Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"dobra łódzkie" w Rękodzieło

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Antyki, Sztuka, Kolekcje wyłącz filtr
  • Rękodzieło wyłącz filtr
  • Fraza: dobra łódzkie wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Makatka Dobra gospodyni dom wesołym czyni

      Obserwuj

    • Makatka Dobra gospodyni dom wesołym czyni

      …Mam do zaoferowania Starą makatkę Dobra gospodyni dom wesołym czyni Posiada ślady użytkowania Wys 66 cm Szer 81 cm Masz pytania dzwon Zapraszam na moje aukcje…

      90 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Makatka - świeża woda dobra ochłoda

      Obserwuj

    • Makatka - świeża woda dobra ochłoda

      …Mam do zaoferowania Makatkę Świeża woda dobra ochłoda Posiada dziurkę widoczną na foto Wymiar 80 cm / 66 cm Masz pytania dzwoń Zapraszam na moje aukcje Mam inne też…

      120 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • fajka tradycyjna Worobiec

      Obserwuj

    • fajka tradycyjna Worobiec

      …stan widoczny na zdjęciach, zdjęcia oryginalne produktu, stan bardzo dobry

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szkatułka

      Obserwuj

    • Szkatułka

      …Witam, sprzedam szkatułkę drewnianą z dwoma szufladkami. Stan oceniam na dobry ,, bez uszkodzeń, zapraszam i pozdrawiam…

      100 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Tara. Kijanka

      Obserwuj

    • Tara. Kijanka

      …Sprzedam Drewniana tara, kijanka do prania. Stan bardzo dobry. Od dawna przechowywana w suchym pomieszczeniu…

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Figurki zabawki prl

      Obserwuj

    • Figurki zabawki prl

      …Sprzedam widoczne na zdjęciu zabawki z czasów prl w stanie bardzo dobrym Wyprzedaż własnej kolekcji…

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pantokrator Ręcznie Rzeźbione Ikony w drewnie

      Obserwuj

    • Pantokrator Ręcznie Rzeźbione Ikony w drewnie

      …Sprzedam 2 figurki Pantokrator Ręcznie Rzeźbione Ikony w drewnie stan bardzo dobry

      70 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Domek drewniany- skarbonka prl

      Obserwuj

    • Domek drewniany- skarbonka prl

      …Sprzedam widoczną na zdjęciu skarbonkę z czasów prl w stanie bardzo dobrym Wyprzedaż własnej kolekcji Wysyłka 18 zł…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Duża płaskorzeźba 75 cm

      Obserwuj

    • Duża płaskorzeźba 75 cm

      …Witam sprzedam piękną duża płaskorzeźbę wysokość 75 cm stan bardzo dobry możliwość pancernej wysyłki zapraszamy na inne nasze aukcje…

      450 zł
      FIRMA
    • Chustka Łowicka - Stroj Łowicki

      Obserwuj

    • Chustka Łowicka - Stroj Łowicki

      …Mam do zaoferowania chustkę od stroju Łowickiego Wymiar 100 cm Stan dobry Masz pytania dzwon Zapraszam na moje aukcje…

      90 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Maski drewniane Maska

      Obserwuj

    • Maski drewniane Maska

      …Mam do zaoferowania Maski. Drewniane stan dobry Wymiary od 25 cm do 23 cm Szer 5 cm Masz pytania dzwoń Cena za całość Zapraszam na moje aukcje…

      180 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stara - Wycinanka Łowicka

      Obserwuj

    • Stara - Wycinanka Łowicka

      …Mam do zaoferowania starą Wycinankę Łowicką Stan dobry posiada ślady użytkowania Wymiar 30,5 cm / 20,5 cm Masz pytania dzwoń Zapraszm na moje aukcje…

      135 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Piękna maska etniczna wisząca, polecam

      Obserwuj

    • Piękna maska etniczna wisząca, polecam

      …Przedmiotem jest piękna maska ozdobna wisząca na ścianę. Stan zachowania oceniam na bardzo dobry niezniszczona. Wymiary maski to 100 x 13 cm Polecam…

      100 zł
      FIRMA
    • Stara makatka dzień dobry

      Obserwuj

    • Stara makatka dzień dobry

      155 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Piękna unikalna wisząca maska etniczna, polecam

      Obserwuj

    • Piękna unikalna wisząca maska etniczna, polecam

      …zachowania oceniam na bardzo dobry niezniszczona. Wymiary maski to 100 x 13 cm Polecam…

      100 zł
      FIRMA
    • Czapka wełniana rękodzieło.

      Obserwuj

    • Czapka wełniana rękodzieło.

      … wysokość 20cm szerokość na dole bez rozciągania 23cmx2 Bardzo ciepła i inna niż wszystkie. Zrobiona z wełny.Stan bardzo dobry. Odbiór osobisty lub wysyłka…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • "MAKI" wyklejanka słomą na materiale Odessa 1979 rok, PRL

      Obserwuj

    • "MAKI" wyklejanka słomą na materiale Odessa 1979 rok, PRL

      …Stan oceniam na dobry. Zdobyty podczas likwidacji starego domu, nie myty, nie czyszczony. Technika wykonania…

      45 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Ryngraf z Matką Boską Ostrobramską

      Obserwuj

    • Ryngraf z Matką Boską Ostrobramską

      …zachowania bardzo dobry, niezniszczony Tył ryngrafu zabezpieczony materiałem co wygląda estetycznie jak również dodatkowo zabezpiecza Wymiary to: 27 x 23 cm POLECAM…

      480 zł
      FIRMA
    • Osłonka na doniczkę fajans Włocławek.

      Obserwuj

    • Osłonka na doniczkę fajans Włocławek.

      …średnica 14 cm. Stan bardzo dobry. Serdecznie zapraszam do zakupu…

      37 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Piękny ryngraf z Matką boską Częstochowską, polecam

      Obserwuj

    • Piękny ryngraf z Matką boską Częstochowską, polecam

      …zachowania bardzo dobry, niezniszczony Tył ryngrafu zabezpieczony materiałem co wygląda estetycznie jak również dodatkowo zabezpiecza Wymiary to: 27 x 21 cm POLECAM…

      480 zł
      FIRMA
    • Ryngraf z Matką Boską Częstochowską, polecam

      Obserwuj

    • Ryngraf z Matką Boską Częstochowską, polecam

      …zachowania bardzo dobry, niezniszczony Tył ryngrafu zabezpieczony materiałem co wygląda estetycznie jak również dodatkowo zabezpiecza Wymiary to: 27 x 21 cm POLECAM…

      480 zł
      FIRMA
    • Spinka do włosów rękodzieło artystyczne nowe srebro

      Obserwuj

    • Spinka do włosów rękodzieło artystyczne nowe srebro

      …Spinka do włosów, wykonana ręcznie, ciekawa, kuta faktura, dobre, francuskie zapięcie, które zepnie nawet dużą…

      85 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rzeźbiarstwo w drewnie Obrazek Żubra Białowieża Hajnówka

      Obserwuj

    • Rzeźbiarstwo w drewnie Obrazek Żubra Białowieża Hajnówka

      …Całość wykonana z drewna. Stan bardzo dobry. Nie wysyłam za pobraniem i do paczkomatów! koszt wysyłki 25zł (preferowany odbiór osobisty) Nie odpowiadam na smsy i mmsy!…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Hafty w ramce , obrazek , gobelin , dekoracja ścienna - 3 sztuki.

      Obserwuj

    • Hafty w ramce , obrazek , gobelin , dekoracja ścienna - 3 sztuki.

      …oprawione w ramki - MINIATURKI - 3 sztuki . Zachowane w bardzo dobrym stanie. Ramki solidne. Średnica około : 8.5 cm…

      75 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Hafty w ramce , obrazek , gobelin , dekoracja ścienna  -- 2 sztuki.

      Obserwuj

    • Hafty w ramce , obrazek , gobelin , dekoracja ścienna -- 2 sztuki.

      …oprawione w ramki - 2 sztuki . Zachowane w bardzo dobrym stanie. Ramki solidne. Średnica około : 11.5 cm…

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Hafty w ramce , obrazek , gobelin , dekoracja ścienna - 2 sztuki.

      Obserwuj

    • Hafty w ramce , obrazek , gobelin , dekoracja ścienna - 2 sztuki.

      …oprawione w ramki - MINIATURKI - 2 sztuki . Zachowane w bardzo dobrym stanie. Ramki solidne. Średnica około : 8.5 cm…

      45 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Haft w ramce , obrazek , gobelin , dekoracja ścienna .

      Obserwuj

    • Haft w ramce , obrazek , gobelin , dekoracja ścienna .

      …w ramkę . Zachowany ogólnie w bardzo dobrym stanie , posiada kilka drobnych plamek. Ramka solidna. Średnica około : 17 cm…

      45 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Ikona Matka Boska nieustającej pomocy, polecam

      Obserwuj

    • Ikona Matka Boska nieustającej pomocy, polecam

      dobry, gotowa do wstawienia Koszulka wykonana na miedzi, srebrzona Technika wykonania jest oczywiście na desce Wymiary ikony to : 11 x 9 cm ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MOJE AUKCJE, POLECAM…

      80 zł
      FIRMA
    • Hafty w ramce , obrazek , gobelin , dekoracja ścienna - 2 sztuki.

      Obserwuj

    • Hafty w ramce , obrazek , gobelin , dekoracja ścienna - 2 sztuki.

      …oprawione w ramki - MINIATURKI - 2 sztuki . Zachowane w bardzo dobrym stanie bez uszkodzeń. Ramki solidne. Średnica około : 11.5 cm…

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Piękny ryngraf Święty Hubert patron myśliwych

      Obserwuj

    • Piękny ryngraf Święty Hubert patron myśliwych

      … Stan zachowania bardzo dobry, niezniszczony Wykonany z miedzi, posrebrzany Tył ryngrafu zabezpieczony materiałem…

      480 zł
      FIRMA
Wyniki: 1-30
Wyniki: 30
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia