Wał przegubowy W2500 W25007105912743165
1 / 2
  • Rok produkcji 2025
Przedmiotem ogłoszenia jest: Wał przegubowy W2500 Średnica zew. połączenia od strony ciągnika: 1-3/8 cal Liczba wpustów/frezów połączenia od strony ciągnika: 6 Typ połączenia po stronie ciągnika: Zasuwa kołnierzowa Dodatki po stronie ciągnika: Widłak szybkozłączny Średnica zew. połączenia od strony maszyny: 1-3/4 cal Liczba wpustów/frezów połączenia od strony maszyny: 6 Typ połączenia po stronie maszyny: Stożek zaciskowy Dodatki po stronie maszyny: Sprzęgło krzywkowe Rozmiar wałka: W2500 Długość: 710 mm Moc przy 540 obr/min: 66 kW Moc przy 1000 obr/min: 102 kW Średnica tulei krzyżaka po stronie ciągnika: 36 mm Długość krzyżaka po stronie ciągnika: 89 mm Średnica tulei krzyżaka po stronie maszyny: 36 mm Długość krzyżaka po stronie maszyny: 89 mm Typ sprzęgła: K64/22R Moment obrotowy sprzęgła max.: 1650 N·m Typ profilu rury zewnętrznej: S5 Grubość ścianki rury zewnętrzej: 4,5 mm Średnica zew. większa rury zewnętrznej: 61 mm Typ profilu rury wewnętrznej: S4 Średnica zew. większa rury wewnętrznej: 51 mm Kształt profilu rury: Gwiazda Moment obrotowy statyczny max.: 6000 N·m Typ osłony: SD25 Numer referencyjny OE: 1691375 Istnieje możliwość wysyłki kurierem za pobraniem. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do soboty!