Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Trójkąty odblaskowe przyczepy z PRL-U

1 / 8
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Stan używane
  • Producent Inny
Witam do sprzedania posiadam dwa odblaski trójkąty z przyczepki najprawdopodobniej Niewiadów. Odblaski nie uszkodzone nie są zniszczone. Myślę że jest to fajny gadżet dla kolekcjonerów i posiadaczy przyczepek z okresu PRL-u i z pewnością poprawi autentyczność pojazdu którym można się pochwalić na wszelkiego rodzaju zlotach pojazdów z tej epoki. Jeśli jesteś zainteresowany dzwoń pisz napewno się dogadamy.

Skontaktuj się

Krzysiek

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 2
Zgłoś nadużycie
100 zł

Krzysiek

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Sty 2017
Sławniów śląskie Zobacz na mapie »
  • O nas

  • Bezpieczenstwo

  • Pomoc

  • Poradnik kupującego

  • Mapa kategorii

  • Ogłoszenia archiwalne

  • Oferta dla firm

Copyright © 2011-2026 Sprzedajemy.pl Sp. z o.o. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Zarządzaj powiadomieniami
Odblokuj powiadomienia