Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"14*14" w Rękodzieło

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Antyki, Sztuka, Kolekcje wyłącz filtr
  • Rękodzieło wyłącz filtr
  • Fraza: 14*14 wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Pudełka drewniane 14*14*5

      Obserwuj

    • Pudełka drewniane 14*14*5

      …Sprzedam pudełka drewniane 14*14*5 W fajnej cenie Wysyłka InPost…

      8 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pudełka drewniane 14*14*5

      Obserwuj

    • Pudełka drewniane 14*14*5

      …Sprzedam pudełka drewniane 14*14*5 W fajnej cenie Wysyłka InPost…

      8 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pudełka drewniane 14*14*5

      Obserwuj

    • Pudełka drewniane 14*14*5

      …Sprzedam pudełka drewniane 14*14*5 W fajnej cenie Wysyłka InPost…

      8 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • rogowy świecznik

      Obserwuj

    • rogowy świecznik

      …bez uszkodzeń, miedziane miseczki luźne, puścił klej ale trzymają się dzięki szpilkom, wysokość 14 cm, szpilki tworzą trójkąt o bokach 12 x 14 x 14 cm cg1…

      60 zł
      FIRMA
    • Bułgarski wazonik 14 cm

      Obserwuj

    • Bułgarski wazonik 14 cm

      …Proponuje wazonik wys 14 cm Zakupiony w Bułgarii Stan jak na zdjeciu…

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pudełka drewniane z magnesem 14*14*2.5 cm

      Obserwuj

    • Pudełka drewniane z magnesem 14*14*2.5 cm

      9 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • orientalna popielniczka PRL

      Obserwuj

    • orientalna popielniczka PRL

      …stan bez zarzutu i śladów użytkowania, stal i mosiądz, 14 x 14 cm, wysokość 2,5 cm, waga 450 g s7…

      39 zł
      FIRMA
    • Choinki ośnieżone mini do kompozycji stroików świątecznych złota 14 cm

      Obserwuj

    • Choinki ośnieżone mini do kompozycji stroików świątecznych złota 14 cm

      …Mam do sprzedania nowe choinki ośnieżone mini do kompozycji stroików świątecznych w kolorze złota. Wysokość ok. 14

      6 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • mosiężna menora, pamiątka z Jerozolimy

      Obserwuj

    • mosiężna menora, pamiątka z Jerozolimy

      …stan bardzo dobry, czysta bez uszkodzeń, same ramiona mają inny odcień, wysokość 14 cm, rozpiętość 17 cm, średnica podstawy 6,5 cm, średnica świeczki 14 mm, waga 350 g s3…

      80 zł
      FIRMA
    • Druty do dziergania 14 sztuk

      Obserwuj

    • Druty do dziergania 14 sztuk

      …Druty do dziergania 14 sztuk: - 11 sztuk mniejszych o długości około 20 cm - dwa druty zakończone "bolcami" o…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Drewniany lampion

      Obserwuj

    • Drewniany lampion

      …opalany. Cena za szt: 40 zł Wymiary: Podstawa: 15 x 15 cm i 14 x 14 cm Wysokość: 38 cm Możliwa wysyłka lub odbiór osobisty. Zapraszam do kontaktu…

      40 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Obrazek - świnka i krówka

      Obserwuj

    • Obrazek - świnka i krówka

      …wymiary: ~14 x 14,5 cm barwnik: grafit ramka: dykta, plastik * wysyłka: + 10 zł - list polecony…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Lampa na stolik z kloszem z tykwy

      Obserwuj

    • Lampa na stolik z kloszem z tykwy

      …Lampa na stolik z kloszem z tykwy wysokość 36 cm , średnica klosz 14 cm, oprawa na żarówkę E 14 stan, wygląd jak na…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pudełko dla emeryta np. policyjnego, z grawerem - małe

      Obserwuj

    • Pudełko dla emeryta np. policyjnego, z grawerem - małe

      …Pudełko dla emeryta np. policyjnego, z grawerem - małe Wymiary: długość: 14 cm, szerokość: 14 cm, wysokość: 2,5 cm…

      21 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pudełko dla emeryta np. policyjnego, z grawerem - duże

      Obserwuj

    • Pudełko dla emeryta np. policyjnego, z grawerem - duże

      …Pudełko dla emeryta np. policyjnego, z grawerem - duże Wymiary: długość: 14 cm, szerokość: 14 cm, wysokość: 6 cm…

      23 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • miseczka, ceramika bułgarska

      Obserwuj

    • miseczka, ceramika bułgarska

      …stan bardzo dobry, bez uszkodzeń, i śladów użytkowania, jedna miseczka różni się rozmiarem, ma 14 cm średnicy i 5,5…

      24 zł
      FIRMA
    • ZAPROSZENIE NA GRILA DUŻE

      Obserwuj

    • ZAPROSZENIE NA GRILA DUŻE

      …ROBIONE RĘCZNIE ZAPROSZENIA NA GRILA WYM.14,5X20…

      1,50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Budda drewniana figurka

      Obserwuj

    • Budda drewniana figurka

      …stan bez zarzutu, wysokość 14 cm s7…

      35 zł
      FIRMA
    • Chifa nożyczki

      Obserwuj

    • Chifa nożyczki

      …w dobrym stanie, bez uszkodzeń, długość 14 cm M9…

      12 zł
      FIRMA
    • Lalka drewno tkanina - PRL, old school, vintage - 14,5 cm

      Obserwuj

    • Lalka drewno tkanina - PRL, old school, vintage - 14,5 cm

      …telefonu udostępniam w kontakcie mailowym. Lalka drewno tkanina - PRL, old school, vintage: - wysokość ok. 14,5 cm…

      19,99 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Bay. W.-Germany wazonik

      Obserwuj

    • Bay. W.-Germany wazonik

      …niewielki odprysk na podstawie, wysokość 14,5 cm k2…

      29 zł
      FIRMA
    • obrazy miniatury sygn_MD

      Obserwuj

    • obrazy miniatury sygn_MD

      …ramką 14 cm/12,5 cm i 14/11 cm wymiary obrazków: 7 cm/4,8 cm i ok.4/3,5 cm Passepartout lekko beżowe z fakturą. cena za…

      45 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Dawne Dzieło Wazon / Pojemnik z Drewnia i Metalu

      Obserwuj

    • Dawne Dzieło Wazon / Pojemnik z Drewnia i Metalu

      …motywy. Wspaniała ręczna artystyczna praca. Wymiary: 7,4 x 4,8 cm x 14,8 cm wysokości. Ogólnie dobry stan vintage…

      36 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zając dekoracyjny z gliny

      Obserwuj

    • Zając dekoracyjny z gliny

      …Zestaw dekoracyjny jest wykonany z gliny, szkliwiony, wysokość: 13 cm i 14 cm…

      45 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Drewniane pudełko rzeźbione stare

      Obserwuj

    • Drewniane pudełko rzeźbione stare

      …Sprzedam drewniane szesciokątne pudełko, pięknie rzeźbione.. szerokość 14 cm , wysokość 6 cm…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Dzbanek ceramiczny ręcznie wykonany.

      Obserwuj

    • Dzbanek ceramiczny ręcznie wykonany.

      …Dzbanek ceramiczny ręcznie wykonany z gliny, wysokość - 12 cm, średnica - 14 cm…

      95 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Naczynie ceramiczne ręcznie wykonane.

      Obserwuj

    • Naczynie ceramiczne ręcznie wykonane.

      …Naczynie ceramiczne ręcznie wykonane. Naczynie jest wykonane z gliny, wysokość - 14 cm…

      75 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Butelka ceramiczna ręcznie wykonana

      Obserwuj

    • Butelka ceramiczna ręcznie wykonana

      …Butelka ceramiczna ręcznie wykonana z gliny, wysokość - 14 cm, średnica - 6 cm…

      65 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • drewniany peruwiański moździerz

      Obserwuj

    • drewniany peruwiański moździerz

      …w dobrym stanie, wysokość 10 cm, średnica 14 cm, jak na fotkach k4…

      14 zł
      FIRMA
    • Miski ceramiczne ręcznie wykonane.

      Obserwuj

    • Miski ceramiczne ręcznie wykonane.

      …Miski ceramiczne ręcznie wykonane z gliny, średnica misek: 23 cm, 14 cm…

      75 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szopka betlejemska z oświetleniem - wraz z figurkami - 150 zł WYSYŁKA!

      Obserwuj

    • Szopka betlejemska z oświetleniem - wraz z figurkami - 150 zł WYSYŁKA!

      … Wymiary szopki: podstawa 29cmx20,5cm, wysokość od czoła 18cm, wysokość z tyłu 14,5cm. Z zewnątrz opalana. Budulec…

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • talerze drewniane cepelia

      Obserwuj

    • talerze drewniane cepelia

      …Drewniane malowane talerze dekoracyjne wyrób cepelia dwa 16 cm dwa 14 cm cena za całość…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stara popielnica  paterka mosiądz

      Obserwuj

    • Stara popielnica paterka mosiądz

      …Piękna stara popielnica tematyka myśliwska gruby mosiądz sygnatura 17/14 cm polecam…

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sowa na szydełku, zawieszka , gwiazdka

      Obserwuj

    • Sowa na szydełku, zawieszka , gwiazdka

      …Sowa wykonana na szydełku, usztywniona. Kolor biały. Wysokość około 14 cm. Cena dotyczy 1 sztuki…

      15 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kura ceramiczna ręcznie wykonana.

      Obserwuj

    • Kura ceramiczna ręcznie wykonana.

      …Kura ceramiczna ręcznie wykonana .Kura jest wykonana z gliny, szkliwiona. Wysokość kury- 14 cm…

      75 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Naczynie ceramiczne ręcznie wykonane.

      Obserwuj

    • Naczynie ceramiczne ręcznie wykonane.

      …Naczynie jest wykonane z gliny, wymiary: 14 cm x 9 cm x 4 cm…

      85 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Miski ceramiczne ręcznie wykonane

      Obserwuj

    • Miski ceramiczne ręcznie wykonane

      …Miski ceramiczne ręcznie wykonane. Miski wykonane z gliny, średnica misek 17 cm i 14 cm…

      45 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Serwetki

      Obserwuj

    • Serwetki

      …Komplet serwetek.Duża o średnicy 27 cm,6 małych o średnicy 14 cm.Ręcznie haftowane.Można prać temperaturze do 40 stopni…

      19,93 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • orzeł odlany

      Obserwuj

    • orzeł odlany

      …odlanyze ZnAlu orzeł o wym. 14,5cm x10,5cm- umieszczony w ramce- do powieszenia na ścianę. Ramka o wym. 26,3x26cm…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • JERBA 2001 mosiężny talerz

      Obserwuj

    • JERBA 2001 mosiężny talerz

      …stan bardzo dobry, bez uszkodzeń, spatynowany, średnica 19,5 cm, wgłębienia 14 cm k8…

      25 zł
      FIRMA
    • Rzeżba trzy małpki

      Obserwuj

    • Rzeżba trzy małpki

      …Ładnie wykonana rzeżba z twardego ciemnego drewna stan jak na foto lekko rozwarstwiona w nogach 19/14/10cm polecam…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Miniatura z Chrystusem

      Obserwuj

    • Miniatura z Chrystusem

      …Miniatura/ medalion z Jezusem ukrzyżowanym. Szacowany czas powstania- lata 20-te. Wymiary: 14,5x11cm. Materiał: mosiądz, szkło, papier…

      340 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Szkatułka handmade

      Obserwuj

    • Szkatułka handmade

      …Sześciokątna drewno inkrustowane masa perłowa wym-4/9 cm stan uzywana cena 40 zł+14 kw.zapraszam…

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Naczynie ceramiczne ręcznie wykonane.

      Obserwuj

    • Naczynie ceramiczne ręcznie wykonane.

      …Naczynie ceramiczne ręcznie wykonane. Naczynie jest wykonane z gliny, wysokość - 13 cm, średnica podstawy - 14 cm…

      75 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Serweta owalna haftowana ręcznie

      Obserwuj

    • Serweta owalna haftowana ręcznie

      …Serweta białe płócienko. Wymiary 58 x 31 cm. Stan widoczny na zdjeciach. Kośzt wysyłki 14 zł…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • drewniany świecznik szachowy

      Obserwuj

    • drewniany świecznik szachowy

      …stan bardzo dobry, bez uszkodzeń, podstawa 13,5 x 14 cm, wysokość 19 cm k2…

      25 zł
      FIRMA
    • Zestaw do haftu nr.14

      Obserwuj

    • Zestaw do haftu nr.14

      85 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Mulina bordowa PRL 15 szt

      Obserwuj

    • Mulina bordowa PRL 15 szt

      …Mulina kolor widoczny na zdjeciu. Grubość, numer na zdjęciu metki. Na zdjęciu obok gratis. Koszt wysyłki 14 zł…

      15 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wisiorek miedziany Turkus rękodzieło unikat

      Obserwuj

    • Wisiorek miedziany Turkus rękodzieło unikat

      …Przepiękne rękodzieło Unikatowy wisior wykonany z Turkusu i miedzi w technice wire wrapping Wymiary - 63 x 14 mm…

      160 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Serwetka kolorowy haft ręczny

      Obserwuj

    • Serwetka kolorowy haft ręczny

      …serwetka z dawnych lat, haftowana ręcznie, bez plam i przetarć. Wymiar: 47 x 43 cm. Koszt wysyłki 14 zł…

      7 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Torebka

      Obserwuj

    • Torebka

      …Torebka kopertówka wyszyta ręcznie na kanwie plastikowej z podszewką i łańcuszkiem na ramię wymiary 18 * 14, biała perełka jak nazwała ją moja wnusia…

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kordonek: niebieski, szafirowy i granatowy 22szt. PRL

      Obserwuj

    • Kordonek: niebieski, szafirowy i granatowy 22szt. PRL

      …Kordonek różnej grubości w odcieniach niebieskiego. Kolory widoczne na zdjęciach. Na ostatnim zdjęciu gratis. Koszt wysyłki 14 zł…

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Serweta ażurowy wzór.

      Obserwuj

    • Serweta ażurowy wzór.

      …Serweta biała prostokątna baz plam i przetarć, obszyta bawełnianą koronką. Wymiar:73 x 52 cm. Koszt wysyłki 14 zł…

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Serce Walentynka Origami Modułowe 3D

      Obserwuj

    • Serce Walentynka Origami Modułowe 3D

      …Możliwość wysyłki. Wymiary: Szerokość: ok. 14 cm Wysokość: ok. 1 cm Długość: ok. 14,5 cm Idealne na prezent na…

      15 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ramka mosiądz

      Obserwuj

    • ramka mosiądz

      …ramka mosiądz z podpórką na zdjęcie , obrazek wym. zew.31 x 20 cm wym. wew. 14 x 11 cm taka jak na zdjęciach…

      650 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz ze skóry z zegarem

      Obserwuj

    • Obraz ze skóry z zegarem

      …Uroczy obraz skórzany z zegarem. Jak nowy. Zegar chodzi punktualnie. Wymiary 74 x 54 x 14 cm, grubość z zegarem…

      115 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • miedziana foremka

      Obserwuj

    • miedziana foremka

      …w dobrym stanie, bez uszkodzeń, trochę spatynowany, średnica 14-15 cm wysokość około 4,5 cm, cena dotyczy jednej sztuki, dostępne 2…

      25 zł
      FIRMA
    • Stara Płaskorzeźba Miedziana Sygnowana

      Obserwuj

    • Stara Płaskorzeźba Miedziana Sygnowana

      …Stara Płaskorzeźba Miedziana - Sygnowana ,wys - 40 cm, szer - 14,5 cm, głęb boku - 2,3 cm stan bdb…

      190 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • #283 Makrama, aniołek beżowy

      Obserwuj

    • #283 Makrama, aniołek beżowy

      …Aniołek w ramce Beżowy, bawełniana nić Handmade, makrama Ramka 14,5x19,5 cm Nowy Cena 30zł Do zakupu zapraszam na olx, użytkownik stanasta1…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Bieżnik haftowany recznie w róże

      Obserwuj

    • Bieżnik haftowany recznie w róże

      …Bieżnik z wełny lub dodatkiem wełny. Haft krzyżykowy( w jednym miejscu odpruty obrąbek). Wymiary 33 x 86 cm. Koszt pezesyłki 14 zł…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia