Wał przegubowy szerokokątny PWE48012105714218
1 / 1
  • Rok produkcji 2025
Przedmiotem ogłoszenia jest: Wał przegubowy szerokokątny Składa się z: - Szerokokątny wał przegubowy, jednostronny, z rurą ochronną - Deklaracja zgodności - Instrukcja obsługi - Dostawa bez widełek przyłączeniowych Dodatki po stronie maszyny: Sprzęgło z kołkiem ścinanym Rozmiar wałka: PWE 480 Długość: 1210 mm Średnica tulei krzyżaka po stronie ciągnika - dłuższa część: 27 mm Średnica tulei krzyżaka po stronie ciągnika: 32 mm Długość krzyżaka po stronie ciągnika - dłuższa część: 94 mm Długość krzyżaka po stronie ciągnika: 76 mm Średnica tulei krzyżaka po stronie maszyny: 32 mm Długość krzyżaka po stronie maszyny: 76 mm Typ sprzęgła: KB61/20 Moment obrotowy sprzęgła max.: 2500 N·m Typ osłony: PG20 Numer referencyjny OE: 1694688 Istnieje możliwość wysyłki kurierem za pobraniem. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do soboty!