Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Unikat z PRL PANASONIK RX-FS410 do sprzedania za bezcen

1 / 2
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Stan używane
Sprzedam używany magnetofon Panasonik RX-FS410 z czasów PRL. Urządzenie pozwala na odtwarzanie kaset magnetofonowych i dostarcza autentyczne wrażenia dźwiękowe sprzed lat. Idealne dla miłośników retro technologii i kolekcjonerów. Wspomnienia tamtych czasów bezcenne Gra i Huczy PANASONIK RX-FS410 do sprzedania za bezcen 99zł do negocjacji Przytargałem z garażu wymaga odkurzenia nie pucowałem Sprawny !!!

Skontaktuj się

600-607-050

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 34
Zgłoś nadużycie
99 zł
do negocjacji

600-607-050

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Paź 2018
Warszawa mazowieckie Zobacz na mapie »
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia