Wzmacniacz Kenwood KA-4020 sprawny. WYSYŁKA.
- 30 Cze 14:18
- Nr ogłoszenia: 66159773
- Dostępność: niedostępne
1 / 11
- Oferta od firmy
- Stan używane
Sprzedam wzmacniacz japońskiej firmy Kenwood KA-4020 widoczny na zdjęciach - górny segment.
Wzmacniacz jest sprawny technicznie i w stanie wizualnym widocznym na zdjęciach - bardzo dobry.
Gra czysto i dynamicznie mocnym głębokim basem i czystymi sopranami.
Wzmacniacz ma sporo wejść można podłączyć CD komputer tuner radiowy mp-3 a nawet gramofon -ma wejście PHONO z przełącznikiem rodzaju wkładki.
Przełączniki i regulatory działają płynnie bez trzasków.
Jest to segment do dużej wieży Kenwooda , świetnie gra ,dźwięk jest bardzo dobrej jakości.
Wzmacniacz jest bez pilota.
tel. 531 - 952 - 922.
Możliwy jest odbiór osobisty lub wysyłka kurierem za 20 zł lub za pobraniem 30 zł.
Zobacz moje pozostałe ogłoszenia ze sprzętem audio
430 zł
