Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"antykwariat tychy" w Antykwariat

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Antyki, Sztuka, Kolekcje wyłącz filtr
  • Antykwariat wyłącz filtr
  • Fraza: antykwariat tychy wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Polak w Niemczech

      Obserwuj

    • Polak w Niemczech

      …rozmówki i słownik. książka z lat 30 tych,XX wieku…

      20 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • POLEN TOURISTISCHE LANDKARTE

      Obserwuj

    • POLEN TOURISTISCHE LANDKARTE

      …MAPA Z LAT 70-TYCH,W DOBRYM STANIE…

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ksiazki 42 kilo

      Obserwuj

    • ksiazki 42 kilo

      100 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Wielka ilustrowana Encyklopedia Powszechna

      Obserwuj

    • Wielka ilustrowana Encyklopedia Powszechna

      700 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Planeta ziemia -encyklopedia

      Obserwuj

    • Planeta ziemia -encyklopedia

      300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stare książki Mickiewicz Ujejski Conrad Rousseau Prus śpiewnik siedlec 1993

      Obserwuj

    • Stare książki Mickiewicz Ujejski Conrad Rousseau Prus śpiewnik siedlec 1993

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Wielka Historia Polski- książki

      Obserwuj

    • Wielka Historia Polski- książki

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • stare gazety  PRL Skrzydlata Polska Łowiec Polski Solidarność Przegląd Tech

      Obserwuj

    • stare gazety PRL Skrzydlata Polska Łowiec Polski Solidarność Przegląd Tech

      …cena za jedną gazetę z tych co na zdjęciach , mam i inne gazty z czasow PRL…

      8 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Kolekcjonerskie radio tranzystorowe z lat 60 tych

      Obserwuj

    • Kolekcjonerskie radio tranzystorowe z lat 60 tych

      …Kolekcjonerskie radio ZRK Admirał z lat 60 tych Wygląd jak na swoje lata prezentuje się bardzo dobrze STAN…

      850 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Arnold Mostowicz. O tych, co z kosmosu... Tom 2. KAW, 1987 r. wydanie I.

      Obserwuj

    • Arnold Mostowicz. O tych, co z kosmosu... Tom 2. KAW, 1987 r. wydanie I.

      …Sprzedam książkę : O tych, co z kosmosu ... Spór o paleoastronautykę. Ton 2. Autor : Arnold Mostowicz. Wydawca…

      7,80 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Zaproszenie naukowe Lublin uniwersytet  M.C.S 1948 rok

      Obserwuj

    • Zaproszenie naukowe Lublin uniwersytet M.C.S 1948 rok

      …Witam Mam do zaoferowania Zaproszenie Bez tych plakietek Wymiary 14 cm / 9 cm Masz pytania dzwoń Zapraszam na moje aukcje…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Odbiornik samochodowy ZRK Admirał z lat 60 tych

      Obserwuj

    • Odbiornik samochodowy ZRK Admirał z lat 60 tych

      …Unikatowy już odbiornik tranzystorowy Unitra ZRK Admirał z lat 60 tych Wygląd oraz stan bardzo dobry co widać na…

      850 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 17 reprodukcji malarstwa na przestrzeni wieków .

      Obserwuj

    • 17 reprodukcji malarstwa na przestrzeni wieków .

      …17 druków jak sądzę z lat 70 - 80 tych , ubiegłego wieku , druk na papierze kredowym . Wymiary - 29,5 x 22 cm…

      35 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Miesięcznik popularno-naukowy Problemy z lat 80 i  90-tych

      Obserwuj

    • Miesięcznik popularno-naukowy Problemy z lat 80 i 90-tych

      …Mam do sprzedania pojedyncze numery miesięcznika popularno-naukowego Problemy z lat 80 i 90-tych. Rok 1985- nr 4…

      120 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stary  obcinacz do cygaretek

      Obserwuj

    • Stary obcinacz do cygaretek

      …Unikatowy mosiezny obcinacz do cygaretek z popielniczka z lat XX tych Wygląd dobry co widać na zdjęciach…

      180 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Album U.S.Army Aujourd'hui (Dziś) francuskojęzyczny

      Obserwuj

    • Album U.S.Army Aujourd'hui (Dziś) francuskojęzyczny

      …Witam. Sprzedam francuskojęzyczny album o armii Amerykańskiej. Album wydany w latach 90- tych. Bogato ilustrowany…

      120 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Mapa- SHELL Reise Dienst, MittelRhein- Saarpfalz, Numer 15;

      Obserwuj

    • Mapa- SHELL Reise Dienst, MittelRhein- Saarpfalz, Numer 15;

      …Sprzedam niemiecką mapę z lat 30- tych. Wydawnictwo SHELL- Reise- Dienst. MittelRhein- Saarpfalz, Mapa drogowa…

      15 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obrotowa taca na owoce lub tort PRL

      Obserwuj

    • Obrotowa taca na owoce lub tort PRL

      …Oryginalna obrotowa taca z lat 60-tych XX wieku przeznaczona do ekspozycji ciasta, tortu, owoców lub innych…

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Śpiewnik popularny Związku Górnośląskiego Koła Tychy 1999

      Obserwuj

    • Śpiewnik popularny Związku Górnośląskiego Koła Tychy 1999

      1 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Pałac w Pszczynie , Wilanowie , Warszawskie Łazienki + Kraków gratis

      Obserwuj

    • Pałac w Pszczynie , Wilanowie , Warszawskie Łazienki + Kraków gratis

      …Zestaw widokówek w postaci ,leporello '' ( złączone ze sobą i złożone w ,,harmonijkę '' ) z końca lat 70 tych

      15 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz ze skóry kwiaty PRL

      Obserwuj

    • Obraz ze skóry kwiaty PRL

      …Obraz 3-wymiarowy z lat 80-tych. PRL. Kwiaty modelowane z prawdziwej skóry. W kolorach brązu, beżu, czerwieni i…

      100 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Automobilklub Śląski, program nauczania służb transportowych

      Obserwuj

    • Automobilklub Śląski, program nauczania służb transportowych

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Starocie z PRL - Mapy samochodowe województw = Zestaw 4 sztuki do wyboru

      Obserwuj

    • Starocie z PRL - Mapy samochodowe województw = Zestaw 4 sztuki do wyboru

      …Mapy samochodowe województw = Zestaw 4 sztuki z lat 1960-tych do wyboru, stan widoczny na zdjęciach, cena 32 zł…

      32 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • PrzeKrój Krakowski z lat 50-60

      Obserwuj

    • PrzeKrój Krakowski z lat 50-60

      …Witam. Jak w tytule a forki pokazują stan i oddają ducha tych czasów mnóstwo wspomnień i nie zapomniane widoki…

      50 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Biuletyn informacyjny ZMPD w Polsce, ROK XXXI- 1996, NR 3.

      Obserwuj

    • Biuletyn informacyjny ZMPD w Polsce, ROK XXXI- 1996, NR 3.

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Od sztuki do igrzysk olimpijskich .

      Obserwuj

    • Od sztuki do igrzysk olimpijskich .

      …Album z lat 80 tych , w stanie bardzo dobrym , poza przetarciami na okładce tytułowej . Solidnie wydana metodą…

      27 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stara maszyna do pisania ART DECO

      Obserwuj

    • Stara maszyna do pisania ART DECO

      …Maszyna do pisania z lat 40 tych Firma Rocher Rooy Wygląd jak na swoje łata bardzo dobry co widać na zdjęciach…

      320 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Meopta - reklama lata 60 -te

      Obserwuj

    • Meopta - reklama lata 60 -te

      …Klimatyczna reklama z lat 60 -tych czechosłowackiej Meopty 12 mini pocztówek / 10,5 cm x 7 cm / w tym 11 pięknych…

      30 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stare gazety z lat 1980 /90 tych TRYBUNA ,RELAX ,ŻOŁNIERZ POLSKI ,SEXola

      Obserwuj

    • Stare gazety z lat 1980 /90 tych TRYBUNA ,RELAX ,ŻOŁNIERZ POLSKI ,SEXola

      …Stare egzemplarze rożnych gazet z lat 1980 /90 tych XX w. Podana cena za 1 szt. - 10 zł 1. - TRYBUNA z X i XI…

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • CZSMl- ZTM, karty taryfikacyjne stanowisk pracy i ich wykaz;

      Obserwuj

    • CZSMl- ZTM, karty taryfikacyjne stanowisk pracy i ich wykaz;

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Główna Komisja Rewizyjna Związku Hutników w Polsce, wytyczne

      Obserwuj

    • Główna Komisja Rewizyjna Związku Hutników w Polsce, wytyczne

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Gorlitz - zestaw małych pocztówek z lat 80 tych .

      Obserwuj

    • Gorlitz - zestaw małych pocztówek z lat 80 tych .

      …Małe widokówki czarno białe w opakowaniu ukazujące niemiecką część miasta Gorlitz z lat 80 tych . 10 sztuk o…

      12 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Maszyna do pisania ERIKA

      Obserwuj

    • Maszyna do pisania ERIKA

      …DDR w latach 70 -tych minionego wieku w oryginalnej walizce do jej przechowywania. Stan bardzo dobry, sprawna…

      399 zł
      FIRMA
    • Zamek Królewski w Warszawie - Apele z 1971-74 ,3 książki, dodatek,pocztówka

      Obserwuj

    • Zamek Królewski w Warszawie - Apele z 1971-74 ,3 książki, dodatek,pocztówka

      …80 tych , stan bardzo dobry . Proszę zobaczyć inne moje ogłoszenia o tematyce - antykwariat , antyki , sztuka W…

      180 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Heliograwiury -Wilhelm von Kaulbach

      Obserwuj

    • Heliograwiury -Wilhelm von Kaulbach

      …1863 5. Helena - 1860 Według wyceny dokonanej we Wrocławiu przez antykwariat DAES, wartość jednostkowa tych prac…

      2 000 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • ''Dem lieben Taufkinde''- pamiątka chrztu św II WŚ okupacja;

      Obserwuj

    • ''Dem lieben Taufkinde''- pamiątka chrztu św II WŚ okupacja;

      10 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Beskid Makowski (Beskid Średni) Mapa Turystyczna PPWK - z lat .80 tych

      Obserwuj

    • Beskid Makowski (Beskid Średni) Mapa Turystyczna PPWK - z lat .80 tych

      8 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zdjęcia z PRL-u zwierzęta gospodarcze 14 sztuk

      Obserwuj

    • Zdjęcia z PRL-u zwierzęta gospodarcze 14 sztuk

      …Zdjęcia z PRL-u zwierzęta gospodarcze zdjęcia z lat 80-tych ubiegłego stulecia sygnowane znanymi nazwiskami P…

      70 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Amatorskie szkolenie psów poradnik prezenty antykwariaty

      Obserwuj

    • Amatorskie szkolenie psów poradnik prezenty antykwariaty

      …z wyjątkiem łowieckich. Dla tych nie mających odpowiedniego przygotowania teoretycznego książka zawiera podstawowe…

      47,69 zł
      FIRMA
    • Paziowie króla Zygmunta Domańska książki dziecięce prezenty

      Obserwuj

    • Paziowie króla Zygmunta Domańska książki dziecięce prezenty

      …wiedzy o młodzieży tych czasów. I wiele innych tytułów w dobrych cenach Kondratowicza 27 Zadzwoń zanim przyjdziesz w…

      27,69 zł
      FIRMA
    • Zabytki Gdańska , Gdańsk - Oliwa - małe widokówki w postaci ,,leporello ''

      Obserwuj

    • Zabytki Gdańska , Gdańsk - Oliwa - małe widokówki w postaci ,,leporello ''

      …Małe widokówki w postaci ,,leporello '' ( złączone ze sobą i złożone w ,,harmonijkę '' ) z lat 80 - 90 tych . Stan…

      8 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Album "1001 bitew, które zmieniły historię świata"

      Obserwuj

    • Album "1001 bitew, które zmieniły historię świata"

      …najbardziej zażartych, dramatycznych, ważnych i niezwykłych konfliktach ostatnich 5000 lat oraz konsekwencjach tych zmagań dla społeczeństw naszego globu…

      25 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Ksiązka dla nauczycieli J.Francuskiego wydana w Paryżu w lat 70 tych XXw.

      Obserwuj

    • Ksiązka dla nauczycieli J.Francuskiego wydana w Paryżu w lat 70 tych XXw.

      …Książka dla nauczycieli J.Francuskiego wydana w Paryżu w lat 70 tych XX w. Wydana przez " MINISTERSTWO EDUKACJI…

      60 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Sudetengau, RDV, ''ORBIS'', biuletyn informacyjny lata 30-te

      Obserwuj

    • Sudetengau, RDV, ''ORBIS'', biuletyn informacyjny lata 30-te

      15 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Unikatowe wydania z 1974 r. "Plakat w propagandzie bhp" i "Książka w propag

      Obserwuj

    • Unikatowe wydania z 1974 r. "Plakat w propagandzie bhp" i "Książka w propag

      …ślady użytkowania, a strony delikatne pożółknięcie. Unikalnością tych wydań są liczne kolorowe ilustracje plakatów…

      100 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Utrzymanie mostów i przepustów, 1969, niszowy podręcznik

      Obserwuj

    • Utrzymanie mostów i przepustów, 1969, niszowy podręcznik

      …dodatkowo podnosi jego walor kolekcjonerski. Nakład tych specjalistycznych wydań był niewielki, a współcześnie…

      104 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Portrety Pań Wytwornych- Wasylewski - 1924 ilustr.,oprawa.

      Obserwuj

    • Portrety Pań Wytwornych- Wasylewski - 1924 ilustr.,oprawa.

      …Warszawianka - Giullietta la bella - Salusia. Śpiewaczka - Pani Rajecka - Generałowa Grabowska - Podlotki tych

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Człowiek i Jego świat - propedeutyka Filozofii Jacek Juliusz

      Obserwuj

    • Człowiek i Jego świat - propedeutyka Filozofii Jacek Juliusz

      …przyczynia się do rozwoju edukacji szkolnej oraz kultury Polski. Możliwość odbioru w antykwariacie w Jasienicy Maz ul…

      49,69 zł
      FIRMA
    • Posłuchaj Katarzyno książka Dąbrowska RSW Prasa-Książka-Ruch

      Obserwuj

    • Posłuchaj Katarzyno książka Dąbrowska RSW Prasa-Książka-Ruch

      …edukacji szkolnej oraz kultury Polski. Można odebrać w antykwariacie w Jasienicy Maz ul. Słoneczna 71 po…

      49,69 zł
      FIRMA
    • Skórzany zdobiony góralski album na stare fotografie

      Obserwuj

    • Skórzany zdobiony góralski album na stare fotografie

      …Album skórzany góralski na stare fotografie z lat 60 - tych XX wieku wymiary: dł. 34,5 cm, szer. 20 cm, gr. 3,5…

      180 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Narodowe stroje Jugosławii - zdjęciowy folder z lat 70 tych .

      Obserwuj

    • Narodowe stroje Jugosławii - zdjęciowy folder z lat 70 tych .

      12 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Katalog wyrobów przemysłu motoryzacyjnego SWW 102 – Środki transportu samoc

      Obserwuj

    • Katalog wyrobów przemysłu motoryzacyjnego SWW 102 – Środki transportu samoc

      …ciężarowych, autobusów oraz pojazdów specjalistycznych produkowanych w Polsce początku lat 80-tych. Stan zachowania…

      151 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Regulamin Mistrz Racjonalizacji WKTiR PRL, Warszawa 1989, unikalne wydanie

      Obserwuj

    • Regulamin Mistrz Racjonalizacji WKTiR PRL, Warszawa 1989, unikalne wydanie

      …zakładowych z lat 80-tych (ok. A4). Unikatowe cechy: regulamin potwierdzający tradycję ruchu wynalazczości zakładowej…

      154 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Karpowicz książki Lato po indiańsku prezenty dziecięce

      Obserwuj

    • Karpowicz książki Lato po indiańsku prezenty dziecięce

      …przyczynia się do rozwoju edukacji szkolnej oraz kultury Polski. Możliwość odbioru w antykwariacie w Jasienicy Maz ul…

      149,69 zł
      FIRMA
    • sekty przedmiot fascynacji i zagrożeń książki antykwariaty księgarnia Praga

      Obserwuj

    • sekty przedmiot fascynacji i zagrożeń książki antykwariaty księgarnia Praga

      …konsultacji ze specjalistami) wstępnych czynności pomocowych adresowanych do tych rodzin, które bezpośrednio zetknęły się z…

      45,69 zł
      FIRMA
    • Poligrafia procesy i techniki zawodowe książki używane okazy

      Obserwuj

    • Poligrafia procesy i techniki zawodowe książki używane okazy

      …przyczynia się do rozwoju edukacji szkolnej oraz kultury Polski. Możliwość odbioru w antykwariacie w Jasienicy Maz ul…

      129,69 zł
      FIRMA
    • Biuro matrymonialne Hervé Bazin piękne stare książki

      Obserwuj

    • Biuro matrymonialne Hervé Bazin piękne stare książki

      …postaci z jakże bogatej galerii bohaterów tych oryginalnych, o nieoczekiwanych pointach opowiadań. Świeży i bogaty…

      49,69 zł
      FIRMA
    • Bitwa na Morzu Jawajskim  Tadeusz Maria Gelewski Wydawnictwo

      Obserwuj

    • Bitwa na Morzu Jawajskim Tadeusz Maria Gelewski Wydawnictwo

      …zawsze. Po klęsce Japonii na terenach tych powstała niepodległa Indonezja. I wiele innych tytułów w dobrych…

      19,69 zł
      FIRMA
    • "Najpiękniejsze samochody wyścigowe i sportowe z całego ...

      Obserwuj

    • "Najpiękniejsze samochody wyścigowe i sportowe z całego ...

      …rysunków jest Ed Kuhn . Akcja ta miała miejsce w latach 60-tych i można było ją zdobyć przy zakupie co najmniej 20 litrów…

      45 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Kippling książki Kapitanowie zuchy unikatowe prezenty dzieci

      Obserwuj

    • Kippling książki Kapitanowie zuchy unikatowe prezenty dzieci

      …Harvey Cheyne. Kilkumiesięczny pobyt na morzu, ciężka praca i bliższe poznanie tych, szorstkich z pozoru, ludzi…

      49,69 zł
      FIRMA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia