Wał przegubowy AGM1, L-1210 mm AGM11210
1 / 2
  • Rok produkcji 2025
Przedmiotem ogłoszenia jest: Wał przegubowy AGM1, L-1210 mm Średnica zew. połączenia od strony ciągnika: 1-3/8 cal Liczba wpustów połączenia od strony ciągnika: 6 Typ połączenia po stronie ciągnika: Zasuwa kołnierzowa Dodatki po stronie ciągnika: Widłak szybkozłączny Średnica zew. połączenia od strony maszyny: 1-3/8 cal Liczba wpustów połączenia od strony maszyny: 6 Typ połączenia po stronie maszyny: Zasuwa kołnierzowa Dodatki po stronie maszyny: Widłak szybkozłączny Długość: 1210 mm Średnica tulei krzyżaka po stronie ciągnika: 22 mm Długość krzyżaka po stronie ciągnika: 55 mm Średnica tulei krzyżaka po stronie maszyny: 22 mm Długość krzyżaka po stronie maszyny: 55 mm Typ sprzęgła: n/a Typ profilu rury zew.: Oa Grubość ścianki rury zewnętrzej: 2,8 mm Średnica zew. większa rury zewnętrznej: 39 mm Typ profilu rury wew.: OOcH Grubość ścianki rury wewnętrznej: 3,4 mm Średnica zew. większa rury wewnętrznej: 31 mm Kształt profilu rury: Cytryna Numer referencyjny OE: 8372861 Istnieje możliwość wysyłki kurierem za pobraniem. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do soboty!