Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"ale okazja" w Antykwariat

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Antyki, Sztuka, Kolekcje wyłącz filtr
  • Antykwariat wyłącz filtr
  • Fraza: ale okazja wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Stare numery gazety regionalnej Echo Koźmina.

      Obserwuj

    • Stare numery gazety regionalnej Echo Koźmina.

      …z tego okresu, ale również wiele zdjęć archiwalnych i artykułów o historii miasta. Cena za komplet. Mogę podrzucić do Poznania pod uzgodniony adres…

      70 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Plastusiowy pamiętnik wersja kolekcjonerska antykwariaty

      Obserwuj

    • Plastusiowy pamiętnik wersja kolekcjonerska antykwariaty

      …Plastuś doczekał się tylu wydań, że nie sposób ich zliczyć. Ale żadne nie było tak eleganckie i wyjątkowe jak to w…

      29,69 zł
      FIRMA
    • Warszawa 1992, plan miasta – kolekcjonerskie wydanie TopArt, rzadki egzempl

      Obserwuj

    • Warszawa 1992, plan miasta – kolekcjonerskie wydanie TopArt, rzadki egzempl

      …precyzyjny indeks ulic i obiektów czyni ją praktyczną nie tylko dla miłośników historii Warszawy, ale również badaczy…

      111 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • 4 polskie słowniki z pocz. ub.wieku, oryginały, okazja

      Obserwuj

    • 4 polskie słowniki z pocz. ub.wieku, oryginały, okazja

      …rocznej (ok.1920r.). Oryginalna oprawa wydawnicza z napisem na okładce; 679 stronic; karty pożółkłe, ale czyste…

      320 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Czerwony Korsarz  James Fenimore Cooper stare książki aukcje

      Obserwuj

    • Czerwony Korsarz James Fenimore Cooper stare książki aukcje

      …nieznane krainy, nieprzebyte puszcze, burzliwe oceany i podniebną przestrzeń - ale także przez miejsca bliskie i…

      49,69 zł
      FIRMA
    • Poradnik Spawalniczy

      Obserwuj

    • Poradnik Spawalniczy

      …Wydawnictwa Naukowo-Techniczne Rok wydania: brak daty na zdjęciach, ale typowe wydania to lata 70./80. ISBN: brak numeru…

      100 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Mały podręcznik kierowcy

      Obserwuj

    • Mały podręcznik kierowcy

      …źródeł wiedzy technicznej. Nie przegap tej wyjątkowej okazji – "Mały podręcznik kierowcy" to nie tylko książka, ale także kawałek historii polskiej motoryzacji!…

      85 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Znaki Bezpieczeństwa

      Obserwuj

    • Znaki Bezpieczeństwa

      …zakazu, nakazu oraz informacyjne z lat 70. XX wieku. Publikacja ta stanowi nie tylko fascynujący dokument epoki PRL, ale

      85 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Wymiarowanie przekrojów żelbetowych i betonowych. Przykłady i obliczenia

      Obserwuj

    • Wymiarowanie przekrojów żelbetowych i betonowych. Przykłady i obliczenia

      …wymiarowania przekrojów betonowych i żelbetowych. Publikacja ta stanowi nie tylko podręcznik akademicki, ale także praktyczny…

      100 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Mapa kraj-samochodowa PRL 1989 – niski nakład, stan kolekcjonerski

      Obserwuj

    • Mapa kraj-samochodowa PRL 1989 – niski nakład, stan kolekcjonerski

      …nostalgiczną podróż do lat 80., ale z powodzeniem nadaje się jako źródło dla rekonstrukcji tras i lokalizacji…

      127 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • "Przyjaciel przy pracy 4/2000 — budowlana nostalgia PRL w jednym tomie!"

      Obserwuj

    • "Przyjaciel przy pracy 4/2000 — budowlana nostalgia PRL w jednym tomie!"

      …zawiera wszystkie dodatki z epoki, bez plakatów, ale za to z nostalgią na każdej stronie. To kawałek historii, który…

      71 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • 1976 Rzadki Katalog części do Walca K12 Teil 2 Ersatzteilkatalog - wyd. VEB

      Obserwuj

    • 1976 Rzadki Katalog części do Walca K12 Teil 2 Ersatzteilkatalog - wyd. VEB

      …i serwisie urządzenia, ale również doskonały przykład dokumentacji technicznej z czasów NRD, ceniony przez…

      200 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Książka Przekaźniki Elektromagnetyczne Typ R-15 (1983) – Unikat PRL

      Obserwuj

    • Książka Przekaźniki Elektromagnetyczne Typ R-15 (1983) – Unikat PRL

      …gniazd wtykowych. Ta publikacja to nie tylko źródło wiedzy, ale także wartościowy element dokumentujący rozwój…

      45 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • „Basic dla wszystkich” (WNT 1987) – polski kolekcjonerski rarytas retro kom

      Obserwuj

    • „Basic dla wszystkich” (WNT 1987) – polski kolekcjonerski rarytas retro kom

      ale grzbiet trzyma pion i godność. Spis treści zawiera esencję edukacji BASIC-a w wersji polskiej, a dodatek…

      88 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • 1 wydanie! Wynalazczość pracownicza w dziedzinie BHP (1977) – rzadkość PRL!

      Obserwuj

    • 1 wydanie! Wynalazczość pracownicza w dziedzinie BHP (1977) – rzadkość PRL!

      …7/10: typowe pożółkłe strony, oprawa z widocznymi śladami upływu czasu, delikatne przetarcia na narożnikach, ale

      50 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Zbiór przepisów ochrony pracy. Bezpieczeństwo i higiena pracy. Tom II, częś

      Obserwuj

    • Zbiór przepisów ochrony pracy. Bezpieczeństwo i higiena pracy. Tom II, częś

      …nie jest wydaniem limitowanym, ale takie komplety stają się coraz trudniej dostępne zarówno w antykwariatach, jak…

      49 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Kultowa „Instrukcja Oznakowania Robót Drogowych 1990” – komplet unikat!

      Obserwuj

    • Kultowa „Instrukcja Oznakowania Robót Drogowych 1990” – komplet unikat!

      …pożółkłe przebarwienia jak po srogiej kawie, ale kartki bez zagnieceń czy poważnych plam, zszywki nie rdzewieją…

      385 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • 1. wydanie „Katalog norm pracy” Część 14 - nakład 1500 egzemplarzy!

      Obserwuj

    • 1. wydanie „Katalog norm pracy” Część 14 - nakład 1500 egzemplarzy!

      ale bogata dokumentacja tabelaryczna. Pierwsze wydanie – Warszawa 1962 Miękka oprawa, wymiary ok. 21x15 cm Około 250…

      203 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Spółki z o.o. Kodeks Handlowy 1981 – Bardzo rzadki nakład 150 egz.

      Obserwuj

    • Spółki z o.o. Kodeks Handlowy 1981 – Bardzo rzadki nakład 150 egz.

      …spotykany jest bardzo sporadycznie – zakup ten to nie tylko inwestycja, ale i okazja do posiadania fragmentu polskiej historii gospodarczej…

      264 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Manieczki 1990 - Unikatowa broszura historyczna z osobistą dedykacją autora

      Obserwuj

    • Manieczki 1990 - Unikatowa broszura historyczna z osobistą dedykacją autora

      …Manieczkom z 1990 roku. To nie tylko źródło wiedzy historycznej, ale przede wszystkim cenny egzemplarz kolekcjonerski…

      145 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Oryginalny Zeszyt Serwisowy Bobcat S220 – Stan Fabryczny, Nowy, Unikat

      Obserwuj

    • Oryginalny Zeszyt Serwisowy Bobcat S220 – Stan Fabryczny, Nowy, Unikat

      …tylko prestiż, ale również wymierny atut przy późniejszej odsprzedaży maszyny. Potwierdza on dbałość o sprzęt i…

      149 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Traktory Białoruś - Katalog części zamiennych i zespołów JUMZ-6AM JUMZ-6AL

      Obserwuj

    • Traktory Białoruś - Katalog części zamiennych i zespołów JUMZ-6AM JUMZ-6AL

      …– nie przegap okazji! Zainwestuj w wiedzę i historię – ten katalog to nie tylko narzędzie, ale i świadek czasów…

      179 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Zasady wyceny wynalazków PRL – unikat 1986, Poznań, nakład 1500!

      Obserwuj

    • Zasady wyceny wynalazków PRL – unikat 1986, Poznań, nakład 1500!

      …tę broszurę do porannej kawy, ale w przeciwieństwie do kawy, broszura do dziś nie straciła mocy działania. Złap…

      71 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Praca na wysokości, Jerzy Winnicki, 1 wydanie 1986, limitowany nakład

      Obserwuj

    • Praca na wysokości, Jerzy Winnicki, 1 wydanie 1986, limitowany nakład

      …kolekcjonerskim. Ta publikacja to nie tylko wartościowa pozycja do biblioteki specjalistycznej, ale też…

      110 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Komputer w pytaniach i odpowiedziach 1 wydanie 1988 – książka kolekcjonersk

      Obserwuj

    • Komputer w pytaniach i odpowiedziach 1 wydanie 1988 – książka kolekcjonersk

      …działania komputerów epoki PRL. Książka liczy około 274 stron, w miękkiej, ale solidnej okładce, ze schematami i…

      121 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Unikatowy katalog części zamiennych do ciągnika "Białoruś" JuMZ-6L/6M

      Obserwuj

    • Unikatowy katalog części zamiennych do ciągnika "Białoruś" JuMZ-6L/6M

      ale także wyjątkowy przedmiot kolekcjonerski dla miłośników historii techniki rolniczej. Idealny dla…

      150 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Unikatowa Instrukcja Obsługi Ursus C-330 – gratka 1979 WPM Wiema

      Obserwuj

    • Unikatowa Instrukcja Obsługi Ursus C-330 – gratka 1979 WPM Wiema

      … Dlaczego warto? Instrukcja ta to nie tylko praktyczny poradnik dla użytkowników Ursusa C-330, ale również cenna…

      250 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • 1 wyd. 1981 nakład 500szt! | Instrukcja o znakach drogowych poziomych PRL

      Obserwuj

    • 1 wyd. 1981 nakład 500szt! | Instrukcja o znakach drogowych poziomych PRL

      ale również unikatowym dokumentem epoki. Stan zachowania bardzo dobry (8/10) – miękka, oryginalna okładka z…

      400 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Przepisy UDT 1978 – V wydanie, rzadki nakład 14500 sztuk, twarda oprawa

      Obserwuj

    • Przepisy UDT 1978 – V wydanie, rzadki nakład 14500 sztuk, twarda oprawa

      …historyczny, ale również pozycja trudna do znalezienia na rynku kolekcjonerskim. Twarda, oryginalna oprawa zachowana w bardzo…

      242 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Obsługa i naprawy silników elektrycznych, wydanie I, 1984, niski nakład

      Obserwuj

    • Obsługa i naprawy silników elektrycznych, wydanie I, 1984, niski nakład

      …starzenia, ale jest kompletna i czytelna, bez notatek i poważnych uszkodzeń. Miękka oprawa z lekkim przyżółceniem i…

      132 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Katodowa ochrona metali, I wydanie, niski nakład, 1976, WNT

      Obserwuj

    • Katodowa ochrona metali, I wydanie, niski nakład, 1976, WNT

      …naukowa, ale również świadectwo epoki oraz źródło inspiracji dla inżynierów ceniących klasykę w dziedzinie ochrony…

      418 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • R.G. Batson „Drogi i ulice”, 1. wydanie, niski nakład, 1966 r.

      Obserwuj

    • R.G. Batson „Drogi i ulice”, 1. wydanie, niski nakład, 1966 r.

      …inżynierskiej i licznych ilustracji technicznych, ale również fragment historii polskiej techniki drogowej zamknięty w…

      198 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Instrukcja o znakach drogowych poziomych, 1 wyd. 1981 niski nakład PRL

      Obserwuj

    • Instrukcja o znakach drogowych poziomych, 1 wyd. 1981 niski nakład PRL

      ale również unikatowym dokumentem epoki. Stan zachowania bardzo dobry (8/10) – miękka, oryginalna okładka z…

      392 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Przepisy transportu drogowego

      Obserwuj

    • Przepisy transportu drogowego

      …Urbana i Zofii Bujalskiej to nie tylko kompendium wiedzy, ale także fascynujący dokument epoki PRL. Książka została…

      85 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Unikatowy. Katalog części zamiennych do maszyn rolniczych SHM3A SHM4A

      Obserwuj

    • Unikatowy. Katalog części zamiennych do maszyn rolniczych SHM3A SHM4A

      …produkcji sprzętu rolniczego. To nie tylko praktyczne źródło wiedzy technicznej, ale także fascynujący dokument historyczny…

      286 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Baukema Kombinationswalze K12 – Instrukcja obsługi i katalog części - CENNA

      Obserwuj

    • Baukema Kombinationswalze K12 – Instrukcja obsługi i katalog części - CENNA

      …wykorzystywanej w budownictwie drogowym. To nie tylko praktyczny przewodnik dla użytkowników i mechaników, ale także…

      300 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Kodeks handlowy 1990 – Rzadkie wydanie do kolekcji prawniczej PRL

      Obserwuj

    • Kodeks handlowy 1990 – Rzadkie wydanie do kolekcji prawniczej PRL

      ale zamknięty nakład (29825 egzemplarzy + tylko 175 egz. dodruku). Publikacja w pełni kompletna, bez ubytków, z…

      41 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Zmechanizowane roboty budowlane. Poradnik - 1 wydanie 1967

      Obserwuj

    • Zmechanizowane roboty budowlane. Poradnik - 1 wydanie 1967

      …źródłem wiedzy technicznej, ale również kolekcjonerską ozdobą biblioteki. Książka zawiera kilkaset stron (brak…

      230 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Badania wykonania betonu klasy B30 i B50 w obiektach mostowych oraz wymagan

      Obserwuj

    • Badania wykonania betonu klasy B30 i B50 w obiektach mostowych oraz wymagan

      …nie tylko podręcznik, ale również dokumentacja historyczna, której próżno szukać w księgarniach – nakład wyczerpany…

      143 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Nakład 2000szt! 1967 Betoniarz mostowy Poradnik robotnika wykwalifikowanego

      Obserwuj

    • Nakład 2000szt! 1967 Betoniarz mostowy Poradnik robotnika wykwalifikowanego

      …i Łączności, Warszawa 1967, to nie tylko gratka dla kolekcjonerów, ale i cenna lektura dla pasjonatów historii…

      129 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Karta BHP PRL 1972 – unikatowy poradnik chemika, rarytas kolekcjonerski!

      Obserwuj

    • Karta BHP PRL 1972 – unikatowy poradnik chemika, rarytas kolekcjonerski!

      ale za to bankowo sprawi, że pomyślisz: „No nieźle, kiedyś to były czasy!”. Chwytaj okazję – drugi taki egzemplarz prędko się nie pojawi!…

      66 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Jedyny taki! „Przyjaciel przy Pracy” 1/2000 – kolekcjonerski unikat na nowy

      Obserwuj

    • Jedyny taki! „Przyjaciel przy Pracy” 1/2000 – kolekcjonerski unikat na nowy

      …serca. Na Allegro stare wydania wyceniane są zwykle 25–70 zł za sztukę, najstarsze nawet wyżej, ale roczniki 2000 to…

      53 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Wieliczka, 1. wydanie 1986, nakład 50 200 egz., Arkady, kolekcjonerska!

      Obserwuj

    • Wieliczka, 1. wydanie 1986, nakład 50 200 egz., Arkady, kolekcjonerska!

      …tylko dokumentuje unikatowe wnętrza i dzieje kopalni, ale również ukazuje jej znaczenie historyczne i kulturowe…

      132 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Prawo budowlane – zbiór unikatowy, wyd. Dragowski, 2000

      Obserwuj

    • Prawo budowlane – zbiór unikatowy, wyd. Dragowski, 2000

      …kluczowych przepisów budowlanych na stan prawny z 2000 roku, ale też ważny dokument epoki dynamicznych przemian…

      192 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pierwsze wydanie - „Organizacja Bezpiecznej Pracy w Transporcie Wewnętrznym

      Obserwuj

    • Pierwsze wydanie - „Organizacja Bezpiecznej Pracy w Transporcie Wewnętrznym

      …w Warszawie w roku 1984. Publikacja wyróżnia się nie tylko niskim nakładem, ale także bogactwem historycznych…

      231 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Pierwsze wydanie 1974 – "Pierwsza pomoc" M. Fryer, ilustracje, niski nakład

      Obserwuj

    • Pierwsze wydanie 1974 – "Pierwsza pomoc" M. Fryer, ilustracje, niski nakład

      …liczne ilustracje sprawiają, że jest to nie tylko cenna publikacja dla pasjonatów historii medycyny, ale także…

      176 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • "Mechanika budowli dla architektów" 1 wyd. 1977, ilustracje, twarda oprawa

      Obserwuj

    • "Mechanika budowli dla architektów" 1 wyd. 1977, ilustracje, twarda oprawa

      …techniczny, ale również bogato ilustrowane kompendium wiedzy, które przez lata służyło jako podstawa dydaktyczna na…

      242 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • 1. wydanie PRL, bardzo niski nakład – Spajanie i cięcie metali (1969)

      Obserwuj

    • 1. wydanie PRL, bardzo niski nakład – Spajanie i cięcie metali (1969)

      …nie tylko doskonałe źródło wiedzy dla miłośników dawnej techniki oraz spawalnictwa, ale także unikatowy dokument…

      176 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Katalog Nakładów Rzeczowych nr 2-05. Konstrukcje metalowe

      Obserwuj

    • Katalog Nakładów Rzeczowych nr 2-05. Konstrukcje metalowe

      …– idealna do kolekcji lub codziennej pracy zawodowej. To pozycja, która nie tylko ułatwia precyzyjne kosztorysowanie, ale

      128 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Poradnik Tokarza

      Obserwuj

    • Poradnik Tokarza

      …tylko podręcznik, ale także kawałek historii polskiej techniki. Zainwestuj w wiedzę, która nie traci na aktualności! Cena: 66 PLN – wyjątkowa oferta na rynku wtórnym!…

      85 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Wykonanie i odbiór robót ziemnych dla dróg szybkiego ruchu

      Obserwuj

    • Wykonanie i odbiór robót ziemnych dla dróg szybkiego ruchu

      …bogaty indeks oraz liczne zestawienia sprawiają, że książka ta jest nie tylko dokumentem epoki, ale również…

      100 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Ustawa o ochronie i kształtowaniu środowiska. Komentarz. Przepisy wykonawcz

      Obserwuj

    • Ustawa o ochronie i kształtowaniu środowiska. Komentarz. Przepisy wykonawcz

      …kompendium wiedzy, ale również cenny dokument epoki, wydany przez Wydawnictwo Prawnicze w Warszawie w 1987 roku. Książka…

      114 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Instalacje elektroenergetyczne. Zagadnienia wybrane

      Obserwuj

    • Instalacje elektroenergetyczne. Zagadnienia wybrane

      …kierunków elektrycznych. Publikacja ta wyróżnia się nie tylko rzetelnością merytoryczną, ale także bogactwem ilustracji…

      128 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Blacharstwo Samochodowe, Wojciech Szenejko

      Obserwuj

    • Blacharstwo Samochodowe, Wojciech Szenejko

      …które ułatwiają zrozumienie nawet najbardziej zaawansowanych zagadnień. To nie tylko podręcznik, ale również…

      143 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Transport ręczny 1970 - twarda teczka, plansze kartonowe Unikatowa pozycja

      Obserwuj

    • Transport ręczny 1970 - twarda teczka, plansze kartonowe Unikatowa pozycja

      …bezpiecznego transportu ręcznego, ale także fascynujący dokument epoki PRL, idealny do gabinetu, pracowni czy…

      143 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Kołowy Ciągnik Rolniczy Ursus C-385. Katalog części

      Obserwuj

    • Kołowy Ciągnik Rolniczy Ursus C-385. Katalog części

      …bogato ilustrowany, co znacznie ułatwia identyfikację i zamawianie części. To nie tylko narzędzie pracy, ale także…

      214 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Narzędzia tom 2. Przyrządy i Pomoce Warsztatowe oraz Uchwyty Pneumatyczne.

      Obserwuj

    • Narzędzia tom 2. Przyrządy i Pomoce Warsztatowe oraz Uchwyty Pneumatyczne.

      …uchwytach warsztatowych, ale także cenne źródło wiedzy o standardach i rozwiązaniach stosowanych w polskich fabrykach…

      85 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • STAR BW28. Charakterystyka, dane techniczne, instrukcja obsługi,

      Obserwuj

    • STAR BW28. Charakterystyka, dane techniczne, instrukcja obsługi,

      …praktyczne kompendium wiedzy, ale także cenny dokument epoki PRL, doskonały dla pasjonatów historii motoryzacji, mechaników…

      143 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Samochody Jelcz. Katalog SWW102. Program Produkcji 1984

      Obserwuj

    • Samochody Jelcz. Katalog SWW102. Program Produkcji 1984

      …specjalistyczne samochody ciężarowe i ciągniki siodłowe. To nie tylko dokumentacja techniczna, ale również fascynujący…

      199 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Motorgrader SHM – Instrukcja serwisowa VEB Industriewerke Halle-Nord

      Obserwuj

    • Motorgrader SHM – Instrukcja serwisowa VEB Industriewerke Halle-Nord

      …pozycja na rynku antykwarycznym, ale także praktyczny przewodnik dla każdego, kto zajmuje się renowacją lub obsługą…

      300 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia