Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Yamaha XJ6 Diversion S

1 / 12
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Marka Yamaha
  • Stan używane
  • Lakier metalic
  • Typ silnika czterosuwowy
  • Typ turystyczny
  • Rok produkcji 2013
  • Przebieg 64032 km
  • Pojemność silnika 600 cm³
  • Moc 78 KM
  • Paliwo benzyna
  • Stan techniczny nieuszkodzony
  • Skrzynia biegów manualna
  • Rodzaj napędu łańcuch
  • Faktura nie
  • Pochodzenie sprowadzony
  • Kolor niebieski
  • VIN pokaż VIN »
Historia pojazdu Sprawdź ten pojazd przed zakupem. Pobierz raport
Pobierz raport
Dostawa Chcesz kupić z dostawą? Z Clicktrans wyślesz w dowolne miejsce.
Wyceń transport
Yamaha XJ6 Diversion S - znana ze swojej niezawodności konstrukcja, w piękniejszej wersji z półowiewkami w świetnym błękitno-granatowym kolorze, który niesamowicie prezentuje się w słońcu. Idealne połączenie, które sprawia, że motocykl jest przyjemny w trakcie jazdy i cieszy oko na postoju. Kupiłem go jako drugi motocykl z przeznaczeniem na dłuższe wypady turystyczne i przygotowałem tak, żeby nigdy mnie nie zawiódł. Niestety, nie wziąłem pod uwagę jednego aspektu - przy wzroście 195 cm okazał się dla mnie za ciasny... Zweryfikował to pierwszy wyjazd. Dlatego z bólem serca szukam dla niego nowego domu. Motocykl kupiony w listopadzie 2025 od znajomego, u którego kupiłem wszystkie motocykle jakie miałem, zaraz po przywiezieniu go z Belgii. Przyjechał cały i sprawny, czego dowodzi przegląd zrobiony zaraz po przyjeździe. Jego jedynym mankamentem były ślady "paciaka" przy niewielkiej prędkości - przerysowania na owiewce i baku (ostatnie zdjęcie pokazuje jego stan zaraz po zjeździe z busa, zainteresowanym na miejscu mogę pokazać więcej zdjęć). Przebieg 64k km dla tego silnika to nic i wolałem taki, niż ściemniane 20 tysięcy na blacie i 40, które "cudownie" znika w momencie minięcia granicy PL, magia naszego rynku motocykli używanych. Jest to sprzęt nastawiony na dłuższe trasy więc nic dziwnego, że poprzedni właściciel trochę tych kilometrów zrobił. Przynajmniej wiem, że o niego dbał, żeby móc na nim polegać w podróży. Po zakupie, w ramach serwisu zimowego zrobiłem: - wymiana oleju na Motul 7100, ten czerwony, pełen syntetyk, poprzedzona płukanką Liqui Molly, - wymiana filtrów oleju i powietrza Hiflo, - komplet świec NGK, - płyn chłodniczy Mannol Pro Cool 4414 dedykowany do motocykli, - płyn hamulcowy przód i tył Motul DOT4, - wymiana uszczelniaczy i oleju w przednim zawieszeniu, - smarowanie linek sprzęgła i gazu, - weryfikacja napędu - wyczyszczony, nasmarowany, regulacja naciągu jeszcze nie w połowie zakresu, Jak widać, nie oszczędzałem na częściach, bo sprzęt miał mnie wozić w długie trasy i lubię wiedzieć, że motocykl jest zadbany. Jedyne co zostało do wymiany to opony. Obecne Continental ContiMotion Z mają jeszcze sporo mięsa, ale DOT przedniej to 4119, a tylnej 0720. Zostawienie ich lub wymiana zostaje do decyzji nowego właściciela. Z ciekawostek to motocykl posiada stopkę centralną, bardzo praktyczne przy parkowaniu czy smarowaniu łańcucha, crash pady Top Block oraz kufer Givi Simply Monolock (z dwoma kluczykami w zestawie) z datą produkcji 09.2022, zamocowany na oryginalnym stelażu Yamahy, dedykowanym do tego modelu. Kufer wraz ze stelażem mogą być częścią zestawu dla zdecydowanego kupującego. Motocykl według informacji z AutoDNA i CARFAX bez historii szkód, manipulacji przebiegiem, kradzieży czy innych niepożądanych zdarzeń. Podczas serwisu, kiedy miałem ściągnięte owiewki i bak również nie zauważyłem, żeby cokolwiek wskazywało na jakiekolwiek uszkodzenia w przeszłości. Silnik moim zdaniem również nie spotkał na swojej drodze żadnego druciarza, śruby, które nie powinny być odkręcane nie noszą śladów odkręcania, nigdzie nie widać sylikonu itp. W dokumentach i faktycznie jest pełna moc, żadne odblokowane A2. Polisa OC ważna do 28.11.2026, przegląd do 8.11.2026. Oczywiście komplet 3 kluczy, widoczne na jednym ze zdjęć. Na ten moment, moimi zdaniem motocykl jest gotowy do trasy. Prowadzi się świetnie, wystarczy delikatne zachęcenie i od razu chce skręcać. Przyspieszenie, praca silnika i skrzyni biegów bez najmniejszych zastrzeżeń. Nic nie przerywa, nie wyskakuje, nie trzeszczy, a neutral wchodzi bez problemów. Wsiadać i lecieć w trasę. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego. Chętnie odpowiem na pytania i podam miejsce, gdzie można obejrzeć motocykl w Lesznie lub Śmiglu. Jazda próbna jest możliwa, choć z pewnymi zastrzeżeniami: próbujący musi okazać ważne prawo jazdy kat A, podpisać umowę użyczenia motocykla do jazdy próbnej oraz uiścić kaucję w wysokości ceny motocykla. No i klasyczna zasada - położony = kupiony. Cena do pewnej negocjacji na miejscu, po oględzinach. Wszystkie informacje zawarte w tym ogłoszeniu należy potwierdzić u sprzedawcy

Wyposażenie dodatkowe

  • elektryczny starter
  • kufry

Dodatkowe informacje

  • garażowany
  • bezwypadkowy

Skontaktuj się

Krzysiek Z jest online

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 7
Zgłoś nadużycie
15 400 zł
do negocjacji

Krzysiek Z

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Cze 2026 jest online
Leszno wielkopolskie Zobacz na mapie »

Historia pojazdu

Sprawdź historię pojazdu
przed zakupem.
Pobierz raport za opłatą -20%
Pobierz raport
Partner
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia