Wszystko kupisz. Wszystko sprzedasz.
0
Zaloguj się
+ Dodaj ogłoszenie Dla firm

Sprzedaż prywatna 2 pokoje Polkowice

1 / 7
Obserwuj
  • Oferta od osoby prywatnej
  • Rynek wtórny
  • Cena za m² 6072 zł/m²
  • Powierzchnia 44.3 m²
  • Zabudowa blok
  • Liczba pokoi 2
  • Materiał budynku beton
  • Pokrycie dachu papa
  • Ogrzewanie sieć
  • Rok budowy 1975
  • Forma własności własność
  • Piętro 2
  • Liczba pięter 3 piętra i więcej
Sprzedaż prywatna bez pośredników. 2 pokoje Polkowice 2 piętro. 6 m2 piwnica zabezpieczona krata. Zapraszam na prezentację.

Dodatkowe informacje

  • balkon
  • oddzielna kuchnia
  • piwnica

Skontaktuj się

David

Dodaj załącznik
Liczba odsłon: 107
Zgłoś nadużycie
268 999 zł 6072 zł/m²
do negocjacji

David

OSOBA PRYWATNA

Na Sprzedajemy.pl od Sie 2024