Zasilacz AC/DC Adaptor Sagemcom NBSE24120200HE
1 / 7
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Stan używane
Zasilacz Sagem 12V - 2.0A (Output). Model: NBSE24120200HE. Wtyczka o wymiarach (srednice) 5,5 mm x 2,5 mm. Dlugosc przewodu wynosi 2 metry. Zastosowanie do odpowiednich dekoderow. Przedmiot uzywany. Prezentacja na zdjeciach.