WROCŁAW - OSOBOWICE Dom po remoncie do wprowadzenia
- 25 Sie 16:01
- Nr ogłoszenia: 25145317
1 / 11
- Oferta od firmy
- Rynek wtórny
- Cena za m² 3316 zł/m²
- Powierzchnia 190 m²
- Powierzchnia działki 450 m²
- Zabudowa bliźniak
- Liczba pięter 2 piętra
- Stan do zamieszkania
- Ogrzewanie gazowe
- Liczba pokoi 5
- Pokrycie dachu papa
- Typ mieszkalny
Do sprzedaży dom o powierzchni około 190m2 w zabudowie bliźniaczej na wrocławskich Osobowicach, usytuowany na działce o powierzchni około 450m2.
Budynek z lat 80-tych po remoncie.
Nieruchomość ocieplona z nową elewacją, okna PCV z roletami antywłamaniowymi, kominek z płaszczem wodnym, nowa brama garażowa, piec gazowy, system alarmowy.
PARTER:
garaż,
pralnia z suszarnią,
pomieszczenie gospodarcze z piecem;
spiżarnia;
pomieszczenie, które może być wynajmowane (pokój, kuchnia, łazienka).
Internet.
Ogród pięknie zagospodarowany z licznymi nasadzeniami.
Na terenie ogrodu zadaszenie pod którym można spędzać czas w deszczowe dni.
Świetna lokalizacja, w okolicy szkoła, sklepy, przedszkola, liczne sklepy, ośrodek zdrowia i kościół. Pełna infrastruktura.
Nieruchomość oddalona od wrocławskiego Rynku jedyne 6 km, co umożliwia nam szybki dojazd do centrum, jak również do AOW.
Gorąco polecam i zapraszam.
Zamieszczona powyżej oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
- taras
630 000 zł
3316 zł/m²