Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"zabezpieczenie" w Antykwariat

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Antyki, Sztuka, Kolekcje wyłącz filtr
  • Antykwariat wyłącz filtr
  • Fraza: zabezpieczenie wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Zabezpieczenie przeciwpożarowe placów i zapleczy budów

      Obserwuj

    • Zabezpieczenie przeciwpożarowe placów i zapleczy budów

      …Tytuł: Zabezpieczenie przeciwpożarowe placów i zapleczy budów Cena: 77 PLN Opis sprzedażowy Wyjątkowa propozycja…

      100 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • 1 wydanie Arkady 1986 – Zabezpieczenie ppoż budowy kolekcjonerska PRL

      Obserwuj

    • 1 wydanie Arkady 1986 – Zabezpieczenie ppoż budowy kolekcjonerska PRL

      …Wyjątkowa, kolekcjonerska publikacja z zakresu zabezpieczeń przeciwpożarowych na placach budowy, wydana przez…

      51 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Janko Muzykant Henryk Sienkiewicz 1982 rok

      Obserwuj

    • Janko Muzykant Henryk Sienkiewicz 1982 rok

      …" w rzeczywistości nie istnieje - zabezpieczenie przed kopiowaniem zdjęć. ZOBACZ INNE MOJE OGŁOSZENIA It's possible send abroad, paying by paypal and selling by ebay…

      5 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Doktor Dolitlle i jego zwierzęta Hugh Lofting 1974 rok

      Obserwuj

    • Doktor Dolitlle i jego zwierzęta Hugh Lofting 1974 rok

      …" w rzeczywistości nie istnieje - zabezpieczenie przed kopiowaniem zdjęć. ZOBACZ INNE MOJE OGŁOSZENIA It's possible send abroad, paying by paypal and selling by ebay…

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Jacek Wacek i Pankracek Mira Jaworczakowa NK 1977

      Obserwuj

    • Jacek Wacek i Pankracek Mira Jaworczakowa NK 1977

      …" w rzeczywistości nie istnieje - zabezpieczenie przed kopiowaniem zdjęć. ZOBACZ INNE MOJE OGŁOSZENIA It's possible send abroad, paying by paypal and selling by ebay…

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Motor czasopismo sierpień 1980 rok PRL

      Obserwuj

    • Motor czasopismo sierpień 1980 rok PRL

      zabezpieczenie przed kopiowaniem zdjęć. ZOBACZ INNE MOJE OGŁOSZENIA It's possible send abroad, paying by paypal and selling by ebay…

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Teatr Popularny Ania Z Zielonego Wzgórza Elżbieta Borkowska

      Obserwuj

    • Teatr Popularny Ania Z Zielonego Wzgórza Elżbieta Borkowska

      …Wielkopolski" w rzeczywistości nie istnieje - zabezpieczenie przed kopiowaniem zdjęć. Na wszystkie pytania propozycje…

      25 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Unikat! Zabezpieczenie przeciwpożarowe budów 1986 – Literatura techniczna P

      Obserwuj

    • Unikat! Zabezpieczenie przeciwpożarowe budów 1986 – Literatura techniczna P

      …„Zabezpieczenie przeciwpożarowe placów i zapleczy budów” z 1986 roku (Wydawnictwo Arkady). To pozycja obowiązkowa…

      70 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Zabezpieczenie przeciwpożarowe placów i zapleczy budów, 1. wydanie 1986 – r

      Obserwuj

    • Zabezpieczenie przeciwpożarowe placów i zapleczy budów, 1. wydanie 1986 – r

      …Unikatowe pierwsze wydanie książki Pawła Borowskiego „Zabezpieczenie przeciwpożarowe placów i zapleczy budów” z…

      184 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Gramofon Elektryczny typ G-250 w Karta Gwarancyjna 1963 rok

      Obserwuj

    • Gramofon Elektryczny typ G-250 w Karta Gwarancyjna 1963 rok

      …Wielkopolski " w rzeczywistości nie istnieje - zabezpieczenie przed kopiowaniem zdjęć. ZOBACZ INNE MOJE OGŁOSZENIA It's possible send abroad, paying by paypal and selling by ebay…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Neptun T-18 Instrukcja Obsługi Telewizora GAZAR 1963 rok

      Obserwuj

    • Neptun T-18 Instrukcja Obsługi Telewizora GAZAR 1963 rok

      …" Klimatyczni PRL Ostrów Wielkopolski " w rzeczywistości nie istnieje - zabezpieczenie przed kopiowaniem zdjęć. ZOBACZ INNE…

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Historia Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych

      Obserwuj

    • Historia Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych

      …akcyzach i drukach dokumentów identyfikujących. Zawiera opisy wszystkich zabezpieczeń. Więcej informacji: Stan: Nowy Rok…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Badania wykonania betonu klasy B30 i B50 w obiektach mostowych oraz wymagan

      Obserwuj

    • Badania wykonania betonu klasy B30 i B50 w obiektach mostowych oraz wymagan

      …powierzchniowych zabezpieczeń antykorozyjnych betonu (zeszyty 36 i 37, seria "Studia i Materiały", Instytut…

      143 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Książka kucharska. Skóra. Piękny prezent.

      Obserwuj

    • Książka kucharska. Skóra. Piękny prezent.

      …Książka oprawiona w drapowaną czerwoną skórę. Karty kolorowane, zabezpieczone przed kurzem woskiem. Książka co…

      215 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Jerzy Kirchmayer. Powstanie Warszawskie. KiW, 1984 r. Wydanie IX.

      Obserwuj

    • Jerzy Kirchmayer. Powstanie Warszawskie. KiW, 1984 r. Wydanie IX.

      …Wydanie IX. Okładka twarda, stron 576. Stan dobry. Okładka zabezpieczona dodatkową okładką foliową. Pieczątki i naklejki biblioteczne. Zdjęcia przedstawiają stan faktyczny…

      12,50 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Instrukcja obsługi Nissen LZA 500 – oryginalna dokumentacja techniczna i se

      Obserwuj

    • Instrukcja obsługi Nissen LZA 500 – oryginalna dokumentacja techniczna i se

      …wyposażenie dla każdego serwisu, zarządcy dróg oraz firm zajmujących się profesjonalnym oznakowaniem i zabezpieczeniem robót…

      60 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Ulisses - J. Joyce. Skóra naturalna.

      Obserwuj

    • Ulisses - J. Joyce. Skóra naturalna.

      …dzieła najważniejszą wartość literacką. Książka z niewątpliwą historią. Karty kolorowane, zabezpieczone przed kurzem woskiem pszczelim. Piękny artefakt i niebanalny prezent…

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Leon Kruczkowski. Sidła. Czytelnik, 1953 r. Wydanie IV.

      Obserwuj

    • Leon Kruczkowski. Sidła. Czytelnik, 1953 r. Wydanie IV.

      …kartki pożółkłe. Rogi niektórych kartek zagięte. Okładka dodatkowo zabezpieczona okładką foliową z czasów PRL…

      8 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Unikat: Dokumentacja GDDP 1999 – Polska infrastruktura drogowa przed GDDKiA

      Obserwuj

    • Unikat: Dokumentacja GDDP 1999 – Polska infrastruktura drogowa przed GDDKiA

      …) BEZPIECZEŃSTWO WYSYŁKI: Gwarantuję profesjonalne zabezpieczenie przesyłki – broszurę wysyłam w usztywnionej kopercie…

      35 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Projektowanie konstrukcji metalowych a ochrona przed korozją - V. R. Pulaek

      Obserwuj

    • Projektowanie konstrukcji metalowych a ochrona przed korozją - V. R. Pulaek

      …merytoryczna: Szczegółowe omówienie procesów korozyjnych i skutecznych metod zabezpieczeń. - Praktyczna wiedza…

      85 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Szkolenie przeciwpożarowe - unikatowy podręcznik 1982 | Stan bdb

      Obserwuj

    • Szkolenie przeciwpożarowe - unikatowy podręcznik 1982 | Stan bdb

      …dokument epoki oraz cenne kompendium wiedzy o ówczesnych procedurach BHP, ewakuacji i zabezpieczeniach ppoż. Idealna…

      75 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Poradnik gospodyni 1970. Oprawa skórzana.

      Obserwuj

    • Poradnik gospodyni 1970. Oprawa skórzana.

      zabezpieczony woskiem pszczelim ( przeciwko kurzowi ). Dużo zakładek ze względu na charakter książki - mnóstwo różnego…

      115 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • książka etui niezbędnik instrukcja obsługi bmw e92

      Obserwuj

    • książka etui niezbędnik instrukcja obsługi bmw e92

      …odbioru osobistego. Zakupiony towar jest bardzo dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniem. Jeżeli masz jakieś pytania…

      50 zł
      FIRMA
    • Pierwsze wydanie „Ochrona przeciwpożarowa magazynów” 1975, niski nakład!

      Obserwuj

    • Pierwsze wydanie „Ochrona przeciwpożarowa magazynów” 1975, niski nakład!

      …polskiej literatury. Ten tom doskonale prezentuje ewolucję polskich standardów zabezpieczeń przeciwpożarowych w magazynach…

      105 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Praca zmianowa, OGÓRSKI KOŁODZIEJ, 1. wydanie 1973, niska dostępność

      Obserwuj

    • Praca zmianowa, OGÓRSKI KOŁODZIEJ, 1. wydanie 1973, niska dostępność

      …którego nakład był niewielki. Książka gotowa do wysyłki – zapewniam solidne zabezpieczenie i szybki kontakt…

      97 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Katalog Części DT-75-S4 WEMA 1974 - Unikatowa Instrukcja Napraw

      Obserwuj

    • Katalog Części DT-75-S4 WEMA 1974 - Unikatowa Instrukcja Napraw

      …doskonałe uzupełnienie warsztatowego archiwum. Zapraszam do zakupu i zabezpieczenia tego kawałka historii techniki rolniczej. Możliwa negocjacja ceny przy konkretnej propozycji…

      180 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Laboratoria chemiczne T. Nastulak-Jasiak 1967 – 1. wydanie, RZADKOŚĆ

      Obserwuj

    • Laboratoria chemiczne T. Nastulak-Jasiak 1967 – 1. wydanie, RZADKOŚĆ

      zabezpieczeniem kapitału w domowej bibliotece. ### Specyfikacja: - Autor: dr inż. Teresa Nastulak-Jasiak - Rok…

      200 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Unikat! Poradnik BHP Piece Obrotowe 1971 – Rarytas dla Kolekcjonera Technik

      Obserwuj

    • Unikat! Poradnik BHP Piece Obrotowe 1971 – Rarytas dla Kolekcjonera Technik

      zabezpieczeń maszyn. - **Stan kolekcjonerski:** Egzemplarz kompletny, bez pieczątek i wpisów, zachowany w…

      95 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Alistair MacLean. Działa Nawarony. Iskry, 1967 r. Wydanie I.

      Obserwuj

    • Alistair MacLean. Działa Nawarony. Iskry, 1967 r. Wydanie I.

      …plastrem. Okładka zabezpieczone szarym papierem pakowym z okresu PRL. Kartki pożółkłe. Rogi części kartek zagięte. Obrzeża…

      7 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Uwaga Pył, unikatowe BHPoskie wydanie 1968, bardzo rzadki nakład

      Obserwuj

    • Uwaga Pył, unikatowe BHPoskie wydanie 1968, bardzo rzadki nakład

      …– zarówno mechanizmy powstawania, jak i skutki zdrowotne oraz metody zabezpieczeń stosowanych w polskim przemyśle na…

      231 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Ochrona Mostów Przed Korozją – 1 wydanie, niski nakład, unikat PRL

      Obserwuj

    • Ochrona Mostów Przed Korozją – 1 wydanie, niski nakład, unikat PRL

      …kompendium wiedzy technicznej dotyczącej zabezpieczeń konstrukcji mostowych – niezbędne źródło dla miłośników…

      242 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • II wydanie 1979 – Ochrona przeciwpożarowa magazynów Borowski – rzadkość PRL

      Obserwuj

    • II wydanie 1979 – Ochrona przeciwpożarowa magazynów Borowski – rzadkość PRL

      …niespotykany w ofercie antykwariatów. Pozycja prezentuje kompleksowe wytyczne i normy PRL dotyczące budowy, zabezpieczeń oraz…

      159 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Gen. Władysław Anders. Bez ostatniego rozdziału. Wydanie I., 1989 r.

      Obserwuj

    • Gen. Władysław Anders. Bez ostatniego rozdziału. Wydanie I., 1989 r.

      …Wydawnictwo Nasza Przeszłość, 1989 r. Wydanie I. Okładka twarda, napisy i zdobienia złocone, rogi zabezpieczone

      30 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Czesław Miłosz. Wiersze. Wydawnictwo opozycyjne Oficyna poetów, 1981 r.

      Obserwuj

    • Czesław Miłosz. Wiersze. Wydawnictwo opozycyjne Oficyna poetów, 1981 r.

      …1981 r. Okładka miękka, stron 111. Okładka dodatkowo zabezpieczona ceratową szkolną okładką z tamtego okresu…

      20 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Katechizm religii katolickiej. Część III. Wydanie III, 1981 r.

      Obserwuj

    • Katechizm religii katolickiej. Część III. Wydanie III, 1981 r.

      …Okładka miękka, stron 252. Okładka dodatkowo zabezpieczona okładką ceratową, z okresu wydania książki. Stan dość dobry…

      16 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • TORUŃSKI ELEMENTARZ  Poldki oryginalny  ok.1907=1913

      Obserwuj

    • TORUŃSKI ELEMENTARZ Poldki oryginalny ok.1907=1913

      … Bezpieczne pakowanie, sztywne zabezpieczenia, wysyłka priorytetowa. JEDYNY EGZEMPLARZ W POLSCE…

      1 100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Ochrona Przeciwpożarowa

      Obserwuj

    • Ochrona Przeciwpożarowa

      …sposób prezentują zasady użycia sprzętu gaśniczego, prawidłowe zabezpieczenie obiektów oraz unikanie zagrożeń…

      286 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Józef Ignacy Kraszewski. Masław. Tomy 1i2 w jednym. M.Arct, 1928 r.

      Obserwuj

    • Józef Ignacy Kraszewski. Masław. Tomy 1i2 w jednym. M.Arct, 1928 r.

      …Powieści Historyczne. Okładka zabezpieczona w okresie PRL okładką foliową. Stan dość dobry. Okładka z przetarciami na…

      45 zł
      FIRMA
    • Ochrona mostów przed korozją PRL 1981 niskonakładowe 1 wyd.

      Obserwuj

    • Ochrona mostów przed korozją PRL 1981 niskonakładowe 1 wyd.

      …środowiska i eksploatacji, a także metody projektowe, zabezpieczenia antykorozyjne, rozwiązania konstrukcyjne…

      88 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Reprint poradnika księdza S.Kneipa, Tak żyć potrzeba

      Obserwuj

    • Reprint poradnika księdza S.Kneipa, Tak żyć potrzeba

      zabezpieczyć się przed chorobami...”. Z Przedmowy, autorstwa tłumacza…

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Odpis aktu urodzenia, GG, Lublin, 1941 r. + potw. notarialnie ros. tłumacz.

      Obserwuj

    • Odpis aktu urodzenia, GG, Lublin, 1941 r. + potw. notarialnie ros. tłumacz.

      …a sznurek zabezpieczony pieczątką notariusza. Stan dobry. Widoczne składania…

      49 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • KPA – Komplet orzecznictwa, przepisy wykonawcze, stan prawniczy 1992

      Obserwuj

    • KPA – Komplet orzecznictwa, przepisy wykonawcze, stan prawniczy 1992

      …typu wydania zyskują na wartości rokrocznie – doskonała inwestycja dla miłośników rzadkich publikacji. Zabezpiecz się…

      154 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Unikat kolekcjonerski kupon totalizatora  czysty

      Obserwuj

    • Unikat kolekcjonerski kupon totalizatora czysty

      …o przemyślany zakup. Wysyłka paczką będzie dobrze zabezpieczona. Wyprzedaż prywatnej kolekcji. Nie wystawiam…

      99 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Magazyn ATEST 10/1994 – BHP, Ochrona Pracy, Vintage PRL/Lata 90. Kolekcjone

      Obserwuj

    • Magazyn ATEST 10/1994 – BHP, Ochrona Pracy, Vintage PRL/Lata 90. Kolekcjone

      … Zapraszam do zakupu tego kawałka polskiej historii przemysłowej. Wysyłka zabezpieczona w folii i usztywnionym kartonie…

      25 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Walki religijne w Polsce … Hrabia Waleryan Krasiński – 1925 rok. Oryginał !

      Obserwuj

    • Walki religijne w Polsce … Hrabia Waleryan Krasiński – 1925 rok. Oryginał !

      …rozebrana i profesjonalnie oczyszczona blok ponownie złożony i zabezpieczony zastosowano konserwację woskiem pszczelim…

      350 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Biblia. Najnowsze wydanie 2024. Skóra !

      Obserwuj

    • Biblia. Najnowsze wydanie 2024. Skóra !

      …kolorowaniu zabezpieczone woskiem pszczelim ( połysk, nie gromadzi kurzu ). Wklejki dobrane do koloru biblii. Biblia w…

      125 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Skierniewice i okolice - Przewodnik 1985 r. | Pierwsze wydanie | Unikat

      Obserwuj

    • Skierniewice i okolice - Przewodnik 1985 r. | Pierwsze wydanie | Unikat

      …bardzo dobrym stanie jak na swój wiek. Zabezpieczę ją solidnie do wysyłki, aby dotarła do Ciebie w nienaruszonym stanie. Zapraszam do zakupu i kontaktu!…

      25 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Unikat! Ogólne zasady ochrony przed promieniowaniem jonizującym 1976 - I Wy

      Obserwuj

    • Unikat! Ogólne zasady ochrony przed promieniowaniem jonizującym 1976 - I Wy

      …oprawie) Zapraszam do zakupu tego wyjątkowego egzemplarza. Książka jest starannie zabezpieczona i gotowa do wysyłki. W razie pytań, pozostaję do dyspozycji!…

      150 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Trzecie wydanie „Tablice do tyczenia krzywych” Klotody 1969 – bardzo niski

      Obserwuj

    • Trzecie wydanie „Tablice do tyczenia krzywych” Klotody 1969 – bardzo niski

      …matematyki stosowanej oraz osób inwestujących w rzadkie druki techniczne. Zabezpiecz sobie jeden z ostatnich egzemplarzy tego…

      286 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Oryginalny Katalog Techniczny Wirtgen Group – Rzadki Materiał Kolekcjonersk

      Obserwuj

    • Oryginalny Katalog Techniczny Wirtgen Group – Rzadki Materiał Kolekcjonersk

      …Katalog techniczny / Literatura branżowa * Stan: Bardzo dobry (zabezpieczony etui) * Przeznaczenie: Kolekcjonerstwo…

      25 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Katalog części Komatsu WA500-6 – Oryginalna dokumentacja serwisowa OEM

      Obserwuj

    • Katalog części Komatsu WA500-6 – Oryginalna dokumentacja serwisowa OEM

      …maszynie dłuższą żywotność. Katalog jest dostępny od ręki – zabezpiecz swój sprzęt profesjonalną wiedzą techniczną! Zapraszam do kontaktu w razie pytań…

      499 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • I wydanie! Posadowienia drogowe na gruntach słabonośnych, 1981, niski nakła

      Obserwuj

    • I wydanie! Posadowienia drogowe na gruntach słabonośnych, 1981, niski nakła

      …entuzjastom historii budownictwa. Zabezpiecz sobie wyjątkowy egzemplarz, który coraz trudniej znaleźć na rynku wtórnym!…

      341 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Unikat! Przepisy żeglugowe na śródlądowych drogach wodnych 1976, I wydanie,

      Obserwuj

    • Unikat! Przepisy żeglugowe na śródlądowych drogach wodnych 1976, I wydanie,

      …stanowi świetną inwestycję i ozdobę każdej kolekcji. Poczuj klimat dawnej żeglugi śródlądowej i zabezpiecz swój egzemplarz – dostępna tylko jedna sztuka!…

      352 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Zestaw czasopism BHP 1997-2000 – Unikatowy klimat lat 90. Kolekcja retro

      Obserwuj

    • Zestaw czasopism BHP 1997-2000 – Unikatowy klimat lat 90. Kolekcja retro

      …zakupu miłośników klimatu lat 90. oraz kolekcjonerów pamiątek historycznych. Wysyłka pancernie zabezpieczona!…

      65 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Drogi kołowe i węzły drogowe – B. Stypułkowski – Rzadki podręcznik PWN 1984

      Obserwuj

    • Drogi kołowe i węzły drogowe – B. Stypułkowski – Rzadki podręcznik PWN 1984

      …) Zadbana pozycja, która przetrwa kolejne dekady w Twoim księgozbiorze. Zapraszam do kontaktu i zakupu – wysyłka pancernie zabezpieczona!…

      120 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Zwiedzamy Kraków - Michał Rożek (1989) - Pierwsze Wydanie, Stan Kolekcjoner

      Obserwuj

    • Zwiedzamy Kraków - Michał Rożek (1989) - Pierwsze Wydanie, Stan Kolekcjoner

      …do zakupu – egzemplarz w tak dobrym stanie to prawdziwa gratka dla kolekcjonera. Wysyłka dobrze zabezpieczona. W razie pytań zapraszam do kontaktu!…

      45 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Katalog części zamiennych ciągnika DT-75-S4, WEMA, Warszawa 1974

      Obserwuj

    • Katalog części zamiennych ciągnika DT-75-S4, WEMA, Warszawa 1974

      …inspirujący materiał edukacyjny, ale także doskonała inwestycja kolekcjonerska. Idealny do archiwum, warsztatu lub ekspozycji. Zabezpiecz swój egzemplarz tego historycznego katalogu już dziś!…

      171 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Jezioro Śniardwy – unikatowa mapa turystyczna 1987, bardzo niski nakład

      Obserwuj

    • Jezioro Śniardwy – unikatowa mapa turystyczna 1987, bardzo niski nakład

      …z minionej epoki. Zabezpiecz ten wartościowy dokument zanim zniknie z rynku!…

      214 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Naprawa samochodów samowyładowczych Jelcz-SHL 3W317-821

      Obserwuj

    • Naprawa samochodów samowyładowczych Jelcz-SHL 3W317-821

      …do grona znawców i zabezpiecz tę niezwykłą pozycję do swojej kolekcji lub warsztatu! Cena: 90 PLN Gwarancja satysfakcji dla miłośników oryginalnych wydawnictw technicznych!…

      99 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Kodeks pracy 1991 – unikat wyd. doradczo-szkoleniowe, niska dostępność

      Obserwuj

    • Kodeks pracy 1991 – unikat wyd. doradczo-szkoleniowe, niska dostępność

      …prawniczego, jak i na półkę historycznych druków dokumentujących transformację ustrojową. Zabezpiecz rzadką publikację…

      51 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia