Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

"cena ram" w Antyki

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Antyki, Sztuka, Kolekcje wyłącz filtr
  • Antyki wyłącz filtr
  • Fraza: cena ram wyłącz filtr
  • Szukaj w opisach wyłącz filtr
  • Wyłącz filtry
Sortowanie:
Trafność: największa
Polecane
Czas: najnowsze
Czas: najstarsze
Cena: najniższa
Cena: najwyższa
Trafność: największa
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Rama do obrazu

      Obserwuj

    • Rama do obrazu

      …masywna i wymaga renowacji . Szerokość ramy około 12 cm . Do ramy w gratisie zestaw ram w tym jedna duża . Preferuję odbiór własny…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Piła w ramie nr.191

      Obserwuj

    • Piła w ramie nr.191

      …Sprzedam zabytkową piłę w ramie. Stan dobry. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny…

      400 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Artystyczna Pracownia Renowacji Obrazów i Ram

      Obserwuj

    • Artystyczna Pracownia Renowacji Obrazów i Ram

      …Przedmiotem działalności pracowni jest profesjonalna renowacja obrazów i ram do obrazów. WIĘCEJ NA MOJEJ STRONIE…

      1 zł
      FIRMA
    • Zofia Stankiewicz obraz Kamienne schodki w ramie

      Obserwuj

    • Zofia Stankiewicz obraz Kamienne schodki w ramie

      …Zofia Stankiewicz obraz: Kamienne schodki w ramie. Obraz pochodzi z kolekcji mojej cioci…

      1 400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rama okienna lustro aranżacja wnętrz 51x102

      Obserwuj

    • Rama okienna lustro aranżacja wnętrz 51x102

      …lustra. Wysyłka w cenie 20 zł. Posiadam duży wybór ram w różnych wymiarach. Zapraszam…

      140 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stare drewniane przedwojenne okna kilka sztuk ramy okienne vintage

      Obserwuj

    • Stare drewniane przedwojenne okna kilka sztuk ramy okienne vintage

      …Stare drewniane przedwojenne okna kilka sztuk ramy okienne vintage. Cena do negocjacji. Odbiór Grodzisk Maz. Warszawa…

      500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • obraz w złotej drewnianej ramie

      Obserwuj

    • obraz w złotej drewnianej ramie

      …Obraz w złotej drewnianej ramie,z tyłu pieczęć wytwórni.Motyw Panny leżącej.Obraz jest w stanie b.dobrym jak na swoje lata.Wymiary 58x46…

      120 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Luksusowe LUSTRO w zdobionej mosiężnej ramie mosiądz rama

      Obserwuj

    • Luksusowe LUSTRO w zdobionej mosiężnej ramie mosiądz rama

      …Mam do sprzedaży lustro do zawiedzenia w zabytkowej, luksusowej zdobionej ramie z wytłaczanego mosiądzu. Wymiary…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stare duże lustro pałacowe 74cmx63cm w grubej ramie

      Obserwuj

    • Stare duże lustro pałacowe 74cmx63cm w grubej ramie

      …Przedmiotem sprzedaży jest stare duże lustro pałacowe, osadzone w grubej ozdobnej ramie. Przedmiot oryginalny…

      500 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • obraz oleodruk antyk Matka Boska czarna drewniana nowa rama

      Obserwuj

    • obraz oleodruk antyk Matka Boska czarna drewniana nowa rama

      …cm. Wielkość samego obrazu bez ramy: wysokość - 58 cm, szerokość - 49 cm. Rama bardzo masywna, szerokość listwy - 11…

      560 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Bardzo stary obraz

      Obserwuj

    • Bardzo stary obraz

      …Bardzo stary duzy obraz w pieknej ramie o wymiarach 168X68 cm do renowacji ramy bo niestety zdadl ja zab czasu,szczegoly na zdjeciach.Tylko odbior osobisty nie wysylam…

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Grafiki, reprinty ponad stuletnie. Blande Sparks 1902. Zabór

      Obserwuj

    • Grafiki, reprinty ponad stuletnie. Blande Sparks 1902. Zabór

      …ciemnych miejscach - nie są wypłowiałe. Oprawiane w ramy jeszcze w trakcie zaborów. Cena za obydwie sztuki - bez ram i…

      99 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 93 Stary przedwojenny obraz oleodruk Boskie Serce Jezusa 61x81cm

      Obserwuj

    • 93 Stary przedwojenny obraz oleodruk Boskie Serce Jezusa 61x81cm

      …Do sprzedania przedwojenny obraz oleodruk, oszklony i oprawiony w drewnianej ramie, kilka starych śladów po…

      260 zł
      FIRMA
    • Porter kobiecy

      Obserwuj

    • Porter kobiecy

      …Portret kobiecy antyk. Wymiary z ramą: 53,5x46 cm Bez ramy: 39x32 cm…

      1 250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Lustro w złotej ramie piękne

      Obserwuj

    • Lustro w złotej ramie piękne

      …Prezentujemy Państwu piękne lustro w złotej ramie To świetne lustro nadaje się na prezent lub będzie wspaniałą…

      1 300 zł
      FIRMA
    • Stare lustro z metalową ramą

      Obserwuj

    • Stare lustro z metalową ramą

      …Wymiary: Szerokość-ok 37cm. Wysokość -52,5cm Grubość ramy ok -1,5cm. Zapraszam do obejrzenia mojej oferty Dziękuję…

      40 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stary Obraz J. Strauss Pomnik obraz za szkłem w drewnianej ramie

      Obserwuj

    • Stary Obraz J. Strauss Pomnik obraz za szkłem w drewnianej ramie

      …drewnianej ramie za szybą. Stan bardzo dobry, widoczny na zdjęciach. Wymiary obrazu: 26cm x 19cm Wymiary ramy: 1cm x…

      120 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Staloryt XVIII wiek - wymiary rama 40,5 x 30,5 cm ORYGINAŁ

      Obserwuj

    • Staloryt XVIII wiek - wymiary rama 40,5 x 30,5 cm ORYGINAŁ

      …Staloryt XVIII wiek ORYGINAŁ z epoki Wymiary rama 40,5 x 30,5 cm W ramie z oprawą, Passepartout Numer telefonu 5_1_5_0_3_5_7_5_1 W CELU ZAKUPU KONTAKT TELEFONICZNY…

      600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stary duży przedwojenny obraz oleodruk Święta Anna Samotrzecia Przyrowska

      Obserwuj

    • Stary duży przedwojenny obraz oleodruk Święta Anna Samotrzecia Przyrowska

      ramy 6 cm wymiary wewnętrzne ramy: wysokość 51 cm szerokość 39,2 cm waga 2,4 kg Wyłącznie odbiór osobisty po uzgodnieniu telefonicznym…

      450 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz olej płótno rama secesja Rosja 1900 rok

      Obserwuj

    • Obraz olej płótno rama secesja Rosja 1900 rok

      …Obraz olej na płótnie , rama oryginalna, Rosja- z okresu secesji, stan bardzo dobry, Wymiar 50x37 cm, z ramą 69x57 cm. Polecam…

      1 290 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Grafika Oryginalny Rysunek Ołówkiem 1950 Alfred Kitzig w Drewnianej Ramie

      Obserwuj

    • Grafika Oryginalny Rysunek Ołówkiem 1950 Alfred Kitzig w Drewnianej Ramie

      …Grafika Oryginalny Rysunek Ołówkiem 1950 Alfred Kitzig w Drewnianej Ramie Oszklony Unikat 1szt opis: Na sprzedaż…

      299,90 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • 89 Zabytkowy wzornik haft próbnik robótek ręcznych 1873r oprawiony

      Obserwuj

    • 89 Zabytkowy wzornik haft próbnik robótek ręcznych 1873r oprawiony

      …Do sprzedania zabytkowy wzornik z datą 1873r, oszklony i oprawiony w starą drewnianą ramę ze złotymi zdobieniami, haft o wymiarach 57x61cm, wymiary zewnętrzne ramy 67x71cm…

      440 zł
      FIRMA
    • rama

      Obserwuj

    • rama

      Rama drewniana ,83 x 73 cm…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • rama

      Obserwuj

    • rama

      Rama drewniana 96 x 85 cm…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • rama

      Obserwuj

    • rama

      Rama drewniana 90 x 70 cm…

      220 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Antyczny Miedzioryt 1653 XVII Wiek Oryginał Topografia Saksonii Złota Rama

      Obserwuj

    • Antyczny Miedzioryt 1653 XVII Wiek Oryginał Topografia Saksonii Złota Rama

      …Antyczny Miedzioryt 1653 XVII Wiek Oryginał Topografia Saksonii w Drewnianej Złotej Ramie Oszklony Unikat opis…

      549,90 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Miedziana płaskorzeźba 'Ostatnia wieczerza' PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Miedziana płaskorzeźba 'Ostatnia wieczerza'

      ramą 57x27 cm, Wymiary bez ramy 33,5x63,5 cm, Zapraszamy na nasze pozostałe ogłoszenia…

      490 zł
    • Obraz

      Obserwuj

    • Obraz

      …Obraz sygnowany, w ramie. 94 x 58 cm…

      560 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Drewniana Rzeźbiona Barokowa Rama

      Obserwuj

    • Drewniana Rzeźbiona Barokowa Rama

      …Drewniana Barokowa Rama Rama pięknie rzeźbiona. Wykonana z Drewna oraz Gipsu. Wymiary: Wysokość - 48.5cm…

      300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • rama

      Obserwuj

    • rama

      Rama drewniana po renowacji 115 x 65 cm…

      400 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • rama

      Obserwuj

    • rama

      Rama drewniana po renowacji 86 x 65 cm…

      300 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rama do obrazu stara

      Obserwuj

    • Rama do obrazu stara

      …Stara rama do obrazu stan dobry kompletna…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Grafika Klasyczna w Ramie 27x33 cm z Odklejaną Złotą Ozdobą 2w1

      Obserwuj

    • Grafika Klasyczna w Ramie 27x33 cm z Odklejaną Złotą Ozdobą 2w1

      …Na sprzedaż oferuję stylowy obraz w czarnej ramie, który daje dwie możliwości aranżacji. Jest to klasyczna, czarno…

      49 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Antyczny Miedzioryt – Komplet 2 Sztuk – XVIII Wiek – Oryginalna Rycina

      Obserwuj

    • Antyczny Miedzioryt – Komplet 2 Sztuk – XVIII Wiek – Oryginalna Rycina

      …Antyczny Miedzioryt – Komplet 2 Sztuk – XVIII Wiek – Oryginalna Rycina w Eleganckiej Ramie Drewnianej Koloru…

      849,90 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Zdobiona mosiężna RAMA lustro kryształ mosiądz

      Obserwuj

    • Zdobiona mosiężna RAMA lustro kryształ mosiądz

      …) WYMIARY LUSTRA: 32 cm x 24,5 cm WYMIARY RAMY: 44 cm x 30,5 cm Cena 450 zł + koszt wysyłki kurierskiej lub odbiór własny…

      450 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Święty obraz oleodruk

      Obserwuj

    • Święty obraz oleodruk

      …Stare oleodruki w nietypowych ramach, cena za sztukę 150 zł…

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Lampa Świecznik Mosiężna 55cm +_-

      Obserwuj

    • Lampa Świecznik Mosiężna 55cm +_-

      …Lampa Świecznik Mosiężna 55cm +_- . Jedno ramie obwiśnięte…

      250 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Francuski Żyrandol nr. 33 ciężki mosiądz 5-ram Antyk

      Obserwuj

    • Francuski Żyrandol nr. 33 ciężki mosiądz 5-ram Antyk

      1 100 zł
    • Artystyczna Pracownia Renowacji Antyków... i nie tylko.

      Obserwuj

    • Artystyczna Pracownia Renowacji Antyków... i nie tylko.

      ram do obrazów,naprawę obrazów,wykorzystując techniki pozłacania i różne inne Artystyczna pracownia realizuje…

      1 zł
      FIRMA
    • Obraz tłoczony w miedzianej blasze : K. Sterer - Zmierzch. Ok. 1900 r.

      Obserwuj

    • Obraz tłoczony w miedzianej blasze : K. Sterer - Zmierzch. Ok. 1900 r.

      …mocujące obraz w ramie, jedynie zawieszka została zastąpiona nową. Rama w stanie dość dobrym, można by ją było odmalować…

      660 zł
      do negocjacji
      FIRMA
    • Barok włoski, XVII wiek *rama złocone drewno* rzeźbiona* forma z kolumnami

      Obserwuj

    • Barok włoski, XVII wiek *rama złocone drewno* rzeźbiona* forma z kolumnami

      …Barok włoski, XVII wiek *rama złocone drewno* rzeźbiona* forma z kolumnami Rama barokowa w kolorze pozłacanego…

      1 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • lustro rzeźbiona rama

      Obserwuj

    • lustro rzeźbiona rama

      …Lustro rzeźbionej ramie. Wymiary: długość - 59 cm, szerokość - 39,5 cm, wysokość - 3,5 cm. Tafla: długość - 39 cm…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Rama z obrazu - zabytkowa

      Obserwuj

    • Rama z obrazu - zabytkowa

      …Sprzedam ramę z obrazu - zabytkowa. Odbiór osobisty lub wysyłka za dopłatą (koszty wysyłki)…

      200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Tablica obraz alabaster płaskorzeźba unikat PARTNER PREMIUM

      Obserwuj

    • Tablica obraz alabaster płaskorzeźba unikat

      ramie. Wymiary z ramą: 46,5 x 40,5 cm, Wymiary płyty: 25 x 20 cm. Niespotykany efekt dzięki zastosowaniu tylnego podświetlenia…

      3 700 zł
    • 92 Stare obrazki litografie Józef Rapacki kominiarz kataryniarz oprawione

      Obserwuj

    • 92 Stare obrazki litografie Józef Rapacki kominiarz kataryniarz oprawione

      …Album typów ulicznych. Zachowane w bardzo ładnym stanie. Oprawione w drewniane ramki i oszklone. Wymiar zewnętrzne ram 34x44,5cm i 33x46cm…

      490 zł
      FIRMA
    • Obraz - Olej - Ręcznie malowany . Antyk

      Obserwuj

    • Obraz - Olej - Ręcznie malowany . Antyk

      …Obraz - Olej - Ręcznie malowany Wymiar rama szerokość 112 cm wysokość 83 cm Wymiar obraz szerokość 97,5 cm…

      350 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Stare okno , rama okienna retro loft lustro, zdjęcia 60x48

      Obserwuj

    • Stare okno , rama okienna retro loft lustro, zdjęcia 60x48

      …Sprzedam ramę okienną idealną do zastosowań dekoracyjnych o wymiarach szerokość 60 cm, wysokość 48 cm. Idealnie…

      230 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Obraz w ramie Prometeusz płaskorzeżba .

      Obserwuj

    • Obraz w ramie Prometeusz płaskorzeżba .

      …Obraz Prometeusz , tłoczony w miedzi wymiary 31 x56 cm . oprawiony w ramę , wykonany w latach 80- tych przez…

      215 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stary świetlik, rama do drzwi zewnętrznych

      Obserwuj

    • Stary świetlik, rama do drzwi zewnętrznych

      …Stary świetlik, rama do drzwi zewnętrznych. Cena do negocjacji. Odbiór Grodzisk Mazowiecki…

      110 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Przedwojenna Rama ze starym Zdjęciem Duża

      Obserwuj

    • Przedwojenna Rama ze starym Zdjęciem Duża

      …Przedwojenna Rama ze starym Zdjęciem Duża Wymiary na życzenie…

      99 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Grafika Artystyczna Praga 1982 Sygnowana Oryginał w Ramie Mahoniowej

      Obserwuj

    • Grafika Artystyczna Praga 1982 Sygnowana Oryginał w Ramie Mahoniowej

      …Grafika Artystyczna Praga 1982 Sygnowana Oryginał w Ramie Mahoniowej z Passe-Partout Sztuka XX Wieku Vintage Unikat…

      349,90 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Stary DUŻY Obraz Świętej Rodziny 130x63 W ramie 100%Oryginał

      Obserwuj

    • Stary DUŻY Obraz Świętej Rodziny 130x63 W ramie 100%Oryginał

      …osadzony w ozdobnej ramie. Posiada dwa uchwyty do zawieszenia na ścianę. Cena do negocjacji. Stan 100% oryginał…

      1 200 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Oleodruk z sygnaturą - nowa cena

      Obserwuj

    • Oleodruk z sygnaturą - nowa cena

      …Sprzedam stary obraz oleodruk w ramie, sygnowany etykietą producenta cena 295 zł - nowa cena , wysyłka za dodatkową opłata…

      295 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Lustro z ramą z mosiądzu

      Obserwuj

    • Lustro z ramą z mosiądzu

      …Stare ,niespotykane lustro z mosiądzu . Wym. średnica z ramą 68 cm , średnica lustra 42 cm…

      900 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Antyczny Miedzioryt XIX w. – Bazylika św. Wawrzyńca za Murami – Roma Rzym

      Obserwuj

    • Antyczny Miedzioryt XIX w. – Bazylika św. Wawrzyńca za Murami – Roma Rzym

      …miedziorytu. Obraz osadzony jest w eleganckiej, masywnej, drewnianej ramie koloru ciemnego brązu, zabezpieczonej szkłem…

      289,90 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Staloryt w oprawie XIX wiek - rama 56,5 x 47 cm ORYGINAŁ

      Obserwuj

    • Staloryt w oprawie XIX wiek - rama 56,5 x 47 cm ORYGINAŁ

      …Staloryt XIX wiek - podwójny ORYGINAŁ z epoki Wymiary rama 56,5 x 47 cm Oprawa rama , Passepartout Numer telefonu 5_1_5_0_3_5_7_5_1 W CELU ZAKUPU KONTAKT TELEFONICZNY…

      600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Staloryt XIX wiek - w oprawie - rama 42,5 x 32,5 cm ORYGINAŁ

      Obserwuj

    • Staloryt XIX wiek - w oprawie - rama 42,5 x 32,5 cm ORYGINAŁ

      …Staloryt XIX wiek - ORYGINAŁ z epoki w oprawie - rama 42,5 x 32,5 cm Oprawa rama, Passepartout Numer telefonu 5_1_5_0_3_5_7_5_1 W CELU ZAKUPU KONTAKT TELEFONICZNY…

      600 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Staloryt XIX wiek - w oprawie - rama 32,5 x 23,5 cm ORYGINAŁ

      Obserwuj

    • Staloryt XIX wiek - w oprawie - rama 32,5 x 23,5 cm ORYGINAŁ

      …Staloryt XIX wiek ORYGINAŁ z epoki Wymiary rama 32,5 x 23,5 cm Oprawa rama, Passepartout Numer telefonu 5_1_5_0_3_5_7_5_1 W CELU ZAKUPU KONTAKT TELEFONICZNY…

      150 zł
      OSOBA PRYWATNA
    • Drzwi Pieca Kaflowego antyk Zdobione kwiat Secesja rama+2 skrzydła żeliwo

      Obserwuj

    • Drzwi Pieca Kaflowego antyk Zdobione kwiat Secesja rama+2 skrzydła żeliwo

      …słupku środkowym ramy) oraz misternymi wzorami geometryczno-roślinnymi na skrzydłach drzwiowych. komplet antycznych…

      5 000 zł
      do negocjacji
      OSOBA PRYWATNA
    • Madonna Sykstyńska, Rafael Santi XIX w 42,5 x 32,5

      Obserwuj

    • Madonna Sykstyńska, Rafael Santi XIX w 42,5 x 32,5

      …Staloryt Madonna Sykstyńska XIX wiek ORYGINAŁ z epoki Rafael Santi Wymiary rama 42,5 x 32,5 cm W ramie z oprawą…

      600 zł
      OSOBA PRYWATNA
Wyniki: 1-60
Wyniki: 60
Wyniki: 30 Wyniki: 60
Chcesz być informowany o nowych ofertach z wybranymi przez Ciebie filtrami?
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia