-
Oferta od
osoby prywatnej
Dzień Dobry. Wszystkie sprzedawane produkty pochodzą wyłącznie z mojego gospodarstwa, które uprawiam od kilkunastu lat bez nawozów sztucznych i oprysków - pod kontrolą jednostki certyfikującej. Uprawiam orkisz, płaskurkę, owies, grykę, żyto, łubin. Produkty do sprzedaży: Żyto gotowe do mielenia w workach 28 kg - cena 1 zł/kg, mąka orkiszowa typ 550 -12 zl/kg, makaron orkiszowy (świderki, wstążki, łazanki) - 11zł/0,40kg, kasza orkiszowa (gruba, średnia, drobna) - 10 zł/0,70kg. Sprzedaż do wyczerpania zapasów (corocznie). Możliwość wysyłki kurierem (max 28 kg netto).
Kontakt: ja******o@o***.pl, tel. *** *** ***