-
Obserwuj
-
Kathleen E. Woodiwiss. Płatki na rzece. Świat Książki, 2000 r. Wydanie I.
…Sprzedam książkę : Płatki na rzece. Autor : kathleen E. Woodiwiss. Wydawca : Świat Książki, 2000 r. Wydanie i…
8,50 złdo negocjacjiFIRMA
Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »
Ogłoszenia
Obserwuj
…Sprzedam książkę : Płatki na rzece. Autor : kathleen E. Woodiwiss. Wydawca : Świat Książki, 2000 r. Wydanie i…
Obserwuj
…KSIĄŻKI. BARDZO DOBRY STAN - KSIĄŻKA BEZ ŚLADÓW UŻYWANIA. Rzadkie. Polecam…
Obserwuj
…grzbiet na końcach naddarty, z niewielki ubytkiem. Okładka odkleja się od bloku książki. Blok książki zwarty…
Obserwuj
…Zestaw 16 książek z lat 1945-1960 stan kolekcjonerski. Nabywając cały zestaw zapłacisz 40 zł Nabywając wybrany…
Obserwuj
…Do sprzedania przedwojenna niemiecka książka, brak daty wydania. Stan przyzwoity, pożółkłe kartki, plamki i drobne…
Obserwuj
…Stan średni. Przednia część okładki oderwana, przyklejona na dole taśmą klejącą. Okładka z przetarciami. Blok książki zwarty. Kartki pożółkłe…
Obserwuj
…KSIĄŻEK BŁĘKITNYCH No 37 Warszawa "Dom Książki Polskiej" Brak roku wydania ( ok. 1930r.) Estetyczna oprawa…
Obserwuj
…Pakiet. Książki o handlu internetowym. "Lepszy mały handelek niźli złoty szpadelek" :) 10 zł za sztukę albo 59 zł…
Obserwuj
…Posiadam na sprzedaż antyk z roku 29.04.1966 PRL książka gwarancyjno-obsługowa serwisowa FSO Warszawa. Cena…
Obserwuj
…136; FORMAT 17 X 12 CM; OPRAWA TWARDA (BRAK GRZBIETU KSIĄŻKI) POZA TYM STAN MINUS DOBRY…
Obserwuj
…"TECHNOLOGIA ROBÓT W BUDOWNICTWIE DROGOWYM" S. Rolla i E. Sawicki 1973 r. Twarda okładka. 600 stron. Bardzo dużo…
Obserwuj
…Witam, mam na sprzedaż unikalny zestaw 13 książek z czasów PRL (lata 70./80.), widocznych na zdjęciach. To…
Obserwuj
…1983r ". Książka o wym 28 x38cm. str 80. Nie używana. Kontakt przez e-maila, SMS lub telefon. Możliwa wysyłka-koszt 10zł…
Obserwuj
…widać na zdjęciu), brak ostatnich 9-ciu stron książki (zastąpione wkładką kserograficzną). Koszty wysyłki: list polecony ekonomiczny 11 zł…
Obserwuj
…Portrety; Judaica; Fotografie; Rękopisy; Sztambuchy; Starodruki; Książki, broszury, czasopisma; Albumy, teki; Hitlerowski…
Obserwuj
…Kanadyjskiej. Kanadyjsko Polski Instytut Badawczy, Toronto, 1992 r. Wydanie I. Okładka miękka, stron 147. Książka wydana w…
Obserwuj
…Sprzedam książkę : Ludzie Czarnego Kręgu. Autor : Robert E. Howard. Wydawca : Iskry, 1988 r. Wydanie I. Okładka…
Obserwuj
…po PRL-u. Książka wydana z serii Przygody Tarzana, cżłowieka leśnego,jako tom II i II. Tom 2 - Złote miasto, tom III…
Obserwuj
…WACŁAW GĄSIOROWSKI (WIESŁAW SCLAVUS) ACH, - TE "CHAMY" W AMERYCE! WARSZAWA - 1935 DOM KSIĄŻKI POLSKIEJ…
Obserwuj
…Książka w bardzo dobrym stanie bez znaczących mankamentów , jedynie obwoluta poszarzała z biegiem lat . Okładka…
Obserwuj
…Sprzedam książkę: Deutsche Sagen. Autor: der Brueder Grimm ( bracia Grimm ). Wydawca: Philipp Reclam…
Obserwuj
…Sprzedam widoczną na załączonych zdjęciach książkę. Możliwość wysyłki. Na wszystkie pytania odpowiem drogą…
Obserwuj
…Sprzedam książkę : Tradycyjne wędzenie. Autor : Eleonora Trojan, Julian Piotrowski. Wydawca : Wydawnictwo AA s.c…
Obserwuj
…prawdopodobnie był niewielki. Stan bardzo dobry z minusem - przetarcia na rogach i szczytaćh grzbietu. Książka jest…
Obserwuj
…Poszukujesz wartościowej literatury naukowej z zakresu ekologii? Oferuję rzadkie, kolekcjonerskie wydanie książki…
Obserwuj
…Mam do sprzedania zestw książek i albumy tak jak na zdjęciach, większość to kolekcja GW sprzed lat ale nie…
Obserwuj
…Sprzedam książkę : Powojenni. Autor : Helena Mniszkówna. Wydawca : SAGITTA - Warszawa, 1991 r. Wydanie powojenne I…
Obserwuj
…Sprzedam książkę : Eliza Orzeszkowa - Dzieła wybrane. Tom III. Zygmunt Ławicz i jego koledzy. Wydawnictwo…
Obserwuj
…Sprzedam książkę : Tarzan nieposkromiony. Autor : Edgar Rice Burroughs. Wydawca : Wydawnictwo Zarządu…
Obserwuj
…rarytas dla kolekcjonerów. - Stan kolekcjonerski: Książka w stanie 9/10. Twarda oprawa, czyste wnętrze bez notatek…