Wał przegubowy W300E L=710 mm Walterscheid W300E710
1 / 3
  • Rok produkcji 2025
Przedmiotem ogłoszenia jest: Wał przegubowy W300E L=710 mm Walterscheid Średnica zew. połączenia od strony ciągnika: 1-3/8 cal Liczba wpustów połączenia od strony ciągnika: 6 Składa się z: - Wał przegubowy z rurą ochronną - Deklaracja zgodności - Instrukcja obsługi Typ połączenia po stronie ciągnika: Zasuwa kołnierzowa Dodatki po stronie ciągnika: Widłak szybkozłączny Średnica zew. połączenia od strony maszyny: 1-3/8 cal Liczba wpustów połączenia od strony maszyny: 6 Typ połączenia po stronie maszyny: Zasuwa kołnierzowa Dodatki po stronie maszyny: Widłak szybkozłączny Rozmiar wałka: W300E Długość: 710 mm Moc przy 540 obr/min: 20 kW Moc przy 1000 obr/min: 31 kW Średnica tulei krzyżaka po stronie ciągnika: 27 mm Długość krzyżaka po stronie ciągnika: 75 mm Średnica tulei krzyżaka po stronie maszyny: 27 mm Długość krzyżaka po stronie maszyny: 75 mm Typ sprzęgła: n/a Typ profilu rury zew.: 1 Grubość ścianki rury zewnętrzej: 3 mm Średnica zew. większa rury zewnętrznej: 48 mm Typ profilu rury wew.: Ov Grubość ścianki rury wewnętrznej: 4 mm Średnica zew. większa rury wewnętrznej: 40 mm Kształt profilu rury: Cytryna Moment obrotowy statyczny max.: 2200 N·m Typ osłony: SD15 Numer referencyjny OE: 1800011 Istnieje możliwość wysyłki kurierem za pobraniem. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do soboty!