Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Mieszkania > Sprzedaż

Zamienie mieszkanie z pragi na Bemowo

  • 29 Gru 17:07
  • Nr ogłoszenia: 57927847
1 / 6
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 1304 zł/m²
  • Powierzchnia 46 m²
  • Zabudowa blok
  • Liczba pokoi 3
  • Ogrzewanie sieć
  • Forma własności własność
  • Piętro 2
  • Liczba pięter 3 piętra i więcej
Zamienie 3 pokojowe mieszkanie na ulicy garwolińskiej, wraz z piwnicą, na takie same lub większe na Bemowie. W bloku są 4 garaże podobno jeden z nich chcą sprzedać. W pobliżu mamy LIDL, Biedronkę, Auchan, dwa bazarki, dwa centra handlowe trzecie jest na Jubilerskiej, castorama, media markt, dekathlon, dwa parki, blisko jest dworzec pkp olszynka grochowska, oraz przystanek pks w stronę na lublin, jeden autobus do dworca wschodniego. Z ulicy Czapelskiej mamy tramwaje na Annopol, wole, do centrum. Poza tym autobusy którymi można dojechać do otwocka, na lotnisko(188) na wole, Bemowo (523). w okolicy są sklepy hydrauliczne, elektryczne, kilka naście restauracji, szpital, 3 apteki 24 h, kilka przychodni, siłowni. Posiadamy też odpłatne dwa miejsca na rower w piwnicy. Cena podana w ogłoszeniu jest do weryfikacji

Dodatkowe informacje

  • balkon
  • winda
  • piwnica
  • internet
  • oddzielna kuchnia

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

60 000 zł 1304 zł/m²