Wał przegubowy W2400 L=710 mm Walterscheid W2400710
1 / 2
  • Rok produkcji 2025
Przedmiotem ogłoszenia jest: Wał przegubowy W2400 L=710 mm Walterscheid Średnica zew. połączenia od strony ciągnika: 1-3/8 cal Liczba wpustów połączenia od strony ciągnika: 6 Składa się z: - Wał przegubowy z osłoną - Deklaracja zgodności - Instrukcja obsługi Typ połączenia po stronie ciągnika: Zasuwa kołnierzowa Dodatki po stronie ciągnika: Widłak szybkozłączny Średnica zew. połączenia od strony maszyny: 1-3/8 cal Liczba wpustów połączenia od strony maszyny: 6 Typ połączenia po stronie maszyny: Zasuwa kołnierzowa Dodatki po stronie maszyny: Widłak szybkozłączny Rozmiar wałka: W2400 Długość: 710 mm Moc przy 540 obr/min: 39 kW Moc przy 1000 obr/min: 61 kW Średnica tulei krzyżaka po stronie ciągnika: 32 mm Długość krzyżaka po stronie ciągnika: 76 mm Średnica tulei krzyżaka po stronie maszyny: 32 mm Długość krzyżaka po stronie maszyny: 76 mm Typ sprzęgła: n/a Typ profilu rury zew.: 2a Grubość ścianki rury zewnętrzej: 4 mm Średnica zew. większa rury zewnętrznej: 57,5 mm Typ profilu rury wew.: 1b Grubość ścianki rury wewnętrznej: 4,5 mm Średnica zew. większa rury wewnętrznej: 49 mm Kształt profilu rury: Cytryna Moment obrotowy statyczny max.: 4000 N·m Typ osłony: ST25 Numer referencyjny OE: 1800058 Istnieje możliwość wysyłki kurierem za pobraniem. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do soboty!