Talerz brony gładki, 660x6, 41x41mm HD660641KR
1 / 4
  • Rok produkcji 2025
Przedmiotem ogłoszenia jest: Talerz brony gładki, 660x6, 41x41mm Kategoria produktu: Talerz brony Średnica zew.: 660 mm Grubość: 6 mm Typ: Wypukły gładki Płaski środek: Nie Kształt centralnego otworu montażowego: Kwadratowy Szerokość centralnego otworu montażowego: 41 mm Ilość otworów montażowych: 1 Pasuje do marki maszyn/pojazdów: Universal