Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Domy > Sprzedaż

Zapowiedź oferty – dom w Warszawie (Wawer / Radość)

  • 04 Mar 11:05
  • Nr ogłoszenia: 73147647
1 / 3
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 10622 zł/m²
  • Powierzchnia 249 m²
  • Powierzchnia działki 970 m²
  • Zabudowa bliźniak
  • Rok budowy 2010
  • Liczba pokoi 5
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Zapowiedź oferty – dom w Warszawie (Wawer / Radość) W ciągu 3–6 miesięcy planuję wystawić na sprzedaż dom jednorodzinny z ogrodem, zlokalizowany w granicach m.st. Warszawy – dzielnica Wawer (Radość). :: W skrócie, co możesz posiadać? Wawer, Radość | przytulny, samodzielny dom typu bliźniak | 250 m2, 5 pokoi, garaż w bryle budynku na 2 auta | działka ok. 1000 m2 | zewnętrzny garaż na kolejne 2 auta | osobny budynek ok. 60 m2 mogący służyć jako domek gościnny, pracownia | piękny zadbany ogród | taras i balkon | w ogrodzie altana z kominkiem, z funkcją grilla i wędzarni. Zielona i spokojna okolica przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym. Funkcjonalny układ dla rodziny, prywatny ogród, dobra komunikacja z miastem i PKP. Informacje szczegółowe wyłącznie w wiadomości prywatnej. Jeśli ktoś rozgląda się za domem w zielonej części Warszawy, warto obserwować – szczegóły już wkrótce. Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.****************

Droga

  • asfalt

Dodatkowe informacje

  • garaż
  • piwnica

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

2 645 000 zł 10622 zł/m²