-
Oferta od
osoby prywatnej
-
Stan
używane
-
Producent
Inny
Witam do sprzedania posiadam dwa odblaski trójkąty z przyczepki najprawdopodobniej Niewiadów. Odblaski nie uszkodzone nie są zniszczone.
Myślę że jest to fajny gadżet dla kolekcjonerów i posiadaczy przyczepek z okresu PRL-u i z pewnością poprawi autentyczność pojazdu którym można się pochwalić na wszelkiego rodzaju zlotach pojazdów z tej epoki. Jeśli jesteś zainteresowany dzwoń pisz napewno się dogadamy.