Wał przegubowy W2500 L=1210 mm Walterscheid W25001210361902
  • Rok produkcji 2025
Przedmiotem ogłoszenia jest: Wał przegubowy W2500 L=1210 mm Walterscheid Średnica zew. połączenia od strony ciągnika: 1-3/8 cal Liczba wpustów połączenia od strony ciągnika: 6 Składa się z: - Wał przegubowy z rurą ochronną - Deklaracja zgodności - Instrukcja obsługi Typ połączenia po stronie ciągnika: Zasuwa kołnierzowa Dodatki po stronie ciągnika: Widłak szybkozłączny Typ połączenia po stronie maszyny: Kołnierz Dodatki po stronie maszyny: Widłak z kołnierzem Rozmiar wałka: W2500 Długość: 1210 mm Moc przy 540 obr/min: 66 kW Moc przy 1000 obr/min: 102 kW Średnica tulei krzyżaka po stronie ciągnika: 36 mm Długość krzyżaka po stronie ciągnika: 89 mm Średnica tulei krzyżaka po stronie maszyny: 36 mm Długość krzyżaka po stronie maszyny: 89 mm Typ sprzęgła: n/a Typ profilu rury zew.: S5 Grubość ścianki rury zewnętrzej: 4,5 mm Średnica zew. większa rury zewnętrznej: 61 mm Typ profilu rury wew.: S4 Średnica zew. większa rury wewnętrznej: 51 mm Kształt profilu rury: Gwiazda Moment obrotowy statyczny max.: 6000 N·m Typ osłony: SD25 Numer referencyjny OE: 1135666 Istnieje możliwość wysyłki kurierem za pobraniem. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do soboty!