Sprzedam oryginalne szkło Marciniak średnicy 137mm, w wersji przedwojennej dedykowane najwyżej do SHL m03, ale można założyć też do wczesnej m04 gdzie szedł marciniak, pasuje także do warszawskiej.
Szkło bez żadnych uszkodzeń, piękny stan zachowania, żadnego pęknięcia, czy wyszczerbienia.
Odbiór osobisty, lub wysyłka paczkomatem po wpłacie.
Mam też powojenne oryginalne Marciniak ten sam rozmiar.
W związku z czym transakcji nie obejmują przepisy o ochronie konsumentów m.in. prawo do odstąpienia od umowy. Sprzedawca odpowiada jednak za niezgodność towaru z umową z tytułu rękojmi zgodnie z postanowieniami Kodeksu Cywilnego.
Odpowiedzialność
W zakup przedmiotu w Serwisie zaangażowanych jest kilka podmiotów. Obowiązki każdego z nich są następujące:
Sprzedajemy.pl odpowiada za udostępnienie Ci usług internetowych, takich jak konto w Serwisie, możliwość zamieszczania ogłoszeń, ich promowania, kontakt ze Sprzedawcą oraz inne usługi zgodnie z zapisami zawartymi w
Regulaminie
Sprzedawca jest odpowiedzialny za zapewnienie metody płatności i przesyłki, sprzedaż i wysłanie Ci dokładnie tego przedmiotu, jaki został opisany w ogłoszeniu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące sposobu płatności, dostępnych opcji wysyłki lub zakupu, sugerujemy bezpośredni kontakt ze Sprzedawcą