68 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • talerze ozdobne

      Obserwuj

    • talerze ozdobne

      30 zł 4 - Edenburg - 21 cm - cena - 30 zł 5 - kwiatki - 19,5 cm - cena - 15 zł porcelana bez defektów…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • *Porcelanowa wielka lampa figuralna*wysyłka

      Obserwuj

    • *Porcelanowa wielka lampa figuralna*wysyłka

      … wysokość figury - 101 cm, podstawa - 30 cm x 30 cm, abażur - wysokość ok. 35 cm, średnica - 55 cm. Bezpieczny transport, cała Polska - 120 zł…

      1 500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Świecznik

      Obserwuj

    • Świecznik

      …Świecznik mosiężny.Wys. 30 cm szer. 30 cm. Podana cena bez wysyłki. Proszę dzwonić 10 - 19 , na smsy nie odpowiadam…

      169 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Srebrny Jubileusz Elżbiety II chromowana taca Argosy

      Obserwuj

    • Srebrny Jubileusz Elżbiety II chromowana taca Argosy

      …stan bardzo dobry, średnica 30 cm stan bardzo dobry, średnica 30 cm cg26…

      35 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Fajansowe talerze

      Obserwuj

    • Fajansowe talerze

      …Talerze do powieszenia - Fajans z PRL- u 1 - talerze małe głębokie 17,5 cm cena za sztukę - 30 zł 2…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Patera Rosenthal Sanssouci Gold 30 cm

      Obserwuj

    • Patera Rosenthal Sanssouci Gold 30 cm

      …Patera Rosenthal Sanssouci Gold ecru + złoto Wymiary : średnica z uchwytami ok. 30 cm, bez uszu ok. 27 cm

      320 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Starocie z PRL Obraz wypalany w drewnie 30 cm x 50 cm do rozpoznania TANIO

      Obserwuj

    • Starocie z PRL Obraz wypalany w drewnie 30 cm x 50 cm do rozpoznania TANIO

      …Obraz wypalany w drewnie, wymiary: 30 cm x 50 cm, stan widoczny na zdjęciach, cena 9 zł. TANIO. Całe moje konto na…

      9 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stary mebel pomocnik stolik szafka stoliczek

      Obserwuj

    • Stary mebel pomocnik stolik szafka stoliczek

      … szerokość ok 42 cm głębokość ok 30 cm Odbiór osobisty, możliwa wysyłka w cenie 30 zł…

      500 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Patera Rosenthal Sanssouci Ramona 30 cm

      Obserwuj

    • Patera Rosenthal Sanssouci Ramona 30 cm

      …Patera Rosenthal Sanssouci Ramona, porcelana ecru złoto Wymiary: - średnica z uszami ok. 30 cm, bez uszu ok. 27…

      300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • C.T. Tielsch Altwasser, miska

      Obserwuj

    • C.T. Tielsch Altwasser, miska

      …Elegancka kwadratowa miska. Koloru ecru, z kwiecistym motywem. Wysokość 6 cm. Wymiary 26,5 cm x 30 cm. Nie ma…

      45 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Marcinki jesienne obraz olejny  20-30 cm dostępny

      Obserwuj

    • Marcinki jesienne obraz olejny 20-30 cm dostępny

      …Marcinki jesienne obraz olejny na płótnie 20-30 cm ,sygnowany,werniksowany. malowany pędzlem i szpachelką. Boki zamalowane. Gotowy do powieszenia…

      130 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Skrzynia drewniana 42 x 42x 30 cm wojskowa

      Obserwuj

    • Skrzynia drewniana 42 x 42x 30 cm wojskowa

      …Skrzynia drewniana 42 x 42x 30 cm wojskowa Wybierane losowo do realizacji zamówień. Zapraszam. Odbiór osobisty bądź wysyłka…

      75 zł
    • Patera Rosenthal Moliere 30 cm

      Obserwuj

    • Patera Rosenthal Moliere 30 cm

      …Patera Rosenthal Moliere porcelana ecru złoto Wymiary: - średnica ok. 30 cm z uszami, bez uszu 28 cm. Stan…

      220 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Porcelanowe patery talerze

      Obserwuj

    • Porcelanowe patery talerze

      cm.-40 zł Talerz Bayerbock owoce,średnica 19,8 cm -30 zł. Patera miska kwatratowa wzór cebulowy, średnica 17,4 cm, wysokość 5 cm,-30 zł.Wysylka możliwa koszt 18-20 zł.P(272)…

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Portret dla siebie, dla kogoś, prezent na wieczność.Artysta

      Obserwuj

    • Portret dla siebie, dla kogoś, prezent na wieczność.Artysta

      …pastel : 30 cm x 40 cm = 390,00; 50 cm x 60 cm = 550,00; olej bez ram wymiary: 30 cm x 40 cm = 450,00; 40 cm x 50 cm = 550,00…

      390 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rzeźba, Figura Tańczący Satyr Faun z Pompei 30 cm

      Obserwuj

    • Rzeźba, Figura Tańczący Satyr Faun z Pompei 30 cm

      …polecam do kolekcji stan i sygnatura pokazana na zdjęciach które są częścią opisu . Wymiary : Wysokość : 30 cm. Szerokość : 12 cm. Podstawa : 10,5 x 9 cm. Waga : 1009 g…

      950 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • szkatułka stara drewniana skrzynka 30 cm za 1 butelkę wódki

      Obserwuj

    • szkatułka stara drewniana skrzynka 30 cm za 1 butelkę wódki

      … Długość - 30 cm, Wysokość - 11 cm, Głębokość - 13 cm. WYSYŁKA OLX lub Kurier przedpłata 18 zł Kurier pobranie 25 zł Odbiór osobisty możliwy…

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Figurka psa wytwórnia Pacyków lata 20, 30.

      Obserwuj

    • Figurka psa wytwórnia Pacyków lata 20, 30.

      …Figurka psa wytwórnia Pacyków lata 20, 30. Wysokość 16 cm podstawa 12 cm. Mały odprysk na ogonku. Odbiór tylko osobisty…

      8 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Ogromna Rzeźba z brązu kryształ górski

      Obserwuj

    • Ogromna Rzeźba z brązu kryształ górski

      …Sprzedam ogromną rzezbe z brązu, na granitowej podstawie, w połączeniu z kryształami górskimi Wysokosc 76 cm Podstawa 56/30 cm Waga ok 30 kg…

      15 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Patera, huta Olbernhau, 30 cm x 20,5 cm

      Obserwuj

    • Patera, huta Olbernhau, 30 cm x 20,5 cm

      30 cm szerokość 20,5 cm odbiór osobisty lub wysyłka paczkomat In Post lub kurier DPD…

      65 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Patera, huta Olbernhau, 30 cm x 20,5 cm

      Obserwuj

    • Patera, huta Olbernhau, 30 cm x 20,5 cm

      … Kwiaty na środku są delikatny róż Wymiary Długość - 30 cm Szerokość - 20,5 cm Odbiór osobisty lub wysyłka paczkomat In Post lub kurier DPD =19 zł…

      70 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Suknia wieczorowa z lat 30

      Obserwuj

    • Suknia wieczorowa z lat 30

      …Sprzedam śliczną, kobaltową suknię z lat 30 pochodzącą z Anglii; materiał delikatnie połyskuje w świetle. Wymiary…

      600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stare trio Rosenthal Winifred dzwoneczki lata 30 wzór Helena

      Obserwuj

    • Stare trio Rosenthal Winifred dzwoneczki lata 30 wzór Helena

      …Witam serdecznie mam do sprzedania trio z Rosenthala seria Winifred dzwoneczki sygnatura z lat 30 stan bdb cena za…

      120 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Buty wojskowe oficerki - lata 30/40

      Obserwuj

    • Buty wojskowe oficerki - lata 30/40

      …Buty wojskowe oficerki - lata 30/40, stan dobry, dosyć twarde, ale myślę, że po pewnych zabiegach można chodzić lub…

      550 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Duża patera Tułowice Tillowitz, 30 cm, stan witrynowy 1928 - 45

      Obserwuj

    • Duża patera Tułowice Tillowitz, 30 cm, stan witrynowy 1928 - 45

      …porcelany, zdobiona przepięknymi reliefami. Stan witrynowy. Średnica patery -  30 cm Wysokość patery - 3,5 cm Sygnatura z lat 1928 - 1945 widoczna na zdjęciu…

      499 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 5. WĘŻYK FOTOGRAFICZNY 30 CM NOWY z PRLu

      Obserwuj

    • 5. WĘŻYK FOTOGRAFICZNY 30 CM NOWY z PRLu

      …Witam, Przedmiotem ogłoszenia jest widoczny na zdjęciu wężyk fotograficzny o długości 30 cm. Wężyk fabrycznie nowy…

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Łowicz Kiernozia Bielawy MAPA drogowa powiatu łowickiego lata 30 te

      Obserwuj

    • Łowicz Kiernozia Bielawy MAPA drogowa powiatu łowickiego lata 30 te

      …Sprzedam ZABYTKOWĄ mapa drogowa powiatu Łowickiego Lata 30 te Skala 1:100000 Wymiary Zobacz moje aukcje 72,5 cm 50,5 cm

      1 600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Cukierniczka 0,30 l - B013 IWONA Porcelana Chodzież

      Obserwuj

    • Cukierniczka 0,30 l - B013 IWONA Porcelana Chodzież

      …Sprzedam Cukierniczkę 0,30 l - B013 IWONA Porcelana Chodzież Cukiernica z lat 80. Wymiary: - średnica górna: 10,4…

      70 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Patery ze szkła dekoracyjnego

      Obserwuj

    • Patery ze szkła dekoracyjnego

      … wzorem kwiatów. Wymiary: szer. 22,5 cm. wys. 11 cm. Cena: 30 zł. Nr. 2 "Bryła lodu…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 3 stoliki, z kafelkami, scena parkowa. Wsuwane w siebie.

      Obserwuj

    • 3 stoliki, z kafelkami, scena parkowa. Wsuwane w siebie.

      …blatu 43 x 35 cm. Kafelki na blacie 37 x 30 cm. Wys. 51 cm. Najniższy wymiary blatu 35 x 35 cm. Kafelki na…

      1 250 zł
      FIRMA
    • Stare polskie wazony lata 30-te i 60-te Hortensja i inne

      Obserwuj

    • Stare polskie wazony lata 30-te i 60-te Hortensja i inne

      …przezroczysty wielkość: wysokość 23 cm szerokość 12 cm -Polska l. 30 XX w-SPRZWDANY 3. Wazon przezroczysty wąski szkło lane…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Bogucice wazon z różowej porcelany 30,5 cm

      Obserwuj

    • Bogucice wazon z różowej porcelany 30,5 cm

      …Okazały wazon z cenionej, unikalnej różowej porcelany, sygnowany Bogucice. Wykonany w latach 70. XX w. Stan bardzo dobry, bez uszkodzeń. Wysokość 30,5 cm. Wysyłka 20 zł…

      154 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Huta Hortensja - tortownica, patera z lat 30 XX w.

      Obserwuj

    • Huta Hortensja - tortownica, patera z lat 30 XX w.

      …Mam na sprzedaż tortownicę paterę z Huty Hortensja z lat 30 XX w. nr katalogowy 59. Widoczne ślady użytkowania- ostanie zdjecie Wysokość 14 cm, średnica 28 cm

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • SOSMAR 6 sztuk 30 cm metalowych pierścieni do rękodzieła,

      Obserwuj

    • SOSMAR 6 sztuk 30 cm metalowych pierścieni do rękodzieła,

      …0SOSMAR 6 sztuk 30 cm metalowych pierścien do majsterkowania, złoty drut metalowy, pierścienie dekoracyjne…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Haft krzyżykowy Kanwa z nadrukiem

      Obserwuj

    • Haft krzyżykowy Kanwa z nadrukiem

      …Witam,mam do sprzedania kanwy z nadrukiem Papież 40x50 cm -40 zł Anioł stróż 30 x 40 cm - 20 zł Aniołek 30 x 40…

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • & Art Deco & Zabytkowa Bomboniera & Lata 30-te & Vintage &

      Obserwuj

    • & Art Deco & Zabytkowa Bomboniera & Lata 30-te & Vintage &

      …Polecam bombonierę art deco ze szklanym wkładem. Niemcy-lata 30-te XXw. Oryginalny stan zachowania/patyna…

      115 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Ikona pisana Pantokrator na desce lipowej 30 cm x 24 cm kowczeg

      Obserwuj

    • Ikona pisana Pantokrator na desce lipowej 30 cm x 24 cm kowczeg

      …Podobrazie zabezpieczone jest płótnem oraz 12 warstwami lewkasu. Rozmiar deski 30 cm x 24 cm. Złocenie szlagmetalem…

      1 250 zł
      FIRMA
    • Stara duża patera talerz Rotor 30 cm, Jan Sylwester Drost, HSG Ząbkowice

      Obserwuj

    • Stara duża patera talerz Rotor 30 cm, Jan Sylwester Drost, HSG Ząbkowice

      …niewielkie wady fabrycznie widoczne na zdjęciach, wymiary: średnica 30 cm wysokość 2 cm średnica podstawy 16 cm

      125 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • SOFA KANAPA LATA 30-40 VINTAGE RETRO ANTYK XX-wiek

      Obserwuj

    • SOFA KANAPA LATA 30-40 VINTAGE RETRO ANTYK XX-wiek

      …Stylowa sofa z prawdopodobnie lat 30. XX wieku, o klasycznej, tapicerowanej formie z pionowymi przeszyciami i…

      400 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Model Samba VW T1,Ford Transit ,Mercedes 207,Shool Bus

      Obserwuj

    • Model Samba VW T1,Ford Transit ,Mercedes 207,Shool Bus

      …Ford Transit 2007 Rok Firmy Mathbox Skala 1/69 cena -20 zł Barkas B 1000 Skala 1/43 - 30 zł VW Micro bus 2001…

      80 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wazon Art Deco

      Obserwuj

    • Wazon Art Deco

      …Piękny wazon Art Deco Wyprodukowany przez firmę Verreries Scailmot W latach 30.XX.wieku Prasowany w stylu Art Deco nazywany modelem "cubist" Wys-30 cm Wylot-13,5 cm Kolor grafitowy…

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • GOEBEL Aniołek Bombka na Choinke Magical Christmas Germany 44-056-30-7 Hang

      Obserwuj

    • GOEBEL Aniołek Bombka na Choinke Magical Christmas Germany 44-056-30-7 Hang

      …GOEBEL Magical Christmas Germany Numer Katalogowy: 44-056-30-7 Hanging Angel in christmas tree, midnight-blue…

      235 zł
      FIRMA
    • Stary gazetownik, kosz

      Obserwuj

    • Stary gazetownik, kosz

      …Mam na sprzedaz stary gazetownik, kosz. Wysokość 53 cm, wielkość 50 cm x 30 cm

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • PKP witryna witryny ekspozytor gablota na modele H0 1:87

      Obserwuj

    • PKP witryna witryny ekspozytor gablota na modele H0 1:87

      … Witryny w bardzo dobrym stanie bez rys. Długość 35 cm (tylko jedna sztuka) i 30 cm. Wysokość całkowita…

      78 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Patera Rosenthal Parzival, lata 30 - te XX wieku

      Obserwuj

    • Patera Rosenthal Parzival, lata 30 - te XX wieku

      … okres pochodzenia lata 30-te XX wieku, stan idealny, sygnatura czytelna podszkliwna zielona średnica 30 cm, wysokość 7 cm

      550 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szklany flakon z różyczkami lata 30-te XX w nr 750 a

      Obserwuj

    • Szklany flakon z różyczkami lata 30-te XX w nr 750 a

      …Flakon z ręcznie malowanymi różyczkami został wykonany z delikatnego, cieniutkiego szkła. Pochodzi z lat 30-tych XX…

      85 zł
      FIRMA
    • Szklany flakon z różyczkami lata 30-te XX w. nr 750

      Obserwuj

    • Szklany flakon z różyczkami lata 30-te XX w. nr 750

      …Flakon z ręcznie malowanymi różyczkami został wykonany z delikatnego, cieniutkiego szkła. Pochodzi z lat 30-tych XX…

      120 zł
      FIRMA
    • Nasturcje  obraz olejny  40-30 cm dostępny

      Obserwuj

    • Nasturcje obraz olejny 40-30 cm dostępny

      …Obraz olejny ,,Nasturcje,, rozmiar 30-40 cm namalowany ekspresyjnie w bogatej, nasyconej kolorystyce. Na pewno doda…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia