Wał przegubowy W200E L=560 mm Walterscheid W200E560
1 / 2
  • Rok produkcji 2025
Przedmiotem ogłoszenia jest: Wał przegubowy W200E L=560 mm Walterscheid Średnica zew. połączenia od strony ciągnika: 1-3/8 cal Liczba wpustów połączenia od strony ciągnika: 6 Składa się z: - Wał przegubowy z rurą ochronną - Deklaracja zgodności - Instrukcja obsługi Typ połączenia po stronie ciągnika: Zasuwa kołnierzowa Dodatki po stronie ciągnika: Widłak szybkozłączny Średnica zew. połączenia od strony maszyny: 1-3/8 cal Liczba wpustów połączenia od strony maszyny: 6 Typ połączenia po stronie maszyny: Zasuwa kołnierzowa Dodatki po stronie maszyny: Widłak szybkozłączny Rozmiar wałka: W200E Długość: 560 mm Moc przy 540 obr/min: 14 kW Moc przy 1000 obr/min: 22 kW Średnica tulei krzyżaka po stronie ciągnika: 24 mm Długość krzyżaka po stronie ciągnika: 61 mm Średnica tulei krzyżaka po stronie maszyny: 24 mm Długość krzyżaka po stronie maszyny: 61 mm Typ sprzęgła: n/a Typ profilu rury zew.: 1 Grubość ścianki rury zewnętrzej: 3 mm Średnica zew. większa rury zewnętrznej: 48 mm Typ profilu rury wew.: Ov Grubość ścianki rury wewnętrznej: 4 mm Średnica zew. większa rury wewnętrznej: 40 mm Kształt profilu rury: Cytryna Moment obrotowy statyczny max.: 1500 N·m Typ osłony: SD15 Numer referencyjny OE: 1800005 Istnieje możliwość wysyłki kurierem za pobraniem. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do soboty!