Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
Dla firm

Temat ogłoszeń:

mieszkanie bez wkładu własnego cena za m2

Kategorie
Lokalizacja
OFERTA DLA BIZNESU Dołącz do tysięcy firm i zacznij sprzedawać online! bez umów,     bez prowizji, pierwszy miesiąc za darmo
Sprawdź ›
Pokaż wszystkie filtry
Filtrowanie
Pokaż tylko
Obserwuj wyszukiwanie
Usuń z obserwowanych
  • Fraza: mieszkanie bez wkładu własnego cena za m2 wyłącz filtr
Sortowanie

Kolejność ofert na liście dopasowujemy do Twoich wyszukiwań. Dowiedz się więcej o sposobach sortowania »

Ogłoszenia

    • Mieszkanie Wodzisław Śląski 38m2 2 pokoje

      Obserwuj

    • Mieszkanie Wodzisław Śląski 38m2 2 pokoje

      …Na sprzedaż mieszkanie M-3 38 m2 w atrakcyjnej cenie - idealne do własnej aranżacji! Na sprzedaż 2-pokojowe…

      169 000 zł
    • Mieszkania stan deweloperski - kameralna zabudowa

      Obserwuj

    • Mieszkania stan deweloperski - kameralna zabudowa

      …mieszkalna 64,56 m2 +49,61 m2 podpiwniczenie + MP w cenie - 8200 zł/m2 -529,392 złW cenę mieszkania wliczono także…

      480 848 zł
    • Komfortowe 29,8 m2 centrum - idealne pod wynajem!

      Obserwuj

    • Komfortowe 29,8 m2 centrum - idealne pod wynajem!

      …z programu 0% wkładu własnego, obejmujące również środki na remont mieszkania abyś mógł wszystkie formalności…

      215 000 zł
    • Duże, przestronne mieszkanie w centrum - 90,8 m2

      Obserwuj

    • Duże, przestronne mieszkanie w centrum - 90,8 m2

      …możliwością skorzystania z programu 0% wkładu własnego, obejmujące również środki na remont mieszkania abyś mógł…

      499 000 zł
    • Mieszkanie II piętro Centrum-gotowe do wykończenia

      Obserwuj

    • Mieszkanie II piętro Centrum-gotowe do wykończenia

      …m2Przedpokój - 6,8 m2Balkon - 5,4 m2 Cena mieszkania - 323.000 zł do dalszej negocjacji ! Ekonomiczne opłaty czynszowe - 530…

      323 000 zł
    • Sprzedaż rozkładowego mieszkania 3 pok.Opole,ZWM

      Obserwuj

    • Sprzedaż rozkładowego mieszkania 3 pok.Opole,ZWM

      …Sprzedaż funkcjonalnego, przestronnego, dobrze doświetlonego, mieszkania trzypokojowe o powierzchni użytkowej 60,20…

      475 000 zł
    • Mieszkanie w centrum 52 m2 - I piętro

      Obserwuj

    • Mieszkanie w centrum 52 m2 - I piętro

      …lokalizację w centrum miasta. OBNIŻAMY CENĘ z 305 000 zł na 295 000 zł - Teraz oszczędzasz 10 000 !! Mieszkanie jest w…

      295 000 zł
    • 2-pokojowe mieszkanie, I piętro. Sejny.

      Obserwuj

    • 2-pokojowe mieszkanie, I piętro. Sejny.