Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Ta oferta jest już nieaktualna Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Mieszkania > Sprzedaż

Syndyk sprzeda udział 1/2 w nieruchomości lokalowej

  • 01 Maj 10:10
  • Nr ogłoszenia: 73142159
1 / 9
  • Oferta od firmy
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 1378 zł/m²
  • Powierzchnia 54.1 m²
  • Zabudowa blok
  • Liczba pokoi 3
  • Materiał budynku inne
  • Pokrycie dachu papa
  • Ogrzewanie sieć
  • Piętro parter
Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sprzeda wchodzący w skład masy upadłości udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego nr 8 położonego przy ul. Sokolej nr 36 w Lubinie o pow. 54,10 m2 położony na 4 kondygnacji (III piętrze) budynku, dla której to nieruchomości prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Lubinie, V Wydział Ksiąg Wieczystych księga wieczysta nr LE1U/00068545/0, oferowany za cenę wywoławczą (netto) nie niższą niż 74.556,00 zł (słownie: siedemdziesiąt cztery tysiące pięćset pięćdziesiąt sześć złotych, 00/100). Osoby zainteresowane kupnem proszone są o składanie ofert spełniających warunki Regulaminu sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej z dnia 10 kwietnia 2026 r. w terminie do dnia 11 maja 2026 r. do godz. 15:00 osobiście lub drogą pocztową. O zachowaniu terminu decyduje data wpływu oferty do biura syndyk. Szczegółowe informacje o Regulaminie sprzedaży można uzyskać w biurze syndyk mieszczącym się we Wrocławiu (53-149) przy ul. Racławickiej 13, tel. *** *** *** w godz. 9:00 – 15:00.

Dodatkowe informacje

  • balkon

Ta oferta jest już nieaktualna Dane sprzedającego nie są już publikowane

74 556 zł 1378 zł/m²